Despre cum mi-am luat eu ban.

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Despre cum mi-am luat eu ban.

Mesajde Bubico » Lun Feb 02, 2004 10:01 pm

Desi am crezut ca nu intereseaza pe nimeni soarta mea pe acest forum am constatat ca tot mai multi useri ma contacteaza pentru detalii, astfel ca am vorbit cu unul din adminii forumului care mi-a sugerat sa creez acest subiect unde imi voi explica situatia. pentru cei care nu stiu eu sunt Gabizzu.
asadar zilele trecute am vorbit cu vali pe YM si in urma discutiei (detaliile sunt inutile) el a decis sa ma baneze pe fanclub o saptamana, poate in modul acesta imi voi controla vocabularul fata de el. eu ma intreb ce legatura are fanclubul cu YM-ul, ce legatura are the child kidnapped cu gabizzu si ce legatura are vali cu zosovali. eu nu inteleg, cu atat mai mult cu cat in urma nu cu mult pe forum exista un adevarat taram de lupta in ceea ce priveste banu unui anume user dat pentru fapte pe FAN CLUB. acum vreau sa va cer parerea in ceea ce imi priveste situatia.

recapitulare: Vali+Gabizzu=discutie pe YM => ban pe fanclub.ro . as dorii daca se poate un minim de atentie asupra problemei.

multumesc,

gabitzu.
Bubico
 

Mesajde vali » Lun Feb 02, 2004 10:12 pm

vali+gabytu->facut glume, dar pana la o limita
vali incerrcat ajutat gabytu intr-o problem de forum, la care gabytu in loc de "saru-mana, conashule" a raspuns cu injurii. grave chiar. da si tu un copy/paste acilea la log, daca te tine. sau, lasa-ma sa ghicesc, tocmai le-ai sters, la fel cu mesajele de m-ai facut sa il banez pe ala degeaba?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Lun Feb 02, 2004 10:13 pm

Dupa cum am mai zis , nu as zice ca pe nimeni nu intereseaza soarta ta ... Si in plus de asta , nu conteaza despre cine este vorba , daca se intampla ceva de genul acesta , e nedrept , incorect ... E ca si cum un pusti ar fi exmatriculat pentru ca dupa ore a spart gemul blocului in care locuieste ... aberant !
Vali , daca se fac glume , mai bune sau mai proaste pe yahoo , nu cred ca iti da dreptul sa il banezi pe fanclub ... el nu a facut nimic pe forum , sa fie banat aici .. nu ?
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Bubico » Lun Feb 02, 2004 10:25 pm

vali, da ma tine sa arat logurile, si chiar le voi arata. si voi mai demonstra (poate fac si poza logurilor daca e cazul) ca tu nu m-ai ajutat in nici o problema pe forum. in al doilea rand pe ym mi-ai raspuns pe riscul tau, si eu imi asum "injuriile" la adresa ta tot pe YM. nu are nici o legatura forumu cu YM-ul cum nici viata reala cu net-ul. eu iti puteam spune tie orice, cate in luna si in stele, atat timp cat nu am facut nimic grav pe forum nu aveai dreptul sa ma banezi. a fost un intreg fiasco cand eye si sod fusera banati pt fapte pe forum si injurii pe FORUM, dar ei nu au fost banati pt ca au injurat in alta parte, pe un chat. puteam nici sa nu fiu eu la calculator! n-ai nici o dovada ca the child kidnapped is chiar eu pe forum! e lipsita de logica actiunea ta si aici nu ne dam banuri pentru dispute personale, asta in cazul in care nu ti-ai dat seama pana acum. cer parerea celorlalti admini. din punctul meu de vedere problema e mai mult decat clara, iar vali a facut un lucru mai mult decat gresit. pentru orice eventualitate va voi arata si discutia:

the_child_kidnapped (11:50:58 PM): sal
the_child_kidnapped (11:51:04 PM): scuza deranjul
the_child_kidnapped (11:51:12 PM): eo ca mod am voie sa stau pe invisible
the_child_kidnapped (11:51:18 PM): ?
zosovali (11:51:24 PM): nu
the_child_kidnapped (11:51:31 PM): atunci dana de ce sta?
zosovali (11:51:41 PM): dana e dana si tu esti varza
the_child_kidnapped (11:51:54 PM):
the_child_kidnapped (11:52:12 PM): vali, lasa tonal asta ofensat
the_child_kidnapped (11:52:29 PM): eu vorbeam serios
zosovali (11:52:32 PM): si eu
the_child_kidnapped (11:52:37 PM): puteam sa jur
the_child_kidnapped (11:52:40 PM): ca asta o sa fie replica
zosovali (11:52:40 PM): da vad ca tu nu esti om de inteles
the_child_kidnapped (11:52:50 PM): esti atat de previzibil
the_child_kidnapped (11:53:00 PM): esti de kkt
zosovali (11:53:19 PM):
zosovali (11:54:29 PM): da mah, stai ascuns
zosovali (11:54:33 PM): cui ii pasa de tine?
the_child_kidnapped (11:54:54 PM): odata am stat pe invisible si mi-a zis moshu ca ma scoate de la toate posturile de mod
the_child_kidnapped (11:54:57 PM): cui ii pasa?
the_child_kidnapped (11:55:09 PM): catorva care ma freaca non stop pe ym cum ma vad pe forum
the_child_kidnapped (11:55:10 PM):
the_child_kidnapped (11:55:20 PM): anyway
zosovali (11:55:29 PM): si pe mine la fel
the_child_kidnapped (11:55:32 PM): al catelea an la fac esti lute-ar dracu?
the_child_kidnapped (11:55:37 PM): hai gura
the_child_kidnapped (11:55:42 PM): al catelea an la fac esti lute-ar dracu?
zosovali (11:55:44 PM): daca nu vrei sa te frece, nu mai da adresa de ymm
zosovali (11:55:52 PM): nu sunt la faculta, dudo
zosovali (11:55:58 PM): am terminat acu 2 ani
the_child_kidnapped (11:56:02 PM):
the_child_kidnapped (11:56:17 PM): si acum ce faci? te initiezi in proiectul "cum sa ne ratam viata"?
the_child_kidnapped (11:56:17 PM):
zosovali (11:56:29 PM): cam asha ceva...
zosovali (11:56:39 PM): ma rog, nu e problema ta
the_child_kidnapped (11:57:03 PM): nu e problema mea, era curiozitatea mea
zosovali (11:57:12 PM): ok
zosovali (11:57:32 PM): ti-am satisfacut-o...acum ma lasi in pace?
the_child_kidnapped (11:57:45 PM): nu stiu de unde atata impertinenta dom'le
the_child_kidnapped (11:57:58 PM): cin' pula mea te mai crezi si tu?
the_child_kidnapped (11:58:01 PM): hai beshi
the_child_kidnapped (11:58:05 PM):
zosovali (11:58:14 PM): err, ti-e dor de un ban si de un ignore?
zosovali (11:58:22 PM): vine acum
the_child_kidnapped (11:58:26 PM): acum nu ma lasi tu?
the_child_kidnapped (11:58:32 PM): la revedere vali
zosovali (11:58:43 PM): pa gabi
zosovali (11:58:47 PM): sa nu mai intri pe forum
the_child_kidnapped (11:59:22 PM): observ o mare abilitate in ultilizarea verbelor mr. fac de jurnalism
zosovali (11:59:33 PM): u have been banned
zosovali (11:59:36 PM): acum dispari
the_child_kidnapped (1:16:52 AM): userul Gabizzu si-a luat un ban pe 7 zile pentru injurii si jigniri repetate si fara rost la adresa unui administrator. poate astfel isi va revizui comportamentul.
the_child_kidnapped (1:17:09 AM): cred ca e prima data in istoria fanclub cand un user e banat pt o discutie pe YM
zosovali (1:17:22 AM): e un inceput pt toate
the_child_kidnapped (1:17:38 AM): nu crezi ca ar trebui sa argumentezi pe forum?
the_child_kidnapped (1:17:43 AM): e , normal, nu?
zosovali (1:17:49 AM): nu
zosovali (1:18:11 AM): cum nici tu nu te obosesti sa fii om, nici eu nu tre sa argumentez nimanui
the_child_kidnapped (1:18:51 AM): vali lasa ma omule cu cliseele astea...incearca sa te comporti normal odata-n viata
the_child_kidnapped (1:19:01 AM): nu incurca cacatu cu pishatu'
the_child_kidnapped (1:19:07 AM): in fine
the_child_kidnapped (1:19:10 AM): mi se rupe de ban
zosovali (1:19:10 AM): tinere, nu tre sa imi spui tu mie cum sa ma comport
the_child_kidnapped (1:19:16 AM): dar ma intriga
zosovali (1:19:16 AM): uita-te mia bine la tine
the_child_kidnapped (1:19:19 AM): ideea in siune
zosovali (1:19:31 AM): pai tocmai, ca NU ti se rupe, daca ma tot bati la cap
zosovali (1:19:40 AM): acuma iti dau voie sa nu mai ma bati la cap
zosovali (1:19:41 AM): pa
the_child_kidnapped (1:19:51 AM): nu, mi se rupe de forum, dar ma enervezi tu
the_child_kidnapped (1:19:54 AM): mai ales ca esti mod
the_child_kidnapped (1:19:59 AM): ca esti admin
the_child_kidnapped (1:20:37 AM): ESTI CEL MAI MARE RATAT PE CARE L-AM INTALNIT IN ULTIMA VREME SI NU MERITI NICI MACAR UN CUVANT.
zosovali (1:21:06 AM): si continui sa scrii...
zosovali (1:21:07 AM): esti penal.

probabil ca acele mari injurii constau in "esti cel mai mare ratat..." a se vedea ca oricum injuriile au venit dupa banul propriu zis. ii puteam spune ca e de kkt si pe forum si tot scapam fara ban. discutia dovedeste modul in care se acorda banuri pe acest forum...
Bubico
 

Mesajde vali » Lun Feb 02, 2004 10:47 pm

1. unde e faza cand ti-am zis sa nu ma scrii ineptii pe literatura? hai sa zicem ca nu era, vizavi de statul ascuns...asta nu e o problema de forum?

2. http://www.fanclub.ro/member.php?u=2224 ce ziceai de child-fucked si gabitzzu? vezi ca iar vorbesti prostii?

3. nu e problema mea daca nu erai tu la calculator. de unde stiu eu ca tu esti acuma la calculator? de unde stiu eu ca juma de buletin ala de la intalniri e ala de scrie pe forum? de unde stii tu ca eu ti-am dat ban? nu eram eu la calculator, era un hamester. tzeapa.
4. poate esti chior, eu vad ca m-ai jignit si inainte de a te bana
5. pt scris cu clone pe forum se mai adauga 1 saptamana la ban, nu?
6. acum poate nu inteleg eu bine, da tu nu stiai cine sunt si ce pot, de ai apelat la mine sa ma intrebi una-alta? juma de forum pe are pe ignore si jumatea ailalalta nu te cunoaste. de aia ti-am schimbat si yahoo-id--ul. pe bune acum, nu crezi ca e cazul s ane mai scutesti cu aberatiile. am inteles, esti mai mic, ti se accepta anumite lucruri, dar totul are o limita. tu tocmai ai aflat-o.

si acum sa ne distram putin
cate in luna si in stela
a fost un intreg fiasco cand eye si sod
cer si parerea celorlalti adminii.
pune mah mana pe o carte de limba romana si lasa vrajeala
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Bubico » Lun Feb 02, 2004 11:01 pm

eram sigur ca vei apela la artificii ca sa-ti maschezi fapta. eu zic sa lasam discutia de pe ym in pace precum si erorile mele de scriere , caci daca ma uit mai atent si tu m-ai jignit pe mine. se pare ca tu nu intelegi ceva fundamental....NU SE POT BANA USERII PENTRU CEEA CE AU FACUT IN ALTA PARTE SI NU PE FORUM (http://WWW.FANCLUB.RO). am fost suficient de clar?! si adminii sunt de acord cu mine dar nu zic nimic. tu nu ai nici un argument plauzibil decat acela "hai copilas, ne lasi cu prostiile?". toti userii pe forum sunt egali in hotararea banurilor! nu vad de ce eu as face exceptie!

daca nimeni nu o sa intervina, si nici un admin nu o sa aiba nici o remarca referitoare la faptul ca vali m-a banat in urma unei discutii pe YM si nu o sa se ia nici o decizie, eu imi anuntz de pe acum retragerea de pe acest forum. refuz sa stau in locuri in care se iau astfel de decizii, de persoane precum vali.
Bubico
 

Mesajde Lärägë » Lun Feb 02, 2004 11:12 pm

trist,trist vali,foarte trist
cred ca ai dat-o la intors dar nu ti-a iesit
Motiv:**userul Gabizzu si-a luat un ban pe 7 zile pentru injurii si jigniri repetate si fara rost la adresa unui administrator. poate astfel isi va revizui comportamentul.**

Jigniri pe Yam,ai uitat sa specifici banuesc,nu?
**zosovali (11:59:33 PM): u have been banned
zosovali (11:59:36 PM): acum dispari**

nu-l cunosc pe user-ul gabizzu,n-am vorbit niciodata dar e cam de caca treaba(strica imaginea forumului?), si adminii gresesc cateodata e firesc sa gresti,nu?ce-ar fi sa-i scoti ban-ul?sau esti prea incapatinat sa recunosti ca ai dat cu bata-n balta?
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Lun Feb 02, 2004 11:25 pm

Ca gabizzu e enervant e o mare realitate. Promisa lui retragere ar impaca pe toata lumea, cred. Da' n-avem noi norocu' ala.

own3d by vali
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Feb 02, 2004 11:26 pm

bubico, e ciudat cum tu crezi ca imi poti explica mie regulamentul.
miau miau miau, ai mai plecat tu de cateva ori.

nu am timp sa ascult si sa dau explicatii. timpul meu e mai pretios de atat.
daca pusti de 15 ani cred ca imi pot vorbi asa in timp ce eu incerc sa ii ajut...se insala.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Bubico » Lun Feb 02, 2004 11:32 pm

nu aveti nici un fel de argument pt cazul de fata. cred ca regulamentul e universal si nu cred ca adminii pot vedea reguli suplimentare fata de simplii useri. inca mai astept deciziile altor admini pana maine.
Bubico
 

Mesajde Bubico » Lun Feb 02, 2004 11:52 pm

ma retrag daca vreau. ma voi retrage cand o sa consider eu ca e momentul, iar daca voi avea nevoie de sugestii te voi anuntza personal.
Bubico
 

Mesajde Bubico » Lun Feb 02, 2004 11:59 pm

pot considera ca momentul in care ma voi retrage soseste in doua ore, maine sau niciodata. decizia finala e in mainile mele.
Bubico
 

Enough!!!...

Mesajde Aurolacul » Mar Feb 03, 2004 12:31 am

Nu e drept ce ai facut vali. E nedrept. daca se retrage Gabizzu, ma retrag shi io.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Mar Feb 03, 2004 1:14 am

Bubico, taci si sapa bah!
Ce atatea comentarii bai smechere?
Un' te crezi? acasa la tine? aici e ordine si disciplina bre! comentezi? pac! esti ars....fara drept la apel. Nu-ti convine? nu mai posta pe forumul asta :p
si in fond...ce mai conteaza 1 saptamana in plus sau in minus pe forum?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Bubico » Mar Feb 03, 2004 1:18 am

ti-as da avert pentru postul de mai sus si evident cum nu stiu ce e corect si ce nu pe forumu asta imi dau seama ca ai spus un mare adevar.
daca ma retrag le dau satisfactie imbecililor...asa ii mai stresez putin. :j bhutule, iti garantez ca daca te sinucizi ai scapat de mine (asta ca sa fiu in ton cu atmosfera joviala a acestui thread...:rolleyes: )...
Bubico
 

Mesajde Nanuka » Mar Feb 03, 2004 4:33 am

Oare in Romania va exista vreodata libertatea cuvantului?????....totul este paradoxal in tot ce facetzi.... va bate-ti cu pumnul in piept si facetzi pe grozavii..aduce-ti injurii fata de perioada comunista..cum ca eratzi ca-n inchisoare..s-a ajuns chiar si la Revolutzie, regimul ceausist cazand de la putere..in fine avetzi democratzie ..unde e aia dragii mei??...suntetzi atat de incuiatzi..incat si-aici pe un site..face-ti totul incat sa para ca la inchisoare..bannuri...rautate..ura...invidie..ca ala a facut asa..si ala asa...pai draga Vali..problema intre tine si Gabitzu ar fi trebuit sa fie rezolvata pe Yahoo si nu aici pe Fanclub dandu-i bann...acum ca te-ai vazut administrator , te umflii in pene precum un cocosh si te crezi buricul pamantului ca potzi face orice din acest Website?...umm ar trebui si mie sa-mi fie frica acum sa vb ..nu?..ca mi-as putea lua bann....
Ar trebui sa gandesthi in profunzime..mai ales..ca esti mai mare decat Gabitzu..si gandesti mai matur...de ce sa iei o placere unui copil..care vine de la scoala..si toata placerea lui este sa posteze pe un site....cine iti da dreptul sa strici placerrile oamenilor?..cu toate ca esti adiministrator ar trebuii sa te gandeshti la lucrurile astea..si sa mai lashi de la tine....
Daca Gabitzu ar fi deranjat pe careva, ai fi primit o reclamatzie referitoare la el.da atunci o merita..dar ca sa dai bannuri in prostie la oricine numai ca asa ti se scoala tie nu e corect....tot ce-ai de impartzit cu acest baiat este pe YAHOO..locul unde a avut loc disputa si nu pe FANclub...acolo ar fii trebuit sa-i dai "bann" prin a da click la ignore..pe pagina de la yahoo...si-aici lucrurile sa fi ramas ca si neobservate....

Imi pare rau ca exista atat de multa contrazicere si vorbe rele aici , te uiti la fiecare cum tanjeshte sa te insulte cat mai mult si nu-i scapa nici un detaliu de-al tau incat sa nu te critice si sa nu te injure printre randuri...apropo Vali, in loc sa bannezi atat de mult oamenii ar trebui sa iei masuri in leg cu asta..sa incerci sa dai advertismente si bannuri celora care critica alte persoane..si se cred Zmei, nu dau nume..cam atat...hai te pup Gabitzu..oricum eu tin cu tine, pt ca ai dreptate pushtiule:)..te pupic..de fapt va pup pe totzi..muahh..

Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Mr Teo » Mar Feb 03, 2004 5:01 am

Bravo gabizzu a ajuns in acelasi stadiu de mental retardation ca mine in a 5 a noapte de nesomn cand ma luam la cearta cu toti nesim... de te miri ce. Eu ziceam ca vreau sa-l bat da se bate el singur.
Vali tu prin threadu asta zici lumii ca daca vine OM si iti da un pumn(sau aiu sau oricine) tu ii dai ban pe forum ca asa vrei tu..?
Am zis ca nu gaseam unele lucruri care nu va plac voua la mine(la unii din voi) gen exprimarea greoaie in regulament da asta serios ca nu o gasesc.
Peace.
Would you like it if you hit Del for your whole life to go away?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Mar Feb 03, 2004 9:52 am

hai sa va zic io cum mi-am luat prima oara un ban...
ba ieram la timisoara si l-am ajutat pe un vărmio ca sa isi faca apartamentu si asta, vărmio nu apartamentu, mia dat ban. Nu-i asa ca luai ban pe merit?

Aurolacu promisa: Nu e drept ce ai facut vali. E nedrept. daca se retrage Gabizzu, ma retrag shi io.


Promiti?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde gaga » Mar Feb 03, 2004 10:08 am

hmmm ... parca se banau clonele, ce faci vali, ii acorzi clementza numai fiindca e mic?

nanuka, draga nuastra sarutatuare, gabiz nu iera nici cat un sfarc de-al matale cand si-a luat prima uara pumni pe fanclub, stie sa-si puarte singur de griji.
nici unul din cei de mai sus nu-si aratase macar varfu putzicii pe fc.ro, mai avetzi de mancat o paine doo pe aici ca sa intelegeti despre ce e vorba...

dormea, ia o pauzica si revino macar cu o propozitie coerenta sa intelegem si noi ce ai vrut sa zici... dupa care treci la fraze ...
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Bubico » Mar Feb 03, 2004 10:10 am

bre, da mie mi se pare intrigant ca acu' n-o sa mai pot vorbii nicaieri nimic de nimeni caci imi voi lua ban.maine o sa-i zic lu' x ceva pe YM si o sa ma trezesc banat ca i-a aratat discutia lu' vali, care a considerat ca mi-am cam luat lumea-n cap. vali e mult prea arogant pentru a ocupa un post de conducere. eu cred ca aliosha e singurul capabil sa se ocupe de un asemenea post, pacat ca ne viziteaza cam rar...
Bubico
 

Mesajde gaga » Mar Feb 03, 2004 10:39 am

sa faci plici ca nu il pupi in poolah pe alexei chiar acum? su nu-i adevarat, iote ca chiar acu' vorbesti deci nu ti-a tras-o prea tare. plus ca poti lua pauza o saptamana, lucru benefic in dezvoltarea mishcarii de turma la lutzi
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde basstard » Mar Feb 03, 2004 11:50 am

Exista o limita a bunului simt, iar Gabizzu a depasit-o de nenumarate ori, atat pe forum cat si pe discutii private pe YM. Acest ban ar trebui luat ca atare, Gabizzu si-a luat-o in cap si nu ii strica o revenire cu picioarele pe pamant. Dar puteti pleda in continuare in favoara lui, savuram argumentele voastre ;n
Don'soara nanuk, dumneavoastre ca mai face-ti?
Eu zic sa face(-)ti un club al retarzilor, si-l puneti pe Gabuba presedinte onorific. Merita, pe langa ca e retard este de o impertinenta colosala
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde Bubico » Mar Feb 03, 2004 1:13 pm

daca as fi eye ti-as spune ca esti pishator. da si tu niste exemple concrete, si lasa-ne cu vorbele goale. pe fanclub o sa ramana in continuare la putere imbecilitatea.
si altii au postat cu clone si nu li s-a dat nici un amendament, astfel ca si mie mi s-a dat voie, daca chiar aveai nevoie de acesta explicatie...draga dana...
daca as fii admin as zice asa "doua sapt pt bass ca e a nush'cata oara cand arata face-ul ala, devine jenant, si de nush'cate ori a facut gargara; ban un an pt dana pentru ca nu realizeaza ca singurul banc de aici e chiar ea"...iar lista poate continua.

pt voi: continuati sa incurajati arogantza si nesimtirea! o sa fiti tratati exact asa cum o cereti.
Bubico
 

Mesajde Bubico » Mar Feb 03, 2004 1:27 pm

a fost dur sopranu. la viata lui. :D
eu ce tot zic aici? is si verze ce au istorie pe forum si au impresia ca-s regi, respectiv regine.
asa si cu vali...odata ce a prins gusutul puterii s-a gandit sa ma baneze pt ca l-am ofticat pe YM. avem multe antipatii pe forum, fiecare din noi. unii dintre noi au si puterea. asta nu inseamna ca ii banam pt ca ne-a venit noua pe chelie intr-o discutie de pe ym.
Bubico
 

Mesajde vali » Mar Feb 03, 2004 8:53 pm

am sters juma de topic, sa fie mai uscat, mai curat

aiu si nanuk, la gara bah, aman2 !!!

bhuttu, daca nu stii, de ce te bagi? esti mecanic?

bogdanel, n-are rost sa dezgropam mortii acuma. mai ales ca am rezolvat si problema respectiva.

gabubu, ia uite ce zice legea (ce portita de scapare jmechera mi-am scris cand am facut regulamentul): Administratorii au intotdeauna ultimul cuvant de spus.
ceea ce inseamna ca o cam freci aiurea, te plangi degeaba, nu o sa te ia multa lume in seama, esti patetic, anagramat, terminat, banat, cazut in dizgatie...

parerea mea: tu ti-ai cam luat lumea in cap, ai fost obraznic de nenumarate ori (chiar si cand ti-am atras atenta sa incetezi, tot m-ai ignorat si ti-ai batut joc de mine) si ai pretentia sa te tratez ca pe un om? nu, dragul meu, NU. dpa faptele facute si si rasplata care o meriti.

vizavi de modul meu de administrare, sa clarificam un lucru: forumul are cateva mii de membri. daca il scapam din mana, o sa fie un haos. trebuie sa fie cineva care sa faca pe adminul rau, sa baneze si sa bata pe toata lumea. rolul ala e al meu. nu mi-am luat-o in cap, dar daca va las sa faceti ce vreti voi, cam ce s-ar intampla?

gabuba, inca o saptamana ban pentru postare cu clone. ne vedem mai incolo :)

ps: acu, tu crezi ca noi fiind 4, daca te baneaza unu, te duci la altul si plangi, minti si faci urat (folosind acelasi ton ca si pana acum, ton pentru care ti-ai tras multe antipatii) o sa te debaneze cineva? cand te duci sa negociezi, tre sa pui si ceva pe masa, sa oferi ceva la schimb, nu doar sa miorlai. si nu iti foloseste la nimic sa injuri alti admini (intreaba-l pe amicul neagabitz)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Nu sa facem orice...

Mesajde Aurolacul » Mar Feb 03, 2004 10:43 pm

Pei normal ca trebuie sa fie un moderator. Da un moderator cu bun simtz, care baneaza pe motive intemeiate. Poate ca vali are ceva cu Gabizzu personal shi l-a banat, cu o scuza, ca nah, l-a injurat. E posibil shi asa ceva. Ceea ce nu intzeleg, e de ce suntem amenintzati shi urmariti pe forum ca gaborii pe infractori, gata sa dati ban la orice coment, sau din orice motiv. Stiu ca la unii moderatori mi-ar da ban, shi nu neg caci cateodata sunt enervant, dar un post trebuie moderat la prezent. Nu e admisibil sa banezi pe cineva ca nu-ti place de el/ea. "Bei, Aurolacul tot posteaza aberant", "De adata a postat bine da mi se scoala mie sa-i dau ban, doar sunt moderator ce-i dracu." Probabil ca voi primi un mesaj ceva de genu asta in curand. Din pacate nu o sa va dau motiv sa ma banati legal.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Mie Feb 04, 2004 12:37 am

vali scrie:ps: acu, tu crezi ca noi fiind 4, daca te baneaza unu, te duci la altul si plangi, minti si faci urat (folosind acelasi ton ca si pana acum, ton pentru care ti-ai tras multe antipatii) o sa te debaneze cineva? cand te duci sa negociezi, tre sa pui si ceva pe masa, sa oferi ceva la schimb, nu doar sa miorlai. si nu iti foloseste la nimic sa injuri alti admini (intreaba-l pe amicul neagabitz)

Acum, eu nu inteleg de ce stai la discutii cu el. Cred ca este destul de clar ca "administratorii au mereu dreptate". PUNCT!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Vin Feb 06, 2004 7:38 am

love2fly, scuza-ma, de ce pui tu punct intr-o discutie care nu te priveste? te-a pus cineva? stai mai baiatule in banca ta, ca acus vine tovarasa si te scoate la tabla...

in alta ordine de idei...ce repede trece o saptamana, mai a ramas una :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Vin Feb 06, 2004 8:34 am

Hmmm si eu care-ti luam apararea draga Bubico in fata tuturor cu vehementza..iar tu draga sa ma vb de rau pe la spate...nu e frumos..

Vali te sustzin acum ..sa-l tii pe pushti banat forever daca s-ar putea..hehe..

Vezi ti-ai luat nasu la purtare si nu este bine...umm acum sa stai pe coji de nuca ..si sa te invetzi minte da??..sa-i respecti pe cei mai mari..muc cel mic :D..

Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde gaga » Vin Feb 06, 2004 9:49 am

Ceea ce nu intzeleg, e de ce suntem amenintzati shi urmariti pe forum ca gaborii pe infractori



de unde pricepem fie ca gaborii calaresc infractorii, fie ca nu mai intelegem nimic.

Din pacate nu o sa va dau motiv sa ma banati legal.


ilegalitateeeeee, fara bani si acteeeeeee
__________________
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Următorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron