Justitie nedreapta pe forumul Fanclub

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 30, 2002 1:59 am

Sopra...vezi ca ai dat quote la posturile mele...dar apar ca si cum ar fi ale lui Bagheera !
Maine (azi,deja) o sa te invatz cum sa folosesti corect functiile forumului ! :p

Da ba...beau pe banii conducerii ! :yD

Noapte buna tuturor !

Tre' sa ne odihnim...ca maine vine baixo si ne ia in primire ! :p

PS : d'asta iubesc eu fanclub-ul , ca aici problemele se rezolva cu multa prietenie.
nici nu ne dam seama cand de la cearta ajungem la caterinca :yD
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Oct 30, 2002 1:29 pm

baixinho esti nemaipomenit! Stiu. Te iubim. Am creat un grup de fani. Si eu de ce aflu abia acum? Sa ne trimiti o poza. Poti sa o iei pe cea de pe sectiunea "Fani". Si tu esti moderatorul. Multumesc! Ai un post extrem de important. Stiu si asta. Poti sa ti-l bagi in cur. Am incercat, dar nu intra monitorul! Pentru mine esti un 0 si nimic mai mult. Bine ca nu m-ai bagat la numerele negative. Acum baneaza-ma ca sincer sa fiu nu ma mai intereseaza. Pai daca nu te intereseaza, la ce sa ma mai complic?! Atmosfera e mult schimbata fata de cum o stiam eu. Asta e ultimul meu post pe Fanclub. Da?

Cat despre baixo,chiar daca are dreptate...nu s-a exprimat prea frumos. Si asta nu e bine,pt. un moderator.
Trebuia sa vorbeasca mai cu calm ,nu asa cum a facut-o....ca doar nu e Masi de pe CG !

Nu am vorbit, am postat, dar de... Si chiar am fost calm. Serios!

Eu am cerut niste explicatii, tu (Sopra) le-ai dat si apreciez , Dinu s-a bagat cu nasu' in cacat si baixinho a poftit si el si l-a mancat pe tot.
Si care este problema? Doreai si tu si nu ti-a mai ramas?

Probabil ca am exagerat si eu si o sa fac primul pas spre impacare. =D Eu imi cer scuze pt ca am scris lucruri mai putin frumoase dar doresc sa-si ceara scuze si baixinho aici in public. Ca formularea corecta este "sa-si prezinte" nu "sa-si ceara" - asta conteaza prea putin (pentru tine). Pentru ce sa vin cu scuzele? Ca am mancat cacat? Adica sa fim chit si sa dam mana virtual. Acum?

Dinu nu are nici un rol in discutia asta si posturile lui sunt total aiurea... dar si ei sunt de-ai nostrii. daca te superi pe baixinho, eu nu am ce sa-ti fac, din ceea ce vad, a actionat corect si era de datoria ta sa citesti celelalte subiecte si sa vezi daca sunt altele asemanatoare. No comment.

Eu consider discutia incheiata. Dar daca cineva va mai avea ceva de spus la adresa persoanei mele, voi fi nevoit sa raspund.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Oct 30, 2002 3:07 pm

subiect inchis. gata cu prostiile si lucrurile serioase, inapoi la aberatii.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Anterior

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron