IQ-uri negative

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Am dreptate?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

IQ-uri negative

Mesajde marian jan » Joi Noi 21, 2002 3:11 pm

De ceva timp incoace,apar subiecte facute pe diferit thread-uri in care posteaza anumite persoane(mereu aceleasi).In ele este vorba de ce mult s-au bucurat ca au primit un telefon de la un prieten vechi,cu care nu mai vorbisera de muuult(de vreo 3 ore probabil),de cat o are Y de la formatia X,mesaje gen "da,ai dreptate", "nu,nu e asa".parca astea se sanctionau cu avertisment,nu?M-am saturat de pizdulici de 15 ani care stau toata ziua si contempleaza la dragostea vietii lor si care se cred deasupra tuturor.Le sfatuiesc sa isi mute pe animal x sau 3sud-est sau andreea b sau care dracu mai sunt listele de discutii,precum si subiectele facute de ele.Daca nu, poate le muti tu,Sopra.
Mi-e scarba sa mai citesc ce se scrie pe forum.Fa ceva,toa'rashu presedinte!

"Dac-as fi pentr-o zi presedinte..."
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 21, 2002 3:25 pm

Da,Aline. E prea adevarat ceea ce zici. Pana si mie mi s-a facut scarba de respectivele persoane. Daca ...pana si mie a ajuns sa imi fie sila..inseamna ca e ceva grav,prietene.

M-am saturat sa vad pe subiectele unde alta data postam cu placere...posturi precum cele expuse de Alin,in postul sau de mai sus. Poate si din acest motiv am lasat-o mai moale cu postatul in ultima vreme.

M-am saturat de mesaje monosilabice care nu aduc nimic nou , nimic bun ,nimic de valoare.
Plecatzi acasa utzelor ! Nu avem nevoie de voi !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Noi 21, 2002 3:29 pm

Ok. vreau o lista cu subiecte... forumurile pe care se afla si eventual... forumul destinatie :)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde dEpEchEmIND » Joi Noi 21, 2002 5:17 pm

Am vazut shi eu multe posturi formate numai din 2-3 zambaretzi. Am vazut thread-uri monosilabice tot pe Animal X , de asta mai intru shi eu din cand in cand pe-acolo sa ma distrez. De astea de genul ,,care-i cel mai sexy" sau ,,ce alte nickuri le-atzi mai da'' sau ,,in ce s-ar reincarna animalutzele" sau ,,ce-au fost intr-o viatza antorioara"Numai cand vad numele thread-urilor ma busheshte rasul, apai posturile. E prea multa puerilitate acolo.

Eu imi pazesc forumul meu. Vreau sa fie cel mai curat. Ce nu-mi convine shterg sau dau avertisment.
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

pt. Sopra

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 21, 2002 5:23 pm

Alin a explicat foarte frumos cam la ce posturi si subiecte se refera. Nu mai face pe "niz-naiul" cu noi. Imi este greu sa cred ..ca toata lumea vede..mai putin tu !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Noi 21, 2002 5:30 pm

S-au stricat pana si cele 2 clasice de pe aberatii : "say what's..." si "the longest..."

Chiar daca erau destinate abararii parca nu erau mereu pline de stupizenii fara sens (uneori erau comice)

Acum putem afla cand cineva plaeca, este in pauza sau vine de la scoala, ca are teza maine, ca a fost usor la teza de ieri, etc...

Eu nu mai intru de foarte mult timp pe forumurile care nu ma intereseaza dar zilele trecute am accesat 2-3 threaduri de pe Animal X pentru ca erau pe hot topics si aveau denumiri hilare.

Acolo este un chat online. Mesaje monosilabice insotite de emoticoane. Dar chiar nu m-ar interesa daca ar unii useri ar ramane acolo si nu si-ar intinde posturile si prin alte parti...

Slava Domnului ca pana si lui OM "a inceput sa-i fie sila", dar e cam tarziu nu ? A fost el locomotova dar acum vagoanele merg din inertie.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Noi 21, 2002 5:43 pm

Din actualul regulament de pe Animal X

4.Postarea fara logica,lipsita de sens,trivialitatile,injuriile,jignirile si mesajele de bagare in seama sunt interzise..orice mesaj personal stupid va fi sters imediat iar userul vinovat va fi sanctionat .Daca acesta nu inceteaza,atitudinea sa va fi adusa la cunostinta administratorului,riscand sa fie banat de pe acest forum

6. Nu sunt acceptate devierile de la subiectul abordat

3.Este interzisa folosirea forumului pe post de mirc.Pentru asta exista mesaje personale si yahoo messenger


Ma bucur sa vad ca aceste reguli sunt respectate cu strictete.
De ce ati mai lipit regulamentul totusi ?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 21, 2002 5:46 pm

Da,recunosc. Am gresit. Asta e. OM sunt si eu. :p

Aliosha,dar sa privim putin si asupra forumului de muzica. Parca nu mai este ca altadata. Nu scriam eu foarte mult acolo,iar cand o faceam ..scriam la "Melodii de moment" . Aflam si eu noi melodi...ce sa imi trag de pe net ,unele explicatzii.
Acum tre' sa caut posturile interesante prin marea de posturi date doar de dragul de a posta de anumitzi useri.

Uite,Sopra....fara sa vrem ti-am dat cateva exemple de subiecte.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Joi Noi 21, 2002 5:59 pm

Initial trimis de dEPECHEmIND
Am vazut shi eu multe posturi formate numai din 2-3 zambaretzi. Am vazut thread-uri monosilabice tot pe Animal X , de asta mai intru shi eu din cand in cand pe-acolo sa ma distrez. De astea de genul ,,care-i cel mai sexy" sau ,,ce alte nickuri le-atzi mai da'' sau ,,in ce s-ar reincarna animalutzele" sau ,,ce-au fost intr-o viatza antorioara"Numai cand vad numele thread-urilor ma busheshte rasul, apai posturile. E prea multa puerilitate acolo.

Eu imi pazesc forumul meu. Vreau sa fie cel mai curat. Ce nu-mi convine shterg sau dau avertisment.

o sa fie forumul tau atunci cand o sa te rogi tu de sopra saptamani intregi sa-l creeze,cand o sa muncesti tu sa-l faci si mai ales cand nu or sa mai existe subiecte stupide ,asa cum sunt acum.mi-e sila de tine!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Noi 21, 2002 6:09 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh

Aflam si eu noi melodi...ce sa imi trag de pe net ,unele explicatzii.
Acum tre' sa caut posturile interesante prin marea de posturi date doar de dragul de a posta de anumitzi useri.



Spune-mi daca este multumitoare noua regula de acolo.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde dEpEchEmIND » Joi Noi 21, 2002 6:16 pm

mi-e sila de tine!


Inca o realizare de-a mea pe forum :D
L-am facut pe SOD sa ma urasca shi sa ma antipatizeze! Vai ce bine ma simt! Nu intzeleg ce vrea totushi de la mine. Ce fel de subiecte vrea sa fac? Eu fac thread-uri cat se poate de normale, asa cum am vazut pe alte forumuri DM internatzionale.
Ori nu poate trai cu gandul ca eu moderez acest forum shi incearca la greu sa ma descurajeze?
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 21, 2002 6:18 pm

Ocin harasho,gospodin Alexei ! Asa mai merge !

Iata,Aliosha a facut un prim pas in eradicarea problemei mentionate de fondatorul acestui subiect.
Sopra ar trebui sa iei si tu unele masuri in ceea ce priveste unele subiecte de pe aberatzii,subiecte pe care noi forumistii mai vechi le iubim si nu le dorim stricate .
Sunt curios ce ai sa faci . :-"
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 21, 2002 6:19 pm

SOD si depechemind....va rog sa va certatzi in particular. Nu stricatzi acest subiect ,ca o sa-l inchida Sopra daca va certatzi pe el !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde marian jan » Joi Noi 21, 2002 9:45 pm

"dap..pai azi am facut doar trei ore : fizica , geografie si romana...super cool,zic eu!! diriga ne-a invoit de la restul orelor si noi ,elevii clasei 9A din lic. Gheorghe Sincai ( cu ocazia asta poate imi faceti vreo vizita ) am mers de la tineretului pana la guvern ( precizez: pe jos) sa fim alaturi de tara noastra
...tipa patriotismul in mine... "


model de mesaj postat pe "Ce ne-a incantat sufletul azi".
nu stiu,asa era si inainte?"
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Joi Noi 21, 2002 9:53 pm

sunt de acord...acum nu ca sunt eu motorashul ce duce forumul dar dak ma uit in spate la toate posturile mele nu cred k sunt prea multe cele in care sa fi aberat comparativ cu cele in care am avut ceva de zis shi pe care sper k lumea le-a citit cu placere. Nu pot sa nu remarc ca intr-adevar forumurile au devenit chaturi, inundate fiind de divershi useri cu nume hilare shi ale caror mesaje induc o stare de repulsie celorlaltzi. Aici cred k ar trebui sa intervina moderatorii kre sa ia pozitzie shi care sa taie in carne vie. Aliosha cred k face exact ce trebuie shi ar fi bine daca shi restul (mai ales sopra pe aberatzii) ar face la fel. Eu unul nu am mai scris il ultima vreme la fel de des...m-am rezumat la cateva forumuri, in special la cele pe care mai am shi niscaiva treburi (adik pe care le moderez)...sper ca situatzia sa se remedieze...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Vin Noi 22, 2002 12:11 am

Aline, exemplul asta vroiam sa il dau si eu pt ca aparuse exact dupa ce postasem noi primele pareri.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Vin Noi 22, 2002 12:44 am

Mi se pare o situatie inevitabila atata vreme cat alaturi de forumuri serioase exista si forumuri dedicate tuturor cacatilor gen zoofilix si intreaga pleiada de curve autohtone.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Noi 22, 2002 5:12 am

Pe aberatii am luat o prima masura (a se vedea posturile de pe subiectele respective... care fac ca intreaga atmosfera sa fie una nasoala). De acum o sa fac curatenie in sensul cerut de voi. Va rog ca de fiecare daca cand vedeti un post ... prea post ... sa il reclamati la moderator prin link-ul alaturat.
Pe forumurile de muzica incriminate... este bine asa cum e. Mai bine nu se poate.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Noi 22, 2002 10:38 am

tot eu. Am aprofundat putin problema... si referitor la subiectele idioate am ajuns la concluzia ca uneori nu e nevoie decat de un buton de play... ca restul vine de la sine, fara munca si fara nici cel mai mic efort :D.

Ramane de vazut cum putem sa reparam. Adica, voi, cei care le criticati puteti sa le reparati, eu doar impun.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Noi 22, 2002 10:43 am

Initial trimis de dEPECHEmIND
Am vazut shi eu multe posturi formate numai din 2-3 zambaretzi. Am vazut thread-uri monosilabice tot pe Animal X , de asta mai intru shi eu din cand in cand pe-acolo sa ma distrez. De astea de genul ,,care-i cel mai sexy" sau ,,ce alte nickuri le-atzi mai da'' sau ,,in ce s-ar reincarna animalutzele" sau ,,ce-au fost intr-o viatza antorioara"Numai cand vad numele thread-urilor ma busheshte rasul, apai posturile. E prea multa puerilitate acolo.

Eu imi pazesc forumul meu. Vreau sa fie cel mai curat. Ce nu-mi convine shterg sau dau avertisment.


te-ai gandit totusi ca unele posturi chiar monosilabice +un emoticon pot exprima mult mai mult decat toate aberatiile tale pe 20 de randuri ?

iar cu curatenia ? e relativa atata timp cat se posteaza odata pe luna pe-acolo ,iar cu stersul mai bine ai incepe chiar cu posturile tale. unele sunt chiar hilare si e blasfemie la adresa baietilor alora de la dm in a caror fan te erijezi. acum nu stiu prea bine regulamentul ,dar ai putea sa-ti dai si vreo 2-3 advertismente macar pt decenta ,daca posezi asa ceva, cu toate ca m-ar mira...,mai ales ca te pozasi si-n livada ca in videoclipu ala cu dm, sa te pui in pielea artistului ...da' se pare ca nu te pusesi prea bine...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Noi 22, 2002 2:07 pm

Cu ocazia sfintelor sarbatori de craciun, va urez sa discutati relativ la ceea ce se doreste. Posturile de scandal or sa fie sterse de acum inainte.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Noi 22, 2002 4:16 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
Cu ocazia sfintelor sarbatori de craciun, va urez sa discutati relativ la ceea ce se doreste. Posturile de scandal or sa fie sterse de acum inainte.

cu alte cuvinte sa intelegem ca restrictia este numa cu ocazia craciunului iar in rest putem discuta si ce nu se doreste? soprane poti sa fii ceva mai clar nu de alta da' sa nu iau vreun ban aiurea...de revelion sau pashte...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Noi 22, 2002 4:25 pm

era o aluzie subtila aia ... pentru cineva anume ... ca sa nu tzipe ca i-am sters postul.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Noi 22, 2002 4:30 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
era o aluzie subtila aia ... pentru cineva anume ... ca sa nu tzipe ca i-am sters postul.

stiam soprane ca-l vazui da poate reuseam sa te pacalesc si sa-ti smulg un "da" pt celelalte sarbatori...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Mirela » Vin Noi 22, 2002 4:40 pm

Sopra...am totusi o intrebare. cum ai sa restrictionezi posturile de genul "m-a sunat x, ma gandesc la teza de maine" pe Say what..... cand scopul threadului e sa se spuna la ce ne gandeam in acel precis moment.? daca lutza vine si-ti spune...pai io ma gandeam ca dau maine teza.sau io is in lunch si ma gandesc la ce am vorbit cu prietenul acum 2 ore.... how do you argue with that?
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde dEpEchEmIND » Vin Noi 22, 2002 6:07 pm

Sopra, imi dai voie sa redeschid thread-ul ,,topic anit-dEPECHEmIND"?
Vad ca are multzi adeptzi.
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde onk » Vin Noi 22, 2002 6:13 pm

Sopra, daca tot suntem pe "sugestii, probleme, etc" ti-as propune sa faci un anuntz subtil prin care sa informezi userii acestui forum sa inceteze cu cultul personalitatzii. Nu este un forum de gunoi care sa primeasca toate refularile, cu alte cuvinte nu mi se pare corect ca la fiecare zguduire mentala sa se apuce fiecare sa deschida un subiect propriu de genul "Asta e problema mea personala, cea a userului... nustiucum..."
Cu alte cuvinte m-am cam saturat de bagarile astea in seama "UITEE....AICI SUNT.... NU MA VEDE NIMENI....? ZICETI CEVA SI DESPRE MINE.....VA ROG....AICI...AICI....UITATI-VA JOS, SUB PICIOARELE VOASTRE....CALCATI-MA....SCUIPATI-MA... NUMA BAGATZI-MA IN SEAMA.....DOARE SA FIU IGNORAT...VA ROOOOOG.....!!!! OAAAAA"
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Mesajde ombladom » Vin Noi 22, 2002 6:26 pm

Nu inteleg de ce atata cearta din cauza unui forum pe internet...eu zic ca nu ar trebui sa fie luat asa in serios...daca unele persoane vin aici ca sa poarte discutii serioase...atunci eu zic ca ceva nu e in regula cu acele persoane. Parerea mea e ca internetu e un loc unde lumea vine sa se distreze, sa faca misto, etc, deci prea multa "politie" strica buna stare a unora si ii convinge sa nu se mai intoarca aici. In alte cuvinte...cred ca ar trebui ca oamenii sa mai si fie lasati in pace...si sa nu mai fie moderatorii asa stricti pt ca lumea nu este chiar asa de dependenta de forumu asta incat sa le pese de avertismente sau alte discutii purtate la adresa lor.

p.s. sper sa nu m-i se stearga acest post...raspundeti la el care vreti
ombladom
 

Mesajde dEpEchEmIND » Vin Noi 22, 2002 6:56 pm

Te mai rog inca ceva: sa scotzi chestia aia cu Quote-urile. Doar n-o fi forum de comentarii ,,literare".
Nu de alta dar a inceput sa ma scoata din sarite asta, mai ales cand postez shi eu ceva pe un thread care mi se pare interesant, shi ma mai trezesc cu surpriza sa vina nushtiu care nea Caisa shi sa-mi dea quote sa ma comenteze ca nu-i convine ce-am scris, shi apoi sa mai zica shi nu stiu ce despre felul meu de-a fi shi despre persoana mea. Eu scriu despre mine shi-mi exprim punctul meu de vedere.
Ce-i doare pe altzii de posturile mele?
Deja nu mai postez cu placerea cu care postam la inceput:(. S-ar putea ca de curand sa ma retrag de pe forum spre bucuria unora.

pt 'nea Caisa: cine se simte sa ma comenteze!:mad:
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Mirela » Vin Noi 22, 2002 6:57 pm

altul care vrea sa fie bagat in seama....

prea mult "politie" strica buna stare a unora

vroiai sa zici bunastarea unora.....

probabil acolo pe unde citesti/postezi tu nu se discuta chestii din astea, dar mai sunt cateva threaduri unde lumea chiar intra ca sa mai poarte o discutie serioasa,cine stie,sa mai invetze cate ceva,sa isi expuna parerile etc.
dar de unde sa tii tu asa ceva??
daca pentru tine e totu distractie si misto...whatever.
dar unii dintre cei care mai intra sa citeasca ceva pertinent s-au cam saturat de posturile aberante si lipsite de sens. putina "politie" nu ar strica.

in fond...why am i even bothering with you?

Edit: nu ma obosesc sa mai scriu un post,cred ca pot sa va bag pe amandoi in aceeasi oala.

Depeche....crezi ca o sa se darame lumea daca ameninti ca parasesti forumul? if you really want to do it...just shut up and go for it..daca nu...calmeaza-te.nu te mai ataca pentru orice tampenie si inceteaza sa mai pozezi in victima.

la chestia cu quoturile....chiar nu stiu daca sa rad sau sa ma ingrijorez.
patetic! :(
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Următorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator