probleme

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

probleme

Mesajde supermouse » Vin Iul 16, 2004 9:10 pm

fratzilor- va mersa forumu incet rau, ma chinuii o juma de ora sa intru pe forum shi seincarca pagina in 10 minute.
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde vali » Vin Iul 16, 2004 10:07 pm

bre, o fi pe extern, ca pe intern a mers brici
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde supermouse » Vin Iul 16, 2004 10:12 pm

frate. am broadband la 512 shi mi-a luat vreo juma da ora pana sa pot sa postez.
statea ca dreaq dupa a.boom.ro
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde SOD » Sâm Iul 17, 2004 12:40 pm

http://www.fanclub.ro/showthread.php?p=289135#post289135

am primit lincu asta si nu pot intra. de ce?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde supermouse » Sâm Iul 17, 2004 2:46 pm

iar merge ca o ... se incarca pagina in 4 minute
Zoso- mai goleshte shi tu tmpul
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde vali » Dum Iul 18, 2004 12:31 am

SOD, subiectul ala a fost mutat la gunoi
supermouse, can't help u there. uneori asa mai face si la mine. solutia mea a fost sa banez in firewallu propriu adresa respectiva.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde supermouse » Dum Iul 18, 2004 1:01 am

cred ca asta o sa fac
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

fus orar

Mesajde Suzu » Vin Dec 10, 2004 11:09 am

din greseala am pus alt fus orar adica GMT si trebuie GMT+2....cum fac sa revin la GMT+2 ???...poate nu conteaza dar ma streseaza k e cu 2 ore in urma... :-?
j'ai trouve mon ile
Avatar utilizator
Suzu
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Dec 10, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Lun Ian 24, 2005 1:33 am

mah eu am ceva probleme cu schimbarea locatiei, ca imi apare tot aia veche

bag sama ca nu facusem eu ceva ca lumea, ca acu aparu ce vroiam eu...

ontopic: nu pot sa spun ca se misca foarte greu forumu, si io sunt pe dialup so..
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Aliosha » Lun Ian 24, 2005 7:48 am

Suzu scrie:din greseala am pus alt fus orar adica GMT si trebuie GMT+2....cum fac sa revin la GMT+2 ???...poate nu conteaza dar ma streseaza k e cu 2 ore in urma... :-?


De la tine din cont...
utilizatorCP > modifica optiuni > Time Zone
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde ^Dark_Angel^ » Lun Ian 24, 2005 10:02 am

...merge super naspa netu' si la mine...stau prost cu toate ce sa mai zic...:(
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Ian 24, 2005 10:16 am

mai nenilor administratori, opriti-l si voi intr-un fel pe ingerasul asta care a scapat pe forum si acum scrie intr-o veselie pe toate threadurile posibile si imposibile, chiar daca nu are nimic de spus. sper sa nu aiba proasta idee sa intre pe sport.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gaga » Mar Ian 25, 2005 3:28 pm

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ...

Am o mare problema cu situl care deschide o pagina pe ora si treaba dureaza de nushcand si nu se rezolva se pare ... Chiar nu se poate face nimic? alte forumuri merg perfect.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde mikutzul » Joi Apr 14, 2005 4:33 pm

Am introdus in casuta destinata yahoo mess id-ul meu iar daca cineva doreste sa-mi trimita un mesaj prin link-ul de pe lista cu userii inregistrati zice ceva de msn mess si alte avioane.Ar putea cineva sa verifice unde-i problema?

Multumesc.
mikutzul
Junior Member
 
Mesaje: 501
Membru din: Vin Mar 11, 2005 3:34 pm
Localitate: kinky land

Mesajde cubu » Sâm Apr 23, 2005 11:24 am

Am incercat sa atasez niste poze pe "chestii simpatice primite pe mail" si-mi da mesajul urmator:

Warning: imagecreatefromjpeg() [function.imagecreatefromjpeg]: '/websites/fanclub.ro/www/web/attachments/6874c02e0600d56ce3f35d2040d862f4' is not a valid JPEG file in /websites/fanclub.ro/www/web/includes/functions_image.php on line 117

De ce nu-i place fisierul?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Djinn » Joi Mai 26, 2005 11:02 am

de ce nu-mi merge mareatza optiune "disable smilies" cand vreau sa trimit un peme? ;a

va rog frumos, faceti-i ceva sa mearga totusi...
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Vin Iun 10, 2005 6:10 pm

initial erau 2 ore decalaj, acu s-au facut trei.. pot eu sa schimb cumva sau asa apare la toata lumea? de ce nu se iau masuri?:D
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde gigica » Vin Sep 02, 2005 7:31 pm

Mdea...am zis si eu ca forumul asta semisca greoi rau de tot...intr-un alt topic, dar nu m-a bagat nimeni in seama...deh, eu nu am jdemii de posturi inca... Daca il deschid merge in reluare calcul... si forumul asta e intr-o vesnica incarcare acolo pe bara de jos din IE... what eva....

Acum problema mea este alta...eu ca nou venita aici pe forum, am gasit o regula super tampita, care nu ma incanta deloc. E aia care zice ca sa citesti tot ce scrie inainte ca sa nu repeti ce s-a scris. Unele topicuri au sute de mesaje.... doar nu-s nebuna sa stau sa citesc tot... concluzia....mai bine postez la topicuri unde-s 2-3 raspunsuri, ca de regula aia nu se va scapa prea usor :D
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Sep 02, 2005 9:19 pm

gigica scrie:am gasit o regula super tampita (...) care zice ca sa citesti tot ce scrie inainte ca sa nu repeti ce s-a scris.

fetiţă dragă şi scumpă, nu ţi-a cerut nimeni să faci rezumate după ce ai citit. daca citeşti "pe diagonală" posturile de pe threadurile create pe forumurile in care nu se scrie la băşcălie (sănătate, muzică, sex, literatură, etc) o să-ţi faci o idee despre ce se mănancă acele subiecte de discuţie si ce s-a scris, ca să nu repeţi. acum să nu crezi că te pune cineva să citeşti toate posturile de pe "Say what...".
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gigica » Sâm Sep 03, 2005 12:19 am

[quote="baixinho ©"]fetiţ]

Mersi pentru explicatie....dar de apelative din astea te rog sa ma scutesti ;)
Nu de alta dar avand in vedere ca eu am mai multi anisori ca tine (si fizic si psihic), eu as putea sa te alint "mucea" ~p
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Sep 03, 2005 10:26 am

gigica scrie:avand in vedere ca eu am mai multi anisori ca tine

nu eşti prima care şi-a luat ţeapă din acest punct de vedere şi, in mod sigur, nu eşti nici ultima.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde nocturna » Sâm Sep 03, 2005 10:31 am

gigica scrie:Mdea...am zis si eu ca forumul asta semisca greoi rau de tot...intr-un alt topic, dar nu m-a bagat nimeni in seama...deh, eu nu am jdemii de posturi inca... Daca il deschid merge in reluare calcul... si forumul asta e intr-o vesnica incarcare acolo pe bara de jos din IE... what eva....

mami, da' poate ai treaba in alta parte shi fanclubu' te retzine.

la mine se incarca foarte bine. incearca sa renuntzi la IE, shi reorienteaza-te spre alte brouzere.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Sâm Sep 03, 2005 12:45 pm

[quote="baixinho ©"]nu eş]
mai am putin si te ajung.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde gigica » Sâm Sep 03, 2005 1:54 pm

nocturna scrie:mami, da' poate ai treaba in alta parte shi fanclubu' te retzine.


Wow, dar ce politica marfa are forumul asta...de genul..."nu-ti convine, pleci...noi nu avem nevoie de useri, suntem indeajunsi moderatori ca sa vorbim singuri intre noi si sa mai fim si najpa cu useri...domne ne permitem."
~p
==D
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Sep 04, 2005 9:58 am

gigica scrie:nu-ti convine, pleci...noi nu avem nevoie de useri, suntem indeajunsi moderatori ca sa vorbim singuri intre noi si sa mai fim si najpa cu useri...domne ne permitem."

exista o lista interminabila de useri care nu sunt moderatori si care au reusit sa se adapteze cerintzelor (cel mai recent exemplu care imi vine in minte este vecina lu shaki ~p). in plus, nimeni nu a intrat pe acest forum direct moderator (cu exceptia a 2-3 exemple - RooT, vali), ci si-a luat destule in freza pana sa nu sara de rect in sus la primul apelativ.

si inca ceva: habar nu am cine esti, dar am curaj sa bag mana in foc ca am mai multi ani ca tine. si, chiar daca nu ar fi asa, este o distantza mare de la "fetita draga si scumpa" la "mucea".
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde nbm » Lun Apr 10, 2006 9:06 pm

domle, tot uit sa va spun, dar mi se intimpla de mult:
de aproape fiecare data cind vreau sa ma deloghez imi apare urmatorul mesaj:
An error occurred while attempting to log you out. Click here to log out.

daca apas lincul se delogheaza fara alte probleme.
faza se petrece aproape invariabil cind incerc operatiunea dintr-un subforum sau thread, dar mi s-a intimplat si de pe pagina principala a forumului

pese: daca nu apas lincul respectiv, la revenirea pe forum sunt delogat, deci nu ar fi mare problema. voiam doar sa semnalez bug-ul
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Apr 10, 2006 9:12 pm

iaca si tu! poi io nu m-am delogat frodat' fara sa-mi apara treaba asta (nici nu mi-as mai fi imaginat ca e frun bag, io credeam, de-amu, ca asa tresa fie!); leacu e sa nu te mai deloghezi (numa pe la job ma mai deloghez, casa nu intre careva pe contu meu si sa scrie - duamne feri! - frun post usor lecturabil)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde nbm » Lun Apr 10, 2006 9:18 pm

si sa scrie - duamne feri! - frun post usor lecturabil

~p adevar graiesti

si io am crezut mult timp ca e un bug sit traiam binemersi cu el, dar am vazt ca pe alte forumuri cu vbuletin nu am problema asta. atita tot
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde ioana_co » Mar Aug 01, 2006 12:11 am

CAnd se poate sa vb si noi on-linr cu fiecare dintre membrii trupei Simplu...de fapt sa vb vb fiecare fan cu artistul preferat....in speta mie mi-ar placea sa vb cu smiley, iar prietena mea cea mai buna, Marusk, ar dori sa vb cu Pitiku'....multumesc... sper sa-mi citeasca si mie cineva mesajul...adica sa ajunga la cine trebuie
ioana_co
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:28 pm
Localitate: campina

Mesajde ioana_co » Mar Aug 01, 2006 12:14 am

Sa vina Simplu la noi la Campina ca rugam mult....
ioana_co
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:28 pm
Localitate: campina

Următorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori