Stuffstock

Totul despre muzica rock

Mesajde nocturna » Vin Sep 10, 2004 11:08 pm

supermus, la primu' punt tre' ca sa te contrazic, in ro ca sa-tz cumperi tzuala, sa te alimentezi, manechiurezi, coafezi, etc. din banii dupe albume shi contzerte tre ca sa faci parte din categoria manelar, blondy sau homograf. restu' tre sa mai shi presteze o munca, macsim doo.

personal, pe puntul doi nu l-am intzeles. dar poate deslusheshte tasica. :D

acuma, ie o vorba: exista muzicieni shi muzicantzi. tanasica ie un muzicant, unul fuarte amuzant.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Zuper!

Mesajde Hack » Sâm Sep 11, 2004 1:41 am

StufStock-ul a fost foarte reusit anul acesta. Sonorizarea a fost foarte buna==>organizatori foarte capabili. Au fost formatii bune, dar au fost si niste formatii jalnice(parerea mea). "Implant pentru refuz" o trupa gen limp bizkit combinata Linkin Park...jalnik.. nu mi-au placut. A mai fost o formatie care a facut cover dupa Marylin Manson...si acestia ..jalnici.. Cei care mi s-au parut buni au fost: Luna Amara, Trooper, Cargo (se simte lipsa lui Kempes), Firma au mai cantat frumusel, Ada Milea ca intotdeauna la inaltime, Trooper, Travka...nu imi aduc aminte toate trupele. Felicitari organizatorilor!!!
Hack
Junior Member
 
Mesaje: 122
Membru din: Vin Aug 24, 2001 12:25 am
Localitate: Constanta

Mesajde Sfarshitorul » Joi Sep 16, 2004 2:57 am

gata? threadul s-a stins? lume, trezitiva!!! e un forum prin excelenta rock, iar Stufstockul a fost un eveniment rock, avem cuvantul... deci va intreb: cum vi s-a parut? mai vreti? vi se pare o initiativa buna pentru muzica romaneasca? cum vi se pare ca influenteaza festivalul asta vama veche? etc, etc......
Sfarshitorul
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Aug 31, 2004 10:24 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde catharsis » Joi Sep 16, 2004 2:43 pm

~p, ipr combinatie limp bizkit si linkin park! am impresia ca atunci cand ipr si-au scos primul album formatiile astea 2 nici nu existau, sau daca existau sigur nu erau in voga.
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Macabria » Vin Sep 17, 2004 11:18 pm

Mie mi-au placut cel mai mult implant pt. refuz. Pe locul2 ar fi luna amara. Mi-as fi dorit f. mult sa fiu acolo...in multime...BUT HELL'S WITH ME! Anyway...super festival. Decat sa se dea bani pe tampenii gen Mamaia, mai bine s-ar organiza evenimente de genul acesta mai des.
[color=black]Puternic ancorat intr-un colt de tara / Orasul meu arata ca o hala industriala...:P[/color]
Avatar utilizator
Macabria
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Sep 11, 2004 11:00 pm

?

Mesajde Hack » Dum Sep 26, 2004 1:45 am

Catharsis, eu nu am zis ca au copiat dupa formatiile alea, eu am zis ca suna ca.... alea.... Asta e parerea mea personala despre Implant pentru refuz ...VARZA!!!
Hack
Junior Member
 
Mesaje: 122
Membru din: Vin Aug 24, 2001 12:25 am
Localitate: Constanta

Anterior

Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron