Mii de multumiri echipei fanclub...

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mii de multumiri echipei fanclub...

Mesajde Dr3amerboy » Lun Sep 06, 2004 1:30 pm

Vreau sa multumesc in mod expres echipa fanclub pentru ca isi face treaba intr-un mod profesional.Ce spun? Cred ca delirez.NU.Vroiam doar sa va multumesc in mod deosebit ca mi-ati dat ban,mi-ati sters post-urile...si mi-ati scos si accesul la subiectul `sex`.De fapt suntem in Romania.Era de asteptat sa se intample ceva de genu` asta.Altii stau si vb intre ei fara sa aiba nici o legatura cu subiectul unde posteaza..unii scot thread-uri noi pentru a agata lumea.Pai faceti-va fratilor un al site numai poate fanclubmatrimoniale.ro,nu?Hai sa fim seriosi.Acestor oameni nu le faceti nimik?
Nu cred ca am jignit pe nimeni cat am stat pe forum sau prin postarile mele.Se pare ca altii intra cu pile.blaturi si dreptul dat de aceea se pare ca au unele privilegii mult mai mari decat ale noastre.Nu prea am timp akum sa va explic cu detalii cam cum sta treaba.Am alte prioritati...alte treburi mult mai importante.Am crezut in voi inca de la inceput.Dar la faza asta m-ati dezamagit complet.Ati dat dovada atat de prostie cat si de ignoranta fata de vizitatorii site-ului,care daca nu ar fi....nici voi nu ati mai exista.Foarte frumos din partea voastra,nu am ce sa zic.Stiu ca dupa subiectul asta voi primi iar ban...poate chiar definitiv.De fapt nu prea ma mai intereseaza din moment ce mi-am schimbat parerea radical despre voi.Din cultura mea generala,stiam ca forumul e locul in care toti au dreptul sa-si exprime parerea ...au dreptul la libera exprimare.Si ceea ce ati pus voi la `termeni si conditii` nu fac parte nicicum din regulile generale ale unui forum in adevaratul sens al cuvantului.Orikum stiu ca nu veti schimba niciodata aceste reguli.Dar as vrea cu tot dinadinsul sa le respectati in egala masura...si sa nu faceti discriminari. (:| Aici nu e chestia numai de reguli e chestia si de `bun simt`
Am sa va dau totusi si un exemplu concret demn de luat in seama
La `sex` exista un thread cu numele `Sexul oral este sau nu o rusine...etc`
Castila posteaza:Eu cred ca da este sincer nu mi-ar place sa fac asa ceva de ce nu o partida de sex linistita decat cu inebuni sau fanteziile baietilor. NU sincer akuma la ce le trebuie la baieti sex oral sau anal cand pot sa stea linistiti . Eu una nu as face niciodata asa ceva ar fi cea mai mare prostie si rusine care am vazut-o si care am auzit-o so stai cool
Aducand o jignire la adresa Castilei,MissBugMafia (cine draq o fi ca nu prea as vrea sa ma intalnesc cu ea pe strada..se lasa cu victime) raspunde "Mi se pare o prostie ce spune Castila. Draga mea..tu ai 11 ani? Poate nici cu preludiul nu esti de acord. Cred ca tu esti genul de vaca care sta cu cracii in sus si .... "a....gata?"
Nici sa ighiti nu e o rusine, daca iti face placere. In sex nu exista limite, faci orice ca tu si partenerul sa va simtiti bine. '
Eu pur si simplu i-am raspuns cu aceiasi moneda...in schimb am primit ban..peste noapte..Faptul era de asteptat avand in vedere ca am folosit cuvinte vulgare la dresa ei..dar la prima vedere nu prea parea a jignire.In fine.A trecut...a trecut dar fara sa faceti nimic in legatura cu MissBugMafia.Era ceva normal ce draq..e `MissBugMafia` si aceasta simpla pi**a ca altfel nu pot sa ii spun mereu va avea proritate in fata multora care nu vor avea saracii nimic de castigat.Asta datorita faptului ca e `fata` si are prioritate in fata noastra...cum draq sa nu aiba.Vedeti...asta ma dispera pe mine cel mai mult.
Orikum acesta va fi ultimul meu post aici...sa va spun drept.M-am lamurit eu si cu forumul vostru.Intru de peste 2 ani in continuu la peste 20-30 de forumuri din romania.Asa ceva nu am mai prea vazut prin alte locuri.Uite de ex pe home.ro e relaxare continuu si buna dispozitie.In fine ...dupa cum am mai spus-o cuiva..suntem totusi in Romania,tara in care spiritul de echipa si fair-play-ul lipsesc cu desavarsire.Prin exceptie,cazurile sunt rare.
Astept reactia voastra si sper sa luati in considerare si aceasta mica "reclamatie" a mea...Atat timp cat sistemul va continua sa dea randament...coruptia si blat-urile vor exista in aceasta minunata tara.
ciao!!!
P.S. ar fi frumos din partea voastra sa imi raspundeti
Avatar utilizator
Dr3amerboy
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Sep 03, 2004 11:00 pm

...

Mesajde Hades » Lun Sep 06, 2004 1:47 pm

Dr3amerboy scrie:Atat timp cat sistemul va continua sa dea randament...coruptia si blat-urile vor exista in aceasta minunata tara.


te simtzi bine? 'coruptia si blat-urile'? omule e doar un forum... ai luat ban, si nu cred ca l-ai luat degeaba...
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde gaga » Lun Sep 06, 2004 1:59 pm

LOOL ... daca ai ban cum mai scrii? pile si relatzii ~p e un banal spatziu virtual de distractzie si moderatorii fiecarui forum au grija de el dupa cum crede fiecare in parte ca e cel mai bine.

asta e, iti expira ban-ul, te intorci si te razbuni :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Weet-weet » Lun Sep 06, 2004 2:28 pm

Copile , eu ti-am sters mesajele , pentru ca o jigneau pe Miss bug mafia , iar in singurul in care nu o jigneai ( parca .. ) erai off-topic . Uite-aici , cand am cerut banul pentru tine . Nu o sa poti vedea mesajele . Nici nu am chef sa citesc tot ce ai scris mai sus .. ar fi bine sa inveti ca fiecare are dreptul la o opinie , dar asta nu inseamna ca ai voie sa jignesti pe cine ai tu chef .
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Sep 06, 2004 2:33 pm

si ai luat ban doar pe sex, nu vad drama.
ma rog, viata merge inainte
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Lun Sep 06, 2004 2:39 pm

ai luat ban doar pe sex,

adica nu mai poa sasi foloseasca secsu? si pasta l-ati atacat ma la secs pe gratis?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Sep 06, 2004 3:21 pm

visatorule, au fost altii inaintea lu matale care au bagat astfel de posturi si au sfarsit prin a se integra in familia fanclub. eu mi-am luat ban general (nu pe un singur subforum) pentru un singur cuvant, blat (ce-i drept, continea 9997 de a). nu am priceput initial motivul, dar dupa ce mi-a expirat perioada de ban am revenit si am continuat sa postez.

ps: apropo, vezi ca la terminii aia si conditiile de care mentionezi, scrie si ceva cum ca cine posteaza cu clona isi mai ia oaresce zile de ban.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dr3amerboy » Lun Sep 06, 2004 3:39 pm

Weet-weet scrie:Copile , eu ti-am sters mesajele , pentru ca o jigneau pe Miss bug mafia , iar in singurul in care nu o jigneai ( parca .. ) erai off-topic . Uite-aici , cand am cerut banul pentru tine . Nu o sa poti vedea mesajele . Nici nu am chef sa citesc tot ce ai scris mai sus .. ar fi bine sa inveti ca fiecare are dreptul la o opinie , dar asta nu inseamna ca ai voie sa jignesti pe cine ai tu chef .



hmm..copil...?interesant....interesant..sa o iau ca pe un compliment?
am doar 19 anishori...si recunosc sunt un pushti pe langa dumneavoastra stimata doamna.Recunosc...ai dreptate fiecare are dreptul la opinie(chestia asta de fapt am spus-o si eu...dar in fine).Dar sa iti adresez si yo o intrebare:Nu-i asa ca toti de pe forumul asta au aceleasi drepturi si aceleasi obligatii si sunt nevoiti in egala masura sa respecte termenii si conditiile pe care tocmai voi le-ati pus?Am dreptate sau nu? Atunci de ce nu iei aceleasi masuri si in cazul `doamnei`:MissBugMafia?Ca si ea a jignit-o pe Castila,nu?Daca aveai si tu macar bunul simt sa citesti topicul nu mai raspundeai in felul asta .Iti dau insa un sfat prietenesc...gandeste-te de 2 ori inainte de a face un lucru sau de a judeca o anumita persoana mai ales ca nu o cunosti,ok?Sunt oricand pregatit sa deschid o discutie pe tema asta...insa in limita bunului simt.O discutie serioasa...fara cuvinte obscene si alte tampenii,ok?Asa ca cei care nu se pot abtine sa nu foloseasca acele cuvinte..de prost gust.Si inca ceva-MATURIZATI-VA...........

hai pa! PRO tv e al tau!!!
Avatar utilizator
Dr3amerboy
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Sep 03, 2004 11:00 pm

Mesajde weed13 » Lun Sep 06, 2004 3:44 pm

weet, poi daca protv ie al tau, te rog ordona-le la supalternii tai sa baje filme erotice nuaptea.
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Lun Sep 06, 2004 3:48 pm

Ma scuzi ? Ti-am spus copil pentru modul in care ai reactionat . Am citit cam tot ce este pe "sex" pentru ca e datoria mea , iar ce a zis miss .. nu puteam sa ii sterg tot postul , si nu e singura jignire la adresa unui user . Am sters multe mesaje , multe jigniri , dar tu ai intrecut masura , toate jignirile tale era pentru Miss , si toate mesajele erau off-topic .. Si vrei sa nu cer ban pentru tine ? Pai uite astia ca tine imi dau de lucru si ma fac sa sterg o gramada de mesaje , pentru simplul fapt ca nu stiu ce e aia decenta , sau ca are o limita . Se pare ca nu am pus linkul data trecuta :
http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=312547&postcount=19
Astea sunt cateva citate din posturile tale " am jignit cumva(ca parca m-ar durea pe mine in varfu pulii de asta)"

"Asa si...o muie scurta de la profesor n-ai luat? Ca parca ziceai ca iti place sexul oral.Il agreezi.Sau poate era mai bine sa te F*** olea in cur. "
"mi se pare mie sau tu eshti si mai naiva ca sa nu zic `proasta` di moment ce postezi aici cand clar omul face misto"

Asta e limbaj decent , zici tu ?

Oki doki Weed , o sa ma conformez !
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Titina » Lun Sep 06, 2004 4:00 pm

Dr3amerBoy....eu am citit cam tot ce ai scris...k...shi eu am fost in postura ta inainte...shi cre' k shi eu postam lucruri in genu asta...k de ce de mine ishi bat joc shi de altzii nu,etc...da' dup'aia mi-am dat seama k nu tre sa pun la suflet toate jignirile,etc care mi se aduc...totushi...e doar un kkt d forum,nimik altceva...nu inseamna viatza nimanui... :) shi,chiar dak nu sunt apreciata decat de vreo 3% d p tot forumu :D continui sa postez....k altceva n-am ce face...imi mai ocup timpul cu ceva...
so,sunt de acord cu tine,dar incerca sa nu mai pui la suflet toate astea... ;)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Necko » Lun Sep 06, 2004 4:09 pm

Dr3amerboy scrie:A trecut...a trecut dar fara sa faceti nimic in legatura cu MissBugMafia. Era ceva normal ce draq..e `MissBugMafia` si aceasta simpla pi**a ca altfel nu pot sa ii spun mereu va avea proritate in fata multora care nu vor avea saracii nimic de castigat.Asta datorita faptului ca e `fata` si are prioritate in fata noastra...cum draq sa nu aiba.


cine-i MissBugMafia? si de ce are prioritate si ce prioritate are? si ce are de cistigat fata de cei care n-au nimic de cistigat? cistiga cineva ceva?

io una, sper sa cistig la F1 :D
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Dr3amerboy » Lun Sep 06, 2004 4:13 pm

Weet-weet scrie:Ma scuzi ? Ti-am spus copil pentru modul in care ai reactionat . Am citit cam tot ce este pe "sex" pentru ca e datoria mea , iar ce a zis miss .. nu puteam sa ii sterg tot postul , si nu e singura jignire la adresa unui user . Am sters multe mesaje , multe jigniri , dar tu ai intrecut masura , toate jignirile tale era pentru Miss , si toate mesajele erau off-topic .. Si vrei sa nu cer ban pentru tine ? Pai uite astia ca tine imi dau de lucru si ma fac sa sterg o gramada de mesaje , pentru simplul fapt ca nu stiu ce e aia decenta , sau ca are o limita . Se pare ca nu am pus linkul data trecuta :
http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=312547&postcount=19
Astea sunt cateva citate din posturile tale " am jignit cumva(ca parca m-ar durea pe mine in varfu pulii de asta)"

"Asa si...o muie scurta de la profesor n-ai luat? Ca parca ziceai ca iti place sexul oral.Il agreezi.Sau poate era mai bine sa te F*** olea in cur. "
"mi se pare mie sau tu eshti si mai naiva ca sa nu zic `proasta` di moment ce postezi aici cand clar omul face misto"

Asta e limbaj decent , zici tu ?

Oki doki Weed , o sa ma conformez !


Se pare ca greseala mi-am recunoscut-o dupa cum am mai spus-o si mai sus(dar se pare ca nici de data asta nu prea ti-ai dat interesul sa citeshti)CITEZ:"Eu pur si simplu i-am raspuns cu aceiasi moneda...in schimb am primit ban..peste noapte..Faptul era de asteptat avand in vedere ca am folosit cuvinte vulgare la dresa ei..dar la prima vedere nu prea parea a jignire."
Asa ca de ce nu o pedepseshti akuma si pe ea? hai ca m-a disperat la faza asta....o putoaica ia si se baga in seama ca musca-n parlament si se crede buricu pamantului si-isi pune si nume aberant cica MissBugMafia auzi....ii face de ras pe saracii baieti de la Mafia..incerc sa ma abtin sa nu mai injur.Dar se pare ca nu prea pot-mi-a facut prea multi nervi.Am vrut sa intru aici ca sa nu ma enervez sa ma relaxez oleaq ...sa ma amuz...dar vad ca...e invers..
hai pa !!! PRO tv e al tau...
Avatar utilizator
Dr3amerboy
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Sep 03, 2004 11:00 pm

Mesajde Dr3amerboy » Lun Sep 06, 2004 4:21 pm

Si inca ceva draga weet-weet...nu poti sa-ti vezi de treaba ta?
sau te bagi si tu pe seama ca musca-n parlament

P.S RockChick---mersi pt advice...imi pare bine ca esti singura care ma intelege...
Avatar utilizator
Dr3amerboy
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Sep 03, 2004 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Lun Sep 06, 2004 4:29 pm

Cat de patetic esti mai omule ! Chiar nu ma intereseaza daca ma crezi sau nu in privinta varstei , nu stiu de ce te agiti atata ! De ce sa o pedepsesc pe Miss ? Pentru ca a folosit cuvantul "vaca" ? Altii nu si-au luat avertismente pentru cuvinte mai grele .. Tu ai meritat , pentru ca 5 din cele 6 posturi pe care le aveai , o jigneau pe Miss . Aici nu este vorba de pile ( nici macar de unghii ! ) e vorba de bun simt .
Treaba mea e sa moderez forumul de "sex" acolo fac cam ce vreau eu ( in colaborare cu Alex) si cat imi dau voie adminii .
Si nu te agita degeaba .. eu am spus clar ca nu am citit tot ce ai scris , cand ai deschis acest thread . Posturile de pe "sex si medicina " le citesc , pentru ca este cazul .
Arata-mi o dovada ca ai citit regulamentul ! Ai posturi consecutive , ai avut off-topice , ai jignit useri . Si mai vrei sa fiu amabila ? Cat de copil poti sa fii !

" e copii onorata instanta " se aplica in cazul tau . Invata sa respecti .
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde weed13 » Lun Sep 06, 2004 4:40 pm

bre, de fapt threadu asta se numeste mii de multumiri echipei fanclub.
deci cu placere !
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde Dr3amerboy » Lun Sep 06, 2004 6:04 pm

Weet-weet scrie:Cat de patetic esti mai omule ! Chiar nu ma intereseaza daca ma crezi sau nu in privinta varstei , nu stiu de ce te agiti atata ! De ce sa o pedepsesc pe Miss ? Pentru ca a folosit cuvantul "vaca" ? Altii nu si-au luat avertismente pentru cuvinte mai grele .. Tu ai meritat , pentru ca 5 din cele 6 posturi pe care le aveai , o jigneau pe Miss . Aici nu este vorba de pile ( nici macar de unghii ! ) e vorba de bun simt .
Treaba mea e sa moderez forumul de "sex" acolo fac cam ce vreau eu ( in colaborare cu Alex) si cat imi dau voie adminii .
Si nu te agita degeaba .. eu am spus clar ca nu am citit tot ce ai scris , cand ai deschis acest thread . Posturile de pe "sex si medicina " le citesc , pentru ca este cazul .
Arata-mi o dovada ca ai citit regulamentul ! Ai posturi consecutive , ai avut off-topice , ai jignit useri . Si mai vrei sa fiu amabila ? Cat de copil poti sa fii !

" e copii onorata instanta " se aplica in cazul tau . Invata sa respecti .


Da...inca sunt un copil recunosc asta.In fine...orikum discutia asta nu va ajunge nicaieri.Chiar daca o singura persoana m-a inteles..eu ii multumesc..
Nu-mi voi schimba niciodata parerea.Cat despre tine..I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.Vad pe `sex` thread exclusiv cica numai pentru fete...discutii si flirt-uri care nu au nici cea mai mica legatura cu acest subiect foarte popular `sex`.Tot eu raman nebunul..copilul...cum imi zic multi..dar poate nu stiai ca Batranii,betivi si copiii spun intotdeauna adevarul :D Mi-a facut placere sa stau pe forumul vostru(asta poate putin la inceput) dupa care au aparut pe rand dusmanii..lamerii ca Miss care-mi fac zile negre.In fine ..nu mai continui..nu mai are rost..Cum a zis si RockChick nu mai pun atata suflet.Era o chestie logica usor deslushit dar se pare ca unii ca tine nu au inteles-o inca.Continuati asa...o sa ajungeti departe(poate intro-o zi o sa va amintiti si ce a zis copilul ala Dr3amerboy dar va fi prea tarziu...forumul deja o sa fie dus de rapa..si asta chiar ca e ultimul post al meu aici.
Hai pa....PRO tv e al tau
P.S. Ne vedem la anu` atunci poate nu voi mai fi un `copil`
Avatar utilizator
Dr3amerboy
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Sep 03, 2004 11:00 pm

Mesajde Dr3amerboy » Lun Sep 06, 2004 6:22 pm

Si inca ceva...ziceai ca faci cam ce vrei pe akolo.Pai da ...asta ai si demonstrat-o.Nu e nevoie sa o mai zici.Dar atunci cand iei o decizie iei in considerare si parerea ..dar nu a unuia ci a mai multor indivizi ca sa zic asa.Si te gandesti cel putin de 2 ori inainte de a lua o decizie prompta.Chestiile astea nu prea le-ai demonstrat.E ceva de genu "A injurat hai sa-l dau oleaq afara sa se oftice ce draq"."Ma doare undeva de el."De fapt tu te crezi mare...te crezi cine stie ce...TE CREZI CEEA CE NU ESTI.Iti place sa-i vezi pe altii cum se oftica,nu?Shtii esti exact ca in parlament...la aprobarea unei legi toti ridika repede mana dar fara sa se gandeasca o clipa la consecintele pe care le poate avea si cum poate afecta intreaga natiune (fiindca ei dorm cu botu` pe labe in acel timp...citesc ziarul si-si beau cafelutza)In fine..tot eu sunt copilul care nu gandeste deloc coerent.Asa e...cum zici tu mami...Ai dreptate...(ironic spus)
Pa!!!
Avatar utilizator
Dr3amerboy
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Sep 03, 2004 11:00 pm

Mesajde Raz van Helsing » Lun Sep 06, 2004 6:30 pm

Pey eu nu vreau sa zic nimica de politica de pe fanclub(cate posturi mi-au ramas din alea pe care le-am scris ieri? ;n ), da' daca eu pana acuma n-am primit ban(cel putin cred, inca n-am verificat...), e clar ca e ceva putred in Romania si ca am prea multe pile. Ce tare sunt!

Oricum, decente posturile lui Dreamerboy de pe threadul asta... Desigur, infantile... :p Nu i-ar strica nici prin alte parti... Da' parerea mea e ca mai bine il lasati sa posteze doar in sectiunea despre sex. Ar fi mai uman asa... :p


P.S. De-abia astept miezul noptii... :rolleyes:
Nu sufar de o secare a vointei de putere. Puterea mea este iubirea. Ascetismul ilar negand viata nu este singurul garant al iubirii, alpinismul ratiunii si cufundarea in marea pasiunilor conduc invariabil la sentimente considerate chiar de catre baba morala inaltatoare. Sunt bolnav sau in sfarsit sanatos. Tot un drac. Ecce homo
Avatar utilizator
Raz van Helsing
Junior Member
 
Mesaje: 186
Membru din: Vin Aug 06, 2004 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Lun Sep 06, 2004 6:48 pm

Ai grija ce zici ! Cum adica ar fi mai uman sa posteze doar pe "sex" ? esti nebun ? o sa imi dea de lucru non-stop ! Lasa , pleaca Dreamer , eu nu o sa iti duc dorul ! Si uite ca nu imi fac de cap , de una singura , Zoso a fost de acord sa te baneze , asa ca , nu inteleg de ce faci pe nebunul . Tu ai facut asta intotdeauna ? Faci o tampenie si dup-aia sari cu gura , numai sa nu fii pedepsit ? Hai , du-te la masinutele tale si lasa-i in pace pe cei care stiu sa discute civilizat . Case closed !
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Sep 06, 2004 7:43 pm

memetShol scrie:adica nu mai poa sasi foloseasca secsu? si pasta l-ati atacat ma la secs pe gratis?

sa mor eu, tu iti cauti banu cu lanterna

topic aiurea.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Sep 06, 2004 7:48 pm

Dr3amerboy scrie:Orikum acesta va fi ultimul meu post aici...sa va spun drept.

ce nu suport eu oamenii care nu se tin de cuvant.

vali, da bre, un close thread cand ai timp.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

cron