De ce am luat avertisment? De ce am luat ban?

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

De ce am luat avertisment? De ce am luat ban?

Mesajde baixinho© » Dum Apr 30, 2006 8:55 pm

Bă, băga-mi-aj **** şi să mă pupi in rect de ce **** mea mi-ai dat avertisment/ban? Lingea-m-ai in ***** cu avertismentul/banul tău cu tot!
Deci cum e mai sus NU!


De ce am primit avertisment? Eu ştiu că nu am jignit pe nimeni, nu am fost off topic şi nici nu am injurat.
aşa DA!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde to-be-deleted » Vin Iul 14, 2006 9:26 pm

Contul asta e folosit doar ca sa imi exprim si io vocea, ca sunt in exil:n:
Bai da, io am luat ban, poate ca meritam un pic asa, ca ma scosese ala din sarite, si oricum, faptul de a fi membru pe forum nu e un drept al nimanui, ci un privilegiu oferit de care se poate beneficia teoretic.
Io am primit ban , da aia care m-au jignit pe mine de ce n-au luat ban, eh?
Nu suntem la gradinita ca sa spun "ala mi-a zis nushtiuce" dar totusi reactia mea a fost provocata de ofense repetate si neintemeiate. de ce nu sunteti impartiali? adevarul e ca eu stiu ca pe forumuri nu logica si bunul simt conteaza, ci cine e seful.. da lasa-o ma chiar asa nu se poate in pm
Oricum sunt si io la prima abatere de ce nu mi se trece si mie doar un avertisment in cont ca 2 saptamani e prea de tot; oricum as vrea sa solicit un avertisment pentru ala care m-a facut sick puppy, in masa,...

Si oricum cred ca aveam de citit un private message si nu mai am chef sa astept 2 saptamani. Nu stiti, ca-n reclama aia la bere: Stam incet, discutam problema , ca doar nu suntem animale! Sau suntem animale in pm?

:calm: Da mai bine, as vrea sa solicit sa fie sters topicu si userii mei macar daca se poate ... adica buna vointa sa fie, ca de putut se poate,la urma urmei e un topic aiurea si nu-si are rostu, da daca nu se poate macar stergeti si voi contu asta si ridica banu ca nu mai zic nimic daca nu ma mai provoaca.justa sau macar reducerea pedepsei pentru buna purtare lol
to-be-deleted
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Iul 14, 2006 9:13 pm
Localitate: buc

Mesajde eyewitness » Sâm Iul 15, 2006 5:10 am

ai luat ban pentru ca te-ai pishat pe forum si pe 2 useri care nu te-au jignit absolut deloc ci doar ti-au analizat, in felul lor, posturile facand abstractie de useru/persoana justaguy

pauza e bine meritata, timp in care poti citi cu atentie regulamentul forumului

in plus, faptul ca ai postat cu clona in afara acestui tred iti atrage inca o saptamana de paosa inclusiv banarea permanenta a clonei

case closed
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayala » Sâm Iul 15, 2006 11:02 am

contemplez des la un cunni/anilingus sau un golden shower, stiu sa ma distrez dar o fac un pic altfel

adica omul isi declara atractia si fantasmele si voi il alungati? din nou, aceeasi problema... nu intelegeti nimic... :nope: :)
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Sâm Iul 15, 2006 11:19 am

ayala, te-am mai rugat pe un alt tred sa faci tot posibilul sa eviti in a te mai baga in seama cu mine si in acelasi timp te rog sa eviti in a posta pe treduri unde nu este permis (ca acesta de exemplu unde posteaza duar cei banati si mozii/adminii)

si ca sa nu vorbesti singura ca naiva in lanu de porumb, uite postul pentru care justaguy si-a loat banul, post sters ulterior de pijkeshu :

justaguy scrie:M-am saturat . Imi bag pula in forumul vostru. Imi cer scuze celor 3-4 useri care mi-au raspuns cu politete si seriozitate.
Nu am sa mai inghit cacatul vostru. ma pish virtual pe pisketu si memetshol loseri de cacat ce sunteti.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayala » Sâm Iul 15, 2006 12:49 pm

eu consider ca exagerezi.
nu te supraaprecia, nu ma bag in seama cu tine, doar ca uneori consider ca unii abuzeaza de statutul lor. nu vad de ce ar fi interzis sa postez pe acest tred, care se numeste sugestii si reclamatii- relativ la avertismente si banari.
considera ca a fost o sugestie legata de banarea respectiva. mda...naiva....pot sa imi asum....lanul de porumb la fel..... dar cele doua legate nu au nici o legatura cu mine. crede-ma, daca as vrea sa ma bag in seama as alege pe cineva care receptioneaza corect mesajele mele, sa pot savura si eu conversatia sau polemica, dupa caz.
vazusem postul respectiv, nu era cazul sa te deranjezi...
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde old lord » Dum Aug 27, 2006 1:40 pm

nocturna scrie:sa fie o saptamana fix. azi ma simt generoasa. :D

multumesc.


pe data de 18.08.2006 am primit acest ban
in concluzie a expirat dar inca nu pot posta pe politice
rog rezolvarea situatiei

multumesc anticipat
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde old lord » Lun Sep 11, 2006 7:12 pm

nu inteleg o chestie, de ca banul de pe politice nu a expirat ? Trebuie sa mai fac ceva ?
oricum in curand (poate chiar de maine) nu voi mai avea acces la internet pentru o perioada foarte lunga de timp, sunt doar curios, in regulament nu am vazut nici o regula
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Sep 11, 2006 8:11 pm

old lord, mea culpa
nocturna mi-a dat pemeu de a-ti ridica banu de mai bine de-o saptamana, am uitat io
imi cer scuze
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Invincible » Vin Oct 06, 2006 4:46 pm

http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=496356&postcount=2518
Flufule , nu te mai baga aiurea ca abarnai despre ce vorbeam.
Ia zi-mi, ce am vrut sa spun eu cu aia? Zi-mi, numa', si-o sa vezi ca e departe de a fi vreo insulta.. de fapt am si explicat atunci cand m-a intrebat sodu daca aia e o intrebare -era o aluzie...

in fine... daca te faci ca nu pricepi, iti aduc aminte ca topicul se numeste "comentarii impertinente...." .. dar tu abarnai cu ce se manaca topicul ala.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Invincible » Joi Oct 12, 2006 4:17 pm

http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=497284&postcount=1057

shakiro, da' baixu nu fu off? sau el e de-al casei?

.... nu stiu de ce ma tot vrei tu banat... probabil ca vrei sa discut cu tine sub un alt nick..

flufule? ce taci ca pestele-n ciorba?
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Oct 12, 2006 5:26 pm

shiva, se pare ca gestu de clementa pe care l-am avut in vara asta, de a ridica banarile permanente pentru anumiti useri, invincible, ovidiubufnila etc nu a avut efectu scontat. demonstrati in continoare ca meritati sa fiti banati permanent.

la primu avert oferit de mozi intram iar in sarabanda, io banez tu iti faci clone, baicsu baneaza, tu iti faci clone, io banez tu te planji lu moshu pe locoprostia ca ti-ai loat ban pe nepretuitu. mie imi place scenariul, jucam asa?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Invincible » Joi Oct 12, 2006 9:05 pm

nzt! ca e enervant sa imi fac adrese pe yahoo.

Daca in cazul Flufului a fost vorba de interpretarea gresita a spuselor mele (sper sa-si deie seama), in cazul Shakirei situatia e alta.
Despre ce e vorba?
1. Pe “De veghe , in lanul de secara”am continuat discutia cu Gaga aratandu-i de unde e luata povestea “Un pahar cu/de apa” atasand poze din cartea “Putina gramatica -acad. Al. Graur”.
2. Evident, Gagarinei nu i-a picat bine si a sters, ca de obicei, ca sa n-o vada lumea in toata micimea ei culturala.
3. Vazandu-mi postarea stearsa, intrebam de ce o fost stearsa.
4. Shaki zice ca intrebarea mea tine de domeniul off topicului si recomanda/acorda avertisment.

Pai zi-le si tu sa fie corecti si sa nu ma mai insulte...
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Djinn » Joi Oct 12, 2006 9:26 pm

invincibilule, daca vedeam mesaju ala mai devreme iti raspundeam, nu te mai ataca aiurea.

fii atent aci: aluzie e acelasi lucru cu injurie directa, diferenta fiind ca tu te crezi destept c-ai facut doar o aluzie si, vezi doamne, ai evitat folosirea unor cuvinte grele. casca bine ochii: atacul la persoana este interzis pe tot feceul, nu numai la mine pe parcela. Indiferent ca ataci direct sau prin aluzii "inteligente".
Si cu asta am incheiat subiectul.

Nu ma provoca sa-ti dau avert direct pentru muia ce-ai plasat-o azi pe acelasi tred (si cu font de 7), desi am specificat de cateva ori ca nu aveti voie cu vulgaritati... adminii atata asteapta. Inca mai sunt in toane bune, dar nu ma tine mult...
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Oct 12, 2006 9:34 pm

shiva, io si altii te-am inteles, esti un fel de moshu provincial cu veleitati de urbe de teleorman care vrei atentie intr-un cadru mai select decat adunatura de pe mocofania. imi pare rau ca in pofida "atacurilor" tale personale "nevinovate" cu adresa, multi useri de pe fc te icnora, scuze, dar sincer, pentru nivelu feceului esti suptmediocru. probabil ca mocofania e idealul pe care tu inca nu-l sesizezi. chestiune de timp si viziune.

ce sfat imediat iti pot oferi io ca admin, la prima abatere sesizata de frun mod, intram iar in sarabanda banarilor, clonelor, banarilor, clonelor, banarilor pana cand ne plictisim amandoi. ce alegi?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Invincible » Mar Oct 17, 2006 2:50 pm

Flufu: fii atent aci: aluzie e acelasi lucru cu injurie directa, diferenta fiind ca tu te crezi destept c-ai facut doar o aluzie si, vezi doamne, ai evitat folosirea unor cuvinte grele.

Aluzie:
1. cuvant, frază prin care se face o referire la o persoană, la o situaţie etc., fără a se exprima direct.
2. figură de stil constand in a exprima un lucru cu intenţia de a face să se inţeleagă altceva).

Intr-adevar, Flufule, „aluzie” poate insemna si ce ai spus tu, adica injurie, dar definitia asta nu-i batuta in cuie. De unde ti s-o fi nazarit tie ca-l insultam pe SOD, asta nu pot sa stiu. Nu-l insultam defel, doar ii atrageam atentia ca-l cunosc si, in consecinta, s-o lase mai moale cu afirmatiile belicoase. Hai sa-ti povestesc filmul evenimentelor:
Invincibilul vazu o poza pusa de SOD si, dand un click pe ea, contrar asteptarilor, vazu 3-4 insi privind cuminte la pozor. „Care-i SOD?”, fu prima intrebare care-i strafulgera ambii neuroni si, curios din fire, mai ceva ca neamul matzesc, se hotari numaidecat sa afle.
Puse o intrebarea si avu loc urmatorul dialog( citez din memorie ):
- Nea Sodule, matale care esti, ca nu vad pe nimeni prostindu-se?
- Uite, de-aia imi vine sa plec din Ro., sunt din astia care judeca dupa aparente! zise SODu.
Intrigat de-asa raspuns, Invincibilul se incrunta si, nevrand sa faca uz de cuvinte piskeshe, isi suprasolicita neuronii care detera cu mare greutate nastere urmatoarei aluzii:
- Sodule, cand pui o poza cu tine pe closet, ca ce „produci” am vazut? „Traducere”: „SODule, cand pui pe forum poze cu propriul kkt, unde mai pui ca era si in stare lichida, acuzatia de „judecata dupa aparente” nu-si mai are locul, nu crezi?”
- Aia era o intrebare, ca n-am inteles ce vrei sa spui?
- Voiam sa spun ca te cunosc prea bine ca sa ma iau dupa aparente.
The End.

Injuratura? Vezi vreo injuratura?

Flufu: casca bine ochii: atacul la persoana este interzis pe tot feceul, nu numai la mine pe parcela. Indiferent ca ataci direct sau prin aluzii "inteligente".
Si cu asta am incheiat subiectul.

Ce nu stii tu despre Invincibil este ca, el nu a atacat niciodata. Ti se pare tie ca atac insa, de fapt este contraatac. Eu nu fac altceva decat sa dau la cap cu ce scrie ala. Citeste ce-i scriu Aiului mai jos, ca si el aduse vorba de „atacuri”…


Flufu: Nu ma provoca sa-ti dau avert direct pentru muia ce-ai plasat-o azi pe acelasi tred (si cu font de 7), desi am specificat de cateva ori ca nu aveti voie cu vulgaritati... adminii atata asteapta. Inca mai sunt in toane bune, dar nu ma tine mult..

Sa am pardon, n-am stiut ca nu e voie cu vulgaritati; n-am Net ca sa fiu la curent cu tot ce misca, singura „busola” fiind titlul tredului. Titlul zice una, tu- alta… si uite-asa ai creat un paradox. Daca stergi cuvantul „impertinente” din el vei impusca doi piskesi dintr-un foc: 1. N-o sa mai ai probleme cu vulgaritatile 2.Eviti scuze plauzibile gen: „asa zice titlul”.
Cat despre cele scrise cu font mare, mi-am cerut scuze si in seara aia, dar nu a fost postat mesajul fiindca de la un timp forumul „cade”. In loc sa apara ce scriu, imi apare mesajul „The server is busy…bla-bla…. Retry… ”.
----------------------
Aiu: shiva, io si altii te-am inteles, esti un fel de moshu provincial cu veleitati de urbe de teleorman….

Aiule, daca e sa ma iau dupa modul in care scrii (si nu numai tu), atunci eu inteleg ca esti agramat. Noroc ca stiu cum merg treburile pe aici... Motivul pentru care o „rup” pe olteneste, este faptul ca aproape toti aveti un jargon „al vostru”, iar eu n-am vrut sa fiu mai prejos. Dupa cum cred ca stii, dandanaua a inceput cu userul „Calusaru”, abandonat in favoarea lui „Matei”, pentru ca nu ii gaseam avatar pe masura. Ai obs ca mi-am pus nick/avatar/semnatura care sa se asorteze cu jargonul? Si pe loco „fusai” Matei si, vorba bancului, „facui” pe… taranul si ramasei asa, fiindca nici dupa ce am revenit la nickul initial, Invincible, n-am renuntat la jargon. Bine ca ai adus vorba, de azi n-o sa mai folosesc perfectul simplu.
….care vrei atentie intr-un cadru mai select decat adunatura de pe mocofania.

A! ai spus un mare adevar. Mi-ai adus aminte de ce m-am inscris aici. Manat de dorinta de a avea ultimul cuvant in disputa cu niste naspeti fara 7 ani de-acasa, de a caror „atentie” ma lipsesc, am uitat de ce m-am inscris.
M-am inscris atras de postarile urmatorilor useri: Danone-„Clasa vecinic muncitoare”, OM-diverse, Nicholas Alex, Neko, Weed13-„Eu si fetele, tred exclusivist”, Weet-weet- „Ceva frumos”, Aurolacul, Decret, theSmoker, Gnom, Genicon- „Battle”, si Aphexwin- „stiinte”. Astea fiind spuse, ar trebui sa-ti faci o idee in legatura cu ce voiam/vreau eu de la forum. Alti useri „marfa”, descoperiti mai tarziu: Paiacec, River, Mikutzu, Dropsu -„Foaia cu masline”, Cubu- diverse, FAW, nbm, Kant_Emir, Supermouse, the Offender -„Stiinte”. In ultimul an am intrat mai rar pe forum, insa, nu ma indoiesc, ca mai sunt si altii.
Cu exceptia Danoanei, care m-a dezamagit pe toata linia, imi scot oricand palaria in fata lor.

imi pare rau ca in pofida "atacurilor" tale personale "nevinovate" cu adresa, multi useri de pe fc te icnora, scuze, dar sincer, pentru nivelu feceului esti suptmediocru. probabil ca mocofania e idealul pe care tu inca nu-l sesizezi. chestiune de timp si viziune.

Atacuri? Eu n-am atacat pe nimeni. Am contraatacat.
Uite cum a inceput totul :
1. Pe „Andreea Dura”, dupa un schimb de replici piscatoare venite din ambele tabere, Neatza s-a saturat si s-a hotarit sa treaca la baioneta facandu-ma „labagiu”. Greseala mare! Mare greseala, fiindca episodul ce a urmat s-ar putea numi „Neatza si ionuzzu lui- Reloaded”. Neatza -theOffender.
2. Vazandu-l pe Neatza in corzi, sari in arena si Nocti cu binecunoscutul ei arsenal de insulte reusind sa-mi distraga atentia suficient timp pentru ca Neatza sa se fofileze pe usa din dos.
3. Danone (Gaga) nu se lasa mai prejos si, auzind ca unchiu-meu lucreaza la centrala nucleara de la Cernavoda, deduse in gura mare ca asa am ajuns eu „invincibil”, adica prin incest.
Astora le-au tinut isonul: Weed si Baix, care, spre cinstea lor, au stiut cand sa inceteze, Kesu cu-al lui sindrom obsesiv compulsiv pe fondul unui alt sindrom-Tourette, Mig21, gabuba, Pubilus, Bassplayer, Young Hova pe care nu-l inteleg. ( http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=330004&postcount=43) si, nu cel din urma, Eyewitness, adica domnia ta, care a tolerat improscarea mea cu toate mizeriile si asta n-o spun doar eu, ci si theOffender, de altfel, singurul care mi-a luat apararea si, a acuzat ca am fost facut in toate felurile fara ca ei sa primeasca macar un avert, asta, in timp ce eu eram cocosat de averturi si banari.
Iti mai amintesti ca, in cele din urma mi-ai dat BAN permanent pentru simplul motiv ca mi-am dat cu parerea in legatura cu numele userilor la care facea referire Cubu, in „scrisoarea” lui de adio de pe CM? L-am contactat atunci pe Zoso pentru explicatii, pe YM, dar am fost expediat rapid cu un raspuns scurt: “Aici nu e democratie!”. Gura pacatosului…
Asa a inceput povestea „atacurilor” si, mai tarziu, a clonelor, Aiule! Se poate verifica.

Aiu: ce sfat imediat iti pot oferi io ca admin, la prima abatere sesizata de frun mod, intram iar in sarabanda banarilor, clonelor, banarilor, clonelor, banarilor pana cand ne plictisim amandoi. ce alegi?

Pai… ce ar mai fi de spus? imi stie lumea „faima” si nu cred ca va mai indrazni cineva sa ma ia de ionuzz. S-a si observat cand Memetului i-a pierit subit piuitul la aflarea vestii ca Shiva e de fapt Invincibilul. Si cand ma gandesc ca, putin mai inainte ma indemna „ sai sug pla rapid lui Vadim”, ” adica tandru”, in traducerea Shakirei, lovita intre timp, la fel de subit, de sindromul „ciocu’-mic” la aflarea nefastei vestii. Sa nu-l uit pe Keshu caruia ii trecu numaidecat cheful de „putzuleala”, desi, cu o ora mai inainte ma asigura ca el e „al mai tare”. :))

In fine, aleg sa-ti dovedesc ca, te inseli cand zici ca as fi „suptmediocru” pentru nivelul FC.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Oct 17, 2006 3:00 pm

Frate, creca nici tu nu reusesti sa te citesti, creca scrie mana fara tine.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Invincible » Mar Oct 17, 2006 3:06 pm

Kesule, trebe sa ai cel putin jumatate de facultate ca sa pricepi.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mar Oct 17, 2006 3:09 pm

S-a si observat cand Memetului i-a pierit subit piuitul la aflarea vestii ca Shiva e de fapt Invincibilul.

tinere, relacseazata. Puteai sa fii si papapius, piuitu meu nu ar fi pierit. Pur si simplu, uneori nu prea ma incanta sa ma cert cu cine nam. deci stai relacsat si bucurate ca m-ai "facut"
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Oct 17, 2006 3:10 pm

Tu n-auzi idiotule, ca nu pot citi, ce drac sa mai inteleg. Cheama-ti psihiatrul sa-mi filtreze aberatiile tale!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde SOD » Mar Oct 17, 2006 3:35 pm

bre shiva, invicibile, darth vader , biciu fermecat sau cum ti-o mai zice. hai sa lamurim neste chestii. NU ma cunosti, NU ai de unde sa ma cunosti, NU vrei sa ma cunosti, NU vreau sa te cunosc.

si acu corecturi. pun ce poze vreau io, ca si tine dealtfel. si chiar daca acele comentarii se numesc impertinente, ele trebuie sa se limiteze strict la respectiva poza. desigur, se poate si mai mult, DAR DOAR DACA USERUL RESPECTIV O PERMITE. ei bine domnule, EU NU ITI PERMIT. intelegi?

eram sigur ca ai sa intelegi. iti urez o zi buna.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Invincible » Dum Oct 22, 2006 6:32 pm

Flufule, alea fiind spuse, mai am avert?

Kesu:Tu n-auzi idiotule, ca nu pot citi, ce drac sa mai inteleg.

Eu am inceput cu Abecedarul. Apeleaza la el cu incredere.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Sophie_A » Mie Oct 25, 2006 3:40 pm

Shaki, daca mie imiu dai ban, da-i si lui kantemir pt ca ma provoaca. Uite posturile lui (ultimele) de pe comentarii la jurnale si vezi.
Daca e regula sa fie pt toata lumea, nu?


In plus, nu tu mi-ai sugerat sa spun ce vreau pe jurnal?
Nu l-am injurat, nu i-am zis de copil (!!!!), nu i-am zis nimic pt care sa-mi iau ban (nimic atat de grav).

Eu zic sa te mai gandesti.
Sophie_A
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mar Oct 10, 2006 4:48 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Invincible » Dum Oct 29, 2006 5:45 pm

Flufi:invincibilule, daca vedeam mesaju ala mai devreme iti raspundeam, nu te mai ataca aiurea.


Flufico, 'ai mai repede ca ma atac iar de unu singur.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Djinn » Dum Oct 29, 2006 7:04 pm

Shiva, ma bati la cap aiurea.
SOD scrie:si chiar daca acele comentarii se numesc impertinente, ele trebuie sa se limiteze strict la respectiva poza. desigur, se poate si mai mult, DAR DOAR DACA USERUL RESPECTIV O PERMITE. ei bine domnule, EU NU ITI PERMIT. intelegi?


acestea fiind spuse, avertul ti l-ai meritat.(punct)

Ai grija la urmatorul, ca e cu noroc ~p
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Mar Oct 31, 2006 5:48 pm

Flufule, ia avertu de pe capu meu si gata, ca nu-l insultam.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde zzzzzz » Vin Apr 06, 2007 3:42 pm

Salut ! Sunt Zorox si De ce am primit BAN? Eu ştiu că nu am jignit pe nimeni, nu am fost off topic şi nici nu am injurat.
zzzzzz
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Apr 01, 2007 4:17 pm
Localitate: s

Mesajde old lord » Mar Iun 26, 2007 4:26 pm

Becali e de vina :D
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Iun 27, 2007 7:42 am

zorox, nu eşti banat.

old lord, nu mai posta off-topic, cel puţin pe threadul ăsta. trebuia să iei postul lui zzzzzz cu copy, să-l duci pe Say wath's şi să comentezi acolo.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde nbm » Mie Iun 27, 2007 2:47 pm

baics, uita-te de cind e mesaju lu zzzz :D
la vremea aia era banat
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator