De ce traverseaza puiul strada?

Totul despre muzica rock

Mesajde FrozeN » Mar Dec 11, 2001 11:16 pm

Iar vrea closca noastra definitii.
FrozeN
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Aug 17, 2001 10:23 am
Localitate: -

Mesajde curly » Joi Dec 13, 2001 12:28 pm

cred ca o sa o iau personal......atacul lui shinee!!!!!adica ce sunt intolerant?....vrei sa-ti dau un cap in gura ,ha?vrei sa te bat?
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Sa revenim la puiul nostru

Mesajde FrozeN » Mie Iun 05, 2002 11:38 pm

Vadim : Sunt in direct? Da! Dragi romani, aveti in fata cea mai mare marsavie al acestui sfarsit de mileniu. Am aici 2 dosare care demonstreaza faptul ca puiul, ex securist si mana dreapta a lui Ceausescu, a traversat strada pentru a ma denigra in fata electorarului. Eu, personal il voi da in judecata pe acest marsav biped in fata Tribunalului de la Haga.
FrozeN
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Aug 17, 2001 10:23 am
Localitate: -

Mesajde Capitanu » Mie Iun 26, 2002 12:08 pm

Pana la urma puiu ala a murit sau nu. Daca nu, sa treaca pe la mine ca e bun fript.
Capitanu
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Sep 15, 2001 11:00 pm

Mesajde onk » Mie Iun 26, 2002 12:19 pm

puiu n-a murit...(ton melancolic...) de fapt, puiul n-a existat...dar finca pentruca strada isi pierdea notiunea de drum, pentru ca existau poiliticienii cu probleme existentiale, pentru ca acest forum sa existe, si ca sa se justifice trecerea in lung pe strada a Danei, acea strada trebuia traversata perpendicular...si finca perpendicularul exista, s-a inventat paralelul... si finca paralelul n-avea expresie fizica s-a raportat la picioarele gainii, paralele din momentul crearii... si finca mai intai a fo puiul si mai apoi gaina, s-a presupus ca chiar daca nu exista puiul, poate fi inventat ca sa treaca draqu cineva strada asta odata , sa se puna verdele ala in sfarsit ca sa poa sa mearga Dana mai departe....
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Mesajde angus » Joi Aug 15, 2002 9:05 am

DANA:
D-aia, asa, c-asa a vrut el!
Daca se mai ia cineva de pui, care e rocker, ii sterg mesajul.

MOSHU:
Bai, nu intelegeti nimic din ce va spun: puiu a trecut strada pen'ca vizavi era Fanutza, unde avea intalnire cu prietenul lui Potbeli
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Mesajde gaga » Joi Aug 15, 2002 9:35 am

Angus, moshu e persona non grata pe Rock, daca te-a mituit cu berea nu tre' sa bagi in toate posturile nick-urile dumnealui.
Primul si ultimul avertisment.
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde angus » Joi Aug 15, 2002 9:54 am

click, click: deleted.


(mesajul se afla intr-un word pt. doritorii de offtopicuri cu tot cu avertismentul mai sus vizibil)

btw, asa ramane si mesajul lui angus, nu pierdem nici rating, ce mai, e beton.

dana sez: goodbye droogie!
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Misto topic, hai sa-l inviem!

Mesajde bhuttu » Dum Dec 08, 2002 1:50 pm

SOD: Ca nu mai suporta sa i se dea inca un ban. Nu mai e de stat pe fanclub!

onk: iti spui eu ca n-a traversat strada. De fapt, ce vrei tu sa spui cu intrebarea asta?

KickAss: De tembel, de ce altceva! Ce cretin! Numai imbecilii traverseaza strazi.

vali: Puiul ar fi trebuit sa astepte omul sa traverseze primul, ca omu' ie inainte de toate. Miki cand o sa traverseze strada?

zgubilici: mie imi place de pui, da' ma enerveaza astia care se iau de el aiurea ca a traversat strada.

aphextwinz: pai daca faci calculele, ajungi la concluzia ca puiul n-avea alta optiune.

Rolf: nu stiu, eu ma retrag de pe forum, da' dati si voi un search pe google ca gasiti acolo.

Sopra: Puiule, acum ai avertisment. La urmatoarea traversare ai ban direct!

o utza: Ce dragut e puiul cand traverseaza! Si ce misto cotcodaceste!
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Lun Dec 09, 2002 4:04 am

eu cred ca avea treaba pe partea cealalta!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Lun Dec 09, 2002 5:42 am

Puiul castigase la licitatie tricoul lui Miki. Cum bhuttu pierduse la mustata acest articol, il urmarea indeaproape cu o repulsie neascunsa. Observand pericolul, puiul traversa riscandu-si viata printre masinile ce treceau cu o viteza nebuna.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Lun Dec 09, 2002 11:06 am

opaaaaa, tanaru butu e suparat pe mine ca de puii mei nu zice ni'ca... ai mah butule nu fi pricinos, io credeam ca chiar ma iubesti, nime' nu ma vrea pe mine si puii mei ;P


morala: buturuga mica rastoarna caru' mare, ce puii mei :D
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde bhuttu » Lun Dec 09, 2002 9:40 pm

Nu, dana, nu sunt suparat pe tine. Doar ca te-ai suparat tu pe forum in ultima vreme, si nu mi-am data seama cam ce raspuns ai avea la intrebarea din titlu. Eu, suparat pe tine? Pai si cam de ce?

PS: 'Tu-ti Aliosha-n cur sa-ti fut!:mad: Las' ca te prind eu in Romania, vezi tu cum se traverseaza oceane, nu strazi!:mad:
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Storm » Dum Dec 29, 2002 3:52 pm

Adevaratul motiv pentru care Puiul a trecut trada este unur de-a dreptul si de-a stangul ingrozitor. In cartierul rezidential Primaverii unde Puiul nostru dormea linistit in cotetul lui , era o mare petrecere. Boxe date la maxim si din boxe..:Oooooo Viata Mea.. o Gaina mea .. si d-alea d-alea. Nici cele mai grele metale din lume nu au putut linistii Puiul nostru care deja intrase in crize de nervi asa ca impins de aceste imprejurari nefaste s-a decis sa-si ia inima in dinti si spunand :Ce pana mea mah .. io-s rocker tuva pe manelele voastre" el traversa trada nepasandu-i de consecinte.
Nu te uita la baiatu' cu basu ca are paru mai lung ca tine/
Muzica , muzica nu de acolo vine/ Vine din suflet de la el, de la mine de la tine- TAXI -Hip-Hop-Rock
Storm
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Dec 29, 2002 2:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde vali » Vin Ian 03, 2003 11:20 am

puiul a traversat strada ca acolo era buda si ii era rau de la carnati si sorici
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mie Ian 08, 2003 1:47 pm

eu as zice ca puiul traverseaza strada pentru ca poate sau, mai exact, pentru ca "are cu ce, ba!" :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde AdevaRapper » Vin Ian 10, 2003 11:26 pm

Pentru ca e un CAL!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Apr 06, 2004 2:22 pm

se duce la bebleioteca vietzii care este (c.n.) sa schimbe un bendix pe un culbutor.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde basstard » Mie Apr 07, 2004 8:56 am

.... de treci codrii de arama
De departe vezi.....
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde tre » Vin Apr 09, 2004 2:11 am

pentru ca a putut. a de ce traverseaza? pai pentru ca poate. intrebarea e: va ajunge-n partea cealalta? si daca da, cu ce sacrificii?
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde paiacec » Vin Apr 09, 2004 10:42 am

puiu a trecut strada deoarece semaforul era verde shi vazuse o puicutza pe partea cealalta.
In vino veritas!
In tzuica grades!
In bere ciucash!
Avatar utilizator
paiacec
 
Mesaje: 4901
Membru din: Dum Oct 12, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Apr 09, 2004 10:43 am

eruare falsa: a trecut strada sa-si ia o cutie de internet.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde lilly » Vin Mai 21, 2004 6:11 am

Mai,puiul nu traversa strada!Linia aia din mijlocul trotuarului am desenat-o EU!
lilly
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Mai 17, 2004 6:09 am
Localitate: bucuresti

Mesajde The_FrozenLord » Vin Mai 28, 2004 7:58 pm

Auzi intrebare: de ce a trecut puiul strada? Ca sa ajunga pe trotuarul celalalt
Metalfan:Totusi, voi veniti cu acest „love metalâ€Â
Avatar utilizator
The_FrozenLord
Junior Member
 
Mesaje: 494
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Sep 18, 2005 3:34 pm

i-a spus Ramuna că-i face sex oral.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron