forum stefan banica jr.

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

forum stefan banica jr.

Mesajde star_sad9 » Lun Aug 19, 2002 10:21 am

mie personal imi place stefan banica jr. de mult timp, dar acum a luat amploare in muzica romaneasca si din ce in ce mai multi asculta muzica lui...rock`n`roll-ul e un gen de muzica f antrenant...
as vrea sa fac un forum stefan banica jr. cred ca sunt multi carora le place...
iau legatura cu impresarul lui, ca am nr lui de telefon, si voi face tot posibilul sa-l aduc pe forum...va voi da noutati...
cer aprobare pt forum...
star_sad9
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Vin Apr 26, 2002 7:42 pm
Localitate: vl

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Aug 20, 2002 11:31 am

pai se face... ai idee daca exista in Romania un site despre Stefan Bani Jr.?
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde star_sad9 » Mar Aug 20, 2002 6:03 pm

da, exista un site oficial dedicat lui stefan:
http://www.banicajr.go.ro.
acesta cuprinde biografie, discografie, fotografii, interviuri, download, informatii despre the 50`s si despre rock`n`roll band si multe altele...
star_sad9
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Vin Apr 26, 2002 7:42 pm
Localitate: vl

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Aug 21, 2002 2:18 pm

In cateva minute forumul o sa fie up. Momentan se va situa langa ce celelalte forumuri slab cotate. In functie de ceea ce se va posta pe el voi decide daca o sa apara pe prima pagina si pe cine am sa pun moderator.

star_sad9 - tin sa mentionez ca site-ul arata bine si daca vei reusi sa iei legatura cu Stefan dupa ce se va discuta putin pe forum, iti voi ramane indatorat. Tu ai prima sansa la postul de moderator daca voi vedea ca ai activitate pe site.

thx
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

cu dumnezeu inainte!

Mesajde star_sad9 » Joi Aug 22, 2002 11:41 am

multumesc pt ca ai inceput sa demarezi ceea ce eu visam demult...sper ca va avea succes si ca fanii nu ma vor dezamagi...
intr-adevar, voi lua legatura cu impresarul lui dupa ce se vor posta mesaje pe topic ptr a avea ce sa-i spun, sa nu-si piarda omu` timpul degeaba cu mine...eu am mai luat o data legatura cu el pt o problema personala (pe care nu mi-a putut-o rezolva, din motive independente de vointa lui...) si e un om cu care se poate discuta...
dar as vrea sa ma lamuresti...- ce inseamna mai exact sa am activitate pe site?...
star_sad9
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Vin Apr 26, 2002 7:42 pm
Localitate: vl

Mesajde Kayla » Joi Aug 22, 2002 11:45 am

Adik sa scrii mesaje.
Kayla
 

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Aug 22, 2002 6:03 pm

Exact cum a zis Emanuela, trebuie sa ai mesaje pe forumul Stefan Banica Jr. ... si daca mai ai si pe alte forumuri e si mai bine.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde macrobit » Mie Mar 24, 2004 1:01 pm

Unde pot gasi versurile melodiei "Sweet chariot" ? A little help, please.
macrobit
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Dec 01, 2003 12:13 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron