IQ-uri negative

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Am dreptate?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Noi 25, 2002 8:20 pm

Initial trimis de Hera
Sa fie ignorat numai daca e batut in cap si dupa 1-2 incercari de a incerca sa i se explice

a) o parere imbecila in general nu atrage ingnorantza celorlalti, ci sictirul si scarba lor de a mai intra pe acel subiect. Dar mai important decat toate este ca atrage alte pareri imbecile :(.
b) ce te face sa crezi ca e cineva dispus sa incerce sa-i explice respectivului ca pamantul e rotund? (pentru ca nu se prea poate sa-i supui unei verze ca e varza... ci doar poti sa-i multumesti pentru parerea lui si sa speri ca nu o sa-si mai dea prea curand cu presupusul)
Initial trimis de Hera
Iar a doua reactie expusa de tine , Sopra, e aceea de incapatanare in prostie
Nu, Sopra nu a dorit sa spuna ca se incapatzaneaza in prostie... ci ca daca nu e bagat in seama, atunci nu o sa stie ca e in plus... pentru ca "unii nu-nteleg" :D
Initial trimis de onk
daca zic ca sopra se complace in aceleasi discutzii care se nasc din doo in doo saptamani, nu va recunoaste
whatever. Fara probe nu recunosc nimic :D. Poate ca pentru tine 2 luni inseamna 2 saptamani...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde onk » Mar Noi 26, 2002 8:42 am

Soprane, tradu-te in romana sa inteleg si io, esti prea subtil pentru mine ca cam n-am priceput nica.
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Noi 26, 2002 12:46 pm

Initial trimis de onk
daca zic ca sopra se complace in aceleasi discutzii care se nasc din doo in doo saptamani, nu va recunoaste...
Adica vreau si eu sa shtiu unde am mai discutat chestii ca cea de fatza... nu de alta, dar nu vreau sa ma repet ;)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde onk » Mar Noi 26, 2002 1:11 pm

poi dak tu, care ej deasupra lanului de nicotina , nu stii, io de la tricodava, de un sa stiu date.....acu pe bune, discutiile astea izbucnesc aproape saptamanal, prolema era ca o iei si tu de la capa de fiecare data...
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Noi 26, 2002 2:38 pm

am inteles asta, nu trebuia sa repeti. ok, sa zicem ca exista discutiile dau nu exista link-urile. thx pentru avertizare ;b
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde onk » Mar Noi 26, 2002 2:41 pm

vai de mine si de mine, soprane, cum poti tu sa-ti imaginezi ca-mi permit sa te avertizez io pe tine........ :rolleyes:
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Mesajde vali » Mar Noi 26, 2002 3:00 pm

monstra de post imbecil, si nu e primul la individ

http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&postid=100748#post100748
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde J'adore » Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Da, stiu nu vreti o "utza" sa se bage in discutia voastra serioasa, but then again........recunosc ca si eu am aberat, zic "am aberat" pt. ca nu mai am de gand sa fac asta, eu sunt satula de posturi imbecile, threadul "ce ne-a incantat sufletul astazi" a ajuns un chat, pur si simplu ma enervez cand vad posturi monosilabice, cum au zis si altii, pustoaicele au devenit nesuportabile, si eu sunt pustoaica, dar daca si pe mine, o pustoaica, ma enerveaza posturile "firma" Bad Girl, Jasmyna.....etc. Ce sa mai zic de voi astia mari. SO can u guys pls. do something about it??

Cu stima si respect o "pustoaica" pe nume Jaded
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Dec 07, 2002 11:54 am

Sopra..te-ai dat rotund ca rezolvi problema cu IQ-urile negative..dar n-ai facut nimic. Avem in continuare parte de aceleasi posturi care nu aduc nimic nou,nimic frumos. Aceleasi mesaje care sunt date pentru a acumula posturi.
Nu zic ca eu sunt usha de biserica..si ca postez numai lucruri frumoase si interesante....dar nici sa bat apa in piua cu aceleasi lucruri.
Cu SMS-urile,cu bonusurile de la Orange,cu teza la matematica,cu ..etc.
Oamenii in cauza ..acum au prins curaj si ne infecteaza toate forumurile.
Nu crezi ca e cazul sa iei masuri ? Ce e cu debandada asta pe forum ?

Sa stii ca sunt foarte suparat pe tine !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Dec 09, 2002 2:33 am

Te referi la forumul de aberatii? Numai acolo mai gasesti tembelisme... da nu pot sa intru in fiecare zi sa atrag atentia. O sa pun si acolo 1-2 moderatori... sa ma gandesc pe cine...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Anterior

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator