Avertismente si banari + comentarii - editia 2010

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Avertismente si banari + comentarii - editia 2010

Mesajde eliana » Vin Ian 22, 2010 9:36 am

aici se fac anunturile legate de avertizari, trecerei in grupul zmeilor, ban si/sau ridicarea acestora

rugam pe toti anuntatorii sa coloreze anuntul cu rosu si sa puna size=large , ca sa se deosebeasca usor de comentarii

(comentariile se vor scrie normal)
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Re: Avertismente si banari + comentarii - editia 2010

Mesajde eliana » Joi Iun 03, 2010 8:53 am

am banat contul invincible, nu mentionez perioada. pt ca daca se repara printr-o minune, poate il redam proprietarului de drept.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Re: Avertismente si banari + comentarii - editia 2010

Mesajde eliana » Vin Iun 11, 2010 11:57 am

proprietarul a renuntat la el, intrucat minunea s-a produs dar nu il mai intereseaza fostul cont.


caz inchis. deocamdata.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 47 vizitatori

cron