SEDATIV - Band info

Totul despre muzica rock

Salut

Mesajde Bucinela » Dum Mai 22, 2005 11:32 am

:dir: Pot sa spun ca Sedativ au fost super beton la concertul MotorrocK din Ploiesti-Bucov, bravo baietii si tineti tot asa si o sa ajungeti sus.Apropo nu stiu daca au vazut baietii de la Sedativ dar sunt in Top la Radio CityFm cu piesa Imn pentru Invaingatori pe locul 29 abia intrati http://www.cityfm.ro/emisiuni.php?BroadcastId=16.
Am uitat sa mentionez ceva foarte Important au fost bestiali cei de la Pheonix si au cantat vreo 3 ore in continu, au mai excelat cei de la Icory,Nociv si Crize, cam varza cei de la Coma, H8 si Beton prima parte.A se intelege asta este parerea mea proprie si personala si nu vreau sa se inceapa cine stie ce razboi pe acilea.Soundul de vineri a fost de cacao, spre deosebire de Sambata cand a sunat super misto si tare, am inteles ca au fost ceva probleme cu energia electrica vineri si din acest motiv soundul a fost mai incet.
Bucinela
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Apr 14, 2005 12:07 pm
Localitate: Romania

Mesajde Morrison » Dum Mai 22, 2005 1:01 pm

aplauzele mele pentru Sedativ
stiu ei de ce :)
METALHEAD Romania
Promotions - Booking - Events and more
www.metalhead.ro | [email="contact@metalehad.ro"]contact@metalhead.ro[/email]
Keeping Rock Music aLIVE since 2002
Avatar utilizator
Morrison
Junior Member
 
Mesaje: 581
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Rockeru'Somer » Lun Mai 23, 2005 8:43 pm

Bucinela scrie:: Am uitat sa mentionez ceva foarte Important au fost bestiali cei de la Pheonix si au cantat vreo 3 ore in continu, au mai excelat cei de la Icory,Nociv si Crize, cam varza cei de la Coma, H8 si Beton prima parte.A se intelege asta este parerea mea proprie si personala si nu vreau sa se inceapa cine stie ce razboi pe acilea.Soundul de vineri a fost de cacao, spre deosebire de Sambata cand a sunat super misto si tare, am inteles ca au fost ceva probleme cu energia electrica vineri si din acest motiv soundul a fost mai incet.



aici va pot da mai multe detalii: la probele de sunet de vineri pe la vreo 16 juma, atunci cand s-au incercat si luminile s-a vazut ca nu exista destul curent pe teava, sa inteleaga toata lumea. organizatorii au zis ca se da curent mult de la un transformator, s-a mers acolo, s-a facut o radiografie pe viu cu un electrician de la renel si s-a bulit transformatorul principal, care a lasat intreg parcul fara curent. pana la aducerea unui generator care sa poata sa duca toata scena plus restu' de chioscuri a durat vreo patru ore jumate- cinci, asa ca s-a inceput pe la 22. ca vineri s-a cantat pe generator, iar sambata pe cablu, nu exista diferenta, a fost aceiasi putere. poate tu ai stat in alta parte a parcului si ai auzit altceva.


sahara - super draguti, super bun simt la cantat nota 8
pistol cu capse - punkeri. show in public. nota 6
icory - hardcore de bun simt. nota 7 (salutari frankie :p)
nociv - auzisem de ei si chiar vruiam sa-i vad. hardcore cu clapa, bunicei. nota 8
mike&the... - aici am luat o mica pauza de plimbara in public si am si adormit la un moment dat. nota 6
timpuri noi - plictisiti? fitze? prea buni? nota 7 (pentru ca au cantat piese vechi)
l.o.s.t. - ai mei. nota7
avskild - eram curios cum suna, i-am ratat de cateva ori. nota 6. cre'ca eram prea obosit
vis-a-vis - prima piesa am auzit-o era preluare metallica. dupa care am adormit. nota 4.

sambata
evo - draguti si astia, o mini fata la voce cu voce misto nota 8
rock'n ghena - hardcore de la mangalia, niste oameni pe care vreau sa-i vad de vreo 3 ani si nu mai apuc. in sfarsit, dupa am si vorbit cu amicii rocco si kutuka. mult noroc baieti. nota 9
crize - din ploesti parca nu apareau in program, mie mi se par fitzosi rau de tot, aere(basini)... nota 6
sedativ- dupa caerata ce a fost acilea vruiam sa-i revad... i-am revazut jumate' de pe balansoar, jumate de lanaga scena. nota 6
h8 - coaie. hardcore. + rocco. nota 8-9
coma - ii stiam, i-am vazut cantand si mai prost de atat. nota 7
b-ton - neseriosi, au luat din timpul trooper, nota 8 la cantat +efecte speciale, nota 3 la bun simt.
trooper - heavy prea putin, doar 3 melodi. din pacate. venisera "regii" .... fuck! nota 9!!!
phoenix - mosuleti pe scena, cantarica bunicica, lunga cat o zi de iarna, adormiram iarasi... nota 8 ca mai pot sa cante....
implant pentru refuz - felicitari! aplauze! dupa phoenix lumea s-a carat organizatorii neanuntand ca o sa se mai cante... asa ca la implant s-a facxut lumea mica, da' pana la sfarsit au revenit. nota 9
zebre - muzica frumoasa, trupeti fara mari pretentii. nota 7
riot - de acum cand o sa vad o punker o sa ma gandesc la idiotii astia... la ei au fost( i-am numarat) 24 de punkeri & 5 pusti pana in 12 ani & maxim 10 neutri & 10 jandarmi. au cantat mult si prost pana la ultima melodie cand tampitu' de vocal/chitarist a vrut sa ne arate cum e punku' si s-a pus sa rupa stative de microfoane si sa darame marshallurile. nota: muie riot!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Hmm

Mesajde Bucinela » Lun Mai 23, 2005 10:10 pm

Mai rokere se pare ca nu prea le ai cu muzica deloc, daca ai dat nota 9 pentru H8 si Coma nota 7, esti praf in a evalua o trupa cantand live, eu zic sa te lasi, serios iti spun.Pana ieri imi placeau cei de la H8 la nebunie si imi plac si de acum incolo, numai ca sambata la Motorrock au fost praf si ei si Coma
Bucinela
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Apr 14, 2005 12:07 pm
Localitate: Romania

Mesajde Liviutz[SPAZ] » Lun Mai 23, 2005 10:36 pm

Rockeru'Somer scrie:pistol cu capse - punkeri.

Rockeru'Somer scrie: crize - din ploesti parca nu apareau in program, mie mi se par fitzosi rau de tot, aere(basini)... nota 6


:nope: nici pe departe

p.s. una din greselile frecvente ale concert-goerului e amestecarea lookului/atitudinii specifice trupei cu "aerele". nu e tot timpul asa.
Se-ntoarce roata si-ntr-o zi am sa mi-o scot
Avatar utilizator
Liviutz[SPAZ]
Junior Member
 
Mesaje: 148
Membru din: Lun Mai 10, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Mar Mai 24, 2005 8:03 am

bucinela, B-ton, nu Beton, vor sa fie originali, da?

eu zic sa te lasi, serios iti spun.


~p lol pai daca se lasa nu o sa mai aibe pe ce sa cante preferatzii tai ~p

bre da' punkeru ala care isi arata acele infipte in genitale care dadea din ce putea pe pistol cu capse si icory, l-a mai vazut cineva?
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

hi

Mesajde Bucinela » Mar Mai 24, 2005 8:58 am

Mai Danone, fi tu linistita ca se gaseste pe ce sa cante preferatii mei, belive me ;-), apropo tu ai fost pe acolo ? ca nu vad nimika comentarii de la tine.Ma asteptam sa spui ceva de bine sau de rau de unele trupe, in spirit constructiv binenteles. A-).
Bucinela
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Apr 14, 2005 12:07 pm
Localitate: Romania

Mesajde gaga » Mar Mai 24, 2005 9:06 am

da, fusei, ce spirit constructiv bre ca pana a gasit ploiestiu suficient corent pentru instalatia de scena am baut toata berea. s-a intrat cu mare intarziere, s-a cantat pt putina lume, cica singura treaba haioasa a fost bataia cu jandarmi pe motiv de punkeri beti.

eniuei, sonorizare si lumini si scena foarte misto, pacat de incidentul cu sunetul. in rest, sorry dar nu critic trupele si nici nu le laud (decat daca ma calca pe nervi sau daca dau beri :D)

aris, apropos, telefonu de pe care ai sunat era de firma, ai? ;) inca nu am scanat prostia aia ca nu am unde.

altfel la motorrock misto atmosfera, misto parcul, tzuika si babicul de la intrare si tricoul de la fest :D

edit: scanarea cu coperta de la TopT
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Frankie » Vin Mai 27, 2005 5:52 pm

Rockeru'Somer scrie:icory - hardcore de bun simt. nota 7 (salutari frankie :p)



Salut ne-am intilnit acolo ca nu prea imi amintesc ;i ???

:sal:
mail:icory_theband@yahoo.com
iSITE
Avatar utilizator
Frankie
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Sâm Mar 12, 2005 12:00 am

Mesajde Liviutz[SPAZ] » Sâm Mai 28, 2005 11:14 am

mi se pare mie sau imi dispar din posturi?
danone, nu crezi ca ar fi fost vremea pt. un split? Ma indoiesc ca Sedativilor le convine sa se discute despre fest in general pe threadu lor...
Se-ntoarce roata si-ntr-o zi am sa mi-o scot
Avatar utilizator
Liviutz[SPAZ]
Junior Member
 
Mesaje: 148
Membru din: Lun Mai 10, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Lun Mai 30, 2005 9:03 am

liviutz, ti-am sters posturile in care injurai paiacecul ca sa nu-ti dau avertisment (crede-ma ca daca nu-ti raspundea cecu iti dadeam, asa am sters ambele treburi si cu asta basta).

danone, nu crezi ca ar fi fost vremea pt. un split? Ma indoiesc ca Sedativilor le convine sa se discute despre fest in general pe threadu lor...


tu esti avocatul lor sau cum? cand o sa imi ceara vreunul ceva o sa rezolv, stai fara grije, tu vezi de treburile dumitale.

franki, da, v-ati cunoscut, era unu' mare chel si rau :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Frankie » Lun Mai 30, 2005 9:21 am

danone scrie:franki, da, v-ati cunoscut, era unu' mare chel si rau :D



hmmmm.nu tzin minte :nope: primesc :z :yD


by the way unde ai disparut ca nu am mai vorbit...?
mail:icory_theband@yahoo.com
iSITE
Avatar utilizator
Frankie
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Sâm Mar 12, 2005 12:00 am

Mesajde Liviutz[SPAZ] » Lun Mai 30, 2005 9:35 am

io n-as fi bagat alea la "injuraturi", era un simplu flame, da' noh nu ma mai bag.
Triaba ta :D
Se-ntoarce roata si-ntr-o zi am sa mi-o scot
Avatar utilizator
Liviutz[SPAZ]
Junior Member
 
Mesaje: 148
Membru din: Lun Mai 10, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Lun Mai 30, 2005 9:43 am

Frankie scrie:by the way unde ai disparut ca nu am mai vorbit...?


M-am pilit, nu e normal? :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Rockeru'Somer » Mar Mai 31, 2005 9:40 pm

pentru bucinela, nu ai inteles, i-am vazut si cantat si mai prost de atat.

pentru frankie, eram unu' din tehnici, si eram cu danone atunci cand a venit la tine.
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Salutare

Mesajde Bucinela » Mie Iun 01, 2005 4:18 am

Mai rockere somer, esti prea insignifiant pentru mine ca sa iau in calcul parerea ta, lasa-ma cu aprecierile si dute.Esti praf daca poti sa spui ca cei de la Coma sau cei de la H8 au cantat bine, hai sa fim seriosi ca eu i-am ascultat la multe concerte si sunau mult mai bine si ca o informatie din culise pentru tine, daca tot zici ca erai pe acolo trepedus pe la scena, baietii astia de la H8 si coma erau cam varza de beti, drept urmare si prestatia lor de pe scena.Incearca sa ma lasi cu parerea ta ca nu ma intereseaza.
Bucinela
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Apr 14, 2005 12:07 pm
Localitate: Romania

Mesajde gaga » Mie Iun 01, 2005 8:50 am

buci, daca nu te intereseaza ce cauti pe un forum? poti sa stai acasa si sa asculti. parerea mea: coma au fo varaza de multe ori. si din intamplare i-am ascultat de multe ori. ai o parere subiectiva si ochelari de cal (desi nu ma mir, toti fanii trupelor indoielnice is asa, oare de ce nu am vazut fani ipr cu aceleasi fitze? pt ca ipr, desi nu-s genul meu stiu sa cante? daaaa mister rezolvat)

lasa-ma cu aprecierile si dute


fan baicsiniu sa inteleg? :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

hi

Mesajde Bucinela » Mie Iun 01, 2005 10:12 am

Mai Danone, eu stiu ca esti prietena cu rockerul somer sau amica cum vrei sa te numesti, asa ca e normala atitudinea ta, asa ca ..........no comment, luati-va in brate ;r unii pe altii cum facezti deobicei, apropo sa nu aducem vorba de ipr care sunt de vreo 10 ani in domeniu si intradevar stiu sa cante, fatza de alde coma si H8 care dupa atatia ani suna cateodata varza rau.Hai sa fim realisiti si sa spunem lucrurilor pe nume si apropo nu stiu de ce te bagi ca musca in lapte cand nici macar nu ai fost sa ii vezi pe cei de la Coma si H8 la Motorrock-Bucov.Eu vorbesc pur si simplu de prestatia lor acolo nu de alte concerte. Sa ma pregatesc sa imi fac alt user ca am spus ceva nelalocul lui ?M-am obisnuit cu forumul asta deja, cum e ceva care nu iti place tie sau altora care sunteti de mai mult timp pe acilea cum ii dati vira de pe acest site.
Bucinela
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Apr 14, 2005 12:07 pm
Localitate: Romania

Mesajde gaga » Mie Iun 01, 2005 10:27 am

nu inteleg, daca nu i-am vazut la bucov ce importanta are? + ca n-ai ce face, sunt de mai multi ani in domeniu, am prins undergroundu din fasa asa ca ... ai nu are legatura cu forumu' ci cu atitudinea tipica "daca imi place mie is bestiali nene, restu' sunteti varza"

Eu vorbesc pur si simplu de prestatia lor acolo nu de alte concerte.


foarte bine, si de la asta discutia a deviat si nu e nimeni hitler pe aici sa dicteze mersul unor palavre pe o tema, nu?

peseu: sunt multe trupe cu 10 ani in spate care suna de porc, nu e un argument pro ipr. oricum am o mic aoftica pe ipr ca sunt in deschidere la megadeth :D:D:D


oricum, eu ies din discutie, bateti-va singuri ca sunteti mari de-acum ;)
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Rockeru'Somer » Dum Iun 05, 2005 1:39 pm

parerea mea de afon, decat covaci (mult mai beat decat toti din h8 si coma) care a cantat juma de concert cu chitara dezacordata si voi expertii in muzica nu ati simtit asta, mai bine niste "pusti" care sar pe / de pe scena... hai sa-ti zic ceva... mie coma nu-mi plac, asta o poti gasi in posturile mai vechi de aici... inseamna ca daca tu ii auzeai la craiova acum vreo 4 ani iti luai venele... si apropo, piastol cu capse nu canta punk? scuze, m-am uitat pe situ' lor si zice acolo ca suntblackeri, scuze... multi din trupetii de la motorock au baut, da' asta eu zic ca nu e problema, unii canta mult mai bine stimulati...
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde Liviutz[SPAZ] » Lun Iun 06, 2005 9:59 pm

nu tre' sa te uitzi la ei pe site ca sa itzi dai seama ca nu-s punk, mestere, daca esti cat de cat roacher, shomer sau ba.
Se-ntoarce roata si-ntr-o zi am sa mi-o scot
Avatar utilizator
Liviutz[SPAZ]
Junior Member
 
Mesaje: 148
Membru din: Lun Mai 10, 2004 11:00 pm

Hi

Mesajde Bucinela » Mar Iun 07, 2005 5:29 pm

Mai rockere poate nu mi-am permis sa il comentez pe Covaci nu ca nu mi-as fi dat seama ca ar fi dat greble pe acolo, dar tu esti prea depasit de subiect si deja aberezi daca indraznesti sa spui asa ceva de Covaci de la Phoenix ,ala in pana mea are ani de muzica in spate cati ai tu acuma probabil de cand te-ai nascut si poate fara sa vrea s-a ametit mai mult decat trebuia dar oricum nu exista grad de comparatie intre Covaci si Coma sau H8, hai sa fim seriosi, inca ceva in primul rand nu e frumos daca esti cumva unul din carausi de pe la scena care a fost acolo sau nu stiu ce hram ai pe acolo dar oricum sper sa nu ai unul prea important ca la cat de redus gandesti sa nu dea faliment baietii aia cu scena si inca ceva, daca tot lucrezi pentru baietii aia cu scena nu prea e frumos sa dezvalui treburi din culise si mai ales de Covaci, ar trebuii sa fi mai diplomat dar se pare ca nu ai auzit de asa ceva, si imi dau seama cat de varza esti daca ai putut sa dai niste note asa de mari la H8 si Coma care sincer iti spun la acel concert au cantat execrabil, imi pare rau ca am stricat caseta video pe ei.De fel sunt foarte corect si pot sa spun ca au fost discutii in care i-am criticat pe baietii de la Sedativ cand au cantat mai slabutz dar acolo chiar au prestat bine spre necazul tau care nu prea ii suferi.Aici inchei ca deja iti acord prea mare importanta si se pare ca nu se merita avand in vedere cunostintile tale muzicale, esti prea insignifiant pentru a-ti lua in seama parerea.Incearca sa gandesti de doua ori si sa scri odata asta ca sa nu pici de fazan mereu.Pentru cei care au grija de acest forum hai astept sa sariti repede sa va aparati prietenii de bere sau de site, deja m-am obisnuit.
Bucinela
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Apr 14, 2005 12:07 pm
Localitate: Romania

Mesajde Rockeru'Somer » Mie Iun 08, 2005 9:41 pm

din pacate nu intelegi nimic...
eu nu am dezvaluit nimic din spatele scenei... ce am observat eu, puteai observa si tu, si oricine....
se pare ca nu intelegi... eu i-am mai vazut pe toti cantant di mai rau de atat, iar notele erau in comparatie cu altii care au mai fost pe scena.
daca esti batut in cap si nu intelegi asta, ramai asa...
revenind la sedativ, baieti la treaba...
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

hi

Mesajde Bucinela » Joi Iun 09, 2005 12:04 am

Rockere somer iti zic decat un singur lucru eject :bleah:
Bucinela
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Apr 14, 2005 12:07 pm
Localitate: Romania

Urmatoarele concerte SEDATIV

Mesajde Judge_Aris » Vin Iul 22, 2005 1:43 pm

23.07.2005 - Concert la Baile Boboci langa Mizil la intrunirea motociclistilor - minicomplex turistic care asigura locuri de camping, piscina si teren sportiv pt cei care vor sa se mai destinda - Intrunirea are loc intre 23 - 24 iulie. Anul trecut s-a lasat greu - anul acesta speram ca o sa se lase si mai greu! ;)
Ora de incepere va fi undeva dupa 18:00

====================

28.07.2005 - Club Underworld - Bucuresti
In deschidere Sunete Alb Negru

====================

06.08.2005 - Biker's party Iasi. Alaturi de: Night Losers, Luna Amara, Icory, Semnal M
Locatia: platoul Bucium la 10 Km de Iasi spre Vaslui
Ora de incepere va fi undeva dupa 18:00
Avatar utilizator
Judge_Aris
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Mai 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Judge_Aris » Joi Aug 18, 2005 1:07 am

Asadar...vorbeam despre Biker's Party Iasi huh?

Aveti doua mostre! (Respect Icory ==D )

Video 01 Jump around - metal rmx

Video 02 Killing in the name of - RATM

Enjoy'em! ;)
Avatar utilizator
Judge_Aris
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Mai 24, 2002 11:00 pm

Marfa frate

Mesajde Bucinela » Joi Aug 18, 2005 1:04 pm

Belea de belea piesele video.Sa o tineti tot asa.Suna misto rau cu mici excepti, dar imi dau seama ca s-a inregistrat cu o camera video de vreun amator.
Bucinela
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Apr 14, 2005 12:07 pm
Localitate: Romania

Mesajde Judge_Aris » Mar Dec 27, 2005 4:41 pm

SEDATIV Crew va ureaza TUTUROR sarbatori fericite alaturi de cei ce ii simtiti aproape si TONE de SANATATE si NOROC ptr. 2006
Nu uitati ca 2006 va va aduce o surpriza (speram placuta) referitoare la trupa SEDATIV!

A HEAVY NEW YEAR!
Avatar utilizator
Judge_Aris
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Mai 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Judge_Aris » Vin Apr 28, 2006 8:31 am

Dupa concertul de (re)lansare - 12 aprilie in Ploiesti avand pe Vita de Vie ca invitati, SEDATIV Crew continua concertele dupa urmatorul traseu:
- 01 mai - Vama Veche - terasa Suburbia
- 20 mai - Ploiesti - Motorrock
- 27 mai - Botosani - Heartrock

Pentru cei ce inca nu stiu, SEDATIV a schimbat radical stilul, playlist-ul fiind in totalitate nou.
Avatar utilizator
Judge_Aris
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Mai 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Judge_Aris » Lun Noi 27, 2006 11:03 am

Acum si cateva piese....
bagati un ochi (sau o ureche)
Sper din suflet sa va placa!
myband.ro/sedativ
Avatar utilizator
Judge_Aris
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Mai 24, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori