Pariati pe campionul RQL #3

Despre evenimente majore in lumea gamingului

Cine va castiga RQL #3?

Chestionarul s-a închis pe data de Vin Mai 21, 2004 12:45 am

zanza
2
6%
Bazuker
3
8%
p1tbull
3
8%
Storm
0
Niciun vot
Spank
3
8%
eXtazy(dsp)
0
Niciun vot
Sluga
8
22%
Renkie
4
11%
Silviu
2
6%
Ojack
1
3%
Io
0
Niciun vot
Shade
0
Niciun vot
Root (sa fim seriosi)
0
Niciun vot
God
0
Niciun vot
Kshu (la cererea publicului added by root)
2
6%
Stryder
0
Niciun vot
Spawn
0
Niciun vot
Eroare
0
Niciun vot
Wv
4
11%
alt campion!
4
11%
 
Voturi totale : 36

Mesajde Shade » Vin Mai 07, 2004 8:28 am

Ai spectat tu ce-ai spectat. Si dupa aia a inceput meciul kshu+st vs huci+io si v-ati dus sa va uitati la meci. Iar smurf dintr-un jucator care ma plictisisem sa-l spectez in 5 minute de meci a devenit un zeu care a transformat de unu singur un dezavantaj de 10 in avantaj de 10 in cateva minute.

Sau inca o faza tare. Jucam vara trecuta de la kshu care avea un lag serios. Joc cu zeme 2 meciuri si ma injura ala de tot ce apuca pe motiv ca nu poate sa traga in mine. Intra amicul wv si termina cu 60% la rail si si 50% la mg. Ia ziceti voi care prindeti procentaje macar jumate cat astea contra unui jucator cu net ca al lui eroare.
Avatar utilizator
Shade
 
Mesaje: 229
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde EroarE » Vin Mai 07, 2004 8:38 am

deja am devenit test comparativ, unitate de masura, punct de reper... :D...


eu am facut doar 45 (la rail...) cu unu care avea net "ca al lui eroare" :P ....evident, si eu aveam net ca al lui "eroare", probabil pt ca eu sunt eroare? (:|
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Vin Mai 07, 2004 12:27 pm

Ma ideea e ca eu m-am uitat la un singur meci la ei "smurf+magi vs okampa" si stateam cu zanza in spatele lor si ni se parea suspect din cand in cand si i-am zis: "Eu nu stiu ce sa ii facem ca nu fac nimik suspect/evident ... tu ce zici?" si el a zis "La fel ...". Si cum era totul amical nu ne-am stresat prea mult ... cum ar fi sa verificam 9999999 dll-uri pe hard si de astea.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde s1nn3r » Vin Mai 07, 2004 12:46 pm

cine-i WV asta? :-? sunt un n00b dar sper sa pot sa va surprind putin...is chiar bun dac imi pastrez calmul si nu am emotii... :U
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering."
Avatar utilizator
s1nn3r
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Sâm Apr 17, 2004 11:00 pm

Mesajde dorinn » Vin Mai 07, 2004 12:56 pm

ideea e sa fii bun si cand tremuri ca trestia si-ti cauti mouseul pe sub masa :p
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde s1nn3r » Vin Mai 07, 2004 12:59 pm

nice joke man... :)
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering."
Avatar utilizator
s1nn3r
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Sâm Apr 17, 2004 11:00 pm

Mesajde s1nn3r » Vin Mai 07, 2004 1:00 pm

numa ca ii primul concurs de q3 la care particip...si cred ca stii cum e cand participi primaoara?? sau nu??? :U si sper tare mult ca sa nu se cheat-uiasca la RQL 3 :no: ca atunci nu are rost sa ma complic...dar am incredere in organizatori... :N
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering."
Avatar utilizator
s1nn3r
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Sâm Apr 17, 2004 11:00 pm

Mesajde -TeG-rhw » Lun Mai 10, 2004 4:30 am

Pai daca e LAN... nu e mai simplu sa se taie netu si baietii sa trimita cfg-urile dinainte lu nenea kshu ? No cd's, floppies, etc allowed.
Asa nu are cum sa aduca nimeni dll-uri prin care sa orbecaie kshu...

just a thought
Avatar utilizator
-TeG-rhw
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 pm

Mesajde dorinn » Lun Mai 10, 2004 5:14 am

si daca fiecare joaca cu alt driver de mouse? daca se intampla o eroare si se pierde un cfg? pe irc ne intelegem mai bine la a gasi adversarul si a transmite scorurile...
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde io+ » Lun Mai 10, 2004 8:58 am

noi sa fim sanatosi...
io+
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Lun Apr 05, 2004 6:25 pm
Localitate: floating

Mesajde kshu » Lun Mai 10, 2004 10:15 am

Sau rhw, putem intrerupe netul dupa ce isi downloadeaza toti cfg-urile asa ca sa nu mai apara poze ca data trecuta cu "quakeri pe b0g.org" :). Cat despre probleme cu dll-uri suspecte de data asta avem o solutie diferita: am "angajat" luptatori de judo sa apara undercover printre noi si la primul semn suspect ... sa zicem doar ca vom rezolva problema definitiv si ei vor pleda " nevinovat - a fost legitima aparare, el a dat cu OGC-ul primul! " :D.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde eXtazy » Lun Mai 10, 2004 12:28 pm

io+ scrie:noi sa fim sanatosi...

ca restu cumparam...
Avatar utilizator
eXtazy
 
Mesaje: 135
Membru din: Lun Apr 12, 2004 11:00 pm

Mesajde God » Lun Mai 10, 2004 9:01 pm

S-o credeti voi...daca joaca o sapt isi revine pit!
We are nothing but the sum of our parts!
Avatar utilizator
God
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde SpanKissimo » Lun Mai 10, 2004 11:44 pm

Io vreau sa stiu care sunt alea 3 berze care m-au votat pe mine. De votat l-am votat pe baz ca e singuru care ma face sa dau quit, renkie ar fi pe 2 ca este un adevarat boy george al quakeului si de sluga nu stiu ce sa zic ca pe net nu se chinuie niciodata. De asemenea daca doggystyle se pune pe jucat mai din timp are sanse sa va pupe din mers...

PS: Cum sa va bata bai nene un jucator fara sunet (adica wv)? Mai ales ca e primu lui lan.
SpanKissimo
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Vin Apr 16, 2004 7:56 pm
Localitate: Pe val

Mesajde God » Mar Mai 11, 2004 12:15 am

eu nu am inteles faza cu boy geroge al quake-ului! :d
We are nothing but the sum of our parts!
Avatar utilizator
God
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde Dragosbm » Mar Mai 11, 2004 12:19 am

Mai... nush despre ce jucatori cu shanse crescande sau scazande la titlul RQL3 vorbitzi. Castigatorul trebuie sa fie un jucator complet, calm, bun strateg shi inca altele... dar nu le mai zic... ;D

si de sluga nu stiu ce sa zic ca pe net nu se chinuie niciodata
<< bine zis! Nici nu trebuie sa stii ce sa zici de el ! ;h

Multzi vorbesc despre multzi altzii, insa "jucatorul din umbra" va castiga din nou (dupa ce ishi trage GlugA pe cap). LoL !
Dragosbm
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Apr 06, 2004 9:21 am
Localitate: Baia Mare / Cluj-Napoca

Mesajde God » Mar Mai 11, 2004 12:21 am

Sincer nu pot sa contrazic asta!! ne-a surprins de doua ori...o poate face si a treia!
We are nothing but the sum of our parts!
Avatar utilizator
God
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde -TeG-rhw » Mar Mai 11, 2004 1:41 am

mi-am schimbat parerea
castigatorul va fi -TeG-rhw ca acum imi trimite kshu Q3-u si ma antrenez cu vecinu' !
:)
Avatar utilizator
-TeG-rhw
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 pm

Mesajde FaXiU » Mar Mai 11, 2004 6:40 am

SpanKissimo scrie:
PS: Cum sa va bata bai nene un jucator fara sunet (adica wv)? Mai ales ca e primu lui lan.
Uite un quaker diplomat, GG Spank. ;h Cat despre partea cu primul lui lan, tineti cont ca el joaca oricum cu ping 5-6, deci ar fi cam acelasi lucru. Pana una alta macar sa faca o fig. buna sa fie mai mai cu suspans varfu clasamentului. Anyway io am bagat un vot la Renkie (ca si anu trecut) ca m-a disperat cu railu la ping 100...
faxqiu uai tzarane....
Avatar utilizator
FaXiU
Junior Member
 
Mesaje: 340
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde SpanKissimo » Mar Mai 11, 2004 9:34 am

dragosbm, esti biased, la toti ne place un anumit jucator, ( io sincer as vrea sa castige sid.uk sa ma mai lasati in pace cu scoru ala! :) toti din .ro si-o luau la fel de la ala, dupa razboi multi viteji s-arata. ) dar asta nu inseamna ca pot sa-mi dau cu parerea obiectiv si sa spun care sun marii favoriti.
SpanKissimo
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Vin Apr 16, 2004 7:56 pm
Localitate: Pe val

Mesajde dorinn » Mar Mai 11, 2004 9:51 am

nu poate sa castige sid -> e RomanianQuakeLeague :)
oricum nu-i dojeni pe cei 3 care te-au votat - ei doar si0au manifestat increderea in potentialul tau
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde rthc.ro|mav » Mar Mai 11, 2004 10:10 am

SpanKissimo scrie:renkie ar fi pe 2 ca este un adevarat boy george al quakeului

:con: Adicatalea renikie e poponar ;S ? Sau da cu railu pana incepe sa va usture :moon: ?
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Spawn » Mar Mai 11, 2004 10:25 am

dorinn scrie:nu poate sa castige sid -> e RomanianQuakeLeague :)


de inscris se poate inscrie oricine ;) ; ce zici Spank, il invitam pe sid.uk pentru o revansa? :)
Spawn
 

Mesajde dorinn » Mar Mai 11, 2004 10:50 am

las' ca-l chem pe cooller sa rastoarne favoritul TvStarulul Roooot
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde eXtazy » Mar Mai 11, 2004 11:45 am

Banii mei is pe sluga, daca are chef sa joace.
Literalmente. Daca merge ceva pe margine, (un 100.000 / meci sa zicem) let me know. ;b
Avatar utilizator
eXtazy
 
Mesaje: 135
Membru din: Lun Apr 12, 2004 11:00 pm

Mesajde dorinn » Mar Mai 11, 2004 1:25 pm

so daca pierde SlugA n-a avut chef sa joace???
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde eXtazy » Mar Mai 11, 2004 1:54 pm

Nu neaparat.

Totusi... mi se pare cel putin ciudat ca bazuker a fost favorit de 2 ori, din pacate a pierdut, si e favorit totusi si a treia oara... :-? Pe ce baza?
Baz sa nu inteleaga ca am ceva personal cu el. Doar cu cei care il sustzin cu atata ardoare... Toata speranta bucurestiului sta in Bazuker? Nu l-am vazut pe unu sa zica: "Eu cred ca pot (vreau / o sa / sunt convins ca) il bat pe Sluga"
In schimb: "baz - e in forma; baz - rupe; etc. etc." Eu am deja un deja vu destul de clar. Sau stai.... 2 deja vu'uri. ;)
Totusi sper sa nu ma bata stryder din nou :P
Eu joc in fiecare zi cu sluga cate 3-4 meciuri si zic asha: daca joaca la 75% din ce poate, nu are nimeni inscris la rql 3 nici o sansa. Fara vrajeala. ;v
Avatar utilizator
eXtazy
 
Mesaje: 135
Membru din: Lun Apr 12, 2004 11:00 pm

Mesajde dorinn » Mar Mai 11, 2004 2:12 pm

eXtazy scrie:Nu neaparat.
Totusi... mi se pare cel putin ciudat ca bazuker a fost favorit de 2 ori, din pacate a pierdut, si e favorit totusi si a treia oara... :-?

o vedeta autohtone era cu "sa moara fanii mei", fi si tu cu "sa moara fanii lui baz" ]Nu l-am vazut pe unu sa zica: "Eu cred ca pot (vreau / o sa / sunt convins ca) il bat pe Sluga"
[/QUOTE]
eu (zanza) pot/vreau/sunt convins ca o sa-i bat pe toti :-:
eXtazy scrie:Eu joc in fiecare zi cu sluga cate 3-4 meciuri si zic asha: daca joaca la 75% din ce poate, nu are nimeni inscris la rql 3 nici o sansa. Fara vrajeala.

e sluga prea bun sau esti tu prea slab?? eu inchin spre a doua...
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde rthc.ro|mav » Mar Mai 11, 2004 2:17 pm

Zanza, p1tbull, kshu, renkie sunt oameni care il pot bate pe sluga LEJER.Insa la Sluga e exasperant calmul de care poate da dovada in timpul jocului, indiferent de situatie, si capacitatea de a-si pastra o evolutie constanta (timing controlul armurilor trasee etc)..eu am pariat pe el desi m-as bucura daca ar castiga altcineva...nu-mi place monopolul, nu e constructiv ;-)
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde eXtazy » Mar Mai 11, 2004 2:42 pm

zanza e al doilea atac pe care nu il cer din partea ta. Primul a fost ala cu campionul la prostie, cand jucam cu tine si l-am intrebat pe stryder daca ai aimbot, pentru ca ai tras f bine cu reilu, chiar daca aveai loss mare. Te rog nu ma obliga sa ma port urat cu tine. Daca sunt slab, prefer sa nu mi se spuna, ci sa mi se demonstreze. Deocamdata, intre mine si tine, cred ca am castigat cam 80% din meciuri asa ca... stfu and play.
Oricum, constat cu surprindere ca oricat am evitat disputele pe forum cu tine, nu am reusit. Din punctul meu de vedere, sa castige oricine, eu prezint doar realitatea asa cum o vad eu, obtuza, deformata. Totusi, eu sunt singurul de pe forumul asta care stie ce poate omu pe lan. Si ce a facut pana acuma... well... e pipi de pantera.
Avatar utilizator
eXtazy
 
Mesaje: 135
Membru din: Lun Apr 12, 2004 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori