S.T.R.Y.D.E.R. - Oblivion Lost

Despre evenimente majore in lumea gamingului

S.T.R.Y.D.E.R. - Oblivion Lost

Mesajde Opa-Opa » Vin Ian 21, 2005 6:35 pm

'[stryder scrie:']sunteti stresati rau de tot, ca sa nu mai zic "flamanzi" :yD
:
haoleu ce acizi sunteti, kshu te vede tzara, cu tot cu sarcasmul tau ( de 2 lei )
:
ps: conturile se pot sterge?....if yes, please delete mine.

kshu scrie:Da Stryder, se pot sterge, insa eu nu il steg ca ma vede tzara :). Daca vrei cu adevarat fa un poll si lasa tzara sa decida :).



...Stryder nu mai tine la tavaleala si incearca sa se disocieze de noi... sa se separe ca argila de granitul cretacic. Eu sincer ma asteptam ca odata cu noul avatar sa-i placa si mai mult tavaleala :T

Deh mai imbatraneste omu, i se rigidizeaza articulatiile.

Io zic totusi sa-i dam drumul, sa nu-l legam de glie, poate ne vom trezi acuzati pe viitor ca i-am influentat in rau cariera forumistica.

[b]Si-acum liniste sa se-auda gura Ţ] (sper ca gura tzarii sa nu fie reprezentata de toti tzaranii ;) )

PS: Cand va sosi clipa vom face si-un poll, stay tuned.
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Vin Ian 21, 2005 6:59 pm

F. inspirat subiectul Opa :sal:.

E posibil totusi sa fi fost beat cand a zis ca vrea contu sters, iar afirmatia asta se bazeaza pe faptul ca are antecedente cu paharul. Ma refer la schimbatul nickului in Morison. Daca prin absurd, inainte ca TZARA sa isi spuna cuvantul cineva, un om rau si urat, cu inima de piatra, ar fi sters contul in cauza si a doua zi ar fi zis fostul proprietar proaspat trezit din betie ca il vrea inapoi, ce ar mai fi fost de facut?
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde Shade » Vin Ian 21, 2005 7:11 pm

Sa inteleg ca opa a depasit pragul Miranda? (da si tu link la program + smilies de yahoo pt el, nu fi egoist :D)
Avatar utilizator
Shade
 
Mesaje: 229
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Opa-Opa » Vin Ian 21, 2005 7:28 pm

n-am depasit nimic. sunt calare pe el. compilez tutorial
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm


Înapoi la Evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron