Oh my Lordi!!! Chiar au castigat!

Totul despre muzica rock

Mesajde memetshot » Lun Mai 22, 2006 10:27 pm

mie nu-mi pare bine ca au castigat astia

si? ce o sa faci amu? o sa plangi? o sa te dai cu nasu de perete?


mentos de calaraj: parerea mea e ca daca nu faci un memoriu catre MCTI in care sa amendezi comportamentul tiranic si absolutist de pe acest forum, unde in mod constant, dreptul la libera comunicare (drept castigat cu truda in urma revolutiei de la 89) este incalcat, de acest tiranic gaga, acest moderator al sectiunii rock. Daca ai nevoie de semnaturi, intru indepartarea acestui personaj poti sa contezi pe semnatura mea. Eu zic ca trebuie sa precizam si ca, in caz de neinalturare a lu gaga, forumu trebuie inchis si administratorii amendati sa se invete minte sa se mai iea ei de oamenii care face si ei niste ziceri.

apropo, legatura intre gramatica si literatura este ca fara o gramatica, este ca aia dintre beton si fierbeton. daca am fo prea subtil pentru tine...scuze
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Djinn » Lun Mai 22, 2006 10:37 pm

chiar acu dezbate nashu cu traistariu si inca un nene :P si teoria heckarilor e la mare cinste.
ce plm de accent are traistariu?! io stiam ca-i constantean. Ii cumva din moldova?
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Mai 22, 2006 10:45 pm

off topic:

mentoros scrie:sinonimul Culturi
parerile care sunt contrare majoritati

doar mi-am exprimat o parere

imi permit să-mi exprim şi eu o părere: suferi de analfabetism, iar dacă ai, intr-adevăr, 32 de ani, este mult prea tarziu să se mai facă ceva.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde mentoros » Lun Mai 22, 2006 10:47 pm

Ei da, sunt si multi discipoli... epigoni si prozeliti...Shoshon - ai o subtilitatea de beton. sau fier-beton ....am ramas fara cuvinte... Doar atat ai inteles din ce am scris...Greu!?
MY MADNESS IS YOUR NIGHTMARES...
mentoros
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Lun Mai 22, 2006 10:57 pm

bre mentos de calaraj
ieste doo tipuri de greu de inteles.
alu kantemiru care scrie cum scrie (si al meu care cum ar veni)

al tau, care pe langa faptu ca nu zici niica desi scrii mult (o cheste beton uneori), itz lipseste lojica, gramatica. in principiu tu nai nici forma nici fond. pe de alta parte, casa ma intelegi mai bine, HA?

bre, deci vazut filmuletzu lu tanti severina (catindata serbiei), care filmuletz si la facut si ea ca femeea in actul procreeri unui futai. plina de pasiune sarbuaica
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde h0va » Lun Mai 22, 2006 11:11 pm

io stiam ca-i constantean. Ii cumva din moldova?


sarma all the way..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Salma » Lun Mai 22, 2006 11:15 pm

Bre oamini buni, ma gandeam si io asa ca proastlili-alea ca daca castigara neshte orci Eurovisionu, orice pe lumea asta e posibil. Ptiu, Drace, sau fuse aici mana Satanei? Da daca nenea ala ie chair Uciga-l Toaca? L-a vazut careva fara masca, sau asa e el? Io zic ca problema e complexa si implica multe aspecte. Pana si gaga pe care-l shtiam om bland si cu frica lu Dumnezeu s-a facut mai a dracu de cand e fan Lordi, de-l sperie pe bietu calarashean dezvirginator de sticle. Creca acu o sa faca nenea ala de la Lordi o campanie d-asta printre calculatoristi si maine-poimaine-l vezi preshedinte la UE si una-doua vine Apocalipsa de la sfarsitu lumii, ca asa am citit eu pe o foaie colorata de la Martorii lu iehova. Eu zic sa va pocaitzi cat mai e timp, ca semnele e multe si dese. [-o
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Lun Mai 22, 2006 11:21 pm

salma si eu sunt de acord cu tine. gaga asta era baiat bun, nu bea, mergea duminica la biserica, ce sa mai, omu era crestin practicant. mare sufletis.
de cand cu orcii, nu se mai poate. a ajuns omu sa bea, isi bea mintile, matizu si banii. a ajuns sa poarte tricouri cu megamuarte si alte dastea. Ie clar, cafteascalTuaca e de vina.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Salma » Lun Mai 22, 2006 11:51 pm

Valeu, memetule, vorbesti serios? Il vazushi mata facand spurcaciuni d-astea? Ca ma-nspaimanteaza gandu ca se-ntinde bre molima si parca si vad forumishtii dand din capete si facand semnu satanei pe la adunari d-alea de pletoshi cu tzinte bagate prin te miri ce locuri, ca-mi vine sa-mi fac cruce cu limba-n gura. Grea napasta cazu pe capu nostru cu Eurovisionu asta :plans:
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde stefan » Mar Mai 23, 2006 12:07 am

Nicholas_Alex scrie:
...caci este un loc formidabil de agatat gagici cu cercei in nas si barbie, tatuaje pe gat si altele. Poate vine si stefan, sa facem dupa aia un reportaj cu poze si altele. O sa-i zicem "reportaju" si il punem pe caterinci. misto!


Iote cine-i p-aci, vecinu Nicholas. Puss pitten!

Mergem sa-i vedem pe monştri, clar, numa să nu mă zgarii de ataţia cercei in toate locurili... :D
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Djinn » Mar Mai 23, 2006 10:42 am

h0va scrie:sarma all the way..

ahaha, mi-am amintit ca ailalti doi din 3se erau din Ctza :P da, dansul e dupe accent.
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde LeSharK » Mar Mai 23, 2006 11:12 am

Shaki scrie:k tool sau numetalu or fi briza pruaspata seara pe malu marii... :doh:
ha-ha-ha! almost funny

daca tot nu te poti abtine.. macar nu mai scrie cu "k", pokemoana trista ce ne esti
Fanarioti slugarnici ai mondializarii
Ne vând minciuni spoite cu izul bunastarii

vand tricou TOOL
Avatar utilizator
LeSharK
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Dum Iul 04, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Mar Mai 23, 2006 11:16 am

Pana si gaga pe care-l shtiam om bland si cu frica lu Dumnezeu s-a facut mai a dracu de cand e fan Lordi, de-l sperie pe bietu calarashean dezvirginator de sticle.


vorba cantecului ~p hard rock aleluia ~p
stiam eu ca nu-mi porti pica :D

ialomita calarasi, pe acolo ... scrie:Ce mergea pe la euro un Tiamat sau Amorphis ori Apocalyptica...sau Nightwish - desi cu Tarja o dadusera spre partea "calda" a rockului...


Poftim cultura. Sa castige taman Lordi care au cantat in deschidere la Nightwish. ~p

Puteam sa fiu ignorat


pentru asta fa-ti un jurnal sau vorbeste in fata oglinzii, asta e un forum public unde raspunzi dupa faptele matale rusinoase. in rest, cum zice baicsiniu ... 32 de ani? irecuperabil.

LORDI RUUULZ ~p

p.s fane io-te ce zice calarasi:

Poate vroiam sa spun provincia Laponia din Finlanda cu capitala la Rovaniemi. Mos Craciun poate stia...


ii arat vederea cu renu? sau e rusine ce scrie pe spate de la mosh craciun si inteleg astia micii ca instigi la onanie ~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Shaki » Mar Mai 23, 2006 11:40 am

LeSharK scrie:
daca tot nu te poti abtine.. macar nu mai scrie cu "k", pokemoana trista ce ne esti
nu intzeleg de ce nu va vedetzi voi de bac shi scapatzi pe forum cu neuronu netzinut in frau. pokemon trv wannabe cwel, este k am dreptate? am rezumat bagaju tau de cunoshtintze. io zic sa-tz dai aere de buricu pamantului cu altcineva, nu de alta da s-ar putea sa tzi-o furi
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde gaga » Mar Mai 23, 2006 11:46 am

loool aere de buricul pamantului ~p se supara bortzianu bre.

acu am citit mesajele sterse de whatever pe slipknot si are si nubu' pareri pe acolo.

ontopic: HARD ROCK HALLELUJAH !
~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Salma » Mar Mai 23, 2006 11:46 am

gaga scrie:vorba cantecului ~p hard rock aleluia ~p
stiam eu ca nu-mi porti pica :D


Pai cum sa mai fiu pizmasha pe matale, bre gago cand acu ne leaga netzarmurita iubire care ne mistuie pentru cea mai tare trupa planetara? Aleluia!
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde gaga » Mar Mai 23, 2006 11:53 am

acu ne leaga netzarmurita iubire care ne mistuie pentru cea mai tare trupa planetara


absolut. imi pare rau ca nu reusim sa convingem si calarasiu' de treaba asta. cel putin nu in limba romana.

mie imi place si aia cu "love a monsterman". simt ca am intinerit cu dooj de ani :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Salma » Mar Mai 23, 2006 11:59 am

Adeca asha le faceai shi matale la papushi cand iereai mica? Acu se iegzplica de ce-ti place sa rupi capu'la papushelele care-tzi pica-n gheareeee :hades:
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde gaga » Mar Mai 23, 2006 12:16 pm

da da da da ~p

merluc. prima papusha am facut-o gene simmons pe la 14 ani. dupa aia i-a cazut capu'. a doua a ramas fara picior ca vazusem clipuri wasp si alice cooper :D m-ai ghicit.
acum de cand cu lordi nush ce o sa se mai intample ca nu mai am papusi :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Salma » Mar Mai 23, 2006 12:34 pm

gaga scrie:acum de cand cu lordi nush ce o sa se mai intample ca nu mai am papusi :D


Aidi bre, ce zici matale acolosha, ca doar e plin forumu????
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde LeSharK » Mar Mai 23, 2006 1:14 pm

Shaki scrie:nu intzeleg de ce nu va vedetzi voi de bac shi scapatzi pe forum cu neuronu netzinut in frau. pokemon trv wannabe cwel, este k am dreptate? am rezumat bagaju tau de cunoshtintze. io zic sa-tz dai aere de buricu pamantului cu altcineva, nu de alta da s-ar putea sa tzi-o furi
^ frustrari si complexe proiectate in altii. pms? (pm soon adica.. daca ai ceva de-mparit cu mine :P)

cu asta am incheiat interventia pe acest thread. felicitari lordi btw, la anul poate trimit finlandezii vreun children of bodom sau impaled nazarene.. doamne-ajuta! :D
Fanarioti slugarnici ai mondializarii
Ne vând minciuni spoite cu izul bunastarii

vand tricou TOOL
Avatar utilizator
LeSharK
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Dum Iul 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Mai 23, 2006 1:42 pm

misto thread. Iera in ziaru de azi, sau ala de ieri, o poza cu cainele lu lordi cum miroasea alt caine la fund. Si titlul mare, cu font de 38:

"Cainele lu Lordi sa indragostit!". *loooool*

fane, sa anuntat: vineri la ora 18:00 incepe concertu, in senaatti tori :)
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Salma » Mar Mai 23, 2006 1:48 pm

Din categoria Indigo sau cum le-a rupt capu Lordi la tuate papushelele impopotzonate si boite vizionatzi urmatoarea care o fi pe bune-pe nebune, da creca merita vazuta. Auziti la ea tupeu, cica n-au avut orcii meicapartist. V-am zis io ca asa e fetzele lor ;) http://www.youtube.com/watch?v=snG2V-PtpB8&feature=Discussed&page=1&t=t&f=b
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde gaga » Mar Mai 23, 2006 4:54 pm

le rechinu scrie:de-mparit


vreau si io de mparit asta.

salma, nu e bre plin forumu' crede-ma, e subtirel.
acum ma uitam la clipuri si imi dau seama ce ratare a fost ca nu a iesit un rob zombi :D
sau daca e la EUROvizion nu are voie?
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Salma » Mar Mai 23, 2006 5:14 pm

Apropos de EUROvison, am si io nedumerire si ma-ntreb iar ca proastili-alea cand a intrat Israelu in UE, ca pe guugal mie-mi iese c-ar fi in Asia? Sau mi s-a stricat guugalu? :blink:
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde gaga » Mar Mai 23, 2006 5:21 pm

taci tu. ei e pretutindeni, de la america pana la iuropa. parca turcia nu e intinsa pe doua continente? te legi si tu de bietzii ovrei, nu i-a lovit destul ho(hoho)locaustu'?

edit ca dadui pe gugle si io, turcia are 3% in europa, ce palaria lu' hector.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Salma » Mar Mai 23, 2006 5:27 pm

Pai si-atunci n-o fi si rob zombi ovrei? Ca ne-am scos. La par asha cam aduce a funamentalishtii aia.
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde gaga » Mar Mai 23, 2006 5:36 pm

daca ei nu macar judas ca daca tot e popo poa sa fie si ovrei. e o mina de aur situl ala, am gasit niste acustice de m-a rupt la scaritza si ciocanel (cu judas).

oricum LORDI RULZ :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde memetshot » Mar Mai 23, 2006 5:54 pm

salma...ieta ce scrie langa filmuletz SILVIA NIGHT IS A ***FICTIONAL puncte puncte...

deci ovreii e in europa ca tot ce inseamna manifestari culturale si sportive. dece, pl lor stie
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mar Mai 23, 2006 6:52 pm

mie nu prea imi place ultimu album asta a lu rob zombie...

(le shark, sa mi te mai adresezi cand o sa-tzi zic eu...)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori