Portalul FanClub

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Portalul FanClub

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Apr 13, 2002 1:19 am

Deci, sa va explic ce si cum.
Forumul Portal este un forum privat, in care nu or sa aiba voie sa posteze decat anumiti membrii... adica cei care vor contribui la portal.
Pentru inceput, m-am hotarat sa introduc aici toti moderatorii... si va astept pe voi sa veniti cu propuneri pentru alti membrii (cei care vor sa ne ajute la portal si nu fac parte din cercul moderatorilor, sa imi dea un pm in cazul in care nu sunt propusi aici).

Iata cum sta treaba cu portalul. Or sa existe acolo multe chestii, mult mai multe decat sunt acum... insa cum imaginatia mea debordanta nu a scornit cine shtie ce, astept si sugestiile voastre a ceea ce ati vrea sa mai gasiti acolo...

Categoria principala de atractie sunt stirile. In momentul de fatza eu caut si pun stiri, dar daca sunteti interesati, puteti sa va faceti cont si sa imi trimiteti stiri, pe care eu le voi aproba au ba... Daca aveti site sau altceva... puteti sa puneti doar inceputul stirii, iar la textul lung am sa va pun link-ul de la stirea de pe siteul vostru (asta numai in cazul in care stirea e bomba si nu apare decat la voi pe site, nu si pe altele)

Ceea ce astept cel mai mult de la voi, este sa trimiteti stiri la sectiunea Concerte, stiri in care puteti sa adaugati si locul in care doriti sa va intalniti, cat costa biletul, alea alea... vedeti voi.

Portalul are si pagina de fani, pagina dedicata membrilor FanClub. Va puteti face si voi pagina, daca imi trimiteti mail la sopra@fanclub.ro cu poza si datele voastre (date care sa semene in mare cu formatele celorlalti membrii). In curand o sa facem si un concurs (dupa ce o sa avem mai multe pagini), concurs care o sa desemneze fanul saptamanii (cine stie... poa sa se lase si cu premii :D).

Sectiunea de mp3-uri este perfect legala, sunt mp3-uri de pe siteuri legale, asa ca nu aveti de ce sa va faceti probleme.

La sectiunea de poze, am luat poze de pe diferite siteuri... daca gasiti galerii cu formatia preferata pe anumite siteuri, puteti sa imi spuneti si in 10 min le-am pus.

Sectiunea Versuri o sa se umple incet, incet... sper sa cuprind acolo cea mai mare parte a muzicii romanesti.

La sectiunea de link-uri, poate sa apara orice site care are link spre http://www.fanclub.ro

Deci, astea fiind zice, am sa ma odihnesc putin si apoi va mai spun si restul.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Apr 13, 2002 1:59 am

iata lista celor 20 de membrii care au acces la acest forum:
1. alina
2. Aliosha
3. Andreea D
4. Andrei
5. B-O-B-O
6. DANA
7. DarKKiller
8. darkshines
9. deedee
10. Gabytu
11. ganja^^^
12. Kryszti
13. neamtzu
14. onk
15. Oribilul Mosh
16. original
17. Rolf
18. Rosu Oana
19. sly
20. Zgubilici

Daca anumiti prieteni ai vostri vor sa puna stiri pe portal sau sa anuntze concerte, puteti sa ii propuneti si eu ii pun neconditionat. Nimeni din aceasta lista sau din cei care vor mai intra, nu e obligat sa puna stire sau altceva... daca nu scrie nimic pe forumul Portal si nu o sa isi dea cu parerea despre site, atunci o sa iasa din acest grup.

Acum va rog sa va faceti un cont nou pe portal, care nu are nici o legatura cu cel de pe forum... de preferat este ca numele sa fie aceleasi, nume cu care or sa fie semnate toate articolele voastre de pe portal si pagina de fan. Daca cineva a luat deja nick-ul d-voastra, atunci imi puteti atrage atentia, iar eu am sa sterg contul respectiv si va ofer voua posbilitatea sa va inregistrati cu nick-ul de pe forum.

Peste 12 ore o sa inceapa sa functioneze si sistemul de stiri... am sa ma uit si pe sitirile pe care le-am primit pana acum (e vorba de 4 articole)... si daca totul e ok, le pun. Am sa va explic si cum trebuie sa arate o stire...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Propunere ...

Mesajde RooT » Dum Apr 14, 2002 6:13 am

Io propun sa-l adaugi shi pe Vali la lista ia ...
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Apr 14, 2002 9:50 am

ce se mai aude cu articolul meu? in fine e marpha idee , ca sa ma dau si eu cu parerea...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde vali » Lun Apr 15, 2002 1:24 pm

10x xkran, 10x a lot, dar va trebui sa discutam pe marginea propunerii tale
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Apr 15, 2002 2:33 pm

vali si Lancelot - au fost adaugati in categoria de membrii speciali, care pot sa influenteze ceea ce apare pe portal.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde vali » Lun Apr 15, 2002 2:41 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
influenteze


ce inseamna asta?
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Apr 15, 2002 2:48 pm

adica, multe... depinde de cine zice si ce anume zice
asteptam sugestii de orice natura...
noi avem niste idei... si dupa parerea noastra portalul nu a ajuns nici macar la jumatate din constructie
dar nu noi suntem cei mai experti sa spunem ce vor membrii sa vada... asa ca ii rugam pe ei sa ne spuna.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori