Forum Evanescence

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

vretzi forum Evanescence

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Forum Evanescence

Mesajde Titina » Lun Aug 16, 2004 4:04 am

Eu ash avea o mica dorintza...adik..dak nu suntetzi d'acord,nu tre' sa dati cu roshii in mine,doar inchidetzi thread-ul.. :D
Este formatzia mea de suflet..Evanescence..shi eu consider k merita un forum..pt cat succes au avut shi cat o sa mai aiba..
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Lun Aug 16, 2004 6:18 am

sa vedem voturile
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde kahlan » Lun Aug 16, 2004 10:16 am

eu vreau, eu vreau!!!!
pot sa fiu moderatuare daca e, zoso...pls?!!!!!
pe artisti internationali:D
fac si logo, promit!!!!
peseu:nu -mi place cand lumea voteaza fara sa spuna...macar sa spuna ce au votat daca nu vor sa dea explicatii..
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde dark_soul » Lun Aug 16, 2004 11:11 am

si eu vreau sa se faca forum evanescence... imi place formatzia... da anouk forum nu poate sa se faca? :D
prea multe defecte si doar o viata
Avatar utilizator
dark_soul
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Mar Apr 06, 2004 11:00 pm

Mesajde Titina » Lun Aug 16, 2004 3:09 pm

dak o sa dovedesc...e...cat o sa stau p'acasa shi nu voi fi plecata,k ash fi in stare sa moderez un forum,impreuna cu k@tzy,can i too?plz.. :D dak o sa se faca,normal..lol

dar cei care-au votat "nu" de ce drq nu shi-au zis motivul..?pun pariu k-s din aia.."rockeri adevaratzi" care nu asculta "wannabes"... ~p
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Aug 16, 2004 3:20 pm

Io sunt CONTRA !!! Acuma numa de aia am intrat pe thread pt. ca m-am gandit ca-i rost de ceva aberatzii rockcicice.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Shaki » Lun Aug 16, 2004 3:21 pm

eu am votat da, k m-au rugat fetele :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde gaga » Lun Aug 16, 2004 3:50 pm

bine, si io am zis nu ca e trupa de lutze :p

http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=7454&highlight=evanescence

n-am nimic cu ei da' rocku' asta "nou" se indeparteaza dramatic de ceea ce a insemnat febra rock daca citeshti toate raspunsurle wannabe-ilor care vorbesc cu "este multe" este evident de ce am votat cu nu ...
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Aug 16, 2004 3:55 pm

Iar eu am votat cu NU pentru ca pur si simplu ma deranjaza ideea de a avea forum pentru toti varzalaii. Cum apare o formatie sau cantaret nou...hop sa cerem forumuri. Si pe acel forum ce vom face ? Un subiect de poze...unde vom atasa poze de pe net, un sondaj in care vom vota de care membru al formatiei ne place mai mult si alte 2-3 subiecte pline de aprecieri lutesti.
Niciodata nu am inteles de ce nu va multumiti cu un singur subiect....ca oricum nu exprimati mai mult daca aveti forum separat !

Sa faci forum Evanescence e ca si cum ai face forum Ciorba de burta, Paduri de foioase sau Jucarii din plush.

daca faceti forum Evanescence eu ma retrag de pe fanclub definitiv ~p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Lun Aug 16, 2004 4:02 pm

bre moshule, daca voiai forum nu trebuia sa apelezi la pisicologie inversa ma.
spune: da vreau.
daca tot se face forum evanescene io zic sa se face si forum Elvis din Chitila (mare canteret domne, cu zeci de hituri la activ...)
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Titina » Lun Aug 16, 2004 4:26 pm

adik. forum Dana se face shi forum Evanescence nu,right?ce kkt...forum Animal x cum de e facut?sau animalele canta mai bine decat Evanescence...forum Avril e...ala cum de l-ati facut?k shi Avril e un fel de wannabe,nu?
Iar de forumu' cu Dana,care a scos shi ea un album shi un single shi vai e mare rockeritza,ce sa mai zic...
ok..mi-am incercat norocu' cu acest forum shi vad k nu merge...asta e..
ps: eu una am ramas traznita cand am vzt k exista forum Dana,nu de alta dar shtiam k nu suntetzi asha de acord cu ideea de a face forumuri noi...(de formatzii sau cantaretzi)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde paiacec » Lun Aug 16, 2004 4:28 pm

Am votat NU!De ce? Pai simplu.E deja un subiect pe rock strain shi sincer sa fiu nu am vazut sa fie vreo discutzie interesanta p-acolo,decat ceva de genul: vai ce mult imi plac,vai shi mie,sa vezi ce succes o sa aive,s.m.d. Abia daca s-a scris pe un thread, d-apoi pe un forum?
In vino veritas!
In tzuica grades!
In bere ciucash!
Avatar utilizator
paiacec
 
Mesaje: 4901
Membru din: Dum Oct 12, 2003 11:00 pm

Mesajde Titina » Lun Aug 16, 2004 4:31 pm

pey ce-ai fi vrut,pe un amarat de thread acolo,unde intra multi shi incep: "wannabes...amy n-are voce,etc..." shi critik,noi,cei carora ne place Evanescence,sa incepem sa discutam despre tot ce-a fost cu formatzia asta inainte de a se lansa albumul "fallen" shi despre albumele dinainte?!?
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Lun Aug 16, 2004 4:50 pm

Oribilul Mosh scrie:daca faceti forum Evanescence eu ma retrag de pe fanclub definitiv ~p

au mai promis si altii

si ce ai zis tu, moshule, seamana cu ce am zis noi mai de mult si tu erai pro. najpa se vede lumea din partea aia de monitor.
deci, daca se aduna voturi, forumul se va face.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Aug 16, 2004 4:52 pm

io sunt pro , deci am votat da
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Aug 16, 2004 4:53 pm

Rock Chick scrie:nu de alta dar shtiam k nu suntetzi asha de acord cu ideea de a face forumuri noi...(de formatzii sau cantaretzi)

forumul ala a fost fauct pt ca s-a oferit cineva sa aiba grija de el. alte forumuri facute "marilor artisti ai poporului ai ramas parasite.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Aug 17, 2004 7:30 am

si eo am votat nu.d-aia.miese pare najpa formatia shi mai ales fanii.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Mar Aug 17, 2004 7:33 am

Si eu am votat nu . De ce forum Evanescence ? Nu ajunge " formatii si artisti internationali " ? Ar fi prea putini care sa scrie acolo .. sau o sa scrie tampenii , asa ca de ce sa nu ramana pe " artisti " ?
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mar Aug 17, 2004 7:47 am

mie mi-e total indiferent, deci mi-ar fi la fel de indiferent daca forumul ar exista sau nu. in definitiv, la ce bun forum evanescence? ce sa discutati acolo despre o trupa cu un singur album? si , mai ales, cu cine? pe forumul asta oamenii cu care ai putea discuta (desi nu prea ai ce excluzand eternele clinchuri : seamana, nu seamana, cu x trupa) nu intervin din cauza unor agramati ce se pretind cunoscatori si intelegatori de diverse muzici. ei sunt si motivul pentru catre trupa asta mi-e indiferenta. cel putin pe forumul asta.

raspuns: faceti ce vreti.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde vali » Mar Aug 17, 2004 8:42 am

gabi, iti dau 5 mii sa ne scutesti de prezenta si de sarcasmul tau
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mar Aug 17, 2004 8:44 am

am votat NU, in mare shi mic, din aceleash motive ca shi dana. shi io cre'ca fanii formatziei pot discuta de cum se imbraca solista sau ce manaca la pranz pe ym, mirc, peme sau eventual la un suc. deci nu.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Aug 17, 2004 8:51 am

Oribilul Mosh scrie:daca faceti forum Evanescence eu ma retrag de pe fanclub definitiv


bah , macar pentru chestia asta merita sa votati DA
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Aug 17, 2004 8:56 am

bine ca ne zici shi tu acuma.eo votasem de ieri dimineatza da pe blat.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde catharsis » Mar Aug 17, 2004 12:34 pm

eu am votat mi se rupe. daca sunt oameni care vor forum evanescence si este cine sa posteze, atunci sa se faca. forum linchin parc sau evril lavin cum e?
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mar Aug 17, 2004 12:37 pm

ale cre ca ar trebui sterse, ca s-au cam fumat
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Titina » Mie Aug 18, 2004 1:30 pm

gabuba scrie:un singur album?

ha! buna gluma...ai uitat sa adaugi "(un singur album)lansat"...

vali scrie:gabi, iti dau 5 mii sa ne scutesti de prezenta si de sarcasmul tau

mersi mult! iti raman racunoscatoare ptr fraza asta..credeam k-s singura care are aceasta parere...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Aug 18, 2004 1:36 pm

Se pare ca sunt 9 voturi impotriva ca eu sa ma retrag de pe forum si doar 8 pentru. E bine ca inca ma mai iubeste lumea. :p

Serios vorbind ....vreau sa o intreb ceva pe Rock Cick. De ce nu se multumeste cu un subiect dedicat formatiei ? Cam ce ar vrea ea sa discute pe un forum intreg, de nu e de ajuns un subiect ? Evanscenece este un domeniu chiar atat de vast de ii trebuie forum ?
(nu se accepta raspunsuri de genu..."da...dar Animal X de ce a forum ? " . a fost o perioada...dupa cum spunea si zoso probabil se vor desfinta forumurile alea)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Titina » Mie Aug 18, 2004 1:42 pm

da' atunci sa se desfiintzeze dreq toate...ee..
sunt multe de vorbit...dak exista pe'aici fani adevaratzi care au mai multe info.(mel.,albume,concerte,etc)in afara de albumul "Fallen" shi ce a urmat dup'aia,vor exista lucruri d vb...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Bridget » Joi Aug 19, 2004 11:02 pm

Eu sunt de acord cu forum-ul. Adik, why not?! Exista atatea forumuri inutile, dar cand e vorba de ceva rock imediat se zice nu. Eu nu sunt fana adevarata a rock-ului, dar sunt de acrod cu forum-ul Evanescence.
Bridget
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Aug 19, 2004 10:46 pm
Localitate: Underworld

Mesajde bloody_chryss » Lun Iul 18, 2005 3:58 pm

scuza-ma,Weet-weet Weet-weet dar nu trebuia sa mai scrii nimic dak nu vrei un forum evanescence...trebuia sa iesi de pe site si sa votezi altceva dak evanescence nu iti place...in plus,aici nu e nevoie de comentarii de astea.[-X
Do you remember me?
Lost for so long...
Will you be on the other side?
Or will you forget me?
I'm dying praying bleeding and screaming!!!
Am i too lost to be saved?!
Am i too lost?
bloody_chryss
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 16, 2005 3:42 pm
Localitate: roman


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron