Problema cu media

Aici putem abera despre orice tine de eSport si nu numai

Problema cu media

Mesajde Hawkeye » Mar Aug 30, 2005 4:47 am

Am o problema sa zic destul de grava, mi se intrerupe orice ruleaza media, foarte des (depinde cat de intens gandeste compu). Daca ascult muzica in winamp si deschid un folder care are multe exe-uri incepe mai mult sa nu mearga melodia decat sa mearga, pana le incarca shi pe urma mai scoate cate o intrerupere la 2 sec.
Problema se remediaza cel mai direct cu format C, care a mers de vreo 2 ori...

Dar o rezolvare fara format C stie cineva?

Am incercat sa vad daca winamp nu lasa ceva aiurea prin registrii, si nu am gasit nimic, totul era curat, la o setare nu stiu care ar putea fi aceea care influenteaza astfel.
If u wana dance?
Dance by my beat
Avatar utilizator
Hawkeye
Junior Member
 
Mesaje: 241
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Opa-Opa » Mar Aug 30, 2005 12:33 pm

s-ar putea sa-ti faci o idee de-aici. doar din primele posturi ca restul sunt balarii.
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Hawkeye » Mar Aug 30, 2005 1:00 pm

gata, am rezolvat, tot cu winu, dar i-am dat repaire;), no format \:D/
If u wana dance?
Dance by my beat
Avatar utilizator
Hawkeye
Junior Member
 
Mesaje: 241
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Opa-Opa » Mar Aug 30, 2005 1:12 pm

repair sucks si ar trebui sa fie folosit doar ca o solutie temporara care sa preceada un format...

gl
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Hawkeye » Mar Aug 30, 2005 2:20 pm

format my ass, i'm sick of format, i'm sick of bill gates:D shi nici linuxu nu ma incanta:P

mai sa sti ca nu e chiar asha, daca stergi ceva ca prostu din win shi nu mai merge ii dai cu repaire;)
If u wana dance?
Dance by my beat
Avatar utilizator
Hawkeye
Junior Member
 
Mesaje: 241
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde luminoux » Mar Aug 30, 2005 8:51 pm

tiger? :cap:
"Aim low. Aim so low that no one will care even if you succeed." (Marge Simpson)
"You tried your best and you failed miserably. The lesson is: never try." (Homer Simpson)
Avatar utilizator
luminoux
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm


Înapoi la Generalitatzi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori