Megadeth latest info

Totul despre muzica rock

Mesajde eyewitness » Vin Iun 17, 2005 2:45 pm

ca data viitoare le dau mana s-o pupe, aia nu doare


numa daca iti scoti manushile cu tzepi

nocti, nu mai tzipatzi dupe danone ca s-a dus sa faca o sauna in micu gigant :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Djinn » Vin Iun 17, 2005 2:52 pm

bre, asa sensibili sunteti? ~p care io nu tin minte sa-mi fi sfaramat falangele cand am facut cunostinta cu ea :)

si nu-s secretoasa, am zis cine e cand v-am prezentat-o, da' io stiu unde va erau urechile? :P la mine nu erau sigur, m-am catat prin pozonare dup-aia si sufletu' (numa ala, ca urechile voastre nu ~p )

am simtit imediat diferenta de decibeli intre trupele deschizaretze si megadetzi si mi-am inchipui c-asa-i o fi de bon ton; personal, mi s-a parut un pic cam "hai sa-i facem p-aia sa se auda nashpa ca sa ne auzim noi mai bine decat ei, ca dup-aia poate zicea lumea ca mega suna mai prost ca ipr/avatar/dungeon si asa ceva nu se poate" :n:
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde Alienor » Vin Iun 17, 2005 2:54 pm

eyewitness scrie:numa daca iti scoti manushile cu tzepi


e drept.. uite cine ma cunoaste cu adevarat ~p

din declaratiile lui danon + aiu s-a construit un Fracturator virtual

edit : flafi, am citit "trupele deshidratate" ~p
Alienor
Junior Member
 
Mesaje: 798
Membru din: Vin Feb 25, 2005 12:43 pm
Localitate: .

Mesajde Djinn » Vin Iun 17, 2005 3:02 pm

Alienor scrie:din declaratiile lui danon + aiu s-a construit un Fracturator virtual

schimba-ti nickul in za Fracturator ~p

am vrut sa zic "deschizatoare" da' prea ma aducea pe langa conserve :P
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde Rockeru'Somer » Vin Iun 17, 2005 8:52 pm

pe totz ne-ai fracturat, neatzu, afecs, je, consuarta lu neatzu iote la ia

care io nu tin minte sa-mi fi sfaramat falangele cand am facut cunostinta cu e


pen'ca io-s o fata buna nu sfarma piatra asa sa stii, cum le zice la alea de-s najpa da' ie fete bune ... asa, io-s o finutza ce plm.

io de fapt intre doo drumuri intrai sa va arat astea:

http://gallery.rgc.ro/index.php?list=4&page=all

paylistu ... bre si la iei si la altzii de tip caro totz is inebuitz sa ia playlistu. dice uare?
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde Djinn » Sâm Iun 18, 2005 12:55 pm

rockere, tu de fapt la cine te zbarlesti acolo? ca n-am inteles :P
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde gaga » Lun Iun 20, 2005 10:15 am

nu ie bre ruackeru, io eram. ala intra de acasa si nu se delogheaza si io nu vaz ca nu-s io daca intelegi ce vreau sa zic
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Djinn » Lun Iun 20, 2005 11:09 am

am inteles, cum naiba sa nu :p ma si miram de unde-o stie roacheru pe alienor ca io nu-mi aminteam ca dansul sa fi fost la evenimentu respectiv, da' se putea sa ma si insel, deh...

da' la intrebare tot nu mi-ai raspuns :D
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde gaga » Lun Iun 20, 2005 1:19 pm

ce intrebare bre tanti? de mehadeth? da, il iubesc :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde gaga » Joi Iul 14, 2005 9:55 am

journals from the road by Lance Dean
piii shaaa toooor ~p

Bucharest, Romania - Arena Roman

Romania may be an eastern bloc country, but when you get there you find it has much more in common with its Roman roots than its Slavic neighbors. The language has retained the cadence and inflection of its Latin origin to the degree that, to the untrained ear, it would be indistinguishable from Italian.

The people also had retained the a striking physical resemblance to their Italian cousins, and some architectural resemblances also endure. The Arena Roman was a perfect example: an open air arena in the style of the Colosseum in Rome - simply breathtaking.

The audience also had all the passion and enthusiasm of their Italian cousins - with one notable exception: our driver Alexander took us to the venue at a moderate speed and kept both hands on the wheel. My experience with Italian cabbies is that they will forgo shifting gears simply to keep a hand free for flashing obscene gestures to other drivers. It was an unusual drive for that reason, but very pleasant.

He also answered some of our questions about Transylvania, which is a region in Romania. I'd never really made the connection before, but I guess this means that Dracula is a wop.

Wow, that really explains a lot. You know, not the blood sucking thing, but the flair for dressing (come on now - only him and Batman can pull off wearing a cape and not come across as a fruitcake), and of course the way he can play woman like a video game. And the way he runs that whole town with unquestionable authority - very Vito Corleone. Now that I think of it, I can't understand a freaking word that dago says either.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Anterior

Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron