Debanati pe |darken|

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Doriti debanare |darken|?

Chestionarul s-a închis pe data de Vin Iul 02, 2004 4:04 pm

DA debanati | darken |
32
86%
NU , nu debanati | darken |
5
14%
 
Voturi totale : 37

Mesajde vali » Mie Iun 30, 2004 6:47 am

eko, tot esti suparata ca ai ban pe rock? credeam ca ti-a trecut

nanuka, las-o ca macane

Nanuka scrie:BANUL si l-a luat din cauza mea, pt o merita
oare daca cauza (cacofonia intra in pretz) mea vrea ca tu sa ai ban...?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Iun 30, 2004 7:13 am

nanuco, nu vrei mai bine sa te uiti la televizorul ala de trei mii de coco? eject. n-ai ce sa cauti pe threadul asta.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mie Iun 30, 2004 7:58 am

Un DA hotarat pentru debanare!

SA VA FIE RUSINE!!!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iun 30, 2004 7:59 am

In sfirsit, sa prins cineva sa mute subiectul pe reclamatii. A durat un timp...

Si cred ca s-ar ajunge la alt rezultat daca toti cei care au votat DA, iar da un pm xkranului, cu doleantele necesare. :yD
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Mie Iun 30, 2004 8:11 am

alex, e aici de ieri dupa amiaza
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

...

Mesajde Hades » Mie Iun 30, 2004 8:12 am

weed13 scrie:hades, tu ai votat din alt motiv nu. ti-i frica sa nu iei ban daca afla cineva ca ai votat da ? caci sunt mari sansele ca daca ai fi facut asta, asa sa patesti. pt ca ai muscat mana stapanirii (c. dana)


mi-as fi luat ban? de la cine nenea? asa o fi... tu sti mai bine... mai bine vedetzi de weedu tau imaginar si lasa-ne!!!

Weet-weet scrie:Hai sa vedem : eu te injur pe tine , pun si :M in mesajul meu , iau ban trei zile + 7 pentru ca am folosit clona si trebuie sa ma simt ofensata cand cineva ma jigneste intr-un mod " inteligent " Si in plus , persoana in cauza primeste ban 14 zile pentru inteligenta .. Asta e foarte corect , nu ? Pentru Nanuka , bineinteles ..


o manifestare neasteptata...

acum nu stau sa va raspund la totzi...(nu are rost)

PS: n-am nimic cu darken, eu zic ca decizia a fost corecta...(mai fitzi si voi on-toppic...)

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde eyewitness » Mie Iun 30, 2004 8:15 am

am citit azi posturile scrise in lipsa , de-aseara si pana azi dimineata. sunt impresionat de solidaritatea forumistilor in cazul darken indiferent de apartenenta la tredurile exclusiviste. cu mici exceptii va multumesc tuturor.

tredu nu l-am deschis cu speranta ca darken va fi debanata pentru ca nici io nici voi nu am asistat frodata ca o persuana incapabila ,fara discernamant si cu o judecata infantila va recunoaste ca a gresit si ulterior sa revina asupra deciziei. conexiunile din creieru unei minti bolnave nu pot fi intelese de cei cu gandire logica si care si-au creat deja un sistem de valori , o etica si o morala. ideea tredului a fost de a oferi celor care au fraiele forumului o opinie publica si sa nu traiasca cu impresia ca suntem o shleahta de copii handicapati care trecem cu vederea mojiciile si abuzurile pe care le fac unii. poate candva lucrurile se vor schimba...

pentru cei care au votat NU fro doo vorbe :

-hades = din postura de lacheu nu cred ca puteai vota altfel
-eko = evolutiile tale pe forum, initial cu izabela si ulterior cu eko , demonstreaza inca o data ca scoala in romania este tributara in multe privinte si din pacate mai scuate si rebuturi. o veste buna insa , daca te incalzeste cu ceva, nu esti singurul
-nanuka = pentru tine cuvintele sunt de prisos . mediul propice pentru o discutie cu tine este o mahala pe undeva pe la marginea bucurestiului si nicidecum pe un forum. incercarea ta ,vadit stangace, de a te compara cu darken este o supraestimare a valorii tale. renunta la excesele astea si limiteaza-te la lumea ta insignifianta (vezi dex)
nu pun pe forum pemeiele stufoase primite de mine si de darken luni pentru ca nu-mi sta in caracter. ar fi fost inca o dovada a celor expuse mai sus de care oricum forumistii au cunostiinta si-mi pare rau ca-i frustrez de o portie sanatuasa de ras.

darken, suntem alaturi de tine, cel putin noi cei 29 care am votat DA.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mie Iun 30, 2004 8:17 am

Hades dragutzule, din cauza ta mi-am luat un ban total aiurea pe hiphop, care se pare ca s-a eternizat, deci da-mi voie sa ma indoiesc de obiectivitatea ta.

Oamenii erau on topic se discuta despre caracterul yunor moderatori/administratori!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

...

Mesajde Hades » Mie Iun 30, 2004 8:33 am

ok sa vb despre moderare: http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=245448&postcount=18 ... de pomana zici? 100% off topic... nu mai punem la socoteala ca ai si injurat(sa zicem ca e forum de hip-hop si ai voie sa injuri)... catharsis de ce nu a zis nimic? cat timp ii scriam banu si-a sters mesaju... si cate si mai cate... au fost de pomana? nu cred, eu cer ban, nu il dau!!!

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde piskeshu » Mie Iun 30, 2004 8:37 am

Habar n-ai ce se-ntampla pe tarlaua ta. Dragutzule, io am ban pa hiphop, deci nu pot vedea linku tau, desi stiu desopre ce era vorba, era un raspuns in cadrul unei controverse cu un iuzar care n-a mai dat pa fanclub de 1000 de ani.

On topic: aici vorbim in principal despre debanarea lu Darken shi despre caracterul celor care au permis asemenea magarie!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mie Iun 30, 2004 8:46 am

nu din cauza lu hades ai ban pe hip-hop
ai ban din cauza aluia care era la calculator pe contul tau si scria mesaje de forum. cand il prinzi, sa ii rupi o mana.

si, desigur, din cauza mea :)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde IonCuVaca » Mie Iun 30, 2004 8:50 am

eyewitness scrie:darken, suntem alaturi de tine, cel putin noi cei 29 care am votat DA.

30 (.,.,.,.,)
Duc la pascut. Seriozitate maxima.
Avatar utilizator
IonCuVaca
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Apr 28, 2004 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mie Iun 30, 2004 8:54 am

pretinu nostru Ion shi cu Vaca. :D

hades, taci, TACI, ca eshti penibil.
offtopic:
Hades scrie:tu sti mai bine

tu shtii!

gabuba, te-a lovit febra tifoida?
nanuka scrie:nici nu s-a ridicat la nivelul meu

~p mda.

ontopic: vali, da' votu' nostru macar a contat la ceva?
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mie Iun 30, 2004 8:56 am

vezi pe aici vreo decizie oficiala, ca sa intrebi daca votul s-a numarat sau a contat?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Iun 30, 2004 8:57 am

vali, da' votu' nostru macar a contat la ceva?

naiti: vezi tu bara aia rosie de sus? cu fiescare vot aia a crscut, deci a contat
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde nae cinefil » Mie Iun 30, 2004 8:57 am

In cunoshtintza de cauza shi in deplinatatea drepturilor mele, am votat DA pentru revenirea lui |darken|; duplicitatea unora ma cam ingretzosheaza, dar asha-i shi in realitate: hienele sunt omniprezente!
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mie Iun 30, 2004 9:00 am

bre, io zic ca a contat, pe langa faptul ca a crescut bara shi am dovedit (cu mici exceptzii care oricum se exclud) spirit de echipa. cel putzin vagonutzele is din ce in ce mai shubrede shi restu' de uameni care mai era au inceput shi iei sa-sh dea seama de mentalitatea horibila a unui anume oribil.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde neatza » Mie Iun 30, 2004 9:05 am

am votat un da hotarat fie shi numai pentru motivatzia juriului care mi sa parut cel putzin jenibila.

Data viitoare cand o fi sa se mai dea vrun ban pe motiv de "ashea vrea mujchii mei", macar sa incerce respectivu ca de ochi lumii sa dea o explicatzie care sa stea in picioare.

"prea inteligenta"..... pfuuuu !
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde RooT » Mie Iun 30, 2004 9:08 am

cata solidaritate pentru o prostie ...

e un post clar de ban in care isi bate joc de o persoana ... puteti sta si in cap si tot n-o sa-i scoata nimeni banu ... e perfect meritat
:)

problema care se pune este insa alta ... asa faceti si cu moshu, zoso, aliosha cand dau un ban care nu va convine ? ... ca daca da ... tare mi-e ca trecem la un altfel de regim :rulz:
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mie Iun 30, 2004 9:23 am

Io zic ca exista o diferentza intre o ironie fina shi un post ciobanistic de ban!

Pai nu ie clar ca OM a dat banu?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde neatza » Mie Iun 30, 2004 9:27 am

nu intzeleg cum poate fi vorba de solidaritate "pentru prostie" cand tocma motivul banului il constituie inteligentza. eo zic sa va punetz shi voi dacord care cum sta treaba.

shi pentru curiozitatea mea personala: daca tot ie voprba de strictetzea regulamentelor shi cu egalitatea universala a iuzarilor in fatza acestora, aj vrea sa shtiu shi eo daca cel ce a postat treaba asta a loat macar un avert.

pentur o mai lejera descifrare, miam loat libertatea de a sublinia anumite pasaje mai interesante

TECK scrie:Acum e rindul sa ma adresez putorilor:
Sint sotzul lui Raluca (Nanuka).
Eyewitness, cine esti tu ma jigodie sa mi te adresezi sotiei mele de acesta maniera:

Esti un leshinat timorat, strivit de o cariera de cacat si plin de ifose de intelectual de circiuma.
Nici cind cunosti o persoana nu te adresezi unei femei de genul asta, ma corditule.
Te aranjez eu ma putoare, sa nu crezi ca esti safe daca esti ascuns in ghena ta si eu departe de tine.
Te-ai trezit cu internetul in brate si acum esti erou ma? Jagardea...


shi acuma vine intrebarea numaru be: oare din cauza totalei lipse de inteligentza nu shia loat iuzaru teck nici macar un avert ?
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Iun 30, 2004 9:28 am

xkran, s-au prezentat dovezi clare ca individul a dat banul respectiv. nu tu, nu vali, nu aliosha. sau s-a logat altcineva pe contul lui?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde nocturna » Mie Iun 30, 2004 9:28 am

nene xkran, cate posturi ciobaneshti, marlaneshti shi asha mai departe au fost pe forumul asta shi nu s-a aplicat banu' de riguare sa fim noi serioshi. noi ashtia de populam forumul zilnic vedem shi shtim dar din pacate noi n-avem puterea, iar cei care o au in momentul ala, or dorm, or is plecatzi, or ie moshu, or nu raspund la pemeuri, or se fac ca nu vad, etc. asha ca sa nu vorbim de dreptate shi de ban perfect meritat.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde paiacec » Mie Iun 30, 2004 9:41 am

Io zic da de doo ori: shi pentru dar shi pentru ken!E de-a dreptul purshisimplu incorect!
In vino veritas!
In tzuica grades!
In bere ciucash!
Avatar utilizator
paiacec
 
Mesaje: 4901
Membru din: Dum Oct 12, 2003 11:00 pm

Mesajde RooT » Mie Iun 30, 2004 9:53 am

gata .. m-am hotrat ... diseara sau maine va bag un chat mishto .. sa va batetzi acolo :) ... logam tot si punem pe net ... will be fun :p
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mie Iun 30, 2004 9:56 am

Rootzschke scrie:bate-tzi

mmm...offfffffffftopic, se scrie legat. :rolleyes:
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde RooT » Mie Iun 30, 2004 9:57 am

ar trebui sa-mi dai niste lectii de gramatica .. noi inginerii cam inculti este :)
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mie Iun 30, 2004 10:00 am

sigur ca da, cu mare placere. imediat dupa aplicarea lectziilor de corectitudine. *p

voi inginerii incultzi? hait! daca te aude nishte oareshce ingineri programatori sh-asha mai departe de pe forumul asta... :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde gaga » Mie Iun 30, 2004 10:01 am

xkran mi-ai sters postul si pe al nukai, te anunt sa stai linistit ca nenea floren ie cunoscut netului ca un cal breaz si pentru ca ai facut asta, partinire clara, ai sters si postul in care nevasta-sa zicea ca l-a inselat, o sa primeasca mail cu screenshotul.

si cu lincurile nucai.

si nu numai pe vbuletin ci peste tot pe unde activeaza, plus pozele de pe net ale neveste-sii.

krane, n-ai obraz deloc, crezui ca il ai numa gros
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde eyewitness » Mie Iun 30, 2004 10:03 am

sa inteleg ca postu lu danone cu linku si postu impricinatei s-au sters ? loooooooooooool bre, sunte-ti tari . btw, ezista un printscreen , ce zice-ti il dam lu pretenu teck pe pemeu? :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori