Asteptam sugestii si reclamatii de la voi 2004

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesajde eyewitness » Joi Apr 15, 2004 1:39 pm

cheshule, nu lua in considerare postu de deasupra mea care ie paralel cu ce-ai intrebat tu. daca nu esti banat ai voie sa postezi cu clone ,cel putin io vazui posturi semnate gabriela flores. daca esti banat si postezi cu clone atunci o furi cu 7 zile pt fiecare clona .daca cumva s-a schimbat regulamentul intre timp nu jtiu pt ca nu s-a afisat la avizier.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Yellow Pinkie » Joi Apr 15, 2004 1:56 pm

Am si io o sugestie, daca permiteti (cred c-am mai zis-o pe undeva, mai demult): lipiti pe undeva (cel mai bine pe anunturi administrative) regulamentul forumului, ca vad peste tot trimiteri la el, vad ca se aplica drastic, da' nu-l cunosc! Oi fi io chior, dar am scormonit peste tot si nu l-am gasit.
It is I, Yellow Pinkie!
Avatar utilizator
Yellow Pinkie
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde vali » Joi Apr 15, 2004 2:12 pm

intr-adevar, cu trecerea la noul vb s-a pierdut
uite-l aici
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde RooT » Joi Apr 15, 2004 2:24 pm

I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde cubu » Joi Apr 15, 2004 2:45 pm

Oribilul Mosh scrie:nimeni nu poate posta cu clone

Dar atunci cand a aparut Dreptatea ala sau aia si a mai si recunoscut ca e clona, mai tii minte ce mi-ai spus? Ca se accepta, pentru ca multi useri fac asta. Sa inteleg ca era un bun amic de-al tau si nu te lasa inima?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 15, 2004 2:47 pm

bah...nu am cetit bine ce vroia pishkeshu. completez....nimeni care este banat nu poate posta cu clone. de ce ? pentru ca nu are voie.

Portnoy, cred ca si acum faci noptzi albe gandindu-te la Dreptatea. :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde 7vies » Joi Apr 15, 2004 2:53 pm

scuze ca ma bag aiurea ,dar ce inseamna ,,a posta cu clona,,?
Avatar utilizator
7vies
Junior Member
 
Mesaje: 559
Membru din: Lun Mar 08, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 15, 2004 3:01 pm

adica...sa zicem ...tu vii pe forum si scrii : "sugi p*** , Hades ! esti un jidan imputit ! ". Eu ca admin...te banez pe 1 luna...pentru injuraturi si ura rasiala.

tu iti faci un alt cont...sa zicem 9vies...si postezi cu el. asta inseamna ca postezi cu clona. dar eu ma prind ca esti tot tu...si iti banez si clona...si iti mai adaug 1 saptamana in plus la pedeapsa.

ai inteles ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Apr 15, 2004 3:01 pm

Oribilul Mosh scrie:nimeni care este banat nu poate posta cu clone.

nimeni fiind un simplu user sau ie moderator pe undeva ?
credeam ca cuacavetele ie topul incoerentei dar se pare ca m-am inselat profund.

problema e simpla :

1/ daca un user este banat nu are dreptul sa posteze cu clone, pedeapsa fiind 7 zile suplimentare pt fiecare clona
2/ daca nu este banat are sau nu are voie sa posteze cu clone? existand gabriela flores, zoso, vortex, bonvoyage rezulta ca este voie. asta vroia cheshu sa stie
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Yellow Pinkie » Joi Apr 15, 2004 3:02 pm

Mersi zoso si xkran! Oricum nu era vorba numai pentru mine, ci pentru toata lumea care are nevoie, sa poata consulta regulamentul in orice moment. De aia ziceam sa fie lipit undeva, ori linkul, ori textul.

7vies: ai o clona cind mai ai un iuzar si postezi cind cu unul, cind cu altul. Sau mai multi.
It is I, Yellow Pinkie!
Avatar utilizator
Yellow Pinkie
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Apr 15, 2004 3:18 pm

Eye, nu chestia aia ma interesa, desi is curios si io cum sta treaba. Pa mine ma enerva faptu ca useru Ucis, depre care aflasem ca e clona, posteaza o data cu clona, este avertizat, da nu i sa baneaza clona si mai posteaza inca o data.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 15, 2004 3:19 pm

piskeshule...stai linistit. zoso i-a adaugat pedeapsa imediat dupa al doilea post...iar eu i-am banat clona 4 ever.
Doamne fereste....credeai ca nu suntem pe faza ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Joi Apr 15, 2004 3:25 pm

zoso asta e un nenorocit...am auzit eu de el ca cica e rau de tot, baneaza lumea aiurea, baneaza clone si IPuri...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Apr 15, 2004 3:27 pm

Stiu ca suntetzi pa faza, cand e vorba da forumistii vostri da valoare :kiss: .
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Joi Apr 15, 2004 3:31 pm

aceste insinuari nu fac bine la stomac.
daca ai ceva de spus, spune
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Joi Apr 15, 2004 3:59 pm

existand gabriela flores, zoso, vortex, bonvoyage rezulta ca este voie.


Vortex e banat de vali :cry: imi e tare dor de el.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde vali » Joi Apr 15, 2004 4:03 pm

nu iti facea bine la metabolism, am vazut eu...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Joi Apr 15, 2004 10:57 pm

zoso scrie:zoso asta e un nenorocit...am auzit eu de el ca cica e rau de tot, baneaza lumea aiurea, baneaza clone si IPuri...

uf, modestule :D . si catot veni vorba, si mie mi-e dor de floarea calota. prietenii stie de ce.

serios vorbind, v-atzi mai gandit la sugestia mea cu mp3-urile?ca-i pacat de muzica. nu de alta, da se mai educa si altzi useri cu ocazia asta, fac si eu un lucru bun ca sa nu mi se mai scoata ochii pe la coltzuri, bla, bla. e, ce zicetzi?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Apr 16, 2004 7:31 am

Ban pentru userul Cruela pe forumul Fotbal intern pentru ca s-a bagat in seama pe un thread pe care nu avea voie sa scrie. cel putin sezonul asta. si mai face si comentarii.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Vin Apr 16, 2004 8:54 am

SOD scrie:serios vorbind, v-atzi mai gandit la sugestia mea cu mp3-urile?
nu se poa. e vb de spatiu si de copyright. da-mi un pm sau un ym si rezolvam altfel
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Apr 16, 2004 10:19 am

baixinho © scrie:Ban pentru userul Cruela pe forumul Fotbal intern pentru ca s-a bagat in seama pe un thread pe care nu avea voie sa scrie. cel putin sezonul asta. si mai face si comentarii.


Am discutat cu xkran si m-a rugat sa nu mai dau banuri celor care se baga aiurea in concursuri. Doar sa le fie sterse posturile. Asa ca va rog si pe voi...sa fitzi mai blanzi. Si sa datzi ban..doar daca userul revine si dupa ce postul i-a fost sters.

Deci...prima oara...sters post si la reason lasat o mica avertizare...iar daca posteaza si a doua oara acolo, trecand peste avertizarea voastra ---> BAN
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Apr 16, 2004 4:48 pm

I-as ruga pe admini sa scrie la forumul Fotbal intern de pe pagina principala, inainte de "Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...", ceva de genul Forumurile dedicate echipelor Dinamo, Rapid si Steaua, dupa care sa se continue cu Campionatul National, echipa nationala a Romaniei.... stiu ca este logic ca in respectivul forum sa existe si subforumuri ale celor trei echipe mentionate, dar ma gandesc ca nu ar strica sa se si precizeze. iar daca nu este loc, sa se scrie ceva de genul Forumurile echipelor Dinamo, Steaua si Rapid; fotbalul din Romania; echipa nationala...
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Apr 16, 2004 5:34 pm

xkran & vali...are dreptate baixinho. eventual ma gandeam sa facem hyperlink Forumurile dedicate lu Steaua, Dinamo , Rapid (numele celor 3 echipe sa fie hyperlink)....sa se intre direct pe ele din descrierea paginii. se poate ? ca eu nu am idee cum s-ar putea face.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dEpEchEmIND » Lun Apr 19, 2004 12:02 am

Subsemnata dEpEchEmIND, rog pe unul dintre administratori, sa-mi schimbe si mie poza actuala din profil cu aceasta.

Multumesc anticipat
Fişiere ataşate
picpro.jpg
picpro.jpg (64.78 KiB) Vizualizat de 3692 ori
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Apr 19, 2004 12:04 am

pentru tine...orice. :D
DONE
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Apr 20, 2004 7:32 am

Stimati administratori,

Noua fata a fanclubului m-a dat pe spate si m-a socat (in sens negativ, din pacate). N-ar fi asta o problema, ca sa zicem ca ma obisnuiesc. Partea proasta este ca m-am chinuit vreo 5 minute sa vad un attachment si tot nu l-am gasit.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Apr 20, 2004 7:49 am

Yep, unde dracu sint attachmenturile (ce cuvint!)?? Mie imi place cum arata. Zici ca-i xp-ul.
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Florin » Mar Apr 20, 2004 7:53 am

Da chiar, unde sunt?
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mar Apr 20, 2004 8:12 am

Bulinele alea de offline is super nashpa!
Emoticoanele , la fel, dupa cum se poate vedea.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Apr 20, 2004 8:17 am

bre uameni buni
io deschid in permanenta tredu cu "melodii de moment" si aflu ce mai asculta forumistii ,multe piese fiindu-mi total necunoscute . uneori ma duc cu uneltele din dotare pe kazaa sa cobor si io cate-o piesa ascultata de unu sau altu. de multe ori am dat de piese bune care mi-au placut da uneori am luat si teapa adica am pierdut timpu de pomana.

io v-as propune ca daca tot postati pe-acolo ce ascultati sa bagati si voi un sample din piesa respectiva in format empetrei ,ca acu se puate chestia asta, duar atat cat sa-si faca omu o idee de piesa respectiva. io unu as aprecia in mod deosebit aceasta initiativa.

multumesc pentru atentie (c.b.)
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori