SEDATIV - Band info

Totul despre muzica rock

Mesajde Rockeru'Somer » Dum Dec 03, 2006 9:24 pm

eu cred ca "speri din tot sufletul" sa voteze lumea , lucru care nu se intampla. ceea ce e bine.
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde Judge_Aris » Lun Dec 04, 2006 10:26 am

Tu crezi foarte prost! Nu te-a invitat nimeni sa votezi ! Voteaza cine vrea, daca vrea.... reciteste ce am scris si lasa-ne cu lamentarile de prost gust ca nu e loc.
Avatar utilizator
Judge_Aris
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Mai 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Rockeru'Somer » Lun Dec 04, 2006 1:38 pm

bai nu mai am chef sa ma cert si sa-mi pierd timpu' cu unu' ca tine. macar spune ce gandesti si ce vrei, eu asta am facut.
apropo, inainte era mai bine, copiati mai putin, scuze, acum aveti f multe influente.
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde Judge_Aris » Lun Dec 04, 2006 4:16 pm

MESAJUL MEU A FOST FOARTE CLAR SI A EXPRIMAT CEEA CE AM GANDIT! Discutia cu unu' ca mine iti aduce valoare luminandu-te asupra manierei de comunicare. Ceea ce crezi tu te priveste personal dar asta nu inseamna ca trebuie sa jignesti. In plus gandeste-te ca tot ce afirmi pe probleme de critica e pe dinafara. SEDATIV nu a copiat niciodata pe nimeni ! Nu-ti place? Nici o problema....nu e obligatoriu...e alegerea ta....dar daca te-apuci sa arunci cu vorbe anapoda atunci avem o problema si iti raspund. N-ai chef de scandal? Tocmai tu il generezi! Limiteaza-te in a avea bun simt....altfel vei fi tratat ca atare....
Avatar utilizator
Judge_Aris
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Mai 24, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori