Plangere

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Plangere

Mesajde barbiedoll » Mar Apr 06, 2004 7:31 am

Buna ziua in primul rand!
Nu inteleg ce fel de forum este acesta. Am postat ieri un thread cu o intrebare sau cu o curiozitate si mi s-a raspuns in bataie de joc cu: "Ai prieten?" sau "Cati ani ai?"
Iar astazi tot asa am vazut un raspuns in batjocura.
Eu zic ca nu a fost nimic in bataie de joc in rugamintea mea de pe forum. Ce se intampla?
Va multumesc.
barbiedoll
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Apr 05, 2004 5:33 pm
Localitate: galati

Mesajde eyewitness » Mar Apr 06, 2004 7:57 am

in primul rand ai postat pe mai multe treduri aceiasi intrebare
in al doilea rand ti s-a raspuns imediat de la primul post. melodia este interpretata de Oscar Benton si se numeste Bensonhurst blues
in al treilea rand chestia cu cati ani ai si daca ai prieten a fost un spirit de gluma nereusit tipic unora care se cred spirituali insa nu realizeaza ca sunt de fapt ridicoli. asa inteleg ei umoru drept pentru care trebuie sa fi toleranta si intelegatoare cu ei
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde barbiedoll » Mar Apr 06, 2004 9:13 am

eyewitness scrie:in primul rand ai postat pe mai multe treduri aceiasi intrebare
in al doilea rand ti s-a raspuns imediat de la primul post. melodia este interpretata de Oscar Benton si se numeste Bensonhurst blues
in al treilea rand chestia cu cati ani ai si daca ai prieten a fost un spirit de gluma nereusit tipic unora care se cred spirituali insa nu realizeaza ca sunt de fapt ridicoli. asa inteleg ei umoru drept pentru care trebuie sa fi toleranta si intelegatoare cu ei


Imi cer scuze.
Nu am vazut raspunsul de aceea am postat de mai multe ori.
Multumesc frumos pentru ajutor.
Si imi pare rau pentru situatia creata.
O zi buna tuturor va doresc!
barbiedoll
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Apr 05, 2004 5:33 pm
Localitate: galati

Mesajde baixinho© » Mar Apr 06, 2004 11:16 am

nu este nevoie sa dai raspuns la mesajul precedent folosind tot textul respectiv.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori