O intalnire bestial

Totul despre muzica rock

O intalnire bestial

Mesajde DEATHANGEL » Lun Oct 01, 2001 11:35 pm

Un succes, ce sa zic, mai ales ca nu a trebuit sa caram pe nimeni in spate. Bine. beti eram cu totii, dar a iesit f. bine. Alinutzo, nu stii ce ai pierdut pe Acoperisul Teatrului National! + o calatorie in matissul DANEI clae peste gramada! COOL! Urmatoarea intalnire: miercuri, 3 oct. la conferinta IRIS. Detalii zilele acestea. 2. Vineri ora 17.00 in fata la IRISH PUB UNIRII. +3. Sambata cu Kickass, Frozen, Vali, Dana, etc.
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

DEATHANGEL e rapid

Mesajde gaga » Mar Oct 02, 2001 7:20 am

Bineinteles ca a iesit bine, desi a fost cam tarziu si eu intre 5 cand am iesit de la munca si 8 cand ne-am intalnit am mai avut doua serii de intalniri berice. Si de ce sa nu iasa, ca doar eram cam pe aceeasi lungime de unda. Numai angel nu a fost la inaltime fiindca nu a venit cu coasa. Si am uitat sa-mi platesc ultimele doua beri. Bai, cui am de dat bani sa spuna vineri ca altfel ramane fara! Iar cu intalnirea de la kickass nu stiu; Andrei, acum ca ne-ai cunoscut mai ai curaj? Eu nu prea cred. :)

p.s. Tzep, imi pare rau ca ti-am stricat biletul de intrare, data viitoare nu o sa mai dau din maini peste o masa plina cu pahare (pline, of course). Daca nu te lasa aia sa intri cu biletul murat iti dau biletul lui curly sau pe-al Rockerului Shomer. LOL Sau iti cumpar altul de acolo.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: DEATHANGEL e rapid

Mesajde DEATHANGEL » Mar Oct 02, 2001 7:43 am

IRIS la TEO. CRISTI de milioane! DVD si VHS super misto! A propos, DANA, a fost o noua emisiune III despre Cornel Chiriac aseara.
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Re: DEATHANGEL e rapid

Mesajde DEATHANGEL » Mar Oct 02, 2001 7:46 am

Unde dracu era sa pun coasa? Ma plimbam cu ea pe terasa Teatrului National?! O sa caut una mica. Vad.
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Mar Oct 02, 2001 7:55 am

I-am vazut si eu pe IRIS la teo de dimineata, dar de pe la 6. Cristi arata superb. p.s. care a spus aseara ca-i bolnav?
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: DEATHANGEL e rapid

Mesajde Rockeru'Somer » Mar Oct 02, 2001 10:42 am

Initial trimis de DANA
Bineinteles ca a iesit bine, desi a fost cam tarziu si eu intre 5 cand am iesit de la munca si 8 cand ne-am intalnit am mai avut doua serii de intalniri berice. Si de ce sa nu iasa, ca doar eram cam pe aceeasi lungime de unda. Numai angel nu a fost la inaltime fiindca nu a venit cu coasa. Si am uitat sa-mi platesc ultimele doua beri. Bai, cui am de dat bani sa spuna vineri ca altfel ramane fara! Iar cu intalnirea de la kickass nu stiu; Andrei, acum ca ne-ai cunoscut mai ai curaj? Eu nu prea cred. :)

p.s. Tzep, imi pare rau ca ti-am stricat biletul de intrare, data viitoare nu o sa mai dau din maini peste o masa plina cu pahare (pline, of course). Daca nu te lasa aia sa intri cu biletul murat iti dau biletul lui curly sau pe-al Rockerului Shomer. LOL Sau iti cumpar altul de acolo.

te-am vazut dana!
vrei sa vin si sa-ti daram 'tizu' cu pumnii!
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Re: O intalnire bestial

Mesajde Rockeru'Somer » Mar Oct 02, 2001 11:00 am

Initial trimis de DEATHANGEL
Un succes, ce sa zic, mai ales ca nu a trebuit sa caram pe nimeni in spate. Bine. beti eram cu totii, dar a iesit f. bine. Alinutzo, nu stii ce ai pierdut pe Acoperisul Teatrului National! + o calatorie in matissul DANEI clae peste gramada! COOL! Urmatoarea intalnire: miercuri, 3 oct. la conferinta IRIS. Detalii zilele acestea. 2. Vineri ora 17.00 in fata la IRISH PUB UNIRII. +3. Sambata cu Kickass, Frozen, Vali, Dana, etc.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Re: O intalnire bestial

Mesajde Rockeru'Somer » Mar Oct 02, 2001 11:02 am

Initial trimis de DEATHANGEL
Un succes, ce sa zic, mai ales ca nu a trebuit sa caram pe nimeni in spate. Bine. beti eram cu totii, dar a iesit f. bine. Alinutzo, nu stii ce ai pierdut pe Acoperisul Teatrului National! + o calatorie in matissul DANEI clae peste gramada! COOL! Urmatoarea intalnire: miercuri, 3 oct. la conferinta IRIS. Detalii zilele acestea. 2. Vineri ora 17.00 in fata la IRISH PUB UNIRII. +3. Sambata cu Kickass, Frozen, Vali, Dana, etc.

la nr.1 nu putem ajunge...
la nr.2 habar nu avem unde e clubul respectiv!dar ajungem noi!
la nr.3 sigurrrrrr!
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

traiasca berea

Mesajde Vizitator » Mar Oct 02, 2001 12:10 pm

kickass la inaltime
dana la fel, mai putin faza cu paharul (bai dana, tu esti paguboasa)

frozen... :)
Vizitator
 

Mesajde tseposu » Mar Oct 02, 2001 1:03 pm

toti supermisto, dar DANA a fost la inaltime!!!... si ca driver! si ca gesticulatie! DANA, MI S-A RUPT DE TOT BILETUL!!!

/spuse alina, cu vali langa ea, neindraznind sa comenteze
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde alina » Mar Oct 02, 2001 1:26 pm

bravos!!!!!!!
eu mai de stat in this fucking town un an si dupa aia hehe bukale
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Mar Oct 02, 2001 1:34 pm

Tzep, pune si tu un scotch pe spate si daca fac aia figuri (desi nu cred) iti iau eu alt bilet de acolo

Vali, normal ca Kickass a fost la inaltime, n-ai vazut cat e de mare! Eu paguboasa? Hm... se poate.

Shomere, taman am vorbit cu frati-tu la telefon, clubul ala e in centru dar mai vorbim noi pana vineri. Spune-i lui curly sa-si incarce telefonul inainte sa plecati
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Re: O intalnire bestial

Mesajde DEATHANGEL » Mar Oct 02, 2001 1:42 pm

Initial trimis de Rockeru'Somer

la nr.1 nu putem ajunge...
la nr.2 habar nu avem unde e clubul respectiv!dar ajungem noi!
la nr.3 sigurrrrrr!


VESTI NOI despre conferinta IRIS! Se va tine joi, 4 oct., in BACKSTAGE, ORA 12.00. Propriu-zis au vrut sa o faca in Hotel Marriot, dar era prea mare tam-tam. Cei ce vor sa vina. ne intalnim joi la fantana la Universitate, ora 10.15 cel tarziu! Trebuie sa rezervam o masa-da fapt sa vorbim cu Mincu, hehe! ca sa putem sta, nu de alta. Tsep-deci joi, nu miercuri ne intalnim pt. Zone Records
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Mar Oct 02, 2001 1:48 pm

Eu nu pot veni. La ora aia sunt la munca si nu pot pleca. Shit! Pupati-l voi pe mincu din partea mea.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde tseposu » Mar Oct 02, 2001 1:51 pm

bineinteles... cum sa comenteze, daca dup-aia ramane fara casete???

Angel, ramane pe joi

DANA, il PUP EU pe Mincu si pt tine!
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Par

Mesajde DEATHANGEL » Mar Oct 02, 2001 2:08 pm

Am o intrebare: sa ma tund sau sa-mi las parul stil halaciuga? Sau poate da al da sus (sau de jos) de capata o forma!
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Re: Par

Mesajde gaga » Mar Oct 02, 2001 2:13 pm

Initial trimis de DEATHANGEL
Am o intrebare: sa ma tund sau sa-mi las parul stil halaciuga? Sau poate da al da sus (sau de jos) de capata o forma!


Nu te tunde, ai toate sansele sa se faca mishto, mai da-i timp. Eu nu m-am mai tuns de... nu mai stiu de cand si a crescut foarte greu pana a ajuns la faza de claie actuala.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Re: Par

Mesajde DEATHANGEL » Mar Oct 02, 2001 2:16 pm

Initial trimis de DANA


Nu te tunde, ai toate sansele sa se faca mishto, mai da-i timp. Eu nu m-am mai tuns de... nu mai stiu de cand si a crescut foarte greu pana a ajuns la faza de claie actuala.


thanks!!!
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Mesajde curly » Mar Oct 02, 2001 3:50 pm

bah da vad ca vi=ati revenit destul de bine toti!!Destul de activi dupa o noapte de betie.......va felicit pe toti...sper sa rezistati asa bine si vineri noapte.........ca o sa am nevoie de ajutor ca sa-l mentin biped pe shomer!!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde gaga » Mar Oct 02, 2001 3:58 pm

Curly, n-am stat toata noaptea, doar vreo 4 ore asa ca am rezistat bine.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Vizitator » Mar Oct 02, 2001 4:19 pm

curly, vezi ca stiu eu unde e spitalul de urgenta, in caz de nevoie
Vizitator
 

Mesajde curly » Mar Oct 02, 2001 5:06 pm

Initial trimis de vali
curly, vezi ca stiu eu unde e spitalul de urgenta, in caz de nevoie

Si daca o sa cazi tu primul?
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde Vizitator » Mar Oct 02, 2001 5:10 pm

nu pupi tu

mai ales ca are cine sa ma care in spare, daca e...dana(care abia ashteapta sa intorc spatele), tseposu (imi e datoare cu netul), pe voi nu stiu daca pot sa ma bazez, desi o sa va scriu cdurile alea :)
pe angle nu stiu...

shi tot asha

ideea e unde facem betia de dupa???? undeva ieftin si sa stam toata noaptea???
Vizitator
 

Mesajde gaga » Mie Oct 03, 2001 10:44 am

Initial trimis de vali
nu pupi tu

mai ales ca are cine sa ma care in spare, daca e...dana(care abia ashteapta sa intorc spatele


Adica de ce astept sa intorci spatele? Crezi ca trag fara sa-ti vad teama de moarte in ochisori? Ia vezi. Nu te opresti din vanatoare? Daca tot continui sa ma pomenesti prin toate subiectele stii ce am sa fac? O sa-ti spun numai:
VALENTIN, VALENTIN, VALENTIN, VALENTIN, VALENTIN,

p.s. sa nu indraznesti sa-mi stergi postul asta ca inseamna ca esti ofticos. Daca dai trebuie sa si primesti (asta e buna de spus unuia care face box)

(daca mai imi spui odata cum imi spune mamaia, ne suparam - by vali) -> nu poti sa-mi pui vorbe in gura, na! by Dana. btw, vedeti ca este ofticos!
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Rockeru'Somer » Mie Oct 03, 2001 9:41 pm

Initial trimis de vali
nu pupi tu

mai ales ca are cine sa ma care in spare, daca e...dana(care abia ashteapta sa intorc spatele), tseposu (imi e datoare cu netul), pe voi nu stiu daca pot sa ma bazez, desi o sa va scriu cdurile alea :)
pe angle nu stiu...

shi tot asha

ideea e unde facem betia de dupa???? undeva ieftin si sa stam toata noaptea???

pe mine poti avea toata increderea...eu nu am incredere decat in spital si brancardieri sunt greu!curly poate confirma!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Ce mai seara de pomina! Sa ne rugam si pt. altele

Mesajde KickAss » Vin Oct 05, 2001 1:57 am

Distractia a fost "da belea". Eu eram dupa 3 nopti de betie, asa ca m-am tinut chiar admirabil.
Bai, in principiu chestia cu Sambata ramane in picioare, dar aduceti voi bautura ca eu sunt cam lefter. Cine doreste sa vorbeasca acum, sau sa taca pe vecie. Mai vorbim. In principiu poate te trezenti tu Dana si tu Frozen cu un telefon. Tu Vali poti sa dai un telefon. Restul, stabiliti prin Vali eventual un punct de intalnire pt. Sambata si vorbesc eu dupa aia cu Vali ce si cum.
Anunt pe bune:

Dau si eu exact acelasi pisoi pe care il da onk.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Vin Oct 05, 2001 7:15 am

Cum adica "poate te trezenti tu Dana cu un telefon"? Ca eu nu stiu telefonul tau. Sau voiai sa spui sa-l sun pe frozen?
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Ce mai seara de pomina! Sa ne rugam si pt. altele

Mesajde Rockeru'Somer » Vin Oct 05, 2001 7:18 am

Initial trimis de KickAss
Distractia a fost "da belea". Eu eram dupa 3 nopti de betie, asa ca m-am tinut chiar admirabil.
Bai, in principiu chestia cu Sambata ramane in picioare, dar aduceti voi bautura ca eu sunt cam lefter. Cine doreste sa vorbeasca acum, sau sa taca pe vecie. Mai vorbim. In principiu poate te trezenti tu Dana si tu Frozen cu un telefon. Tu Vali poti sa dai un telefon. Restul, stabiliti prin Vali eventual un punct de intalnire pt. Sambata si vorbesc eu dupa aia cu Vali ce si cum.

vreau si sambata!asta zic acum ...
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde vali » Mar Ian 14, 2003 2:08 am

ce vremuri!!!
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm


Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron