Probleme importante

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Probleme importante

Mesajde Ursu Mihai » Sâm Mar 05, 2005 6:34 pm

Care e rpoblema fratilor una zicem si alta facem sunt un nou membru al acestui forum ,,doar de cateva zile si am primit pana acuma zeci de mesaje
de amenintari ,insulte <Ca se tuce sa ia ranga ,injurii si multe altele >desi eu nu am jignit pe nimeni si am citit ca mai sunt forumisti care se vaita de asa ceva ,in conditii spune ,ca nu acceptati asa ceva dar totusi tolerati multe abateri de la regulament astept sugestii
Ursu Mihai
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Joi Mar 03, 2005 2:03 am
Localitate: BUCURESTI

Mesajde baixinho© » Sâm Mar 05, 2005 9:02 pm

stimate user:
1. nu trebuia sa deschizi subiect pentru atata lucru. era suficient sa postezi pe "Sugestii, probleme, rclamatii".
2. patru din cele 11 mesaje ale tale sunt cele de mai jos:
Ursu Mihai scrie::fuck: Eu cunosc pe cineva care avea un tatuaj pe mana dar nu prea mare
a reusit sa il scoata arzandul dar ia ramas putina cicatrice
nu teas sfatui sa procedezi la feliu e groaznic

Ursu Mihai scrie:Parerea mea e ca la varsta pe care o ai esti prea tanar pentru a folosi asemenea creme anti riduri eu cred ca un rid la varsta ta exprima barbatie
fii barbat si nu folosi asa ceva asta e sfatul meu :fuck:

Ursu Mihai scrie:Nu ai pofta de mancare stii de ce ? nu muncesti ,, munceste mai mult sa vezi atuncia ce pofta mare ai de mancare ca no sa ai ce sa mananci :fuck:

Ursu Mihai scrie:Vitamina c se mai gaseste in farmacii dar daca vrei sa te dai pe vitamine naturale incearca sa mananci multe mere casm 5k pe xi si 2k de morcovi
si eu a iti urez pofta mare :fuck:

pai la semnele alea obscene, sa zici mersi ca inca nu ti-ai luat ban.
2. am analizat posturile scrise dupa cele ale tale si nu am vazut nici o amenintare. pe pm pot sa scriu aproape tot ce vreau.
3. o seara buna.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Dum Mar 06, 2005 12:25 am

sterget-mi postul daca n-am voie sa ma bag aici dar [-X ~p ~p ~p
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Ursu Mihai » Dum Mar 06, 2005 2:13 am

Eu il consider un subiect foarte important findca nu sunt singurul in cauza
referitor la semne ,de aia sunt puse ,sa se foloseasca Si pentru acest lucru mi-ati trimis mesajele alea de amenitare ? spuneti ca pe mp puteti sa scrieti or ce vreti da dar nu este frumos
Ursu Mihai
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Joi Mar 03, 2005 2:03 am
Localitate: BUCURESTI


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori