Pentru schimbarea nick-ului

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Oare?

Mesajde Mamaitza » Mar Ian 16, 2007 10:28 am

DeVil Bitch avea 34 de posturi atunci cand i-a fost schimbat nickul.
Mamaitza
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Dec 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Bucuresti

Sa mai citim o data!

Mesajde Mamaitza » Mar Ian 16, 2007 10:31 am

Arthemis scrie:nu ti se poate schimba nickul pentru ca ai sub o suta de posturi, citeste si tu regulamentul, sau macar primul post de pe topicul asta.
si nici nu ai voie sa faci posturi consecutive in mai putin de 3 ore



...dar de data asta, CU ATENTIE, te rog!

Cei care doresc sa isi schimbe actualul nick cu unul nou, sa scrie aici nick-ul nou pe care il doresc.

In cazul in care aveti peste 100 de posturi, aveti dreptul sa luati nick-ul unui user cu 0 posturi, al carui cont nu a fost facut in ultima saptamana (de remarca ca nu aveti voie sa luati nick-ul unor useri cu 0 posturi de cateva ori pe zi ).

Deci am nevoie de min 100 de posturi daca vreau sa iau nick-ul cuiva. Ceea ce nu e cazul. Sa ma corecteze moderatorul, daca inteleg eu gresit.
Mamaitza
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Dec 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde useru_X » Mar Ian 16, 2007 10:36 am

da, regulile speciale sunt de stricta interpretare si aplicare :)
Avatar utilizator
useru_X
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Joi Iun 08, 2006 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Ian 16, 2007 11:07 am

macrina, intentionam sa-ti schimb nick-ul, dar pentru ca habar nu ai sa vorbesti, vei fi nevoita sa mai astepti. "vreau", "am nevoie". plm, tu ai aflat ca exista si "va rog"?

lui devil i-a fost schimbat nickul desi avea 34 de porturi acum 4 ani. intre timp, regulile s-au mai modificat pe ici pe colo.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Multumesc!

Mesajde Mamaitza » Mie Ian 17, 2007 1:12 pm

baixinho © scrie:macrina, intentionam sa-ti schimb nick-ul, dar pentru ca habar nu ai sa vorbesti, vei fi nevoita sa mai astepti. "vreau", "am nevoie". plm, tu ai aflat ca exista si "va rog"?

lui devil i-a fost schimbat nickul desi avea 34 de porturi acum 4 ani. intre timp, regulile s-au mai modificat pe ici pe colo.


Si aici dreptatea e undeva la mijloc. Dar, apropo de educatie, de bun simt, etc, ma tem ca intre omisiunea lui "va rog" si "plm" este o mare diferenta. E drept, ai scris codificat, prescurtat. Considera, TE ROG, ca am scris si eu atat de prescurtat, incat nici nu se mai vede. De asemenea, e o mare diferenta intre anul nasterii mele si cel al nasterii tale. Faptul ca te pricepi foarte bine sa te misti pe aici si ca ai fost ales sa fii moderator, nu cred ca iti da dreptul sa te crezi burucul pamantului si nici sa imi vorbesti cu...plm...repet, a omite rugamintea e mai putin nepolitocos decat sa iti invoci madularul in fata mea, care iti pot fi mama fara nici un fel de probleme. Am un baiat de aproape 22 de ani si nu cred ca si-ar pemite sa isi fluture verbal sexul in fata cuiva care are anii mei...si nu neaparat. Nu suntem atat de intimi, incat sa iti permiti asta cu mine...asta fiindca ai invocat bunele maniere, nu de alta. Nu ma deranjeaza daca vei avea grija sa cosmetizezi si sa stergi postul, deoarece mesajul iti e adresat tie. Imi permiti sa nu ma adresez cu pronumele de politete, da? Daca schimbi sau nu nick-ul este problema ta, e vorba aia care zice ca, daca vrei sa ii cunosti cuiva adevaratul caracter, da-i puterea. Sa ai o zi absolut speciala, iti doresc!
Mamaitza
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Dec 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Mie Ian 17, 2007 1:28 pm

macrina, esti obositoare, pe cuvantul meu. pe acest thread se solicita, folosind sau nu anumiti termeni, schimbarea nickului. morala poti sa-mi faci in alta parte, desi nu am nevoie de ea. si inca doua chestii de final + o rugaminte:
1. nu este o foarte mare diferenta intre anul meu de nastere si al tau. aparentele inseala uneori (sincer, nu am auzit pana cum o mama care sa aiba 10 ani).
2. sunt administrator. nu moderator si nici buricul pamantului.

te rog, pe viitor, ca pe acest thread sa soliciti numai schimbarea nickului. crezi ca se poate?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Mamaitza » Mie Ian 17, 2007 5:01 pm

Desigur, am inteles, sa traiti! Vezi ca obosesti tu prea repede :)
Mamaitza
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Dec 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Mie Ian 17, 2007 10:30 pm

macrina scrie:Vreau...am nevoie sa imi schimb nick-ul. Poate fi Mamaitza?

hai, treaca de la mine. nu-i de colea sa primesti 1.000 de euro ca sa schimbi un nick.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Mamaitza » Mie Ian 17, 2007 10:51 pm

Blestem sa fie asta de la tine, sa am atatia bani, cat sa te pot mitui alta data, ca sa imi schimbi nick-ul! Multumesc frumos!
Mamaitza
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Dec 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kacio » Mie Ian 31, 2007 2:13 pm

salut ...sa-mi scoata si mie cineva va rog SS-u asta ...sa ramana doar kacio

Multam
ROCK AGAINST COMUNISM
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde une helene » Dum Feb 04, 2007 12:39 am

as vrea si eu nick-ul: une helene. multumesc.
une helene
 

Mesajde baixinho© » Dum Feb 04, 2007 10:37 am

s-a marcat.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Inuyasha » Dum Sep 30, 2007 9:35 pm

Hey
Imi schimbati si mie numele utilizatorului, va rog? As vrea Natalia. Mersi
Grow me a garden of roses, paint me the colors of sky and rain, teach me to speak with their voices, show me the way and i'll try again.
Avatar utilizator
Inuyasha
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 14, 2007 12:00 am

Mesajde Inuyasha » Lun Oct 01, 2007 1:55 am

N-am vazut conditiile, scuze. Nu mi-l mai schimbati. Raman cu Inuyasha.
Grow me a garden of roses, paint me the colors of sky and rain, teach me to speak with their voices, show me the way and i'll try again.
Avatar utilizator
Inuyasha
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 14, 2007 12:00 am

Mesajde Invincible » Lun Iun 29, 2009 6:42 pm

Invincible se re-re-re-re-re...re-intoarce! :D
Faca-se voia meaaaaa!.....
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Iun 29, 2009 6:47 pm

shiva, pe asta il inchidem ca e din 2002, s-au schimbat intre timp mai multe maruntisuri

asteapta nitel, facem altul, mai cuprinzator
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Anterior

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori