O rugaminte!

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

O rugaminte!

Mesajde ripppeer » Vin Sep 15, 2006 5:06 pm

Buna ziua!

Am o mare rugaminte la moderatorii ce se ocupa de acest forum... mai intai sa va spun problema mea!

Astazi, neavand ce face, am zis sa intru pe google si sa dau search cu numele meu... cu gandul de a ma amuza pe faptul a ce-as putea gasi... Pana aici toate bune si frumoase, numai cand ma trezesc ca apar 2 link-uri catre forumul dvs, in care era trecut numele meu cu tot cu adresa, localitatea, etc!
Vreau sa va spun ca mi-a picat fata! Oare cum este d-le posibil asa ceva? Cine a fost magarul care a pus acele tampenii pe acest forum?... va rog sa ma scuzati, dar sunt foarte nervos!
Rog insistent un moderator, sau cine se ocupa de acest forum sa stearga/editeze acele tampenii!
Va multumesc anticipat si astept un raspuns!

Cele 2 link-uri despre care vorbesc sunt aici:

http://www.fanclub.ro/p/dir/Fanclub_portal/Fancluburi/Fan_Club_3rei_Sud_Est_Timisoara-page-5.html - post-ul pus de user-ul NIKOS ?! cu acea tampenie de spam, acolo este trecut numele meu impreuna cu adresa!

http://www.fanclub.ro/vastiga-peste-100-milioane-lei-in-cel-mai-scurt-timp---citeste---at6567.html - aici la fel!
http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=6572&highlight=rizea+bogdan -aici la fel
http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=6567&highlight=rizea+bogdan si aici!

Dupa cum am observat acum, acele post-uri sunt cam de 3 ani... si eu acum prin aceasta tampita intamplare am dat de ele...
Va rog frumos sa luati niste masuri!
ripppeer
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Sep 15, 2006 4:44 pm
Localitate: xx

Mesajde vali » Vin Sep 15, 2006 5:43 pm

stimate domn

acele mesaje au fost puse de catre tovarasii dvs. de arme. nu de noi sau de utilizatori ai nostri. nu noi suntem de vina pentru schemele dvs de imbogatire rapida.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde ripppeer » Vin Sep 15, 2006 6:52 pm

zoso scrie:stimate domn

acele mesaje au fost puse de catre tovarasii dvs. de arme. nu de noi sau de utilizatori ai nostri. nu noi suntem de vina pentru schemele dvs de imbogatire rapida.


Domnul meu,
Cu stima si respect va spun ca aveti dreptate, doar cineva care ma cunoaste si imi stie adresa putea pune acolo datele mele! Dar eu nu am stiut de acest lucru prostesc! Nu am auzit in viata mea de o asemenea tampenie, cu atat mai mult sa fiu atat de nebun incat sa-mi pun datele personale pe net!
Va rog mult, si va sunt recunoscator, daca puteti sa stergeti acele lucruri!
Inca o data multumesc anticipat!
ripppeer
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Sep 15, 2006 4:44 pm
Localitate: xx

Mesajde ripppeer » Vin Sep 15, 2006 7:28 pm

Deci, pana la urma poate rezolva un moderator problema, sau nu?
Multumesc!
ripppeer
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Sep 15, 2006 4:44 pm
Localitate: xx

Mesajde vali » Vin Sep 15, 2006 8:35 pm

nu stiu, inainte de a vorbi ati verificat acele linkuri?

cat despre punerea datelor pe net, imi vine greu sa cred ca v-au fost puse de un necunoscut..
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde ripppeer » Vin Sep 15, 2006 8:42 pm

Da, le-am verificat! Doar pe primul mi-l mai incarca!

Pe ultimele 3 nu! Inseamna ca au fost sterse?
ripppeer
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Sep 15, 2006 4:44 pm
Localitate: xx

Mesajde ripppeer » Vin Sep 15, 2006 9:41 pm

http://www.fanclub.ro/p/dir/Fanclub_portal/Fancluburi/Fan_Club_3rei_Sud_Est_Timisoara-page-5.html

Asta e singurul unde mai apare!
Cand dau search pe forum numele meu nu mai apare!
Dar cand dau pe google la fel ca inainte este!
Chiar nu se poate ocupa niciun moderator de aceasta problema?
ripppeer
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Sep 15, 2006 4:44 pm
Localitate: xx

Mesajde dadius » Vin Sep 15, 2006 11:51 pm

de pe google nu dispar instantaneu dar daca paginile au fost sterse in mod normal nu ar mai trebui sa se vada nimic.
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Sep 16, 2006 8:45 am

ripppeer scrie:Chiar nu se poate ocupa niciun moderator de aceasta problema?

ce vrei sa dispara?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde ripppeer » Sâm Sep 16, 2006 3:01 pm

baixinho © scrie:ce vrei sa dispara?


Deci aici:

http://www.fanclub.ro/p/dir/Fanclub_portal/Fancluburi/Fan_Club_3rei_Sud_Est_Timisoara-page-5.html - al 5-lea post, al user-ului "NIKOS"( care habar nu am cine este)! Asta vreau sa dispara, in primul rand!

In rest, vad ca pe forum, cand dau search cu numele meu vad ca nu imi mai apare ca-l gaseste in vreun topic! Iar pe google continua sa apara link-ul indicat de mine mai sus + un link ( care are in descrie pe google exact numele meu+adresa), dar cand intru pe el incarca o pagina ce ramane blank!

Sper ca am fost destul de clar, si inca o data imi cer scuze ca va deranjez cu aceasta problema sacaitoare, dar v-as fi foarte recunoscator daca ma veti ajuta! [-o
ripppeer
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Sep 15, 2006 4:44 pm
Localitate: xx

Mesajde baixinho© » Sâm Sep 16, 2006 5:13 pm

1. am sters postul respectiv
2. pe viitor, nu mai da reply la tot postul precedent, pentru ca nu este voie.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde ripppeer » Sâm Sep 16, 2006 9:00 pm

Ok! Mersi mult!
Totusi nu-mi dau seama de ce pe google tot apare... probabil e o chestiune de timp pana se reactualizeaza, altfel nu-mi exlic!
ripppeer
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Sep 15, 2006 4:44 pm
Localitate: xx

Mesajde gaga » Dum Sep 17, 2006 9:57 am

pe google raman in pagina de search rezidente o gramada de pagini care nu mai exista. daca dai click pe link insa nu te redirectioneaza nicaieri acum.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde ripppeer » Lun Ian 22, 2007 11:41 pm

http://www.fanclub.ro/p/item.php?item=10242&page=6 - am avut o rugaminte la dvs mai demult... vad ca tot nu a fost sters acest post... cel al userului nikos!
ripppeer
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Sep 15, 2006 4:44 pm
Localitate: xx

Mesajde Ecstasy52 » Mar Ian 23, 2007 3:05 am

de kkt cine stie ce face omu si te baga in belele
Avatar utilizator
Ecstasy52
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Joi Aug 10, 2006 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori