Mesaj pentru Administratori

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesaj URGENT pentru Administratori

Mesajde ovidiu bufnila » Mie Iul 13, 2005 11:00 am

Sal' tigrilor-administratori. Alegeti-va alti moderatori. Tocmai am deschis un topic desprre aartele manipularii care a fost inchis instantaneu de un moderator. Il inteleg pe tigrul vostru moderator dar cred ca aceasta limitare a libertatii de expresie este aiuristica si defecta. Deschideti-mi topicul. Sa hotarasca uzerii. Sunt moderator si senior moderator intr-o gramada de forumuri pe Net dar aroganta si emfaza ca la moderatorul vostru n-am vazut. Asta strica lucrurile.


Ovidiu Bufnila
http://eserver.org/fiction/short.html
Inmultirea fiintelor la nesfârsit tine de o economie a viului dar si de filozofia textului, fictionalul fiind constructul fundamental.
Avatar utilizator
ovidiu bufnila
Junior Member
 
Mesaje: 114
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde ovidiu bufnila » Mie Iul 13, 2005 11:04 am

Eu ma simt mishto pe Fan Club. De obicei incerc sa invat lucruri noi despre noii navigatori de pe Net. Imi place sa stau de vorba cu ei in toate felurile, in draci, in raspar, la sictir, haios, navalnic sau scortos sau angelic si melanolic. Nu sunt un tip care cade-n nas la prima sictireala. as fi un scriitor de doi bani, nu? E mischto pe Fan Club. Am invatat o sumedenie de lucruri de la userii vostri. OK. In fond, daca nu am invata unii despre altii la ce bun forumurile? Astept reactia voastra.
Inmultirea fiintelor la nesfârsit tine de o economie a viului dar si de filozofia textului, fictionalul fiind constructul fundamental.
Avatar utilizator
ovidiu bufnila
Junior Member
 
Mesaje: 114
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mie Iul 13, 2005 11:04 am

urăsc userii care işi iau ban pe alte forumuri şi vin aici cu aceleaşi concepte pentru care şi-au luat ban acolo.

ca şi in cazul patricianus, consider problema incheiată şi pe voi exmatriculaţi

johnny says hi :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde ovidiu bufnila » Mie Iul 13, 2005 11:09 am

Omule daca urasti oamenii cum naiba de te mai tin pe pozitia de moderator? Tu pui mai presus de libertatea de expresie a uzerilor emotiile tale, afectele tale? In cazul asta ai o problema serioasa. Administratorii ar trebui sa-ti ia dreptul de a mai fi moderator. Eu asa as face in locul lor. De banat m-au banat doar pe Computergames. Dar numai ca chestia aia e o treaba speciala si tine de PROGRAME AUTOEXECUTABILE. O sa-ti explic cum vine chestia asta CAND o sa te hotarasti sa nu mai hotarasti in Forumul asta in functie de afectele tale. E nasol daca URASTI. Un adevarat Moderator nu face asta.
Una peste alta, tigrule, am si experienta in Televiziune. Am lucrat si lucrez in domeniul asta. Am moderat sute de emisiuni cu sute de oameni politici, oameni de afaceri, oameni de cultura. Nu intotdeauna eram de acord cu opiniile lor. Dar NU II URAM din pricina asta.

Daca administratorii te plac, OK. Banati-ma si gata.

Oricum, credeam ca putem construi un conflict haios. Dar vad ca ne ducem in URA.
Nasol, extrem de nasol pentru fan Club.
ca Imagine, Fan Club o da in bara cu tine.
N-am incalcat reguli ci sunt obiectul urii tale.

Loool!
Inmultirea fiintelor la nesfârsit tine de o economie a viului dar si de filozofia textului, fictionalul fiind constructul fundamental.
Avatar utilizator
ovidiu bufnila
Junior Member
 
Mesaje: 114
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mie Iul 13, 2005 11:13 am

omg, o sa plang.
merci, mesajul de mai sus imi oferă un motiv simpatic de ban.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde ovidiu bufnila » Mie Iul 13, 2005 11:16 am

OK, fa-ti de cap aiurea.
Intrebare catre administratori: pot sta de vorba cu un administrator despre porcaria astuia sau nu? E cineva matur pe Fan Club care sa inteleaga despre ce vorbesc. Cred ca asta e fascism curat. Pentru ca un moderator URASTE userii trebuie sa suportam tampeniile acestui moderator?
Hai ca-i ca lumea.
Inmultirea fiintelor la nesfârsit tine de o economie a viului dar si de filozofia textului, fictionalul fiind constructul fundamental.
Avatar utilizator
ovidiu bufnila
Junior Member
 
Mesaje: 114
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mie Iul 13, 2005 11:19 am

ai dreptate.

<-- guardian of all that's holy and pure on fanclub.ro
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron