dedicatzie pt danone

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

dedicatzie pt danone

Mesajde proXtu » Vin Iun 25, 2004 2:45 pm

nu stiu exact care e ierarhia pe aici, admini, mozi, consilieri, etc, da' o astfel de replica din partea unui sus-pus mi se pare jenibila pentru forumu' asta...
http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=278939&postcount=77
atata tot...
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iun 25, 2004 2:57 pm

De comun acord cu xkran am hotarat : danone - ban 14 zile
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Iun 25, 2004 2:59 pm

pentru post pe barfe????????????
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iun 25, 2004 3:07 pm

xkran: era pe barfe ?
oribilul_mosh: se pare ca da
xkran: shit
xkran: scoate-i banu
oribilul_mosh: fuck
oribilul_mosh: fuck
oribilul_mosh: fuck
oribilul_mosh: fuck
oribilul_mosh: credeam ca am prins-o
xkran: zi asa
xkran: de comun acord cu xkran
xkran: am scos banu
xkran: ca nu ne prinsesm ca-i pe barfe
oribilul_mosh: adica..a vrut xkran, ca eu o mai lasam

Daca mai intazia animaloo 5 minute...pleca xkran de la servici...si p*** mai scotea banu' ~p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde RooT » Vin Iun 25, 2004 3:08 pm

n1
(1234567890)

later edit:

oribilul_mosh: ce e aia n1 ?
xkran: nice one
oribilul_mosh: aha
xkran:
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iun 25, 2004 3:09 pm

pentru admini
postu userului danone a fost generat de userul proxtu prin acest post

http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=278923&postcount=74

in consecinta domnul prostu sa nu se mai lamenteze cand ie luat in tarbaca daca el nu se poate abtzine

multumesc pentru atentie
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Iun 25, 2004 3:49 pm

he he he
moshule, ia de aici, din fata
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde proXtu » Vin Iun 25, 2004 6:36 pm

dap, de el o fi fost generat raspunsul lui danone, dar in postul ala io nu i'am zis nimic personal si n'am jignit'o deloc pe danone. pana atunci discutasem intr'un stil mai de caterinca, eu ma dadeam jesus II si'mi proclamam superioritatea si ea ma ataca, ca sa zic asa. deci era evident o discutie la misto. cand i'am zis eu
"shtii tu ff bine la ce, ca doara nu eshti cu pula in gura (sa nu ma intzelegi greshit) in toate posturile gandindu'te la nevoia fiziologica numita pipi"
cred ca am fost destul de clar ca nu ma refer ca sta cu p**a in gura ci ca pomeneste de p**a in mai toate posturile anterioare. una e ca pana atunci ne'am "impuns" si am facut caterinca pe un anumit subiect, si altceva inseamna
"si la pipi ma gandesc de aia pe tine, laudaros si cu gura mare, te pish la fel ca pe ailaltzi :D
desi daca ma gandesc mai bine pe tine pot pentru ca sa te cac. te las sa alegi ca demn viermush, pana viu io de la pizza si bere, sa alegi intre bashina de ora 12 si cacatu de ora 3 :D"

inteleg cum sta treaba cu caterinca, cu ironiile gen SOD, eyewitness, alex, etc, pe care kiar le agreez si care kiar imi par de calitate :p da' cu "ma pish pe tine", "te cac", etc... sunt de'a dreptul scarboase, kiar daca n'ar fi fost indreptate spre mine. si cand le mai rosteshte si un sus-pus atunci kiar pica de nashpa forumu' asta. doara ei trebe sa dea exemplu, tocmai pentru ca is moderatori, administratori sau consilieri (nu stiu exact ce inseamna functiile astea si ce e danone :p), nu sa dea cu rahat shi pishat in cine vor pentru ca au functzie...

ps: io am ramas numa' cu o curiozitate. danone, ce fraza te'o jignit sau deranjat asha de tare de mi'ai zis kestiile alea. is numa' curios, nu altceva...

le: eyewitness, nu m'am lamentat, n'am cerut avertisment si nici ban, nu ma pasioneaza kestiile astea (am inteles ca pe genul ala de forum nici nu se da ban), am aratat doar alora de sus cum vorbeshte de frumos un coleg de'al lor.
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iun 25, 2004 6:50 pm

prxtule, iti explic eu ....

1.Administratorii forumului sunt : Aliosha, zoso, xkran , Oribilul Mosh.
2.danone ocupa functia de moderator al forumurilor de mancare si rock.
3.forumul Barfe Online este un forum liber, ce nu are moderator si unde nici administratorii nu intervin decat in situatii foarte grave. daca mesajul userului danone se afla pe un oricare alt forum ar fi primit automat un ban de 14 zile, cum i s-a si dat..nestiindu-se ca postul fusese dat pe barfe
4.daca vreti sa spuneti tampenii si scarbosenii....scrieti acolo mai departe. daca te supara tampeniile si scarboseniile...nu mai scrie acolo, nu mai raspunde...si nu vor mai fi probleme ca cea ridicata de tine

da ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde proXtu » Vin Iun 25, 2004 7:27 pm

merci pentru informatii, moshule :)
sa intzeleg ca administratorii pot sa taie si sa spanzure cam oriunde iar moderatorii pot interveni doar pe forumurile pe care le au in grija, nu ? adica adminii e mai tari :p
nu ma supara tampeniile, le spun shi io cu placere, pentru destindere, da' scarboshenia aia mi s'o parut cam exagerata shi am vrut doar s'o aduc shi la cunoshtintza altora aici, pe sugestii. n'am cerut nimic altceva shi atata timp cat vad ca au cetit'o shi altii io's multumit :p

merci
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde eyewitness » Sâm Iun 26, 2004 7:03 am

Oribilul Mosh scrie:2.danone ocupa functia de moderator al forumurilor de mancare si rock.

...si literatura
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Sâm Iun 26, 2004 7:17 am

mi-e somn...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron