Oh my Lordi!!! Chiar au castigat!

Totul despre muzica rock

Mesajde nocturna » Mar Mai 23, 2006 11:14 pm

sin ella scrie:un concurs traditional de muzica pop

ba pardon, eurovisionu' este SONG CONTEST, nu pop song contest sau pop contest ! deci practic shi teoretic poa' ca sa participe shi sa cashtige shi un hiphoapar d'ala de-a lu' tanaru' hova or un manelist de-a lu' pijcheshu'. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Salma » Mie Mai 24, 2006 7:38 am

memetShol scrie:salma...ieta ce scrie langa filmuletz SILVIA NIGHT IS A ***FICTIONAL puncte puncte...


memetule, o fi ea fictionala da acolo a cantat pe bune sub numele asta, deci e ca shi cum s-ar fi dus Garcea la Eurovision, sa-ntzeleaga tot poporu. Si de falsat a falsat tot pe bune, o fi vrut fata sa fie parodica da numai ea si-a dat seama de asta. Si pe pariu ca in scandalu ala trucat fata tot a pus ceva suflet de-adevaratelea? :D De fapt creca prin alte tari lumii i se cam brehane de Eurovision, d-aia au facut mishto de el cat incape, vezi Finlanda, Lituania si tanti asta islandeza, numai la noi se dau de ceasu mortzii toti cantacioshi sa faca "figuri bune".
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Mai 24, 2006 8:20 am

salma fics garcea a fo tipa. deci fatuca asta merita eurovizionu, intrucat a oferit momente pline de amuzament din ciclu "Isalnda se pisha cu bolta pe Eurovizion".
Io zic la anu sa mearga de la noi adrian sa le cante in engelza de dujmani si number uan. semeseurile pe care le vro primi, astia de la eurovizion, din spania or sa faca un nou record de incasari
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Mai 24, 2006 9:10 am

hehe, amu am vast:
ieste doo tipuri de greu de inteles.
alu kantemiru care scrie cum scrie

AI o bere rumaneasca pentru vorba asta de duh!
ontopic? lordi si sportu studentzesc foreva!
djinnuaso: ala micucu glas de fetitza ie de la moldova, dash face viacu prin urbea h0vii
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde sin ella » Sâm Mai 27, 2006 9:07 am

............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde gunsnroseritza » Mar Iul 18, 2006 7:27 pm

Tare s-au oficat toti amatorii de pop cand au auzit ca eurovisionu a fost castigat de o formatie de rockeri ~p .Dar au castigat mai mult datorita costumatiei de lorzi ai intunericului [-X care a socat pe toata lumea....caci melodia lor este de o calitate indoielnica :angry: iar calitatile vocale ale solistului lasa de dorit.Daca participau cu aceea melodie la o preselectie potivita genului adoptat de ei nici nu erau bagati in seama :hades: Oricum victoria lor este benefica pt fenomenul rock :rulz:
Avatar utilizator
gunsnroseritza
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Iul 17, 2006 11:00 pm

Mesajde Shaki » Dum Aug 27, 2006 8:52 am

hop-hop, se leaga o idila :D
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde wednesday » Lun Aug 28, 2006 7:14 pm

i wish i could help, but i don't want to
Avatar utilizator
wednesday
 
Mesaje: 864
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Anterior

Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator