2007 - reclamatii, sugestii si ce-o mai fi

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

2007 - reclamatii, sugestii si ce-o mai fi

Mesajde kant emir » Mar Ian 02, 2007 5:01 am

pentru inceput, un spammer, pe foto
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Mar Ian 02, 2007 10:53 pm

aici


ma intreb si eu, ca omu': daca tot nu putem posta atasamente, dupa cum nici vechile atasamente nu pot fi accesate - nu mai bine aruncam la gunoi si forumul de fotografie? nu-mi face nicio placere sa propun asta, dar macar le inchidem poarta spammerilor

si daca se va realiza si idiotenia asta (inchiderea forumului foto), transmitem multa ... sanatate celor ce au facut ca asta sa devina o optiune
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Ian 03, 2007 6:44 pm

astea doo trebe sterse si spemaru banat mult
cel de pe caterinci poasa ramae, ca mai facem o bajcalie, ceva
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Djinn » Joi Ian 04, 2007 11:29 pm

iar spam pe gsmland in arhivar....
http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=18168

cute, blond and tall russian boys :D imbibati de votculita so much incat ma indoi ca mai pot performa :doh:
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde old lord » Vin Ian 05, 2007 11:13 am

Ca tot suntem pe prima pagina a topicului, rog pe cineva mai priceput sa-mi dea un link catre regulamentul de utilizare a forumului. Cred ca sunt chior si nu-l vad desi sunt sigur ca l-am vazut recent pe undeva.
multumesc
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Ian 05, 2007 11:32 am

ia-l pe iel de aici

si suna asa:
[quote]REGULAMENT

Bine ati venit pe forumul de discutii FanClub. Pentru a evita orice probleme, va rog sa cititi regulamentul de mai jos si sa incercati pe cat posibil sa il respectati.

Forumul a luat fiinta in mai 2001, ajungand rapid cea mai mare comunitate online din Romania. Membrii acestei comunitati sunt imprastiati in toata lumea si ii uneste dorinta de a impartasi cu altii ganduri, idei, pareri, opinii.

Pentru cei ce vor sari peste citirea intregului regulament, pe care insa trebuie sa-l respecte, o varianta scurta ar fi: Puteti sa participati la orice discutie cu conditia sa fi citit posturile anterioare, nu aveti voie sa injurati sau sa atacati alti useri, nu aveti voie sa publicati materiale ilegale, nu aveti voie sa postati offtopic (include mesaje de bagare de seama si monosilabice), trebuie sa respectati regulamentul sub-forumului respectiv, daca gresiti puteti fi avertizati sau banati pe o perioada limitata sau nelimitate.

Sunteti foarte bine primiti in aceasta comunitate, in cazul in care contribuiti la mentinerea unei atmosfere bune, daca parerile dumneavoastra sunt pertinente si dati dovada de bun simt.

I Utilizatori

1. Fiecare membru se identifica cu un nume de utilizator unic, ales la inregistrare. Numele utilizatorului, avatarul (imaginea din dreptul userului) si semnatura sa trebuie sa se incadreze obligatoriu in limitele decentei. Avatarul si semnatura se modifica manual de catre user (din Control Panel), username-ul poate fi schimbat la cerere de catre un administrator. De asemenea, puteti cere sa luati numele unui utilizator care nu a scris nici un mesaj de la inscrierea sa pe acest forum; aceasta cerere se va face pe forumul "Sugestii, probleme si reclamatii" la subiectul aferent.

2. In momentul cand ajungeti la un numar de mesaje scrise, vi se va modifica titlul scris sub numele utilizatorului. Astfel, pana in 100 de mesaje sunteti "Junior Member", peste 100 de mesaje veti deveni "Member", la 300 de mesaje veti deveni "Senior Member". Membrii Seniori (care au peste 300 de posturi) pot sa isi seteze singuri un titlu.

3. Membrii au dreptul de a-si atasa avatar. Dimnesiunile maxime admise pentru avatar sunt 100x100 si 10k. Avatarul se atasaza din Contul Personal > Modifica Optiuni > Schimba avatar.

II Mesaje

1. Prima regula pentru a scrie un mesaj este de a citi tot ce scrie in acel topic, chiar daca acesta se intinde pe mai multe pagini. Se doreste astfel evitarea repetarilor inutile si deseori penibile. A doua regula la scrierea unui post este pastrarea subiectului de discutie initial, asa-zisul post on-topic.

2. Odata ce ati postat, va asumati responsabilitatea pentru tot ceea ce ati scris.

3. Nu se admit mesaje rasiste sau indemnuri la ura rasiala sau de orice fel (aici intra si ura fotbalistica), injurii la adresa altor membri ai acestei comunitati sau mesaje antisemite.

4. Ceea ati scris intr-un post poate fi editat ulterior, din diverse motive. Totusi, in cazul in care exista deja reply-uri la acel post, va recomandam sa nu alterati ideea acestuia pentru a pastra cursivitatea topicului. Daca dupa ce ati postat, doriti sa adaugati sau sa corectati ceva, folositi butonul „Editâ€Â
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde old lord » Vin Ian 05, 2007 11:52 am

multumesc inca o data
desi mi se pare ca exista o cale de a-l accesa si logat


exista o cale, cred ca eyewitness stie cum se face, imi amintesc ca o usera cerea tot felul de explicatii si eyewitness ia dat un link, asta in cadrul subiectului sugestii si .... pe 2005
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Ian 05, 2007 1:25 pm

nu (cred ca) ai cum sa vezi regulamentul logat fiind, deoarece se banuieste ca l-ai citit cand l-ai inregistrat.


edit: uite postul lui aiu la care faci referire.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Ian 05, 2007 2:37 pm

RickSims, din clanu zasims, ne invredniceste cu un spam

(si normal ca pe foto, tulincur!)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Sâm Ian 06, 2007 1:04 pm

sigur, nu putea lipsi spamul
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Sâm Ian 06, 2007 6:39 pm

aici cineva face reclama unui forum roz
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde FleurDuLys » Sâm Ian 06, 2007 10:11 pm

FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Sâm Ian 06, 2007 11:34 pm

Subiect precizat este invalid. Daca ai ajuns aici urmarind un link valid, anunta webmasterul

asta imi apare de fiecare data cand postez ceva!
plus ca nu imi mai apar posturile noi la cautare, niciun post, de exemplu la sex, la subiectul dorniecei, imi apare ca ultimul care a postat este sica, si au mai postat altii dupa el!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Sâm Ian 06, 2007 11:35 pm

am inchis, provizoriu, sub-forumul de Fotografie din doua motive:
1. fanclubu a crapat iar si nu am niciun chef sa apara iar spamuri ale rusilor.
2. poate asa, o perioada, nu vor mai aparea threaduri cretine.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Ian 10, 2007 8:07 am

hehehe, creca au suferit grozav mizerabilii astia de spemari, ca uite cum au navalit
si antmari il cheama pe inputzit, cu mentiunea ca are acelas aipi si host cu sergpws
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Arthemis » Lun Ian 15, 2007 8:59 pm

I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Mar Ian 16, 2007 6:39 am

spamuletzu (si se crede original!)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Ian 21, 2007 2:49 pm

spam
cum drec posteaza astia pe arhivar?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Ian 21, 2007 3:22 pm

si revine cu inca doo


(serios, cum drec posteaza? si cum desh face nick/cont?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Mar Ian 23, 2007 3:17 am

userul acesta creca spam face, nu? prea multe treaduri, asa, din prima zi, plus lincuri spre alte forumele
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Sâm Feb 17, 2007 1:26 am

pfoa, miau libsit baetsii: aici ie spamul

arde-l pe tzaran
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Sâm Feb 17, 2007 4:05 pm

altu, aici

si-au revenit
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Feb 18, 2007 11:02 am

gata cu plictiseala, ca dau astia navala iar:
spamu si spemaru

edit - vad amu ca era gata sters, de zoso; da' nu de tot, creca no vrut sam strice bucuria
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Feb 18, 2007 2:31 pm

kant emir scrie:vad amu ca era gata sters (...) da' nu de tot

ba da. si nu face pariu ca pierzi. :D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde GinaMaria » Lun Feb 19, 2007 12:13 am

Vreau sa vorbesc si eu cu un administrator al acestui site cu o problema.
Am la dumneavostra pe site un fan club 3se la care am renuntat de mult si nu vreau sa mai apar cu acest fan club in baza dumneavostra de date. Mai apar si pe google cu fan club 3se, si as dori sa ma stergeti. Va rog, doresc sa nu mai apar deoarece nu ma mai ocup eu de fan club.
Cat se poate de repede sa ma rezolvati.


Va multumesc anticipat
GinaMaria
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 21, 2005 11:26 pm
Localitate: Cluj

Mesajde baixinho© » Lun Feb 19, 2007 8:53 am

da un link, ceva, sa vedem despre ce este vorba.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde GinaMaria » Lun Feb 19, 2007 3:22 pm

Vreun administrator al acestui site la fan club 3se Cluj nu ma mai ocup eu. Nu vreau ca sa mai apar cu fan club-ul, stergeti-l si din baza dumneavoastra de date, cat si de pe google. Nu vreau sa mai insistdar vad ca nu faceti nimic, nici macar un rasp nu am primit.
GinaMaria
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 21, 2005 11:26 pm
Localitate: Cluj

Mesajde memetshot » Lun Feb 19, 2007 3:28 pm

chioaro...ia citeste mai sus
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Feb 19, 2007 4:40 pm

Vreun administrator al acestui site la fan club 3se Cluj nu ma mai ocup eu.

mah!
stergeti-l si din baza dumneavoastra de date, cat si de pe google

memetule, unde esti?
vad ca nu faceti nimic, nici macar un rasp nu am primit.

si ne earta noo greshalele nuastre...
da-i mah, sa aiba macar un raspuns
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Feb 19, 2007 5:52 pm

spam pe generalitatzi
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Următorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori

cron