Posturi monosilabice

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Posturi monosilabice

Mesajde Bagheera » Lun Noi 04, 2002 4:51 pm

Pe Generalitati, Aberatii, Fanclub Steaua, Fanclub Dinamo, Scoala Veche si inca cateva lumea se chinui cat de cat sa bata in tastatura si sa scoata o idee cat de cat... Exceptie face thread-ul Say what's... de pe aberatzii unde refulam noi. Am parcurs atazi mesaje referitoare la Animal X , Andre, Candy si inca cateva formatzii din astea care asculta bagabontzii :D si am descoperit cu stupoare multe posturi gen: :D , bau, Hienaaaa, ahhhh, offf are prietena, uraaa i-a murit prietena , cand a zambit roscata? e mai rasa la pasarica Andreea A sau Andreea B. Eu inteleg ca sunteti fani dar eu n-am zis (si nimeni de altfel) Neagaaaaaa, sau Tricaaaa sau Piti isi mananca mucii.
Pentru imbunatatirea Fanclubului depuneti si voi un pic de efort si ganditi un pic inainte de a scrie!!!

Multzumesc pentru atentzia acordata!
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Noi 04, 2002 5:04 pm

Mai Bagheera,nu prea avem ce face impotriva acelora ce scriu acolo. Gandeste-te si tu ca majoritatea au 13-14 ani ! Despre ce sa vorbeasca si ei ?
Oricum..ideea ta este buna. Imi pare bine ca doresti sa itzi aduci aportul la imbunatatirea forumului,la nici o saptamana de la revenirea ta.

IN alta ordine de idei....daca ash modera eu p'acolo....nu cred ca ar mai ramane 100 de posturi din toate forumurile monosilabice.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron