Curatenia de primavara

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesajde vali » Sâm Mai 14, 2005 6:19 pm

ass xxl si monk moderatori

forumurile nelly, linkin park si britney au murit. ma gandeam sa caut subiectele cu aia care au propus/votat pentru acest forumuri si sa le dau cu ele in cap.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Shaki » Dum Mai 15, 2005 9:52 am

zoso, io zic sa te dezmeticeshti shi sa pui la loc forumu cu shakira, avril, shi ce mai iera valoros acolo. o curatzenie nu se face spargand geamurile shi lovind in peretzi, in caz k nu shtiai. alea erau forumuri importante shi "de suflet" pentru unii dintre noi, asta bineinteles daca contam... k daca ne consideri de umplutura, go ahead, poti sa nu tii cont de noi... :(
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Dum Mai 15, 2005 9:53 am

shakira, avril lavigne, blondy, taxi, cristiana raduta - sterse.

dupa cum le-am explicat si fetelor care au intrebat, am inteles, a fost ceva tineresc, dar totusi, forumurile astea au 1-2 ani si au 15 subiecte cu 100 de mesaje scrise.
pe scurt, se poate scrie despre marea artista shakira sau avril pe un subiect sau mai multe in cadrul forumului muzica sau artisti internationali. ce ar fi acum sa creez si eu forumuri cargo, phoenix, zeppelin, hendrix, doors, ac/dc, aerosmith, metallica, megadeth, roling stones? ca sunt artisti mai batrani, mai buni si sunt mai mult de discutat despre ei.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Shaki » Dum Mai 15, 2005 9:57 am

bun, daca aduci vb de marele forum de rock, de ce nu incepi curatenia pe-acolo, unde aruncand o privire vad cate doo-trei threaduri despre acelashi lucru? marele forum proconsul, e f necesar k sa-i proslavim, este??? vrei sa iau forumu punct cu punct shi sa-ti arat tot ce e aiurea? io nu inteleg de ce te-ai infipt tocma in astea, k nu-ti stateau de-a curmezishu, shi ie complet aiurea...

vreau forumurile alea puse inapoi :(
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Mai 15, 2005 10:32 am

nu ma afecteaza in mod deosebit disparitia forumurilor sterse de zoso, drept dovada ca daca nu eram anuntat nici nu observam, dar daca sunt cateva persoane care au pus suflet in posturile de pe acele forumuri si carora realmente le pasa, bunul meu simt ma indeamna sa cred ca locul lor nu era la gunoi, ci undeva in arhiva...
si sunt de acord ca is multe forumuri ce merita sterse pe acelasi principiu.

p.s. ...de dragul se stie cui.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Dum Mai 15, 2005 10:48 am

puteau fi desfiintzate, dar nu sterse, mesajele sa fie lasate toate la un loc mai ales ca unii au pus suflet.

nici eu nu observasem disparitia pt ca nu aveam treaba cu ele, dar sunt persoane care chiar tineau la ele.
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Shaki » Dum Mai 15, 2005 11:45 am

multzumesc baietzi, dar se pare k nu putem face nimik altceva decat sa ne plecam in fatza talentului de organizator al lui zoso... care daca are un cosh cu mere shi imprashtie merele pe jos, se cheama k are un cosh curat
shi ne plangeam de oribilu k admin... :(
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Dum Mai 15, 2005 11:56 am

monk, esti cu capu. mi-e lene sa iti scot ignorele pe ym sa te injur.
shaki, nu se mai accepta forumuri pentru 3 oameni.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Shaki » Dum Mai 15, 2005 12:01 pm

nu se mai accepta nici parerile unor uameni, daca nu-tzi atragea katzy atentzia se acceptau forumuri cu threaduri despre shakira la depeche mode, shi depeche la avril... a inceput sa devina clasic shi sa ma oboseasca incapatzanarea prosteasca. shakira scuate doo alburi noi shi incepuse sa se posteze, iar tu strici totu k sa pari grozav, shi mai faci shi o treaba excelenta. felicitari, curatzenie placuta in continuare :(
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Dum Mai 15, 2005 12:20 pm

stiam de aia de aseara si voiam sa o repar azi. nu vad de ce insisti pe tema asta.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Shaki » Dum Mai 15, 2005 8:26 pm

insist pentru k mi se pare facut fara cap shi incorect, pt k mi se pare partinitor, abuziv, shi pentru k am dreptul sa-mi spun parerea, shi daca nu se tine din start cont de ea, mi se pare la fel de normal sa cred k decizia ta ie de factura miraculoasa. ash zice sa te mai gandeshti, daca ash fi destul de naiva incat sa cred k parerile mele mai sunt shi ascultate.
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Dum Mai 15, 2005 11:28 pm

tacatacatacataca.....ufff....fetele! :p

ce ar fi acum sa creez si eu forumuri cargo, phoenix, zeppelin, hendrix, doors, ac/dc, aerosmith, metallica, megadeth, roling stones? ca sunt artisti mai batrani, mai buni si sunt mai mult de discutat despre ei.


Nope, ar fi cam aceeiashi chestie....in schimb, n-ar strica un forum de manele. Macar asha...ca experiment, poate creste nr. vizitatorilor cu 200% ~p
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori