Propunere

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Propunere

Mesajde omu_vexx » Mie Oct 30, 2002 11:08 am

Dupa parerea mea ar trebui un subiect de genu' "Mai animalule ti-am sters thread-ul pentru ca...". E destul de nasol sa faci unu' cat de prost ar fi si sa te trezesti a doua zi ca nu-i mai dai de urma!
I drink to drown my sorrows, but the damned things have learned to swim.
Avatar utilizator
omu_vexx
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Sâm Oct 12, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Oct 30, 2002 11:56 am

Din cauza asta este forum de reclamatii. Poti sa facu subiect aici despre subiectul care ti-a fost sters, iar moderatorul o sa-ti explice ce si cum.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde omu_vexx » Joi Oct 31, 2002 7:55 pm

Da, multumesc d-lui Sopra pentru dreptul la replica acordat.
Pe scurt, am deschis un thread pe forumul "Totul despre sex" cu subiectul "Mai exista femei cinstite (cuminti)?", iar a doua zi nu l-am mai gasit. As vrea sa rog moderatorul respectivului forum (si anume pe d-l B-O-B-O) sa-mi explice de ce a sters acel thread pentru ca pe viitor sa nu mai comit astfel de greseli.
Va multumesc!
I drink to drown my sorrows, but the damned things have learned to swim.
Avatar utilizator
omu_vexx
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Sâm Oct 12, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Joi Oct 31, 2002 9:01 pm

Personal nu mi sa parut adecvat continutul subiectului si felul in care ai adresat problema... daca vrei mai fac odat subiectul dar scrie mai frumos si cu explicatie de ce si cum...nu numa o afirmatie fara dovada...mersi
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori