Asteptam sugestii si reclamatii de la voi !!!

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesajde gabuba » Dum Apr 14, 2002 8:56 am

Initial trimis de rrb

pai cum nu am postat cand mi l-ai luat aveam vreo 50 si acum am aproape 90. Te rog. Ai vazut ca am postat


ai vazut raule? acu' nu mai tre' sa stai sa te rogi de mine! si oricum nu ai posturi suficente cum bine a zis si sopra!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

cum.......?

Mesajde roby2002 » Sâm Apr 27, 2002 9:29 am

ce trebuie sa fac ca sa imi apara fishierela atashate caci in afara de numele lui nu imi apare nimic
I AM / Roby_13 \ beleve me

i will come after your blood if you don't .....!!!!!!

roby2002@myx.net
roby2002
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Apr 27, 2002 8:35 am
Localitate: at home ......where olse could I been ?

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Apr 27, 2002 1:23 pm

nu trebe sa faci nimic. deocamdata nu se poate. o sa se poata.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Reclamatie

Mesajde Zgubilici » Mar Apr 30, 2002 8:50 am

Taranul ala de tzepo0o, ca sa zic asa s-a luat de mama!
I-am explicat omului ce si cu si el incepe sa spuna numai tampenii, se poate sa fie pedepsit cumva, nu de alta dar eu ii spun intr-una si de el nu se prinde nimic.
http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&postid=43218#post43218
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

uite

Mesajde Joao » Sâm Mai 04, 2002 1:53 pm

asta imi afiseaza mie la cap de pagina:

Warning: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /www/s6/pages/www.fanclub.ro/global.php(274) : eval()'d code on line 30

Warning: file("http://www.fanclub.ro/portalcode.php") - Bad file descriptor in /www/s6/pages/www.fanclub.ro/global.php(274) : eval()'d code on line 30

Warning: Bad arguments to implode() in /www/s6/pages/www.fanclub.ro/global.php(274) : eval()'d code on line 30


stiti de ce?
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde vali » Vin Mai 10, 2002 5:54 am

;g .cwm1
:a angel
:A applause
:b balloon
:z ban
:o biggthumpup
:S cool1

bah sopra, incearca shi matale sa schimbi codul la avatarii care au codul de genul asta, pentru ca pune omul : ca sa faca o insiuire si ii apare un zambaret si uneori e enervant
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Mai 10, 2002 6:19 am

Zgubilici - imi cer scuze ca am uitat sa sterg subiectul ala, acum nu mai exista... cat despre cearta ta cu respectivul.... rezolvati pe privat

Joao - pe ce pagina iti apare asta?

Vali - o regula gramaticala de bun simtz spune ca dupa orice semn de puctuatie se lasa spatiu... cine nu stie sa scrie o sa zambeasca in draci :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Zgubilici » Vin Mai 10, 2002 6:51 am

Nu e vorba de ceart personala, pur si simplu ala se lua de mine fara motiv, mersi ca ai lamurit treaba.
Ce a scris Joao aparea pe forum imediat dupa ce i-au dat drumu, si la mine era acum s-a rezolvat.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde vali » Vin Mai 10, 2002 1:29 pm

sopra, problema lui joao se mai intampla cate odata ...si a reparat-o xkran
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Reclamatie dura!!!

Mesajde Zgubilici » Dum Mai 12, 2002 6:26 pm

Cei trei nesimtiti depe forumul Hi-Q se intrec in prostie.
Deviaza de la toate subiectele scriu numa stupizenii si au nesimtirea sa imi stearga mie mesajele.
Am un numar destul de mare de posturi si solicit un post de moderator pe forumul Hi-Q, nu pentrua sterge mesaje ci pentru a modera intradevar forumul!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Bagheera » Dum Mai 12, 2002 7:32 pm

Subscriu si eu la reclamatia facuta de Zgubilici. Mi se pare incorect sa fie sterse mesajele doar ca nu sunt in consens cu cei 3 oligofreni de la Hi-Q.
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Bagheera » Mar Mai 14, 2002 7:12 pm

Sopra nu vreau sa-ti dau sfaturi pt ca nu cred ca sunt in masura. Totusi o mica sugestie: am intrat pe forumul dedicat formatiei BUG Mafia si m-am scarbit total de ce am vazut acolo. Se aglomereaza total aiurea site-ul cu posturi care contin numai injuraturi, blesteme si mascari. Eu am inteles ca asa e modul lor de viata mai smecherit dar asta nu are legatura cu ce se scrie aici. Eu iti propun sa mai faci un pic de curatenie.
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde ckride » Mar Mai 14, 2002 8:50 pm

Initial trimis de Bagheera
Sopra nu vreau sa-ti dau sfaturi pt ca nu cred ca sunt in masura. Totusi o mica sugestie: am intrat pe forumul dedicat formatiei BUG Mafia si m-am scarbit total de ce am vazut acolo. Se aglomereaza total aiurea site-ul cu posturi care contin numai injuraturi, blesteme si mascari. Eu am inteles ca asa e modul lor de viata mai smecherit dar asta nu are legatura cu ce se scrie aici. Eu iti propun sa mai faci un pic de curatenie.


aha... si ... de cand esti tu moderator pe bug mafia?
ckride
Junior Member
 
Mesaje: 566
Membru din: Lun Noi 12, 2001 12:00 pm
Localitate: Colentina Bucuresti Romania

Mesajde Bagheera » Mar Mai 14, 2002 8:55 pm

Nu sunt moderator mai baietasule din Colentina.. dar am facut si eu o propunere. Si oricum nu ti-am facut-o tie. Asa ca te rog sa-ti vezi de ale tale...
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde vali » Sâm Mai 18, 2002 7:50 am

ba din contra baghera, tu ii comentezi lui modul de a modera...deci il faci prost pe fatza
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Mai 18, 2002 9:11 am

1. cand au fost infiintzate forumurile BUG Mafia si Hip-Hop am fost de acord sa le lasam mai libere.... cam asa cum e si muzica respectiva... si asta asa ramane.

2. ii sfatuiesc pe cei care se mai iau de membrii care posteaza pe hi-q, animalx sau andre, sa se calmeze, sa nu ii mai jigneasca cu chestii de genul: tampitii, oligofrenii, etc.... daca nu va plac formatiile respective nu mai cititi acele forumuri, simplu. Cititi ceea ce va intereseaza.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde lucianus » Sâm Mai 18, 2002 9:31 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
2. ii sfatuiesc pe cei care se mai iau de membrii care posteaza pe hi-q, animalx sau andre, sa se calmeze, sa nu ii mai jigneasca cu chestii de genul: tampitii, oligofrenii, etc.... daca nu va plac formatiile respective nu mai cititi acele forumuri, simplu. Cititi ceea ce va intereseaza.

Aici sunt de acord cu tine,Sopra!
DE ex pe forumul hi-q vin uni care doar jignesc pe membri formatiei hi-q.
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mar Mai 21, 2002 12:20 am

Soppra cum punem shi noi pe fan club Dinamo o poza(banner )ceva?Adica se poate pune in primu rand?Shi daca da atunci cum?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Mai 21, 2002 9:03 am

sigur ca se poate.... dar, deocamdata, acel loc este rezervat pentru siteul care are forumul - dinamo.online.ro
Eu am vorbit cu ei .... si ma tot ameninta de 4-5 luni ca imi trimit... dar nu prea vine logoul. Cica, mai nou, mi-au zis sa iau eu logoul de pe siteul lor si sa il incadrez cumva... deh, lenea e cam mare :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde b0nechina » Mar Mai 21, 2002 11:01 am

Ce dracu' ati trantit placinta aia cu Coca-Cola in mijlocu' paginii?
Si, daca vreti musai s-o puneti, de ce n-o lasati doar in prima pagina, chiar tre' sa ne lovim de ea peste tot?
If this doesn't make you smile
You don't have to cry
If this isn't making sense
It doesn't make it lies
Avatar utilizator
b0nechina
 
Mesaje: 673
Membru din: Mie Feb 13, 2002 12:00 am

Mesajde RooT » Mar Mai 21, 2002 11:41 am

Initial trimis de b0nechina
Ce dracu' ati trantit placinta aia cu Coca-Cola in mijlocu' paginii?
Si, daca vreti musai s-o puneti, de ce n-o lasati doar in prima pagina, chiar tre' sa ne lovim de ea peste tot?


Da ... deci aia erau un fel de sponsori ai noshtri ... wel ... lets just say cu okazia placintei nu mai sunt ..
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde b0nechina » Mar Mai 21, 2002 12:17 pm

Ba eu cred ca ar putea sa mai fie, dar intr-un felmai placut, nu crapandu-mi nenorocitul de browser la fiecare 10 minute.
Sunt convinsa ca exista moduri mai pasnice de a pune reclame pe un site. In plus, poate ar fi fain sa mai si testati cand faceti treburi din astea, preferabil si pe altceva decat IE.
Don't blame me pentru calitatea site-ului, si nici pentru ca spun despre lucrurile care ma deranjeaza. D-asta exista acest thread...
If this doesn't make you smile
You don't have to cry
If this isn't making sense
It doesn't make it lies
Avatar utilizator
b0nechina
 
Mesaje: 673
Membru din: Mie Feb 13, 2002 12:00 am

Mesajde RooT » Mar Mai 21, 2002 4:15 pm

Initial trimis de b0nechina
Ba eu cred ca ar putea sa mai fie, dar intr-un felmai placut, nu crapandu-mi nenorocitul de browser la fiecare 10 minute.
Sunt convinsa ca exista moduri mai pasnice de a pune reclame pe un site. In plus, poate ar fi fain sa mai si testati cand faceti treburi din astea, preferabil si pe altceva decat IE.
Don't blame me pentru calitatea site-ului, si nici pentru ca spun despre lucrurile care ma deranjeaza. D-asta exista acest thread...


Hey ... nu-ti face probleme. Is perfect de acord cu faptu ca banneru ala era oribil, mai ales ca aparea la fiecare afishare. Oricum nu acceptam banneru ala sub nici o forma.
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mar Mai 21, 2002 4:24 pm

Nu e treaba mea si poate ma bag aiurea in problema dar se poate scoate sunetul de la bannerul backstage?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Mar Mai 21, 2002 4:52 pm

bai, mie imi place cu sunet!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Mai 21, 2002 7:42 pm

Nu se poate scoate bannerul cu Backstage si nici sunetul. Noi am facut o intelegere cu clubul Backstage, prin care ei au dreptul la acest banner (poate si mai multe), cum si noi avem anumite drepturi :) (in cazul in care ati vazut revista "Sapte Seri", o sa intzelegeti despre ce e vorba).
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde vali » Mar Mai 21, 2002 9:38 pm

Initial trimis de Aliosha
Nu e treaba mea si poate ma bag aiurea in problema dar se poate scoate sunetul de la bannerul backstage?


bah, da m-am sperit rau de tot!!!

ar trebui sa vina cu instructiuni de folosire

si ca sa nu zica lumea ca sunt rau, am dat un lick pe el, ca n-am mai fost prin backstage d emult
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Mai 22, 2002 7:46 am

In legatura cu bannerul de la Coca-Cola. Cei care l-au pus ar dori mai mult spatiu :cry: si nu vrem sa le oferim asta, in schimb, daca sunt mai multi cei care dau click (sper ca intzelegeti ce vreau sa spun...), o sa fie multumiti de actualul spatiu ;n....

PS:nu shtiti asta de la mine.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 22, 2002 10:38 am

Mi-e sila de Coca Cola..si mi-e sila de cum a inceput sa arate forumul ! Nu mai putem da si noi linistitzi un mesaj..nimic..ca apar tot felul de banere cu sunete si alte prostii !
Ala de la Coca Cola e infiorator !

Forumul a devenit ceva comercial. Unde e romantismul de la inceput ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Mie Mai 22, 2002 10:46 am

Are dreptate moshu' (si toti ceilalti): placinta de la Coca Cola imi f*te browserul, trebuie sa dau nush' cate refresh ca sa vad un mesaj, o pagina sau ca sa dau un reply, nu mai am timp sa vad ce draq se intampla nici macar pe forumurile moderate de mine.
E nashpa rau.

p.s. am vazut reclama la fanclub din 7 seri...
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

cron