Protest!

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Protest!

Mesajde neatza » Lun Mar 08, 2004 4:28 pm

pe caterinca shi aberatii a fost un tred.
tredul a fost mutat intrun loc unde eo nu mai am acces.
pe tredul respectiv, Oribilu Mosh sa simtzit jignit, fapt ce a avut ca rezultat un avert pentru iuzarul SOD.
pe acelash tred, iuzarul Oribilul Mosh imi spunea mie ceva de genul "Totzi se caca pe tine" (citatul este aproximativ pentru ca nu mai pot vedea tredul respectiv, acesta fiind mutat intrun loc unde, dupa cum am mai spus, eo nu mai am acces).

cererea mea:

ori i se retrage avertul lui SOD
ori ia shi Moshu avert pentru jigniri aduse mie, jigniri de exact aceiash factura cu cele de care sa plans moshu ca lea primit din partea lui SOD.

avand in vedere ca faptele sunt identice, propun masuri identice. shi nu cred ca sunt deplasat in cererea mea.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Mar 08, 2004 4:30 pm

stai linijtit. in primul rand, adminii sunt imuni. in al doilea rand, o sa ti se spuna ca userul zarzarica si-a luat avert pentru alta jicnire. facem pariu? nu face, ca pierzi.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Lun Mar 08, 2004 4:40 pm

da bre,pentru jignirile aduse babelor din tramvaiu 41.va racitzi gura de pomana.prostu nu e prost destul pana nu e si fudul.abuz de putere se cheama.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Mar 08, 2004 5:44 pm

bre de ce uare mi se pare mie un deja vu ?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gaga » Lun Mar 08, 2004 5:50 pm

deci da, asha ieste, nu vatz saturat naiba dupe mai bine de doi ani ? datzil naibii
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron