Sondaj: Cum ati dori sa se numeasca urmatorul concurs de quake organizat de proarena?

Despre evenimente majore in lumea gamingului

Cum ati dori sa se numeasca ultimul concurs de quake organizat de proarena?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Sondaj: Cum ati dori sa se numeasca urmatorul concurs de quake organizat de proarena?

Mesajde kos » Joi Feb 24, 2005 12:28 am

Avand in vedere ca RQL este o sintagma gresita, consider ca ar trebui sa se renunte la ea si sa se adopte alta denumire pentru traditionalul deja concurs organizat de proarena. Cred ca ar trebui sa se recurga la o astfel de masura cu atat mai mult cu cat la ultimul concurs am avut si jucatori din afara Romaniei.
Nu cred ca trebuie sa transformam RQL intr-un pacat originar (comis de vreun admin obosit), si sa platim cu totii pana la sfarsitul lumii. Daca totusi primeaza orientarile comuniste si se decide pastrarea numelui actual cred ca ma apuc de cs. :D

Am uitat sa mentionez ca "The Final Showdown" este numele ultimului nivel din quake 2....si ca mi se pare cel mai potrivit :P
"Dret and double dret"
"Hi Hi Hi!!!"
Avatar utilizator
kos
Junior Member
 
Mesaje: 150
Membru din: Mar Aug 10, 2004 11:00 pm

Mesajde Fuma » Joi Feb 24, 2005 1:01 am

un nume sa contina cuvantul proarena si romania(romanian)
Powered by: vBulletin Version 3.0.1
Copyright ©2000 - 2004, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2003 FanClub.Ro
Avatar utilizator
Fuma
Junior Member
 
Mesaje: 119
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde nodingat » Joi Feb 24, 2005 1:35 am

Campionatu' ruman di (cu)tremur(at)

~p

cred ca o ii da o nota aparte, nu asta e si ideea? fun!
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Joi Feb 24, 2005 6:49 am

Cam greu sa schimbi un nume consacrat la a 5a editie. Cand auzi RQL nu te mai gandesti demult la ce inseamna initialele, te gandesti la concursul in sine si tot ce tine de el.

Si eu si altii ne-am gandit ca e cam nepotrivit "League" in nume dar initialele reprezinta deja o fortza pe "piatza" :) si in plus nu a zis nimeni nimic pana acu ceea ce confirma teoria care am zis-o.

Singura alternativa la care m-am gandit eu pana acu si am discutat si cu Spawn la rql4 a fost "Romanian Quake Lan" dar nu am zis nimic tocmai pt. nu a strica continuitatea.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde kos » Joi Feb 24, 2005 7:58 am

am inclus si varianta Romanian Quake Lan. nu vad de ce sa se pastreze denumirea actuala......cand va aparea quake 4 cum se va numi? tot league? cmon.... nu cred ca se vor inscrie mai putini concurenti daca i se va schimba numele.
oricum ma gandesc ca cel mai bine e sa lasam majoritatea sa decida. variante sunt destule :D.
"Dret and double dret"
"Hi Hi Hi!!!"
Avatar utilizator
kos
Junior Member
 
Mesaje: 150
Membru din: Mar Aug 10, 2004 11:00 pm

Mesajde [stryder] » Joi Feb 24, 2005 8:55 am

"Dracula's Quake Contest" is teh shit!! aahhahahah
Avatar utilizator
[stryder]
 
Mesaje: 643
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde Opa-Opa » Joi Feb 24, 2005 9:23 am

punct de vedere:

RQL va ramane RQL (Ca organizatie)

Cum orice competitie (concurs) trebuie sa contina numele organizatorului in titlu, fie si numai pentru reclama, la fel acest concurs de traditie va trebui sa continue cu RQL.

Pentru respectarea unor norme de nomenclatura am putea zice:

RQL Event #5 (5th Event)
RQL Season 5 (Desi nu e tocmai un campionat)
RQL Cup #5 (5th Cup)
sau pur si simplu RQL: "5" unde "5" ar fi numele concursului (nefiind nevoie sa se indice apartenenta la un sir, aceasta subintelegandu-se)
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde kos » Joi Feb 24, 2005 11:37 am

Proarena se aseamana din multe puncte de vedere cu engine-ul de quake, adica ambele au beneficiat de o serie de patch-uri, ambele au evoluat pe parcursul timpului din bine in mai bine, unele buguri fiind corectate.
Dar principala asemanare consta in bugurile ce nu pot fi corectate, sau care nu se vrea a fi corectate. Unele dintre ele au dus la succesul purtatorului, si sunt atat de adanc inradacinate in constiinta utilizatorilor incat nu mai pot fi inlaturate. Acesta este unul dintre aceste buguri.
Americanii au o vorba "Power to the people!!!", pe cand noi romanii suntem satisfacuti cu "powah to the pooh!!!". Din pacate eu nu pot fi de acord cu o asemenea atitudine si prefer sa ma retrag. Renunt la participarea mea la POC, RQL (haha LOL!!!) etc. It's been fun!!!

kos over and out.
"Dret and double dret"
"Hi Hi Hi!!!"
Avatar utilizator
kos
Junior Member
 
Mesaje: 150
Membru din: Mar Aug 10, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Joi Feb 24, 2005 11:51 am

lol? Nu vad legatura.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde [stryder] » Joi Feb 24, 2005 12:35 pm

gizas...pana la urma o denumire amarata acolo nu conteaza asa de mult...conteaza ce sta in spatele ei. Daca tu chiar nu ai inteles asta pana acum imi pare rau pt tine, pentru majoritatea cred ca e evident. Oricum asta nu e motiv sa dai over and out, chiar daca pruteanu din tine mai are putin si da pe afara.

"cu adevarat de valoare e tovarasia si respectu` reciproc, nu o denumire oarecare" :D

(c) parazitii cu o mica adaptare `a la strudelino :P

ps: acum ce facem cu tricoul care ti l-am facut pt. RQL5? :<
Avatar utilizator
[stryder]
 
Mesaje: 643
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde kos » Mar Mar 01, 2005 9:15 pm

M-am decis sa revin totusi cu o explicatie (la fel cum, e de bun simt si pentru sinucigasi sa lase un bilet). Nu vreau sa las impresia ca sunt dereglat emotional, sau un copil mic care plange, pentru ca utililzatorii rai de pe forumul intunecat, nu au fost de acord cu propunerea lui. Denumirea concursului pentru mine nu are nici cea mai mica importanta. Din partea mea concursul se putea numi si "kkt cu perje", ca tot nu m-ar fi dernajat. Ceea ce m-a determinat sa renunt a fost o convorbire cu kshu, pe care am avut-o a doua zi dupa ce am initiat acest thread. Astfel am aflat ca aceasta problema fusese deja discutata de catre kshu si spawn, inainte de rql4, si au hotarat ca totul sa ramana neschimbat. Si deasemenea am aflat ca indiferent ce se hotaraste pe forum (rezultatele sondajului, propuneri etc.), denumirea concursului nu se va schimba.
Ultima chestie m-a ofticat de tot, pentru ca "tovarasia si respectul reciproc" invocate nu se respecta tot timpul, pentru ca unii au o putere de decizie mai mare ca altii (asta daca acceptam ideea ca tovarasia presupune egalitate). Pe tot parcursul (omni)prezentei mele pe forum am fost constient ca fiecare membru are o anumita importanta (data de skill si activitati conexe cum ar fi prezenta si implicarea pe forum, implicare organizatorica etc.), importanta care se reflecta in greutatea cuvantului sau, dar niciodata nu am crezut ca, parerea cuiva poate cantari mai mult decat a majoritatii. Kshu e de departe cel mai important membru al comunitatii (fara el comunitatea ar fi fost cu mult in urma, iar daca ar mai fi fost vreo 3 sau 4 ca el, probabil ca q3forever nu ar fi castigat rql), dar m-a deranjat faptul ca el are drept de veto. Adica din ce mi-a spus el eu am dedus ca, chiar daca am fi votat cu totii pentru o anumita denumire, tot nu s-ar fi schimbat nimic. Pentru mine nu e o chestiune de orgoliu, pentru ca eu nu vroiam sa se schimbe denumirea, ci vroiam sa avem denumirea pe care o alegea majoritatea (de asta am si inclus rql in poll - daca lumea ar fi vrut rql in continuare totul ar fi fost ok). De dictatura sunt satul (in fiecare zi se trezesc destule persoane care sa imi zica ce, si cum sa fac). Ma gandeam ca macar pe forum sa fie democratie. Deasemenea eram constient ca parerea mea conteaza foarte putin (skill 0, vechime mica, implicare mica), dar m-am suparat cand mi-am dat seama ca de fapt, nu conteaza deloc. Vorbarie de dragul de a vorbi, se gaseste pe toate forumurile, doar aici am avut un timp senzatia ca nu imi racesc gura (degetele) de pomana.
Ati putea spune ca atat timp cat proarena plateste, are dreptul sa decida in aceste privinte dupa cum o taie capul. Singura problema e ca noi suntem proarena (chiar daca nu platim toti :P ), si nu una sau doua persoane, si de aceea cred ca ar fi trebuit sa votam cu totii.
TRAIASCA RQL!!!
Power to the people!!!
"Dret and double dret"
"Hi Hi Hi!!!"
Avatar utilizator
kos
Junior Member
 
Mesaje: 150
Membru din: Mar Aug 10, 2004 11:00 pm

Mesajde 1337 » Mar Mar 01, 2005 9:32 pm

nu vreau sa fiu rau, dar tu chiar crezi ca sta cineva sa citeasca toata asta ? :D
1337
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Apr 04, 2004 9:45 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde BaZUKeR » Mar Mar 01, 2005 9:40 pm

eu stiu pe unu :D
Avatar utilizator
BaZUKeR
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Opa-Opa » Mar Mar 01, 2005 9:47 pm

bineinteles ca te-ai referit la mine ^^
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde ninjou » Mar Mar 01, 2005 9:51 pm

Bucharest Quake LAN Party (Contest)
clar
kos : daca te apuci de cs ma ei la tine in echipa? ca si pe mine ma bate gandu
Avatar utilizator
ninjou
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Mai 03, 2004 11:00 pm

Mesajde Opa-Opa » Mar Mar 01, 2005 11:36 pm

Revin cu capu' plin de aburi (am facut baie)

Contestarea dreptului de veto al lui kshu dupa ce l-ai recunoscut drept "cel mai important membru al comunitatii" nu denota o continuitate logica in firul gandurilor tale.

Acordarea in gen numar si caz a denumirii concursului cu scopul sau n-ar fi o idee rea... pentru prima editie. Gandeste-te ca #5 e ultima sau cel putin asa se-aude.

Initial marsasem si eu pe ideea de aranjare delicata "din goana calului" a numelui fie chiar si pentru o singura editie, insa dupa ceva timp (si neinfluentat) am renuntat la toate variantele mai putin una: ultima. Dupa parerea mea e singura care ar "corecta" sintagma fara sa schimbe insa melodicitatea numelui. Pentru ca pana la urma cu asta se alege fiecare din participare (citit stire, vazut film, poza, demo): cu initialele R.Q.L., imprimate pe retina sau pe nicovala.

Zici de mers mai de parte cu "pacatul originar"? Pai daca tot il purtam fara suparare p-ala al nenorocitei de Eva care s-a lacomit ca proasta-n piata la un mar turcesc, de ce nu l-am purta si pe cel al unor oameni bine intentionati? Mai ales ca nu mai avem mult de purtat la el ;)

[interludiu] (sau pauza de tigara)
Poate ca tu esti mai tanar insa sunt destui cei care pe vremea copilariei lor colectionau surprize "Turbo". Imi aduc aminte ca prima "serie" de la care am inceput sa colectionez incepea de la 51 si de termina la 120. Gandeste-te ce se intampla cu seria mea si cu sentimentele mele de colectionar daca de la numarul 111 decideau aia sa schimbe numele surprizelor in "Turba"? Se ducea totul dracului? Se ducea... chiar daca era practic acelasi lucru.
[/interludiu]


Daca din discutia avuta de kshu si Spawn la #4 a rezultat ca era prea tarziu sa se schimbe denumirea, e clar ca la 5 e si mai tarziu. Sunt (in ordine aleatoare) emisiuni TV, demo-uri, postere, filme, stiri, galerii foto, jurnale (numa 1 ce-i drept) care amintesc acest nume in vechile editii incat pur si simplu nu se poate da alt nume celei urmatoare... pentru a nu strica seria. Pentru a nu deruta constiinta colectiva.

E bine ca-ti sustii punctul de vedere, e bine si ca ti-ai justificat actiunile sa nu raman cu impresia ca te-ai suparat ca vacarul pe sat. Toate aceste eforturi ale tale ar fi meritat insa un scop mai nobil... colectionarea de materiale pentru clubul C.A.L.C.A.T. de exemplu ;) Incearca sa rememorezi discutiile si sa judeci la rece, fara sa ai impresia ca esti oprimat in vreun fel sau ca "dictatorii bursuciti" nu tin cont de parerile tale. Si daca ai necazuri cu persoane din jurul tau care-ti zic tot timpul ce sa faci asculta asculta "Cargo - Zi de zi", nu te-ajuta prea mult insa creste spiritul de fronda :)

A! Neaparat! Nu te lua dupa ninjou, parsivul asta, cat il vezi de blajin, a izgonit omenirea din rai cand i-a dat marul toantei de Eva. Sa nu cazi in pacatu CS-ului... ramai pur!

Sa vedem acum ce-o sa zica viezurele de 1337 de postul MEU?
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Groparoo » Mar Mar 01, 2005 11:49 pm

dog..da' ce efect are baia la tine...ai si geacuzi?
LagFrag
Avatar utilizator
Groparoo
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde maGer » Mie Mar 02, 2005 1:10 am

no comment (marfa aia cu "turbo" ) :)) :D
Daca eram popa eram periculos frecam enoriasele matol si sus si jos
maGer
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Mie Dec 01, 2004 12:00 pm
Localitate: HOME

Mesajde maGer » Mie Mar 02, 2005 1:13 am

RQL ( The Ultimate Fight)

cam asa ar trebui sa se numeasca ..sa nu se schimbe initialele dar sa fie ceva introdus ! parerea mea...100% n-o sa va placa :D
Daca eram popa eram periculos frecam enoriasele matol si sus si jos
maGer
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Mie Dec 01, 2004 12:00 pm
Localitate: HOME

Mesajde kshu » Mie Mar 02, 2005 5:45 am

Prima mea reactie a fost sa iti raspund scurt dar m-am gandit apoi ca poate o sa intelegi gresit si poate si pe yahoo ti-am raspuns cam scurt pentru ca pentru mine subiectul avea deja o finalitate. Desi nu am abilitatile de exprimare ale lui Opa, iti explic si punctul meu de vedere.



kos scrie:Din partea mea concursul se putea numi si "kkt cu perje", ca tot nu m-ar fi dernajat.
De aia ai inclus si varianta "kos rulez" Quake contest? Nu pot sa nu remarc si unele reactii amuzate ale cititorilor care numai seriozitate nu arunca asupra votului.



Astfel am aflat ca aceasta problema fusese deja discutata de catre kshu si spawn, inainte de rql4, si au hotarat ca totul sa ramana neschimbat. Si deasemenea am aflat ca indiferent ce se hotaraste pe forum (rezultatele sondajului, propuneri etc.), denumirea concursului nu se va schimba.

Ultima chestie m-a ofticat de tot, pentru ca "tovarasia si respectul reciproc" invocate nu se respecta tot timpul, pentru ca unii au o putere de decizie mai mare ca altii (asta daca acceptam ideea ca tovarasia presupune egalitate).

Egalitate nu exista. Cel putin perfecta. Nici nu are sens. Proarena si RQL au fost infiintate si promovate initial de 4 oameni: Spawn, Root, Shade si eu. E destul de simplu si logic ... cand faci ceva, e al tau nu? Daca e al tau, tu hotarasti cum acel ceva isi desfasoara activitatea. Cat despre "tovarasie si respectul reciproc" nu vad de ce trebuie sa se excluda in cazul asta. Tovarasia nu inseamna egalitate in toate privintele, e chiar un termen destul de interpretabil.



dar m-a deranjat faptul ca el are drept de veto. Adica din ce mi-a spus el eu am dedus ca, chiar daca am fi votat cu totii pentru o anumita denumire, tot nu s-ar fi schimbat nimic. Pentru mine nu e o chestiune de orgoliu, pentru ca eu nu vroiam sa se schimbe denumirea, ci vroiam sa avem denumirea pe care o alegea majoritatea (de asta am si inclus rql in poll - daca lumea ar fi vrut rql in continuare totul ar fi fost ok). De dictatura sunt satul (in fiecare zi se trezesc destule persoane care sa imi zica ce, si cum sa fac). Ma gandeam ca macar pe forum sa fie democratie. Deasemenea eram constient ca parerea mea conteaza foarte putin (skill 0, vechime mica, implicare mica), dar m-am suparat cand mi-am dat seama ca de fapt, nu conteaza deloc. Vorbarie de dragul de a vorbi, se gaseste pe toate forumurile, doar aici am avut un timp senzatia ca nu imi racesc gura (degetele) de pomana.
Apoi ... noi nu am fost impotriva democratiei, ba din contra. Aminteste-ti ca la rql4 au fost 3 sondaje chiar pentru modul de desfasurare al concursului. Oare cate concursuri stii tu in care nu vin organizatorii cu regulile si le trantesc direct? Dar exista nivele de decizie totusi. Gandeste-te cum ar fi sa apara cate un poll pt. fiecare coloana adaugata pe homepage. Sau maine sa mai vina unul sa adauge un poll ca vrea nume schimbat la site "pro-arena" sau "kos-arena". Decizii minore, decizii majore, cine hotaraste asupra lor? Toti zici tu? Nici nu are sens. Mai stii la rql4 cand am pus un sondaj aparent simplu in care am zis alegeti 2 harti din x? Cati au bifat atunci una sau 3 sau 4 sau mai multe optiuni? Ipotetic vorbind, ai vrea ca numele concursului sa fie ales de unii membri care citesc in treacat primele doua optiuni din poll sau citesc jumatate din ultimul post? Cum decizi in cazul asta? Power to the people? With limits pls.



Ati putea spune ca atat timp cat proarena plateste, are dreptul sa decida in aceste privinte dupa cum o taie capul. Singura problema e ca noi suntem proarena (chiar daca nu platim toti :P ), si nu una sau doua persoane, si de aceea cred ca ar fi trebuit sa votam cu totii.
Proarena plateste si isi rezerva dreptul sa ia orice decizie vrea in legatura cu activitatea ei ... cum ar zice EvilCHELU "doh". Comunitatea intr-adevar conteaza, dar nu e nimeni obligat sa viziteze regulat www.proarena.com iar prezenta lui pe site nu constituie in nici un caz o conditie de santaj.

Motivele pentru care nu are sens pentru noi sa adoptam alt nume sunt simple si cred ca au sens pentru toata lumea. Continuitate, pentru ca rql reprezinta deja o entitate nu doar o prescurtare a unui titlu. Timing, adica numele il alegi la inceput, nu la mijloc sau la sfarsit.


TRAIASCA RQL!!!

Power to the people!!!
But not full power.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde Spawn » Mie Mar 02, 2005 5:45 am

@opa: erai bun de avocatul poporului A-)
@kos&mager: chestia cu adaugatul se poate si nu este o problema - s-a folosit si la proarena q3 2v2 "I love this game" cat si la poc#1 "black belt" ; chestia cu rql nu este o consecinta a vreunui regim dictatorial, sau din vointa vreunui "dictator bursucit"(sic!) - numarul ii da dreptul la vesnica pomenire intru eternitate ~)

cred ca ar fi mai productiva modificarea sondajului de mai sus si gasirea unei adaugiri ptr rql#5

later edit: cat despre chestia cu retragerea iti propun ca subiect de meditatie semnatura lui p1tbull care suna cam asa: winners never quit, quitters never win (cam asa suna sau oricum cam asta era parca ideea..)
Spawn
 

Mesajde [stryder] » Mie Mar 02, 2005 7:28 am

mie chiar imi place "extensia" :) aleasa de mager...

ps: spawn, call me today...i'm hot :yD
Avatar utilizator
[stryder]
 
Mesaje: 643
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde yoy » Mie Mar 02, 2005 7:49 am

daca e conc tot asa national...si international :P ,cum au fost rql 1 -> 4 ....cu siguranta si cel de-al 5-lea tot RQL ar trebui sa se numeasca.... daca e un conc doar cu niste premii modeste , mai putin materiale , atunci un nume funny ar fi misto... Lord of Quake etc ..dar si un The final Shutdown , pt un eventual ultim rql :D

ps : tare "kos rules" Quake Contest ...in memoria lui kos nu ? (ca-l omoram acum pentru modestie :D :D )
...fara text inteligent
Avatar utilizator
yoy
Junior Member
 
Mesaje: 238
Membru din: Lun Apr 19, 2004 11:00 pm

Mesajde yoy » Mie Mar 02, 2005 8:00 am

daca 99.99% din 10.000 de useri ai proarenei....ar fi votat pt o alta denumire decat RQL .... NU cred ca kshu, root , spawn sau shade ar mai putea sa se impotriveasca. Comunitatea e mica, majoritatea nu se implica in organizarea evenimentelor, etc, atunci e normal sa fie asa.
...fara text inteligent
Avatar utilizator
yoy
Junior Member
 
Mesaje: 238
Membru din: Lun Apr 19, 2004 11:00 pm

Mesajde rthc.ro|mav » Mie Mar 02, 2005 10:22 am

Sa ramana RQL
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde [stryder] » Mie Mar 02, 2005 11:14 am

totaly OT : mortaciune, cand uzi masina si intre quakeri? :yD
Avatar utilizator
[stryder]
 
Mesaje: 643
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde EroarE » Mie Mar 02, 2005 12:03 pm

treaba e simpla, RQL e un "brand", nu-i poti schimba numele doar pt ca te plictisesti sau asa vrea comunitatea... nokia a fost la inceput producator de cizme de cauciuc, galosi sau cum vreti voi sa le spuneti ;)
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde [stryder] » Mie Mar 02, 2005 12:08 pm

explicatia vine chiar de la un om care lucreaza in publicitate asa ca va rog!...
eroare <0/
Avatar utilizator
[stryder]
 
Mesaje: 643
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde rthc.ro|mav » Mie Mar 02, 2005 12:32 pm

'[stryder scrie:']totaly OT : mortaciune, cand uzi masina si intre quakeri? :yD

Pai stabiliti si voi o zi sa ne intalnim la o berica ceva ;-)
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde maGer » Mie Mar 02, 2005 4:09 pm

Oricum trebuie sa aiba ceva nou deoarece e ultimul concurs , si tre sa fie special :D . Poate e ultima data cand o sa se mai joace quake3 :) poate ....!
Daca eram popa eram periculos frecam enoriasele matol si sus si jos
maGer
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Mie Dec 01, 2004 12:00 pm
Localitate: HOME

Următorul

Înapoi la Evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator