mi-a luat sopra jucaria

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

mi-a luat sopra jucaria

Mesajde eyewitness » Mar Noi 05, 2002 9:16 am

mah sopra imi deschise si mie moshu un thread acolosha si ma bucuram si io ca putine mai e lucrurile care ma mai bucura acu la varsta mea, si venisi tu si-l inchisesi. ce te deranja? era pe aberatii ,ingerasi, heruvimi si alte alea. ce ejti invidios ca pe tine nu te plezni ingerasii ca pe moshu?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Noi 05, 2002 9:47 am

da... se pare ca a fost ideea Moshului... si ca de obicei, aceasta e una proasta. E subiect de scandal si a iesit scandal... ba chiar s-a lasat si cu amenintzari. Stiu ca astea au succesc, dar dupa incidentele de acum 2 luni am hotarat sa nu mai permit astfel de subiecte.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Noi 05, 2002 9:52 am

@sopra
ok,inteles,sa traiti.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Noi 05, 2002 10:04 am

Initial trimis de Sopra Tutt1
da... se pare ca a fost ideea Moshului... si ca de obicei, aceasta e una proasta.


Iarta-ma Sopra...ca nu am permis stricarea unui subiect pe Scoala veche. Imi cer scuze..ca nu am continuat pe acel forum discutzia cu eyewitness.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Noi 05, 2002 11:16 am

Daca te mai prind ca ai sa comentezi candva ... ca ce forum de kkt e ala de aberatii... si altele care nu sunt moderate de tine, am sa te iau la shuturi si am sa te trimit la altii... ca eu te-am suportat destul.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori