Inainte de a lua ban....

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Inainte de a lua ban....

Mesajde dEpEchEmIND » Vin Dec 27, 2002 7:47 pm

Cer permisiunea Oribilului Mosh sa ma lase sa spun tot ce am de spus. Moshule, aseara am fost neplacut impresionata de atitudinea ta fata de mine si felul cum mi-ai ,,vorbit" pe Ym. Mai ales ca m-ai convins ca tu m-ai banat. Sa stii ca eram pe forum atunci cand ai scris postul asta. eh, bun. L-am citit, iar atunci cand am vrut sa intru pe Generalitatzi mi-a aparut mesaj Vbulletin. M-am delogat, iar peste un timp am intrat iar. Era clar. Am fost banata.Ca sa-ti eu raspund la mesaj: nu nu mi se pare o forma corecta!
Moshule, eu apoi, te-am intrebat normal:
evelyn862002: bai moshule
evelyn862002: Tu m-ai banat?
evelyn862002: raspunde
evelyn862002: daca ai fost tu, te sterg de pe lista mea de prieteni


La care tu:
oribilul_mosh: tu esti vaca?

sa nu te miri ca dupa asta ti-am spus ca esti bou! Puteai sa mintzi, dar macar sa mintzi cu cuvinte frumoase.Mi-ai ridicat ban-ul sa nu mai am ce demonstra.Sunt convinsa de asta.
oribilul_mosh: sa stii ca m-ai jignit
oribilul_mosh: sa nu temai prind ca mai postezi p forum!

si tu m-ai jignit moshule,ca si majoritatea userilor de pe-aici. Toti m-ati atacat, m-ati insultat si m-ati inferiorizat! Chiar unii cu care nu discutasem niciodata! De asta am ajuns ce-am ajuns in ultima vreme! Voi m-ati determinat sa fiu asa. Daca erati mai prietenosi si ingaduitori cu mine as fi fost un adevarat exemplu pentru forum. Nu vreau putere sau vreo moderare sau ceva. Ma multumesc cu putin. Urasc puterea si pe cei care trateaza de sus. De asta, in ultima vreme, eu am refuzat sa scriu posturi de calitate. Am preferat statutul de "lutza", pentru ca "lutzele" n-au o putere prea mare. Si nu din cauza ta moshule, pentru ca nu erai admin pe-atunci.

Acum ca esti "sus" ai abuzat de putere tratandu-ma ca pe ultimul om. Mi-ai demonstrat ca nu esti decat un snob afurisit insetat si indragostit de putere. Nu esti moshul pe care-l stiam eu. Esti complet schimbat:(.

Imi pare rau dupa tine!

PS:daca vrei atat de mult sa nu ma mai vezi pe forum, imi iau jucariile si plec. Dar sa tii minte ce ti-am spus.
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Dec 27, 2002 7:52 pm

Daca pretinzi ca ai fost banata..spune si userilor ce simptome aveai in timpul banarii !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dEpEchEmIND » Vin Dec 27, 2002 8:05 pm

Daca n-ai inteles ceva, postul se poate reciti.

Mai sunt multe de spus.
Si te mai intreb odata:
Ce-ai avut aseara cu mine?
Ce-a fost cu atitudinea aceea? Faci crize de nervi?
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Vin Dec 27, 2002 8:49 pm

Am avut o discutie cu dm in care i-am demonstrat ca nu a avut nici un ban. Mai mult, am facut o proba cu ea (am banat-o timp de 2 minute) ca sa se convinga ca nu e acelasi lucru cu ce i-a aparut ei ieri.

Dm, te-ai enervat de pomana pentru ceva ce nu s-a intamplat.

Moshu de cand e administrator a dat dovada de multa cumpatare si niciodata nu si-a depoasit atributiile. Dupa cum poate stii, eu sunt cel care da ban pe forum si te asigur ca el nu a facut nicidata asta, nici macar in gluma.

Asadar pentru acuzele grave pe care i le-ai adus ar fi necesare niste scuze. Restu, sunt problemele voastra si e bine sa le reglati pe ym , pm sau porumbei calatori, nu pe forumul de sugestii, probleme si reclamatii.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde dEpEchEmIND » Vin Dec 27, 2002 9:10 pm

o parte din discutia cu Aliosha.
Moshule, ai ramas invaluit in mister?
Hai ca-mi cer scuze sa nu stricam prietenia. Doar am petrecut si seri placute impreuna, nu?
Noroc ca am mai aflat ceva despre forum de la Aliosha.

PS: mai ai grija la limbaj, ca-mi dai multe de banuit!Sunt cam naiva din fire:p
Fişiere ataşate
untitled-10.jpg
untitled-10.jpg (268.09 KiB) Vizualizat de 1566 ori
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

NU ESTE POST DE BAGARE IN SEAMA

Mesajde baixinho© » Vin Dec 27, 2002 9:40 pm

Problema a fost rezolvata (din ce vad), dar as veni cu o sugestie!

Initial trimis de Aliosha
Restu, sunt problemele voastra si e bine sa le reglati pe ym , pm sau porumbei calatori, nu pe forumul de sugestii, probleme si reclamatii.


Sau pot face ca nenea ala din "Copii capitanului Grant": sa arunce in Dambovita o sticla cu o hartie care sa contina un mesaj. Buna ideea, nu? :D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: Inainte de a lua ban....

Mesajde vali » Sâm Dec 28, 2002 12:56 am

Initial trimis de dEpEchEmIND
Toti m-ati atacat, m-ati insultat si m-ati inferiorizat! Chiar unii cu care nu discutasem niciodata! De asta am ajuns ce-am ajuns in ultima vreme! Voi m-ati determinat sa fiu asa. Daca erati mai prietenosi si ingaduitori cu mine as fi fost un adevarat exemplu pentru forum.
[...]
PS:daca vrei atat de mult sa nu ma mai vezi pe forum, imi iau jucariile si plec. Dar sa tii minte ce ti-am spus.


depechemind
se pare ca multe lume de pe acest forum nu te simpatizeaza. nu am plecat niciodata urechea la ceea ce zic altii si, crede-ma, altii au zis mult si bine la adresa ta. oameni a caror parere o respect. daca ar fi fost dupa unii, ai fi avut ban de mult. probabil ca toti avem cate o cruce de carat si am zis ca, deh, sunt si ei copii, sa ii lasam se se joace intr-un colt asa cum vor ei, sa nu fim rai.

nu este vina mea ca nu te place lumea (vorbesc aici in calitate de cititor de posturi pe acest forum). nu sunt eu de vina ca tu esti mai mica si ai impresia ca trebuie sa fii centrul atentiei, altfel lumea ta de carti de joc se va prabusi. daca vrei sa te integrezi - bine. daca nu, iarasi bine. o sa plangem dupa tine 1 minut si o sa ne treaca. dar asta nu iti da voie sa asasinezi lumea cu mesajele tale de autocompatimire de 2 lei pe tot forumul, plangandu-ti singura de mila. daca e sa se mai intample, voi propune eu banarea ta. poti sa plangi cat vrei, poti sa consideri lulmea nedreapta, poti sa stai in cap.

dar situatia sta cam asha: momentan, noi 3 facem regulile si trebuie sa joci asa cum iti cantam noi, altfel te vom ruga sa te joci in alta parte. e extrem de simplu. cum ai ales sa porti haine pentru ca asa face toate lumea, aici ti se cere sa fii decenta, pentru ca asa este toata lumea.

considera asta un sfat care sa iti foloseasca pe viitor in orice situatie.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Sâm Dec 28, 2002 4:51 am

ah, si faza cu lutza-utza fuckerita e chiar de kkt. nu faci decat sa iti iei un mare si frumos ban IP.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde dEpEchEmIND » Sâm Dec 28, 2002 3:27 pm

Lutza-Utza a cazut!Nu m-am gandit ca se poate vedea IP-ul.:-"

Mi-am propus sa ma dau pe brazda de-acum incolo si sa scriu posturi de calitate. Pot sa fac asta!
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Re: Re: Inainte de a lua ban....

Mesajde baixinho© » Dum Dec 29, 2002 12:48 pm

Initial trimis de vali
o sa plangem dupa tine 1 minut si o sa ne treaca.


:con: Mie o sa imi treaca mult mai repede si fara sa plang.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori