Asteptam sugestii si reclamatii de la voi 2004

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesajde piskeshu » Joi Apr 01, 2004 11:31 am

Avea legatura cu prostiile debitate de un anumit user referitoare la un post de-al meu. Si sa nu uitam faptul ca acest thread a fost initiat oarecum in batjocura de catre administratori, deci un fel de katerinca.
Cat despre abuzuri..., numai de bine!
Ce merite are Nanuka? Daca-s meritele la care ma gandesc io, atunci Dornea, Aurolacu, Cmed etc. ar fi trebuit sa fie si ei membrii speciali.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Apr 01, 2004 11:41 am

pischesule, da ce membru tau tentereseza? altceva inafara ca are numele albastru nu crez ca are alte beneficii...
meritele ei: apai ne-a distrat atata timp cu posturile ei, apruape ca a aratat tzatzele pe forum sinplus de asta e aproape lafel de misto ca personajul principal dintr-o reclama care aparea intr-o poza dea ei
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Apr 01, 2004 11:44 am

animaloo scrie:altceva inafara ca are numele albastru nu crez ca are alte beneficii...

ba da. unii dintre moderatori si membrii speciali pot vedea un forum in plus fata de ceilalti useri. este vorba de Sfatul batranilor, unde discuta intre ei numai unii moderatori si unii dintre cei cu multe posturi.

ps: NU, nu este nici un fel de aluzie.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Apr 01, 2004 11:58 am

Ma intereseaza deoarece: - daca Nanuka e membru special, desi nu indeplineste criteriile, inseamna ca nu se respecta regulamentul
- daca nu se respecta regulamentul, inseamna ca orice moderator/administrator mai gingash din fire poate spala podelele cand si cu cine are el chef, deoarece nu se poate face nimic
Inca o propunere: desi s-a dovedit ca am luat ban destul de aiurea, pe mine nu ma incalzeste intre picioare lucru asta;deci propunerea mea e sa va ganditzi de doua ori, daca putetzi bineinteles, inainte de a da cuiva un ban!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Joi Apr 01, 2004 12:02 pm

piskeshu, nu inteleg: acuma ca a murit capra ta, vrei sa moara si capra altuia?
ban-ul ti l-ai meritat din plin. parerea mea
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Apr 01, 2004 12:05 pm

piskeshu scrie:orice moderator/administrator mai gingash din fire poate spala podelele cand si cu cine are el chef, deoarece nu se poate face nimic

nu este chiar asa. moderatorii propun pentru ban, iar adminii il dau. daca adminii nu vor sa dea un ban, moderatorii pot sa stea si in cap. din ce am inteles, cel putin 2 din patru admini se consulta pentru a da un ban. daca e sa existe oaresce divergente de opinie, banuiesc ca se ajunge la un numitor comun in ceea ce priveste perioada de "extradare".

ps: vali, ai uitat sa bagi ©baicsu dupa treaba cu "parerea mea". pe viitor sa fi mai atent. :D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Apr 01, 2004 12:13 pm

Nu-s prea convins de partea cu consultarea dintre cel putin 2 admini.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Joi Apr 01, 2004 12:19 pm

piskeshu, ne lasi?

1. ai injurat - ti-ai luat ban
2. nu e treaba ta cine si de ce e cutare sau cutare membru special sau membru verde
3. de ce te agiti?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Apr 01, 2004 12:40 pm

Hades scrie:eu am cerut si ai dat, puteai sa zici nu

la tine fu un caz fericit. lu una i-a dat ban si p-orma i-a zis pe pemeu ca i l-am dat io si doo zile m-a bombardat aia cu pemeuri ca de ce i-am dat ban. glume de titan...
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Apr 01, 2004 12:41 pm

Da a cui treaba e?
Vali confirmi inca o data ca esti subiectiv, impulsiv, lipsit de argumente. Pana si Gabitzu, in discutia voastra, aducea cate un argument intre doi pumni de-ai tai bagati in gura lui.
Si da, te las!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Joi Apr 01, 2004 12:51 pm

faptul ca purtam aceasta discutie este o favoare pe care ti-o fac.
nu trebuie sa iti justific tie de ce x sau y este membru special.
nu trebuie sa iti justific de ce si cui dau ban.
regulamentu spune asta.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Apr 01, 2004 12:58 pm

Multumesc mult! Atunci de ce mai exista threadu asta? Daca tu asa vezi discutia asta, ca pe o favoare, atunci cred ca nu mai avem ce discuta. Totusi mai fa-mi o favoare, te rog, ultima: spune-mi de ce e Nanuka membru special? ce-i asa mare secret?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Joi Apr 01, 2004 1:02 pm

pischeshule, in general tredu asta se refera la problemele de ordin tehnic de care ne lovim in activitatea de postat pe forum. cel putzin io asha il vad. shi tz-a zis pe pagina trecuta de ce e nanuca membru special, iote:
vali scrie:imi place mie de ea si mi-a zis pe privat ca ma iubeste sincer. ce te bagi?
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Apr 01, 2004 1:03 pm

Umblau niste zvonuri pe site, cum ca vali ar fi facut un cybersex cu ea prin webcam, chat, telefon, etc. Cica ia aratat si tzitzele pina la urma. Eu unul gasesc asta un motiv intemeiat pentru a o face membru special! Si eu as fi facut la fel in locul lui. Mie mi-ar ajunge numai o poza in sutien/chilotzi.
:yD
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Joi Apr 01, 2004 1:08 pm

eu tot nu inteleg ce vrea asta de la mine...
da il las in treaba lui
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde nocturna » Joi Apr 01, 2004 1:09 pm

eh, omu' chiar crede ca toate animalele sunt egale. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Nanuka » Joi Apr 01, 2004 11:00 pm

Okay,

Piskeshu, sunt membru special datorita lui Xkran. Avand o conversatie cu el pe Yahoo..l-am ajutat sa gaseasca cateva informatii referitoate la vbulletin...mai exact sotul meu care codeaza foarte mult in php ...l-am ajutat pt fanclub..si cand a venit cu o intrebare i-am raspuns, .....

El a fost recunoscator fata de mine si m-a facut membru special pt a putea intra pe "Sfatul batranilor" pt o seara..dar mai mult ca sigur a uitat si am ramas membru special in continuare ,oricum pe "Sfat" am intrat cred ca o data..am fost curioasa sa vad ce se scrie in rest nope....deci pace....nu vreau sa ma cert cu lumea pe-aici...

Vali stie ca si pe el l-am ajutat si in cazul in care altcineva vine cu o problema il ajut cu mare placere..

Eu nu am adus jignirii lumii pe acest forum, nu inteleg de ce sunt atatia impotriva mea....Danone si altii de pe CM au fost cei care au inceput sa ma insulte si sa ma faca sa ma simt prost.....nu am comentat absolut nimic pana cand Danone a inceput sa se lege de viata mea privata si sa ma faca in fel si chip.....consider ca tot ce este legat de viata privata nu are nimeni dreptul de a face nici cel mai mic comentariu...la o adik este problema mea nu a ei..nu m-a interesat ce face cu viata si existenta ei, deci pana aici.......

Si daca chiar asa considera domniile sale ca sunt o toanta, eu voi plati consecintele in viata , ei ar trebui sa ma ignore si sa nu mai bage betze-n roate sa fiu scoasa de pe forum si banata....

Ma uit pe CM cum toti nu mai stiu cum sa ma critice...acum de unde si pana unde atata interes la persoana mea???...de unde atata rautate??...Danone vine cu dovezi, ce postez si ce nu....Nae_Cinefil la fel, ce threaduri fac si ce subiect abordez....problema mea, cu ce ii deranjeaza..adik nu mai pot dormii noaptea de mine..sau nu mai exista alte subiecte interesante de discutat??....
Pretind ca sunt inteligenti, demonstrati treaba asta..sunteti oameni cu cap si maturi..voi credeti ca a va bate joc de un om si al face de rahat, va scoate in evidenta inteligenta??.,.eu nu cred...

Ma uit cu placere la subiectele de limba romana si pe literatura, threaduri apartinand in mare parte ale lui Danone si Eyewitness....
Este un lucru bun ceea ce fac, ii admir pt asta dar in acelasi timp ma si dezgusta atitudinea lor fata de altii, inclusiv persoana mea.....la varsta voastra cu siguranta voi gandii altfel, acum lasati-ma sa ma dau cu capu de pereti, nimeni nu e perfect...ficare invata din greseli...si fiecare are nevoie de sustinere si intelegere..cand nu stie trebuie invatat..nu batjocorit si sa i se dea in cap....
Nu sunt rasista, eu am relatat ce-am vazut in film, sa vedeti si voi filmul si sa va convingeti, este de o cruzime ieshita din comun.....

Acum va las,

Stiu ca mi se vor aduce din nou la adresa mea cuvinte urate..nu ma mira treaba asta..deja m-am obishnuit..asta e
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde RooT » Joi Apr 01, 2004 11:11 pm

Buna intrebare ... de ce esti tu membru special ? .... anyways ... s-a rezolvat :)

(era membru special sa vada ceva pe un forum ... io am pus-o)
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Joi Apr 01, 2004 11:43 pm

Gata,

Am vorbit cu Xkran si sunteti multumiti??.,..nu mai sunt membru special...acum hai sa nu ne mai certam...da Piskeshu????????..stii ca eu am tinut mereu la tine si am fost de partea ta....

Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Vin Apr 02, 2004 7:45 am

Problema nu era ca TU esti membru special. Era vorba de faptu daca cineva poate deveni membru special fara sa merite lucru asta, io nestiind in acel moment de ce esti membru special. Si n-am inteles de ce-a fost asa greu de raspuns, daca despre asta era vorba. Asa ca nu-i cazu s-o iei in nume personal.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Apr 02, 2004 8:31 am

Nanuka scrie:El a fost recunoscator fata de mine si m-a facut membru special pt a putea intra pe "Sfatul batranilor" pt o seara..dar mai mult ca sigur a uitat si am ramas membru special in continuare ,oricum pe "Sfat" am intrat cred ca o data..am fost curioasa sa vad ce se scrie in rest nope....deci pace....nu vreau sa ma cert cu lumea pe-aici...

Vali stie ca si pe el l-am ajutat si in cazul in care altcineva vine cu o problema il ajut cu mare placere..

Eu nu am adus jignirii lumii pe acest forum, nu inteleg de ce sunt atatia impotriva mea....Danone si altii de pe CM au fost cei care au inceput sa ma insulte si sa ma faca sa ma simt prost.....nu am comentat absolut nimic pana cand Danone a inceput sa se lege de viata mea privata si sa ma faca in fel si chip.....consider ca tot ce este legat de viata privata nu are nimeni dreptul de a face nici cel mai mic comentariu...la o adik este problema mea nu a ei..nu m-a interesat ce face cu viata si existenta ei, deci pana aici.......

Si daca chiar asa considera domniile sale ca sunt o toanta, eu voi plati consecintele in viata , ei ar trebui sa ma ignore si sa nu mai bage betze-n roate sa fiu scoasa de pe forum si banata....

Ma uit pe CM cum toti nu mai stiu cum sa ma critice...acum de unde si pana unde atata interes la persoana mea???...de unde atata rautate??...Danone vine cu dovezi, ce postez si ce nu....Nae_Cinefil la fel, ce threaduri fac si ce subiect abordez....problema mea, cu ce ii deranjeaza..adik nu mai pot dormii noaptea de mine..sau nu mai exista alte subiecte interesante de discutat??....
Pretind ca sunt inteligenti, demonstrati treaba asta..sunteti oameni cu cap si maturi..voi credeti ca a va bate joc de un om si al face de rahat, va scoate in evidenta inteligenta??.,.eu nu cred...

Ma uit cu placere la subiectele de limba romana si pe literatura, threaduri apartinand in mare parte ale lui Danone si Eyewitness....
Este un lucru bun ceea ce fac, ii admir pt asta dar in acelasi timp ma si dezgusta atitudinea lor fata de altii, inclusiv persoana mea.....la varsta voastra cu siguranta voi gandii altfel, acum lasati-ma sa ma dau cu capu de pereti, nimeni nu e perfect...ficare invata din greseli...si fiecare are nevoie de sustinere si intelegere..cand nu stie trebuie invatat..nu batjocorit si sa i se dea in cap....
Nu sunt rasista, eu am relatat ce-am vazut in film, sa vedeti si voi filmul si sa va convingeti, este de o cruzime ieshita din comun.....

Acum va las,

Stiu ca mi se vor aduce din nou la adresa mea cuvinte urate..nu ma mira treaba asta..deja m-am obishnuit..asta e


buuun, si ce legatura are tuata polologhia asta cu calitatea de membru special?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sexybiatch » Vin Apr 02, 2004 9:10 am

Nu are nici o legatura...

Piskeshule ai facut caz aiurea, ai cashtigat ceva din toata chestia asta??..inca o carcoteala ieftina pe forum.....oricum mie mi-e indiferent, cu sau fara membru special, toata diferenta pentru mine era ca nicku mi se afisha scris cu albastru, partz deci no big deal... peace

Nanuka
Sexybiatch
 

Mesajde Nanuka » Vin Apr 02, 2004 9:11 am

Nu are nici o legatura...

Piskeshule oricum mie mi-e indiferent, cu sau fara membru special, toata diferenta pentru mine era ca nicku mi se afisha scris cu albastru, partz deci no big deal... peace

Nanuka*p
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde SOD » Vin Apr 02, 2004 9:14 am

cum fac sa setez ora forumului corect? ca am frecat optiunile alea in fel si chip si tot anapoda imi indica. acum e ora 10.36 iar forumul imi indica 08.12
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Apr 02, 2004 9:22 am

nu chiar
e vorba de ceasul serverului
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Vin Apr 02, 2004 10:43 am

poate sa fie si ceasul tau de la mana. problema e cum il fac sa-mi indice ora exacta.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde RooT » Vin Apr 02, 2004 5:51 pm

Am reglat ceasu ... ramasese in urma ca nu a fost tras de mult :)
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Lun Apr 05, 2004 9:10 am

senchiu boss. da a meu arata tot cu doo are in urma.e de la mine sau de la tine?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Apr 05, 2004 9:21 am

SOD scrie: da a meu arata tot cu doo are in urma.


e de la tine pt. ca nu stii sa iti setezi ceasul. te-am ajutat eu sa nu zici ca e administratia bulangie ! e bine acum ?

PS : toti userii din Romania (care doresc sa le fie afisata ora corect) sa iti seteze din profil GMT + 2 la ora locala.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Lun Apr 05, 2004 9:31 am

acu e bine.multzumesc.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori