Avertismente si banari + comentarii - editia 2009

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesajde eliana » Vin Iul 10, 2009 12:05 pm

[color="Silver"]mpoiii...daca-mi da mie cu regulamentul in fata?

macar sa incerc, nu?:)[/color]
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde anjin-san » Vin Iul 10, 2009 12:05 pm

[color="Silver"]eliana acu' serios, atata timp cat se cearta prin locurile "permise" ce-ai cu ei? si plus ca iubirea dintre ei e reciproca, deci nu vorbim de atac verbal absurd etc.

edit: plus ca e amuzant :D[/color]
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde Invincible » Vin Iul 10, 2009 12:11 pm

[color="Silver"]anjine, daca-mi faci rost de adresa lui te las si pe tine sa dai cu ciocanul :D[/color]
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Vin Iul 10, 2009 12:20 pm

[color="Silver"]iar regulamentul ala se aplica doar in cazul lui pijke? mie, lui zorox sau lui shiva nu ni se aplica?

si inca ceva: daca nu incetezi sa te harjonesti cu shiva (ca vad ca ati trecut la amenintari fizice, ceea ce mi se pare putin dereglat), poate va linistiti amandoi o perioada.


"daca nu incetezi sa te harjonesti cu shiva, poate va linistiti amandoi o perioada." where is the fking logic in that?!?!?![/color]
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde anjin-san » Vin Iul 10, 2009 12:24 pm

[color="Silver"]hai mah cr3tz te iei de topica acum? era o aluzie voalata ca exista bani (nu euroi lei sau dolarei)[/color]
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde eliana » Sâm Iul 11, 2009 12:11 pm

[color="Red"]un mic avertisment, momentan necontorizat, pentru smile[/color].


userul cr3tz a anuntat ca doreste un inceput nou-noutz pe fanclub, din care moment orice "harjoneala" neprovocata, fie a lui fie a lui smile sa fie sanctionabila.

te bagi, smile?
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde cr3tz » Sâm Iul 11, 2009 3:48 pm

[color="Silver"]cand incep sa se contorizeze avertismentele mai vorbim.[/color]
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde eliana » Sâm Iul 11, 2009 9:19 pm

[color="Silver"]fii tu cu nasul pe sus, ca nu strica. la imagine.

dar pe de alta parte, daca e nevoie, se poate da direct destinatia cusca, sau chiar ban.

tu baga-te, ca daca se baga si el, avem o intelegere utila. daca nu, va curat direct pe oricare calca aiurea.

am suficiente postari "semnalate" ca sa pot face asta. ok?[/color]
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde anjin-san » Sâm Iul 11, 2009 9:33 pm

[color="Silver"]eliana, ma doare la basca de smile (shiva invincible si alte denumiri) de cr3tz iar la fel (desi ma inteleg bine cu el) dar lasa-i in pace cat se injura pe thread-urile adecvate?[/color]
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde eliana » Sâm Iul 11, 2009 10:40 pm

mai, cum sa iti explic...chiar si pe threadurile adecvate exista o limita, pe care ambii se pare ca au intrecut-o reciproc. din moment ce animozitatile difuzeaza si in restul forumului.

faptul ca nu injuri, dar sustii ca X e un lobotomizat, nu mi se pare nici amiabil nici respectuos. iar referirile celuilalt la mama lui Y si omomatopeele acesteia iar e lipsita de sens si bun simt. ok?


anjin-san, nu imi pasa sincer ce si cum fac userii in rest, in viata privata. dar eu am ceva responsabilitati mai sus. iti respect opiniile, dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa iau in considerare si alti factori.


cusca zmeilor nu e un loc unde sa se ia oamenii la injuraturi si apoi sa aiba motive sa se ia la bataie. e un loc al liberei exprimari (printre altele), dar mai presus de orice este un loc unde cei care nu se pot exprima in restul forumului (din pricina abaterilor, desigur) sa-si poata spune pasul, si eventual sustine nevinovatia.

cusca nu e locul faradelegilor, ci al posibilitatii de a redeveni membru cu drepturi depline al fanclubului.

REGULAMENTUL e valabil si in cusca. atata doar ca daca oamenii sunt prieteni si le place sa se injure in loc de buna dimineata, o pot face acolo.

si cr3tz si smile se tot iau la hartza peste tot. munca mea trebuie sa fie simpla, nu sa mi-o complic aiurea. pentru ca mut posturi si le unesc, si bibilesc tredurile de imi vine acru. cand o sa inceapa sa curga oamenii, vor sta lucrurile altfel.

respect pe oricine, dar mi se pare normal sa fie respectata si comunitatea. asta e tot ce se cere de la useri. nimic mai mult.
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde cr3tz » Dum Iul 12, 2009 3:37 pm

[color="Silver"]vad interesul enorm al userului care primeste avertismente verbale fata de acest subiect.

drept urmare cum ramane: se contorizeaza sau nu?[/color]
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde eliana » Dum Iul 12, 2009 4:00 pm

[color="Silver"]userul e in concediu. asa ca nu mai face si tu haz si diverse.[/color]
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde eliana » Dum Iul 12, 2009 7:04 pm

[color="Red"]cate un avertisment merg catre cuviosii ZOROX si NoOne2[/color], pentru postarile de aici si aici

fanclubul nu mai e loc de injuraturi, iar voi doi trebuie sa va potoliti.


pentru dan_20:

aici este un loc pentru dezbateri nu pentru propaganda religioasa gratuita. daca ai idei, expune-le, indemnand la alte opinii. si mesajele consecutive nu sunt admise. pentru ca esti prina data pe forum, [color="Red"]considera asta o informare, la a doua abatere, avertisment si/sau ban.[/color]
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde noOne2 » Dum Iul 12, 2009 7:09 pm

[color="Silver"]bine ca e loc unde sa-si verse imbecilitatea distrusi psihic ca dan_20... 20 fiindu-i, probabil, iq-ul de broasca moarta.

noul fanclub e si mai penibil decat fanclubu ala paralitic din ultimii 3-4 ani.

moderatoareo, daca ai sterge prostiile care sfideaza logica ale unora ca dan doi de zero, nu am mai avea nici noi pt ce injura. ai impusca nenumarati iepuri dintr-un foc;)[/color]
.
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde Shaki » Dum Iul 12, 2009 7:14 pm

[color="Silver"]nu imi este permis sa sterg posturi. deciziile si directia actuala apartin exclusiv adminilor, plangeti-va lor - eu am facut-o si am reusit sa ma enervez, ceea ce imi dauneaza. personal daca era dupa mine il tranteam pe danutz de nu se vedea. insa nu am sa suport tampenii crase pe muzica, asta e clar.[/color]
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Daimon » Dum Iul 12, 2009 7:17 pm

[color="Silver"]tredu lu danutz a ajuns unde ii e locul.

in rest, poate ar fi bine sa ne obisnuim cu ideea ca forumul nu e locul in care apari cand esti nervos si mai bagi niste sudalme.[/color]
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde noOne2 » Dum Iul 12, 2009 7:17 pm

[color="Silver"]shaki, nu ma refeream la tine, ci la isteata aialalta.[/color]
.
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde anjin-san » Dum Iul 12, 2009 7:20 pm

[color="Silver"]yo atata am de zis: daca stergeti thread-ul sfantului danutz cel ortodox( mi-au izvorat lacrimi de bucurie spirituala, citindu-i postarile) o sa ne bata doamne doamne pe toti pana ne ia dracu punct[/color]
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde eliana » Dum Iul 12, 2009 7:27 pm

[color="Silver"]daca in injuraturi si in profanitati va sta toata capacitatea de a purta o discutie, ma gandesc ca poate ar trebui sa va dea de gandit asta.


in ceea ce priveste threadurile despre MJ, deschise azi, erau 1000 de posibilitati de caterinca si amuzament, nu injuraturi aberante si sudalme amestecate.

averturile raman in picioare.[/color]
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde noOne2 » Dum Iul 12, 2009 8:42 pm

[color="Silver"]fantastic, imi cenzurezi injuraturile, da aluia nu-i cenzurezi ineptiile care sfideaza orice urma de logica si bun simt. macar injuraturile mele sfideaza numai bunul simt.

sa-nteleg ca intre prostie si injuraturi, tu cuibaresti prostia la sanu-ti? esti praf.

si cum era aia cu "n-am voie sa sterg mesaje"? da parti din mesaje ai voie sa stergi?
de ce n-ai sters tot mesajul, pana la punct? ca daca lasai punctul se numea tot cenzura, nu?

io cre ca tu esti dan 20, da ti-era rusine sa debitezi imbecilitatile alea cu propriul nume. esti varza.

[color="Red"]*****[/color] dan_20.[/color]
.
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde cr3tz » Dum Iul 12, 2009 9:48 pm

[color="Silver"]
ma gandesc ca poate ar trebui sa va dea de gandit asta.
nu e cam multa gandire si cam putina practica?

eu il sustin pe noOne2.[/color]
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Dum Iul 12, 2009 9:49 pm

[color="Silver"]userul e in concediu =)))) hai ma lasi?! iar eu unde sunt?[/color]
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde eliana » Dum Iul 12, 2009 10:28 pm

[color="Silver"]in mod evident tu ai acces la un PC.

hai revino-ti, du-te sa-l sustii pe noOne2.[/color]
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde eliana » Dum Iul 12, 2009 10:31 pm

[color="Silver"]la violenta e treaba mea sa raspund, deci voua v-am raspuns.


P.S.

go cr3tz, go cr3tz go![/color]
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde noOne2 » Dum Iul 12, 2009 10:34 pm

[color="Silver"]cica violenta =)))
adica m.u.i.e (nu-l cenzura, ca nici macar nu ii cuvant) e violent, dar ideile aluia is basme de mangaiat sufletul copiilor??? tu gandesti?????[/color]
.
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde eliana » Lun Iul 13, 2009 10:02 am

[color="Silver"]nOone2, fiecare are dreptul sa se exprime, si cel absurd, si cel cu o logica impecabila.


daca ai fi dorit sa exprimi ceva inteligibil si glumet nu te-ar fi "cenzurat" nimeni.

te agiti, jignesti, injuri, faci mizerie. dar ceva valoros nu ai de spus, nu ai de adus. de ce ar trebui eu sa am rabdare si sa nu te amendez pentru un astfel de comportament?

iti e usor sa vii sa spui, cu aere de superioritate tot felul de lucruri urate despre ceilalti, insa orice lucru poate fi demontat si demolat pe mai multe cai. tu ai ales-o pe cea gresita pentru un forum. aici nu discutam persoanele, ci ideile lor.[/color]
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde Shaki » Lun Iul 13, 2009 11:40 am

nu ma pronuntz in cazul lui noone si zorox, insa danutz ar fi trebuit sa ia ban din start + post sters pentru prostie. una e sa fim indulgenti, alta e sa toleram toate ineptiile de pe planeta.
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde noOne2 » Lun Iul 13, 2009 12:00 pm

[color="Silver"]shaki are dreptate. singura care are dreptate. auzi, eoliano?
tu cine plm esti, apropo eoliano, de ai devenit moderator de la primul post?[/color]
.
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde eliana » Lun Iul 13, 2009 12:07 pm

[color="Silver"]shaki are dreptate pentru ca nu s-a pronuntat in cazul vostru.

si intrebarea ta e cam obosita, noOne2. citeste pe aici poate afli.


din moment ce nu e shaki admin, si sunt eu, probabil ca danut nu va lua ban direct, "pentru prostie". asa ceva nu prea exista in regulament.[/color]
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde Shaki » Lun Iul 13, 2009 12:28 pm

[color="Silver"]pacat, ar trebui sa existe, vad ca e necesara prevederea asta expresa in cazul unora :)[/color]
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron