Forum de matrimoniale

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Doriti forum de matrimoniale?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Forum de matrimoniale

Mesajde Sopra Tutt1 » Dum Noi 24, 2002 5:05 pm

Stiu ca am mai avut unul si ca a fost un esec total... insa ma gandesc ca ar putea sa prinda un astfel de forum... in genul site-urilor de matrimoniale serioase :). Ar putea sa aiba un regulament strict si numai anunturi serioase (la prima vedere), adica cu poze si detalii. Ce ziceti, v-ar interesa?
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Pentru....:))

Mesajde Love2Fly » Lun Noi 25, 2002 1:19 am

Yeeeee....vreau forum matrimoniale.....sa-mi gasesc gagici....multe gagici.....adevarul e ca am pus ochii pe Superba Oana, e buna rau!:) anyway....sustin, am sustinut si voi sustine forumul de matrimoniale!
Sopra...bafta!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Hera » Lun Noi 25, 2002 1:42 am

Iti dai seama cata caterinca se va face pe el? :D ( chiar de-ar avea el reguli stricte!)
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde RooT » Lun Noi 25, 2002 3:58 am

Se pricepe cineva la sex, love, prietenii, matrimonial shi alte chestii de genu asta ?

Un fel de chestii de genu ...
how to make a girl want you
how to be atractive
what do girls and boys want
..........................

Caut editori de articole pentru un site international (in engleza) pe domeniu asta ... :)
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde dinu » Lun Noi 25, 2002 4:23 am

Allah sa ne ajute, sa salvam putina demnitate !!! Lasa ma, ca merge bine situ si fara matrimoniale... si pe urma e evident ca e un esec pentru ca ai targeturi diferite. Forumu' e populat de scolarei 14-25, si matrimonialele e pentru distrusi si dame putrede cari saliveaza pe taste... Hic... parerea mea !
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Lun Noi 25, 2002 5:03 am

Ca bine zici dinule...

Oricum , daca l-ai face cred ca ne-am strica de ras.

Krono5, tu cauti pe cineva gen "Miss Ellie" sau cum o chema pe aia care scria la o revista de femei (imi scapa numele)?

:p
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Noi 25, 2002 7:49 am

parerea mea:

mai bine faceti separat un site care sa foloseasca aceeasi baza sql ca a forumului (sa nu mai fie nevoie sa te inregistrezi) unde sa iti poti posta poza si cateva detalii si unde noi sa putem cere numere de telefon si poze nude :)

si sa fie cu reguli stricte, nu ca ala de dinainte
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde belenenses » Lun Noi 25, 2002 12:12 pm

Cred ca nu-i o idee buna. Uitati-va pe net la siturile romanesti existente, sunt sufocate de anunturi cu tenta sexuala sau neserioase, poze luate de pe net, s.a.m.d. Stiti cazul Treptow de la Iasi ? Ei bine,Treptow si partenera erau prezenti cu anunturi peste tot pe internet intr-o vreme. Probabil ca sunt multi alti maniaci in libertate. Daca vreun user de pe-aici doreste sa cunoasca un alt user poate usor sa-i analizeze 'posturile' de pana acum, sa-si faca o impresie asupra celuilalt si sa-i trimita un mesaj personal. Daca si celalalt e de acord, ok, s-a facut lipeala. Plus ca mai sunt si intalnirile intre forumisti din Backstage si diverse alte actiuni unde se pot infiripa relatii diverse intre membrii acestei comunitati. Daca totusi se face, macar interziceti utilizatorilor anonimi si celor ne-membri sa posteze, iar in cazul posturilor membrilor cu texte neserioase/sexuale si poze copiate propun stergere imediata si ban definitiv.
belenenses
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Mai 21, 2002 9:56 am
Localitate: Iasi

Mesajde RooT » Lun Noi 25, 2002 12:23 pm

Dupa cum shtitzi .. a mai fost o incercare de genu asta ... a cam fost eshec ... :) pt. ca cei mai multzi fac caterinca la asha ceva ... fapt oarecum normal cand vezi anuntzuri complet anapoda ...:D

Parerea mea ca singura shansa ar fi un moderator "rau".

Faza e ca cei mai multzi membrii noi vin in cap cu ideea de a agatza .. of course ca nu prea le iese .. da macar vin pentru asta ... fapt care poate aduce vizitatori ... unii se cumintzesc .. altzii se cara .. oricum .. totzi apuca sa vada forumuril .. subiectele .. shi alte chestii de pe site ...

Io zic da ... da vreau un moderator RAU
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde RooT » Lun Noi 25, 2002 12:27 pm

Uite care-i faza cu anuntzu ala ... vreau sa fac un site pe subiecte de genu ala. Daca e cineva sa aiba documentatzie .. sau sa se priceapa ... shi are chef sa contribuie ... ar fi super ...
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron