stimatzi admini

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

stimatzi admini

Mesajde ionuzz_ » Mar Apr 27, 2004 2:55 pm

...asta daca va stimeaza cineva, ca eu nu! Daca erati cuadevarat valorosi, in loc sa ma trimiteti pe aberatii mi-ati fi scris asa " alo pustiu....nu mai incerca sa schimbi lumea la noi aici pe <<abera...>>pardon <<fancub .ro>> ca oricum noua ne comvine stiuatia din prezent. putem sa ne drogam, sa injuram, si sa ne consideram destepti ca pe moment pristia nu doare". Auntci io, mi-as fi luat tlapasita si as fi ramas cu o impresie nu foarte proasta (ca acum) despre valoarea voastra marala. Hai pa ! si cand o sa inceapa sa va doara sa ma cautati. ionutz-jurnalist@yahoo.com
ionuzz_
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 am
Localitate: bacau-romania

Mesajde RooT » Mar Apr 27, 2004 3:13 pm

deci domnu ionuzz .. despre ce vb. tu aici ?
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Apr 27, 2004 3:33 pm

If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde RooT » Mar Apr 27, 2004 6:35 pm

Aah ... pai subiectu a fost tratat serios de catre adminii care au raspuns ... problema e ca in momentul in care te iei subtil sau "subtil" sau mai putin de toti aiurea .... e normal ca ei sa riposteze ...

Subiectul oricum nu avea nici un continut limpede si tu ai dat in penibil iar ceilalti au dat in kterinka .. de aia a ajuns acolo ...

Daca ai de facut o propunere serioasa esti liber sa o faci si va fi luata in considerare ... daca insa vrei sa ne pui sa citim pagini intregi de nimic ... locul potrivit e forumu pe kterinca&aberatii ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

aha

Mesajde ionuzz_ » Joi Apr 29, 2004 10:03 am

...deci numarul urias de randuri era problema....?va promit ca voi fi concis ca un program in C++. cin' pricepe bune shini nu ....(ce rimeaze cu "bune"?)
Shi o si va vorgiesc shin katerinka(daca ma scobor la levelul vost poate prishipizi geva!)
1 dem: D C a fost nascut forumul ast?
2 dem: stiati ca voi (uni admini) ati inceput si ma corectati pi mine la scrieri gramaticli si exprimarii can a lor "erea" (ca sa scriu ca la Bucale) varza.... io nu m-am luat di voi...vad demonstrat doar ca sunteti sub nivelul marii... si cum adevarul doare.... vati ofticat si v-ati luat de zz-urile mele sau mai stiu io shi (ca nu am bagat di sama tati tentativili voastri di a grai in limba nostra romanesca)? Prin asta ati demonstrat ca am drepate (no o spun cu regret)!
oricum altsheva nu sunteti apti sa dezbatiti!.... Sau ma insel.... Daca imi demonstrati promit sa va fac reclama la WWW. ABERATii....asta aaaaa scuze
FanClub.ro
3 dem: stiti cum se numesc cei care ....nu cred asa ca ...va las sa studiati!
ionuzz_
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 am
Localitate: bacau-romania

Mesajde Necko » Joi Apr 29, 2004 10:13 am

mai ionuzz, mai ! nu te supara, da' esti penibil. zau asa. penibil si plictisitor. revino-ti sau pa.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Apr 29, 2004 10:22 am

Iuzaru asta nu poate fi avertizat/banat?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Apr 29, 2004 10:25 am

bai mister P de ce sa-l baneze ma? de cine ne mai radem noi porma. ionuzzule zile taica, ca li zici bine...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

domnu Neko..

Mesajde ionuzz_ » Joi Apr 29, 2004 10:36 am

(acest mesaj nu este katerinca)
Apreciez abordarea si avertismentul serios pe care mi l-ati adresat. De fapt, daca ati fi fost un forum serios, ati fi eliminat de mult aberantii care creaza subiecate in forumuri ne-la-locul lor, sau care trateaza la misto subiecte serioase, cum a fost cel a lui love2fly (care nu era nici penibil, nici neclar) si in care s-au apucat unii natarai sa scrie aiureli. acei natarai trebuiau eliminati pentru o perioada de timp de cateva luni, timp in care s-ar fi mai educat (probabil). bine-teles, si mai profi, ar fi din partea voastra sa ii fi trimis intai un mail avertisment, comunicandu-i ca este pasibil cu exilul, si motivul (clar exprimat) pentru care se afla in acesta situatie. Eu mi-am batu joc pana acum de munca unora seriosi dintre voi, ajutat si de cei mai neseriosi din echipa voastra. Si nu am primit nici un mesaj de avertizare. Cand am intrat pe acest forum avem ganduri serioasede a discuta cu oameni ca love2fly si altii ca el(sa dinsul daca este mai mare ca mine).
Si inca un sfat(pentru cei care se simt)...adik parere... nu mai criticati pe altii cand nici voi nu aveti o baza, ca pana la urma picati de fraieri, si va dauneaza la imagine(o spune un student in relatii publice).
(sper ca veti avea rabdare sa cititi si minte sa intelegeti)
ionuzz_
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 am
Localitate: bacau-romania


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron