Debanati pe |darken|

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Doriti debanare |darken|?

Chestionarul s-a închis pe data de Vin Iul 02, 2004 4:04 pm

DA debanati | darken |
32
86%
NU , nu debanati | darken |
5
14%
 
Voturi totale : 37

Mesajde dj_jaxxx » Mar Iun 29, 2004 8:28 pm

Daca ne luam dupa ce ni se spune...darken a primit ban pentru postul urmator:

http://www.fanclub.ro/showpost.php?...4&postcount=106
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde TIMEX » Mar Iun 29, 2004 8:31 pm

dj_jaxxx scrie:Daca ne luam dupa ce ni se spune...darken a primit ban pentru postul urmator:

http://www.fanclub.ro/showpost.php?...4&postcount=106

asta nu duce nicaieri
pls altcineva
niciodata nu ai suficient timp...
Avatar utilizator
TIMEX
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Iun 26, 2004 11:00 pm

Mesajde TIMEX » Mar Iun 29, 2004 8:32 pm

No mesaj specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster


Forum
Alege unul Utilizator Control Panel Mesaje Personale Subscriptions Cine este Activ Search Forums Prima Pagina -------------------- Important Jocuri online Concursuri Concurs cu premii CE 2004 Concurs de pronosticuri F1 Concurs "rebus" Cu Premii Concurs pronosticuri NBA 2003-2004 Pronosticuri Liga Campionilor (play-off 2004) Muzica Muzica Oldies but goldies Muzica pentru bosorogi Muzica clasica Home Recording Formatii si artisti internationali Avril Lavigne Britney Spears Blink-182 Depeche Mode Linkin Park Nelly Shakira Rock Rock strain Iris Proconsul Vita de Vie Clasa Muncitoare Hip-Hop B.U.G. Mafia La Familia Parazitii Codu Penal Eminem 2Pac (Tupac Shakur) Keystyle & Battle Underground Pop si Dance romanesc 3 Sud Est Fan Club Online Akcent imagini Andre AndreEA Andreea Balan Animal X Blondy Candy Cristiana Raduta Dana Hi-Q Kpital O-ZONE Simplu TNT Taxi House Impact Barfe Formatii 2Pac (Tupac Shakur) 3 Sud Est Akcent Andre AndreEA Andreea Balan Animal X Avril Lavigne B.U.G. Mafia Blink-182 Blondy Britney Spears Candy Codu Penal Cristiana Raduta Dana Depeche Mode Eminem Hi-Q Impact Iris Kpital La Familia Linkin Park Nelly O-ZONE Parazitii Proconsul Shakira Simplu TNT Taxi Vita de Vie Sport EURO 2004 Portugalia Concurs cu premii CE 2004 Sport Fotbal Intern FanClub Dinamo FanClub Rapid FanClub Steaua Fotbal International Italia Anglia Spania Restul Campionatelor Europene Campionate mondiale si calificari Cupele europene Sporturi Americane Formula 1. Sporturi cu motor Divertisment Cinema, TV Big Brother 2 Mancaruri si Bauturi. Restaurante Baruri si Discoteci Turism Vanatoarea si Pescuitul Sportiv Lumea animalelor Generalitati Generalitati Kterinca & Aberatzii Forrest Gump, locomotive, lutze, hobitzi , beri cehesti si alte animale Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante Bancuri GSM , Computers , Internet, Games Site-uri si Internet Software Hardware Jocuri online Games Evenimente Config-uri Cool shots Generalitatzi http://www.proarena.com 3D Shooter-e RTS / RTB RPG Administrare La Start GSM Land Videoclipe Literatura Rebus Scoala veche Scrieri, ganduri si jurnale Stiinte Politic & Social Medicina - Sanatate - SEX Totul despre Sex Medicina alternativa Psihologie Yoga Probleme de sanatate Hranire sanatoasa Frumusete Mica Publicitate Administrativ Anunturi administrative Sugestii, probleme si reclamatii



Fusul orar este GMT +3. Ceasul este 21:31.
niciodata nu ai suficient timp...
Avatar utilizator
TIMEX
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Iun 26, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Iun 29, 2004 8:33 pm

TIMEX, esti enervant rau de tot, pe cuvant. fa click aici si o sa vezi postul pentru care |darken| si-a luat ban.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Iun 29, 2004 9:03 pm

sa facem un scurt rezumat a celor ce au fost prezentate astazi: darken s-a mutat pe cm, moshul a fost ofuscat de acest lucru si s-a hotarat sa rascoleasca pt un post recent pe care sa o baneze pe aceasta si sa nu o poata lasa sa se bucure de noua ei functie in fanclub, aceea de cm-ista. astfel ca la peste 20 de ore dupa ce darken a lasat un anume post s-a trezit cu un ban de 14 zile, dat de insasi oribilul mosh (si chiar ca banul e prea mare pentru un post sunt scrise niste chestii de suprafatza, in plus sunt zise pe kterinca). la doua ore dupa, xkran apare pe forum si anunta banarea lui darken pentru urmatoarele 14 zile pe niste motive date la caterinca probabil ca sa nu fie nevoit sa argumenteze o asemenea actiune.

rezumatul s-a incheiat.

asadar, penibila faza oricum, tare penibila. macar acum sa i se scoata banu', sa-i fie prezentate niste scuze si sa invatam ceva din greseli.
nu o sa ajungem nicaieri daca o sa ne banam pe antipatii/simpatii, discutii private si inscrieri in tabere adverse. sa fim seriosi, cu totii putem sa judecam mai mult. sau ma insel?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde dj_jaxxx » Mar Iun 29, 2004 9:22 pm

se pare ca te inseli...
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

...

Mesajde Hades » Mar Iun 29, 2004 10:10 pm

am votat nu, atata timp cat jignesti un user, tre sa fi pedepsit(cam asa era in reglament)... ceretzi debanarea lu darken? punetzi-va in locul Nanukai si atunci sa zicetzi cu mana pe inima: 'DA! debanatzi-o pe darken!'...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde dj_jaxxx » Mar Iun 29, 2004 10:19 pm

si cu jignirile nepedepsite cum ramane? de ce se pedepsesc doar anumite jigniri?
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

...

Mesajde Hades » Mar Iun 29, 2004 10:21 pm

care jigniri? aia cu 2-3 posturi? ce sa le faci alora?? + ca majoritatea-s pe barfe... vorbim de jigniri calumea intre useri care posteaza des, nu aia care intra, jignesc si nu ii mai vezi...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde dj_jaxxx » Mar Iun 29, 2004 10:24 pm

s-au postat pe threadul de sugestii si reclamatii destule linkuri catre posturi demne de averisment sau ban. adevarul este ca nu jignirea a cauzat banearea lui darken si toata lumea stie asta
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

...

Mesajde Hades » Mar Iun 29, 2004 10:31 pm

cu greu se face fatza unui forum MARE astfel incat sa fi pe faza la toate posturile... crezi ca ai face-o mai bine? acum mai lipseste sa se duca unu in fatza parlamentului si sa isi dea foc daca nu e debanata darken...

PS: esti moderator pe un forum pe care se posteaza f rar(Sporturi Americane), n-ai cum sa sti...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde nocturna » Mar Iun 29, 2004 10:33 pm

fantastic cat tupeu pot sa aiba unii. bre, da' voi cum de va suportatzi pe fatza pamantului, ca pamantul geme de voi?
Hades, in locu' tau m-ash face mic-mic shi insignifiant (daca potzi sa fii shi mai mult de atat) shi ash sta cuminte in banca mea, nici macar intrebat n-ash raspunde, in cazul de fatza. sa nu ne amintim cum m-ai jignit tu acu' ceva vreme shi nu s-a aplicat nici o masura regulamentara in cazul tau. de ce? ete canci, pentru ca esht amic cu un anume oribil care n-are tupeu sa-sh asume responsabilitatea pentru faptele sale. asha ca mucles shi joc de glezne. shi macar invatza sa scrii inainte sa apari in public!
dj jax, lasa-l mah ca ashtia mici au memoria scurta de la mintea prea odihnita.

evident, am votat DA. atitudinea moshului depasheshte chiar shi granitzele reputatziei de mod "banez pe cine am io chef, da?", pe care deja o avea.

in rest, suntetz nashpa mah, shi provocatzi angoase la pensionari. ai mai lasatzi-ne.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Necko » Mar Iun 29, 2004 10:37 pm

deci cum ramine cu darken?
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Mar Iun 29, 2004 10:40 pm

necko, ramane ca de fiecare data, adminu are ultimu cuvant. (punct) noi shtim, am mai trecut prin astfel de momente jenibile.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

...

Mesajde Hades » Mar Iun 29, 2004 10:45 pm

nocturna scrie:sa nu ne amintim cum m-ai jignit tu acu' ceva vreme shi nu s-a aplicat nici o masura regulamentara in cazul tau.
dj jax, lasa-l mah ca ashtia mici au memoria scurta de la mintea prea odihnita.


am fost scos de pe moderarea topurilor, am primit avertisment, cum era cu memoria?

din cate imi amintesc eu cu memoria mea scurta si 'prea odihnita'... te-am facut 'varza' sau ceva de genu... in timp ce tu si restu de cm-isti il faceatzi pe Nea Gabitz in toate felurile, pedeapsa pt voi? nu cred ca a existat... si cate si mai cate... asa ca numai vorbi...

cat despre userul darken, il vom vedea dupa ce ii expira banu...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde Necko » Mar Iun 29, 2004 10:47 pm

graita gura pacatosului !

si nu ma refeream la tine hades.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Mar Iun 29, 2004 10:54 pm

ai tuh? tz-au facut asha ceva? ce uameni rai shi nemiloshi. da' un ban de 10 zile ce avea? nu zic 14, cat se dadea in mod normal pentru jignirile grave de mama sau alte rude fuarte apropiate.
deci cauta-tzi postu shi inghite-l! in fine, virtual vorbind.
nea gabitz, ca multzi dintre demigrantzii de onoare ai forumului shi nu numai demigrantzii, este un analfabet, a fost singurul lucru de care m-am legat. mi s-a parut firesc sa scrie corect romaneshte. punct. n-am jignit in nici un fel. dar voi nici intr-o mie de ani n-o sa fitzi capabili sa facetzi diferentza intre limbajul de scara blocului, pe care il stapanitzi, fiind tare mandri de voi, shi atentzionarile pertinente shi logice.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde wwritza » Mar Iun 29, 2004 11:12 pm

mesaj din partea lui |darken| pentru cei caroara le "pasa":

am intrat pe forum cand am venit de la munca, shi nu mi-a venit sa imi cred ochilor. Nici nu shtiu cum sa va multzumesc, tzie shi celorlaltzi... believe it or not, pentru mine e mare lucru sa ii pese cuiva... ok, am O stare de depresie absoluta la ora asta. nu are mare lucru de a face cu fanclubul, numai ca am avut un an de kkt, a murit mama, divortz...de kkt
daca nu e mare lucru, transmite-le salutarile shi multzumirile mele la totzi
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Mar Iun 29, 2004 11:19 pm

deci o impupam (c.d.) shi o ashteptam dupa expirarea banului.

pentru restu, suntetzi nashpa mah.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Necko » Mar Iun 29, 2004 11:32 pm

o salut pe acesta cale pe darken. io ma gindesc ca de miine cel tirziu, ba nu, chiar de azi, va reveni, ca nu se poate sa nu i se ridice banul. deja a ispasit mai mult decit se cuvenea pentru asemenea groznica greseala.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde tester » Mar Iun 29, 2004 11:35 pm

Nicholas alex scrie:weet, tester, depeche, mtz au votat ca voteaza si altii


Fix d-aia am votat mey, m-am uitat care bara creshte mai repede si cu aia am votat, doara castig la loterie :)

Citind postul cu pricina(ala a lu darken) mi-am amintit ca-l citisem si in momentul postarii lui, si eventual m-a facut sa zambesc de ironia de acolo. Oricum votat in cunostiintza de cauza.

Asta asa sa dea frumos bara rosie. :), si nu c-am rezolva ceva, da macar ukeista asta de-a mea poate se simte mai bine :)
Rehab is for Quitters
tester
Junior Member
 
Mesaje: 932
Membru din: Dum Feb 22, 2004 11:00 am
Localitate: UK

Mesajde catharsis » Mar Iun 29, 2004 11:49 pm

nu am timp sa citesc tot topicul (sunt totusi in tema...) dar raman la ideea ca nu e corect sa se dea ban pt. niste aluzii. Debanati pe |darken| !
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde weed13 » Mar Iun 29, 2004 11:53 pm

o pup pe darken si eu.
hades, tu ai votat din alt motiv nu. ti-i frica sa nu iei ban daca afla cineva ca ai votat da ? caci sunt mari sansele ca daca ai fi facut asta, asa sa patesti. pt ca ai muscat mana stapanirii (c. dana)
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Iun 30, 2004 12:04 am

nocturno, te iubesc din ce in ce mai mult. :)
darken, stai calma, noi macar suntem alaturi de tine. vezi, se mai petrece o nedreptate, dar asta e sesizata :)

or sa vie vremuri mai bune , si in orice exista o parte buna, chiar si in subiectul asta, sunt sigur.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Mie Iun 30, 2004 12:44 am

Hades scrie: punetzi-va in locul Nanukai si atunci sa zicetzi cu mana pe inima: 'DA! debanatzi-o pe darken!'...

PacE

Hai sa vedem : eu te injur pe tine , pun si :M in mesajul meu , iau ban trei zile + 7 pentru ca am folosit clona si trebuie sa ma simt ofensata cand cineva ma jigneste intr-un mod " inteligent " Si in plus , persoana in cauza primeste ban 14 zile pentru inteligenta .. Asta e foarte corect , nu ? Pentru Nanuka , bineinteles ..

Si da , xkrane , aia a fost subtil , pentru ca |darken| nu a trimis-o la origini pe Nanuka , s-a aratat doar a fi impotriva modului in care se etaleaza pe forum ..

Si nu eko , alea nu sunt clone , aia sunt oameni carora le pasa de |darken|

Asa cum credeam , nu o sa se ia masuri , adminii sunt mai mult decat convinsi ca NANUKA este ofensata , iar |DARKEN| trebuie banata , pentru ca a spus ceva inteligent .. Brava !
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Mie Iun 30, 2004 2:33 am

Tot ce vreau acum e sa treaca cele n-spe zile de ban si darken sa revina pe forum si sa ignore provocarile altora. Sa posteze unde vrea, fara sa se mai tina cont de pe ce thread exclusivist a plecat si unde a ajuns. Nu credeam sa vad asa ignoranta....

si apropo Hades: spui ca e greu sa se sesizeze fiecare post care este in neregula. Atunci cum se face ca doar postul lui darken a iesit in evidenta, o zi si ceva DUPA ce a fost postat. Daca era asa grav de merita ban de 14 zile...cum de nu s-a vazut imediat? La fel cum cineva a facut pe dracu-n patru sa gaseasca prilej de ban pentru darken, acel cineva putea sa fie tot asa de vigilent si sa sanctioneze si celelalte n-spe posturi derogatorii.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Mie Iun 30, 2004 3:35 am

Nanuka* Viewing Thread Debanati pe |darken|

te simti de kkt vazand ca nu prea te suporta lumea?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Mie Iun 30, 2004 4:27 am

Sa-si controleze cuvintele mai intai si sa-si revizuiasca comportamentul fata de mine, nu ne-am tras de sireutri si nici nu s-a ridicat la nivelul meu sa vada ce fac sau ce nu fac, deci clar....

Condoleantele mele in privinta mamei sale

PS: BANUL si l-a luat din cauza mea, pt o merita....OM nu are nici o legatura...deci gata v-am elucidat misterul....

Bursuky te-am scos nevinovat:yD tre sa dai o bere pt. asta si nu nu ma simt de kkt, merci
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde vali » Mie Iun 30, 2004 5:47 am

Nanuka scrie:PS: BANUL si l-a luat din cauza mea, pt o merita
stais a vezi ca urmatoru ban care o sa il iei o sa fie definitiv
sa vezi atunci ce limbaj controlat am
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Necko » Mie Iun 30, 2004 5:52 am

Nanuka scrie: si nu nu ma simt de kkt, merci


e de-nteles. te-ai obisnuit cu mirosul.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron