Am si eu o mica problema.

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Am si eu o mica problema.

Mesajde dirklady » Vin Ian 17, 2003 3:58 pm

Nu stiu ce se intampla ca de fiecare data cand vreau sa deschid o fereastra.......de exemplu vreau sa-mi vad contul personal.........sau vreau sa trimit un mesaj........sau vreau sa citesc alte subiecte.........de fiecare data tre' sa ma loghez! La "modifica optiuni"am optat pentru logare automata cum intru dar nimic........stiti ceva despre acest lucru?
O mare durere sa iubesti, o mare nenorocire sa scapi de aceasta durere.
Nu exista secrete pe care timpul sa nu le dezvaluie.
dirklady
Junior Member
 
Mesaje: 119
Membru din: Joi Noi 14, 2002 11:14 pm
Localitate: italia

Mesajde vali » Sâm Ian 18, 2003 5:43 am

tools >internet options >low
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde dirklady » Sâm Ian 25, 2003 3:55 pm

Intr-adevar aveam o problema dar se vede ca nu stiti nici voi de ce...........Oricum de ceva timp nu-mi mai face asa probleme logarea. Vali .....fii mai explicit data viitoare ca n-am inteles nimic din ce ai scris.........
O mare durere sa iubesti, o mare nenorocire sa scapi de aceasta durere.
Nu exista secrete pe care timpul sa nu le dezvaluie.
dirklady
Junior Member
 
Mesaje: 119
Membru din: Joi Noi 14, 2002 11:14 pm
Localitate: italia

mai explicit

Mesajde Aliosha » Sâm Ian 25, 2003 4:15 pm

tools > internet options > privacy > Low
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde dirklady » Mar Ian 28, 2003 8:46 am

ok merci
O mare durere sa iubesti, o mare nenorocire sa scapi de aceasta durere.
Nu exista secrete pe care timpul sa nu le dezvaluie.
dirklady
Junior Member
 
Mesaje: 119
Membru din: Joi Noi 14, 2002 11:14 pm
Localitate: italia

Mesajde Ayrton » Mie Apr 16, 2003 12:47 pm

Mai fratilor, am si eu, vorba forumistei de mai-nainte o mica problema: de fiecare data cand scriu un post si apas butonul de trimite mesajul, imi vine fereastra cu "N-ai specificat thread. Daca ai urmat un link valid, te rog anunta webmasterul".
Dau Back, si iar incerc sa trimit, cateodata ma lasa, altadata nu ma lasa nici daca fac de 10 ori chestia asta. Asa ca ma duc in Winnt, Temporary Internet Files, si ma apuc sa sterg cookie-ul de fanclub, si abia apoi pot trimite postul.
Daca ies de pe fan club, si apoi revin si scriu un alt post, chestia asta se repeta pana ma aduce in pragul disperarii...
Stie cineva de ce se intampla chestia asta? Ca m-am saturat...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mie Apr 16, 2003 6:13 pm

ori iti ia prea mutl sa compui un mesaj, ori
tools > internet options > privacy > Low
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Lun Apr 21, 2003 11:35 am

Nu frate, nici daca scriu mesajul in 2 sec, tot problema asta ma loveste...
Dar nu poate fi ceva de la site? Ca pe nici un alt forum nu mi se mai intampla chestia asta... Doar aici...
Nu s-ar putea umbla pe la setarea aia care imi da mesajul ca n-am specificat thread? Acum intreb si eu, nu ma injura daca propunerea mea ti se pare idioata, ca eu nu sunt expert in soft.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

si eu am o mica problema

Mesajde sunset17 » Mar Apr 29, 2003 1:07 pm

intrebare: are voie o persoana de pe forum sa aiba 2 nick-uri? sorry... prima data am gresit eu. adik sa fie cienva care sa fie inregistrat de 2 ori? ex: oribilul mosh sa fie unul si acelasi cu aliosha? :D
sunset17
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Apr 29, 2003 12:13 pm

Mesajde eyewitness » Mar Apr 29, 2003 1:11 pm

nu. toate persoanele trebe sa aiba acelasi nick...

later edit:

1/ crestino regula forumului este ca daca scoti porumbelu si se posteaza imediat dupa nu mai editezi postu pt ca posturile ulterioare nu mai au sens...faci modificari/iti ceri scuze/faci matanii intr-un post nou

2/ ai f mare grija ca esti la a doua abatere.... pe oribilul mosh il jignesti profund daca il compari cu aliosha sau oricare alt user de pe forum. oribilul mosh e unic pe acest forum si nu are termen de comparatie. ce ai facut tu se numeste blasfemie...si risti ban o luna.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde angus » Joi Iun 26, 2003 6:49 pm

am shi io umpic de nedumirire: unde propun io la avertismente pa lutzele shi lutzii dupe forumul meu? ca i-am avertizat intai shi intai pe "banuri shi avertismente pe tot forumul", da-mi zise moshu ca nu ie bine, ca sa-mi fac subiect pa forumul meu, ca ala e locu, ceea ce am shi facut, ca sa sa vaza nominalizatzii la panoul de onoare shi sa se rushineze. cand sa dau iar un nou avertisment, de uimire ca nu-mi mai gasii subiectul uitai shi cui am vrut sa-l dau, pana cand imi urmarii subiectul cu cainii dresatzi shi il gasii pe forumul de administratzie, unde probabilitatea ca avertismentele sa fie citite de cei in cauza este mult mai mica...
moshule, lumineaza-ma din intzelepciunea ta ca am o mare nelinishte shi nu-mi va prii briza marii ca la carte de ramane misterul nedezlegat shi cu noduri.
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Iun 26, 2003 7:11 pm

anguse.. intelegi totul aiurea in ultima vreme. probabil esti cu gandul la vacanta. te inteleg. ai inteles ca BadGirl a zis ca raman 2 oameni in casa , ca eu ti-am zis sa faci subiectul mai stiu eu unde.....si cate si mai cate.

subiectul tau (pe care l-ai facut pe forumul BB...nu stiu din ce cauza) se afla cuminte si frumos pe forumul de avertizari , mutat de mine. foloseste-l cu incredere !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde angus » Joi Iun 26, 2003 7:13 pm

nu mah... in ultima zi, vor fi eliminati unul cate unul pana cand raman doar 2 in casa
now do you get it?
breh moshule, iata dovada: a zis sau n-a zis?
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Iun 26, 2003 7:15 pm

nu ma intereseaza ce a zis. e clar ca tu esti de vina si nu vrei sa recunosti. :p

:o
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron