in atentia lui Danone

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

in atentia lui Danone

Mesajde Florin » Sâm Mai 08, 2004 12:37 am

Salut Danone, sunt Florin Barbu


Din motive organizatorice forumul Proconsul a fost mutat la "rock", unde te afli tu moderator. Totusi, forumul nostru este de sine statator, este forumul oficial Proconsul (poti intra de pe http://www.proconsul.com.ro/interactiv/forum) Banuiam ca din inertie esti trecut moderator, dar vad ca te-ai pus serios pe treaba, si ai inceput sa imi muti subiecte. As vrea ca subiectul "ce muzica reuseste sa va schimbe dispozitia" sa se intoarca inapoi, si pe viitor sa nu mai modifici nimic in forumul Proconsul.
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde gaga » Lun Mai 10, 2004 8:55 am

breh ce isteric. am primit tuate semnalele dumitale care m-au coplesit, s-a rezolvat, deci da si pa.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Florin » Lun Mai 10, 2004 10:31 pm

Nu sunt isteric, dar un subiect deschis pe forumul Proconsul a fost mutat fara nici o explicatie. Destul de nepoliticos si deranjant, daca ma intrebi pe mine. Toate semnalele de la mine au fost doua, unul personal si unul public. In rest, consider ca faci treba buna pe "rock", tine-o tot asa!
Toate cele bune.
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mar Mai 11, 2004 2:19 am

dana, stay away from that forum
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori