Asteptam sugestii si reclamatii de la voi 2004

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesajde dEpEchEmIND » Vin Apr 09, 2004 11:40 pm

Mai datzi-o-n aia ma-sii!!!
Nu-mi spunetzi ca userul gabubba e moderator pe Depeche Mode! Nu-mi dati mie forumul ala ca macar eu am cunostinte, am discografie, tot ce se poate, si i-l dati lui gabuba! Am trait s-o vad si pe asta! ;a
Moshule... M-ai dezamagit si de data asta...
Si nu mai pot eu ca-mi iau iar ban de Pashti, traditia sa ramana traditie!!!!! :mad:
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Sâm Apr 10, 2004 3:14 am

Hey,

Scoateti va rogggggg reclama pe care ati introdus-o recent sau daca nu macar zgomotul, e foarte aiurea si obositor...eu m-am speriat cand am auzit acelt cronatzanit insuportabil ...

Si btw Paste Fericit!!!!
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde 7vies » Sâm Apr 10, 2004 8:34 pm

-am o mica inrebare...
...de ce forumul de muzica clasica a disparut de pe prima pagina ? am vazut ca acum e undeva pitit ca un subforum la capitolul muzica...
Avatar utilizator
7vies
Junior Member
 
Mesaje: 559
Membru din: Lun Mar 08, 2004 12:00 am

i need a lil' help

Mesajde Wild Rose » Dum Apr 11, 2004 7:54 pm

cine poa' sa-mi micsoreze si mie poza asta? O vrea alin ca avatar. Mersi anticipat.
Fişiere ataşate
Avatar.gif
Avatar.gif (15.49 KiB) Vizualizat de 5057 ori
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde dEpEchEmIND » Dum Apr 11, 2004 8:06 pm

uite, te ajut eu. Nu stiu daca inca nu e prea mare. Care-i limita de bytes?
Fişiere ataşate
Avatar.gif
Avatar.gif (12.5 KiB) Vizualizat de 5080 ori
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Dum Apr 11, 2004 8:18 pm

hmm.. cica ar trebui sa aibe 10k (are 12).. se poate face ceva in legatura cu asta?
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde dEpEchEmIND » Dum Apr 11, 2004 8:27 pm

da. L-am aranjat :p Doar ca merge putin mai repede.
Fişiere ataşate
Avatar.gif
Avatar.gif (9.39 KiB) Vizualizat de 5076 ori
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Dum Apr 11, 2004 8:35 pm

Important e ca merje. Mersi mult! :kiss:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde baixinho© » Mar Apr 13, 2004 10:39 am

Am vazut ca aparut un forum nou, "Formatii" pe numele lui. Las la o parte faptul ca multe dintre numele de acolo nu sunt formatii si vin cu o sugestie: nu s-ar putea face doua subforumuri acolo? adica unu de formatii romanesti si unul de formatii straine. e mult prea lunga pagina respectiva si pana defilezi in sus si in jos sa cauti ce ai nevoie trece timp.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Mie Apr 14, 2004 11:37 am

foarte urata noua fatza a forumului. ca sa nu zic ca nu-i practica.probabil ca avetzi voi motivele voastre, nu?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Apr 14, 2004 12:05 pm

am primit si io pe medicina si sanatate un avertisment si-as fi curios sa stiu pentru ce abatere ca daca ie numa pentru antipatia ce mi-o poarta moderatoru de acolo consider ca este un abuz
multumesc pt atentie (c.b.)
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde RooT » Mie Apr 14, 2004 3:04 pm

baixinho © scrie:Am vazut ca aparut un forum nou, "Formatii" pe numele lui. Las la o parte faptul ca multe dintre numele de acolo nu sunt formatii si vin cu o sugestie: nu s-ar putea face doua subforumuri acolo? adica unu de formatii romanesti si unul de formatii straine. e mult prea lunga pagina respectiva si pana defilezi in sus si in jos sa cauti ce ai nevoie trece timp.

buna idee .. let me see what we can do ..
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde RooT » Mie Apr 14, 2004 3:06 pm

SOD scrie:foarte urata noua fatza a forumului. ca sa nu zic ca nu-i practica.probabil ca avetzi voi motivele voastre, nu?
lasa criticile neconstructive .. si zi ce nu-ti place .. sa vedem ce se poate face ... sa fi si tu multumit ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Mie Apr 14, 2004 4:43 pm

... sentimentul e reciproc... si criticile mele intotdeauna au fost constructive, fie ca va place sau nu.
oricum, sa-tzi zic ce nu-i bun, din punctul meu de vedere.

1. amestecand forumurile, ati amestecat si moderarire. nu o sa treaca mult timp si or sa apara conflicte de interese.
2.estetic, era mult mai bine inainte. sa presupunem ca sunt user nou, care acum dau de forum. deschid prima pagina si nu vad toate forumurile. dar inainte da, si ma duceam exact unde vroiam, fara sa orbecai.era, daca vrei, cea mai buna reclama.
3.nu mai stiu, ca acu venii. da caut imediat si scriu
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Mie Apr 14, 2004 4:53 pm

Sunt de acord cu SOD. De exemplu eu umblu numai din User Control Panel, unde imi bag doar forumurile care ma intereseaza. Dupa ce ati schimbat asezarea forumurilor, cum eu eram abonat si la "Rock" si la "Rock Strain", m-am trezit ca pot sa intru din doua locuri la ultima mentionata. Si daca ma abonez la "Rock" poate nu ma intereseaza in mod deosebit "Iris", "Proconsul" sau "Vita de Vie", poate vreau doar "forumul mama"... Si la "Muzica" la fel, poate nu ma intereseaza "Muzica clasica" sau "Home Recording"...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde RooT » Mie Apr 14, 2004 5:44 pm

SOD scrie:... sentimentul e reciproc... si criticile mele intotdeauna au fost constructive, fie ca va place sau nu.
oricum, sa-tzi zic ce nu-i bun, din punctul meu de vedere.

1. amestecand forumurile, ati amestecat si moderarire. nu o sa treaca mult timp si or sa apara conflicte de interese.
2.estetic, era mult mai bine inainte. sa presupunem ca sunt user nou, care acum dau de forum. deschid prima pagina si nu vad toate forumurile. dar inainte da, si ma duceam exact unde vroiam, fara sa orbecai.era, daca vrei, cea mai buna reclama.
3.nu mai stiu, ca acu venii. da caut imediat si scriu

Nu prea sunt de acord aici ...
1. io zic ca o sa fie moderate mai bine .. daca se lasa cu confilcte mai vedem ...
2. asta nu e adevarat .. userii noi 99% vin prin google .. adica intra pe site direct pe subiectul pe care l-au cautat in google ... se uita si eventual se inscriu .. iar daca vor din nou sa vina o sa caute exact forumul unei formatii anume .. de aia si forumul de linkuri la formatii ... numarul de useri care ajung pe index si se uita .. ia sa vedem ce-i aici e mic raportat la numarul total de useri noi ... in schimb fiind forumurile trebuiau grupate datorita dimensiunii paginii de index care era deja prea mare (google nu ia mai mult de 100k).

S-ar putea sa faca vali un alt index experimental ... in care forumurile vor fi altfel afisate ... o sa fie experimental si ase va putea folosi alternativ la indexul actual ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde catharsis » Mie Apr 14, 2004 10:15 pm

there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde si ce? » Joi Apr 15, 2004 3:32 am

Weet-Weet, faci exces de zel... poate pt ca ai fost apostrofata de ceilalti. Si... esti foarte neatenta... nu sunt clona nimanui... poate doar a mea...Citeste posturile bine si vei dezlega enigma.
Am postat off-topic pt a raspunde provocarilor unui 'nimeni', promit sa nu mai fac!!!!! [-o ;g
si ce?
 

Mesajde baixinho© » Joi Apr 15, 2004 9:16 am

RUGAMINTE

IN ATENTIA A TREI DINTRE CEI PATRU ADMINISTRATORI:

Stimati administratori,

as dori sa ridic o problema pe care simteam nevoia s-o inainte de ceva vreme, dar nu am avut probe. acum, insa, ca mi s-au oferit pe tava, as dori sa VA ROG sa faceti pentru pentru a nu mai exista situatii cum este cea de mai jos:
am facut o katerinca cu OM pe yahoo si am pus poza special sa vad ce mai debiteaza lumea

nu conteaza cine a scris fraza aceea, ci faptul ca un al patrulea administrator (daca era simplu user prea putin ma interesa) face astfel de gesturi. adica discuta pe yahoo messenger cu persoanele care intra pe fanclub si le spune sa faca ceva anume pentru a vedea reactia celorlalti. din ce am inteles, i-ati spus de mai multe ori sa se stapaneasca, dar se vede treaba ca OMul ori nu pricepe, ori ii intra pe o ureche si ii iese pe amandoua, ori pricepe greu si uita extreme de repede.

Va multumesc pentru atentie

baixinho ©
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 15, 2004 9:27 am

Este problema mea ce fac pe Yahoo Messenger si in particular. Nu va priveste pe voi.
baixinho, la o viitoare astfel de interventie off-topic primesti avertisment.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Joi Apr 15, 2004 9:32 am

eu am impresia ca e foarte offtopic, mai ales dupa ce discutaram aici sa nu mai instigi si sa nu mai subminezi...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 15, 2004 9:40 am

bah...cui nu-i plac pozele Nanukai sa mearga la manastire. sunt racit...si nu am chef de prostii...asa ca va rog sa ma lasatzi in pace.
Nanuka si-a luat ban pt. 3 averturi....nu pt. ca si-a pus poza. Asa am aflat de la Vali.
Vali...dupa cum vezi eu sunt instigat....si voi lua masuri !

eu zic sa inchidem subiectul de poze...aceasta Sodoma a fanclubului !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Apr 15, 2004 9:56 am

Vreau sa stiu shi io daca pot sa injur un anumit user pe p.m. fara sa fiu banat. Nu mai stiu sa scrie in regulament despre asa ceva.
Multumesc!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Joi Apr 15, 2004 9:57 am

baixu
punctul meu de vedere e ca nanuka si-a incalcat cuvantul si voi discuta cu ea pe tema asta
iar treaba cu instigatu de catre OM, la faza asta nu e cazul, el picand in mijlolcul problemei ...

dle ban, nu, nu se poate.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Ucis » Joi Apr 15, 2004 11:58 am

Bah.... m-ati UCIS. Face'ti-mi si mie socoteala la perioada de ban, ca eu am pirdut sirul!!!
Oribile Mosh.... 21 zile pt. o nenorocita de clona!!!!!!!!!!
________________________________________
Si-am s-o fac, am s-o tot fac.... pana o sa cad lat!!!!!!!!!
Ucis
 

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 15, 2004 12:01 pm

adirlz..aveai 14 zile de ban daca nu ma insel. si pt. ca ai postat cu clona s-a mai adaugat 1 saptamana.
astea sunt regulile forumului !

Oricum...ne bucura atasamentul tau fatza de fanclub. Te asteptam cu drag dupa ce expira banul. Si potzi veni la intalnire : http://www.fanclub.ro/showthread.php?p=252726#post252726
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ucis » Joi Apr 15, 2004 12:11 pm

Kiar sunteti sadici!!! Ma banati de imi vin spumele dar ma invitati la reuniuni. Tare de tot... si pt ca sunt neamtz :) ... poate kiar vin! :)
Ucis
 

Mesajde eyewitness » Joi Apr 15, 2004 12:54 pm

bre ,celui care a avut ideea sa comaseze forumu de medicina si sanatate cu cel de sex ar trebui sa i se inmaneze o diploma cel putin pentru imaginatie daca nu pentru totala lipsa a acesteia. iar daca mai este mod si uda uda care da ban imediat cum vede o p*** inserata in text prevad un viitor stralucit acestui subforum.

si daca tot suntem la capitolul schimbari de fatzade v-as propune ca forumu de literatura sa fie comasat cu cel de fotbal intern iar moderatori sa fie pushi nanuuukyyy cu aurolacu eventual si dornea pentru impresia artistica si suportul moral.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Apr 15, 2004 1:10 pm

Unii pot posta cu clone? Ce tre sa faci ca sa postezi cu clone fara sa fii banat? Cu cine tre sa fii preten?
Si scoatetzi naibii zgomotu ala insuportabil, ca ma tot intreaba sefa ce s-aude.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 15, 2004 1:12 pm

nimeni nu poate posta cu clone. dupa cum ai vazut si tu...se maresc pedepsele substantial. ai un exemplu chiar mai sus. :)
un om care avea 14 zile...a ajuns la 28...pt. ca a postat cu clona de 2 ori. iar clonele i-au fost banate !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori