Am si eu o opinie aici

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Am si eu o opinie aici

Mesajde dinu » Sâm Mar 15, 2003 9:09 pm

Va purtati ca niste copii. Reguli, regulamente, banari, de parca forumu' asta ar fi cine stie ce cacat atomic rusesc. Va bagati in seama ca pustoaicele alea de pe IRC, care, in lipsa de o pereche de coaie, au moderari: "da' ma crezi ca pot sa-ti dau ban ? Na !!! Ce tare sunt, am acces de 327 !". La o berica va puteti baga o pula, un sfarc sau ce-o fi la indemana, da' aici nu se accepta, ca s-au trezit douaj' de selfrighteous wannabes sa faca educatie. I-auzi si la asta "banuiesc ca la voi acasa nu discutati cu parintii cu "bagami-as, scoteami-as", nu?". Marsh ma ! Ati scos voi scufia pulii din adolescenta si tineti prelegeri de morala, ca cucosu' care cocotat in varfu' mormanului de cacat isi lauda inteligenta.

Va scriu aste nu din vreo impresie ca as fi mai dejtept ca voi, da' poate ca de ciuda sa va sara si voo astupusu' de acolo de unde s-a intepenit. Hai noroc, traiasca Pokemon !
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Dum Mar 16, 2003 1:35 am

Dinule, eu sunt unul dintre aceia care injura foarte mult, insa vezi tu, si injuraturilea astea pot fi folosite in diferite feluri.

Nimeni nu a luat vreodata ban pe forum cand a injurat la misto.
Pentru asta uite doua linkuri care iti arata in cate posturi(peste 100) au fost folosite cuvintele muie si pula (spre exemplu) pe Katerinka si Aberatii.

http://www.fanclub.ro/search.php?s=&action=showresults&searchid=24054&sortby=lastpost&sortorder=descending

http://www.fanclub.ro/search.php?s=&action=showresults&searchid=24056&sortby=lastpost&sortorder=descending

E OK sa zici : "Hai bai nene, las-o-n pula mea de treaba", insa deja cand formulezi ceva de genul asta:
"ba,bagati-as pula pe gat de idiot.....de unde pizda matii stii tu ce relatie am eu cu X ?de unde stii tu ca nu am vorbit serios!....bai muie... " (am incheiat citatul) este alta poveste.

Acum tu consideri ca daca eu dau ban cuiva pentru asta inseamna ca sunt un ipocrit... hmm.
Mai ipocriti mi se par aia care injura pe forum dar daca ar fi fata in fata cu cel vizat ar da-o in diverse. Era un baiat care facuse vreo 10 posturi cu muie Aliosha si cand a aflat ca spre ghinionul lui il stiu si la vara are ocazia sa mi-o zica in fatza a dat-o la intors.

Daca tu vrei ca in discutiile de pe forum sa isi ia lumea familiile in pula, si mai ales, nici macar la katerinka, acest lucru nu se va intampla si pot aduce multe argumente in privinta asta.

O ironie fina cantareste de 10 ori mai mult decat un "sugi pula".

In legatura cu SOD. Mi-a parut rau sa il banez o saptamana mai ales ca il cunosc, imi e prieten si fara nici o chestie mi se pare un om extraordinar. Daca ar fi fost sa ii aiba in fatza pe Aragorn sau dm (ca si cu e a avut dispute) eu bag mana in foc ca nu ar stii cum sa se poarte mai frumos cu ei, ca asa e el. Si cu Rockeru Shomer se luase rau la un moment dat. Drept urmare, cand venea prin Buc vara, Somi mai statea si pe la el de tovarasi ce devenisra.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Dum Mar 16, 2003 1:53 am

eu zic asha:
pana acum toti care si-au luat ban si-au meritat-o (poate sopra mai putin, ca nu a fost el de vina) dar restul, toti si-au luat-o pe cocoasa pe ceea ce au facut ei. si nu am auzit pe nimeni sa se planga. dar cum este democratie si e libertate de opinie, catorva nu le convine, din diverse motive, noua administratie. de ce? de ce nu?

mai mult asha, de amorul artei.

SOD, eu am fost banat 5 luni. nu te mai plange. suntem amici, da' din cate imi aduc eu aminte, nu am facut mizerie decat odata la tine in casa. tu faci mizerie la mine (la noi) de mai mult timp si noi tot iti atragem atentia ca nu e bine si matale continui.

dinu, fiecare om, animal, jigodie, imbecil, destept, tampit, prost crescut [...] are dreptul la o opinie. nu o sa te opresc eu. dar daca nu te doare, nu te scarpina.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Dum Mar 16, 2003 3:13 am

Nimeni nu a luat vreodata ban pe forum cand a injurat la misto.
Pentru asta uite doua linkuri care iti arata in cate posturi(peste 100) au fost folosite cuvintele muie si pula (spre exemplu) pe Katerinka si Aberatii.


Aliosha, in mare ai dreptate, mi-am bagat si eu cateva pule pe la Aberatii, totusi mai exista si mozi mai catolici decat Papa... io de ex. era sa-mi iau avertisment pentru expresii ca "ii doare-n cur" sau "mananca cacat"... hai sa nu cadem in ridicol! Nu vreau sa fac apologia vulgaritatii, dar uneori e necesara si inevitabila.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Dum Mar 16, 2003 4:34 am

bah,suntem in urmatoarea situatie!io am venit acum de la spritz,m-am conectat si ce vad?pe forumul de administrative un thread semnat sod,PE CARE NU L-AM FACUT EU,DESI AM ATRAS ATENTIA DE NENUMARATE ORI SA NU SE MAI FAca ASA CEVA DECAT DACA SUNT EU DE ACORD!NUMELE MEU E PROPRIETATEA MEA SI DREPT URMARE IL POT FOLOSI DOAR EU!
asa!doi la mana,mai gasesc acest thread pe care se discuta,in aparenta,o problema a forumului,dar in esenta sunt judecat tot eu!de ce?cand am fost destul de clar,spunand ca nu mai doresc sa discut acest subiect!de ce?
asa!trei la mana,peste tot,inclusiv ym,mi se spune sa nu o mai iau drept un afront personal!domnu' vali,da-mi voie sa citez dintr-un clasic in viata : SOD, eu am fost banat 5 luni. nu te mai plange. suntem amici, da' din cate imi aduc eu aminte, nu am facut mizerie decat odata la tine in casa. tu faci mizerie la mine (la noi) de mai mult timp si noi tot iti atragem atentia ca nu e bine si matale continui..
stii tu vali,cand faci un bine nimeni nu zice nimic,dar cand faci un rau toata lumea te arata cu degetul!
si daca tot veni vorba de chestii personale ,hai s-o discutam si pe asta!este de notorietate faptul ca noi suntem prieteni,ca sunt prieten bun cu moshu si cu aliosha si deasemeni ca am o relatie deosebita cu xkran!hai sa zicem si ce nu stie lumea.
draga lume,aflati ca atunci cand am avut nevoie,vali m-a ajutat intotdeauna.nu pot uita noaptea cand aveam mare nevoie de un concert cu Iron Maiden,pentru a-l proiecta in club,si cel ce trebuia sa mi-l aduca nu a mai venit!atunci,in toiul noptii,vali a venit si mi-a adus concertul!dragul meu vali,de atunci si pana acum s-a produs o singura schimbare!t-i s-a urcat puterea la cap si cam uiti de unde ai plecat!si da-mi voie sa citez un alt clasic in viata : " omul care a ajuns in varf si a uitat de unde a plecat,e un nimic - Al Pacino".crede-ma ca ma doare,dar efectiv nu-ti inteleg furia asta pe mine!efectiv parca incerci sa ma eviti!
nu neg ca nu am profitat de prietenia ce am leaga cu administratorii acestui forum!as fi ipocrit!dar acest mesaj nu vreau sa fie perceput ca fiind o mea culpa!nicidecum!imi pare rau ca l-am jignit pe bobo,dar nu retrag nimic din ceea ce am declarat!sunt un om impulsiv si poate ca asta e farmecuul meu!impulsiv si prea instruit ,incat unii din noi pu pot suporta acest lucru!dar asta nu inseamna ca ma voi lasa incarcerat de niste reguli daca nu aberante,cel putin ilogice!
asa!draga lume,este al 5-lea ban pe care il iau!nu comentez justetea lor ci vreau sa scot altceva in evidenta!la ultimile doua banuri,date de sopra,ziua le-am primit iar seara am iesit cu el la spritz!cred ca spune mult asta!

cat priveste aceasta regula aberanta a voastra,cu avertismentele ce nu se prescriu,hai sa va zic ce cred eu!dac eu am doo avertismente acum,care nu se prescriu si nu se anuleaza de banul din care tocmai am iesit,inseamna ca daca eu numai postez de-acum incolo 10 ani si peste 10 ani intru iar,avertismentele sunt la locul lor!bun!ca sa nu mai iau ban,inseaman ca trebuie sa fiu cuminte!corect?pai mai oameni buni,va dati seama ce cereti lumii?efectiv cereti sa nu fiu eu insumi!imi incorsetati spiritul!ce ati vrea sa fiu de-acum incolo?un soi de ce?un d'ala liniar,monosilabic?parerea mea ca cereti prea mult!ganditi-va totusi cati useri cu adevarat activi aveti,si care sunt stalpii pe care va sustineti la bine si la greu!

nu stiu,tamplele imi zvagnesc de nervi!as fi vrut sa zic mai multe ,dar nu imi vin in cap!ma duc sa fumez!as vrea sa intelegeti ca EU NU AM MAI VRUT SA DISCUT ACEST SUBIECT,DAR M-ATI FORTAT!sper ca realizati acest lucru!multumesc!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Dum Mar 16, 2003 4:41 am

si inca ceva,ca o vad pe Hera logata si poate confirma(dac vrea)!
aliosha tata,imi spui azi ca regula asta cu avertismentele e de o droaie de timp,adica de un an,cand nici acum o luna s-a discutat undeva pe administrative aceasta problema si nu se stia cine contorizeaza avertismentele,cand se prescriu,cand se anuleaza,samd.si Hera s-a oferit ea sa le contorizeze!Hera?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Dum Mar 16, 2003 4:47 am

totul are o rezolvare foarte simpla:
te poti lua de useri, numai nu ii injura!!!!

ps: e posibil sa mis e fi urcat puterea la cap. imi pare rau daca tie ti se pare asha, dar trebuie sa fie unul care sa sperie utilizatorii, ca altfel iese haos.

i am the one u love to hate
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Hera » Dum Mar 16, 2003 4:53 am

confirm. si reiau oferta: ma ofer sa contorizez avertismente si anularile lor, timpul care trece de la un avertisment la altul si tot ce tine de asta.
Ps: mi se va aproba, oare,de data asta?:)
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde Aliosha » Dum Mar 16, 2003 4:55 am

Initial trimis de SOD
aliosha tata,imi spui azi ca regula asta cu avertismentele e de o droaie de timp,adica de un an,cand nici acum o luna s-a discutat undeva pe administrative aceasta problema si nu se stia cine contorizeaza avertismentele,cand se prescriu,cand se anuleaza,samd.si Hera s-a oferit ea sa le contorizeze!Hera?


Mai citeste odata ce a zis Hera acolo. S-a oferit sa contorizeze perioadele de timp scurse de la un avertsiment nu sa contorizeze avertismentele(asta o facem noi), nu mai buchisi printre randuri !!!

Contorizare de avertismente la vedere avem acum, le numara Carbasanu pe threadu asta :

http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&threadid=6298
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Dum Mar 16, 2003 5:01 am

multumesc hera!
bah canadiene,threadu facut de carbasanu e ulterior discutiei!recunoaste si tu odata in viata ca ai gresit-o!e asa greu?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Mar 16, 2003 5:07 am

Sod, voi chiar credeti ca nu tinem o contorizare a avertismentelor ? S-a intamplat vreodata ca un user sa aiba 3 avertismente si sa nu fie banat ? Uiti ca e un forum pt Admin, etc. Hai ma ce naiba ....
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Dum Mar 16, 2003 5:18 am

deci ramane cum am stabilit:
sod nu mai injura
moshu contorizeaza avertismentele
aliosha da banuri
eu sperii oamenii
dinu si hera isi vad in continuare de drum
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Dum Mar 16, 2003 5:28 am

1.bah,io nu injur marlaneste decat atunci cand nu mai pot de nervi!acum,ce sa zic,io nu mai injur ,da de la kterinci porcoase nu ma puteti opri!hehehehehe!

2.tot nu e regulamentul asta in clar,scris undeva!

3.aliosha,chiar e asa greu? :D. hai ma,curaj!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Mar 16, 2003 5:43 am

Initial trimis de SOD
2.tot nu e regulamentul asta in clar,scris undeva!

3.aliosha,chiar e asa greu? :D. hai ma,curaj!


;a
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Dum Mar 16, 2003 9:28 am

bah sodule la cate spritzane mai trebe sa iesim ca sa pricepi cum sta tarasenia? bah fii diplomat ! ti-am zis ce inseamna diplomatia? inseamna arta de-al baga pe unu in pizda mamii lui in asa fel incat omu sa viseze zi si noapte la 'calatoria" pe care i-ai propus-o...uite de exemplu ii dai miji sau buci lu moshu...tot forumu stie ca i-o tragi da nu trebe sa zbieri in gura mare si sa te bati cu pumnu in piept...uite la moshu cata diplomatie are si nu se lauda pe forum "bah i-am supt p*** lu sod sau "bah am luat-o la ochiu maron de la aiu" ci voalat, in limbaj nuantat ,diplomatic , cu modestia ce-l caracterizeaza , spune forumului de trairile lui. acu te-ai prins? o spui direct iei banu . o faci diplomatic nu se atinge nimeni de tine...
ziceti voi domnii admini daca n-am dreptate....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mar 16, 2003 9:31 am

Pai si normal ca eu contorizez avertismentele...chiar daca voi radetzi de mine. Threadul respectiv care face contorizarea este lipit pe forumul de avertismente si banari. Este inchis..pentru a nu-l strica diversi cu postari off-topic....si este updatat de mine..cam la o saptamana ...sau cand se dau avertizari.

Ultimul update este facut pe 15 martie. :)


PS : da eye , ai perfecta dreptate. nici eu nu am povestit la nimeni de nopatea in care tu mi-ai lins coitzele. dupa cum ai observat va povestec de mancare , de ce vad la HBO..si de alte chestii potrivite pentru un forum
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Dum Mar 16, 2003 2:59 pm

intocmai.

eye, cum le zici tu ca un om mare. si ai si dreptate :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde dinu » Dum Mar 16, 2003 8:02 pm

Initial trimis de Aliosha
Dinule, eu sunt unul dintre aceia care injura foarte mult, insa vezi tu, si injuraturilea astea pot fi folosite in diferite feluri.

Nimeni nu a luat vreodata ban pe forum cand a injurat la misto.
Pentru asta uite doua linkuri care iti arata in cate posturi(peste 100) au fost folosite cuvintele muie si pula (spre exemplu) pe Katerinka si Aberatii.

http://www.fanclub.ro/search.php?s=&action=showresults&searchid=24054&sortby=lastpost&sortorder=descending

http://www.fanclub.ro/search.php?s=&action=showresults&searchid=24056&sortby=lastpost&sortorder=descending

E OK sa zici : "Hai bai nene, las-o-n pula mea de treaba", insa deja cand formulezi ceva de genul asta:
"ba,bagati-as pula pe gat de idiot.....de unde pizda matii stii tu ce relatie am eu cu X ?de unde stii tu ca nu am vorbit serios!....bai muie... " (am incheiat citatul) este alta poveste.

Acum tu consideri ca daca eu dau ban cuiva pentru asta inseamna ca sunt un ipocrit... hmm.
Mai ipocriti mi se par aia care injura pe forum dar daca ar fi fata in fata cu cel vizat ar da-o in diverse. Era un baiat care facuse vreo 10 posturi cu muie Aliosha si cand a aflat ca spre ghinionul lui il stiu si la vara are ocazia sa mi-o zica in fatza a dat-o la intors.

Daca tu vrei ca in discutiile de pe forum sa isi ia lumea familiile in pula, si mai ales, nici macar la katerinka, acest lucru nu se va intampla si pot aduce multe argumente in privinta asta.


N-ai inteles. De ce nu poti sa dai ban pur si simplu daca ti se pune pata? Ce-i toata maimutareala asta cu avertismente, banari directe, banari reportate, azi-maine o sa vinzi bule forumistice pentru iertarea pacatelor. Reguli si regulamente de nici voi nu le stiti pe toate, parca ne jucam de-a politia. Codu' penal a'lu fanclub. Da ban si gata ! Ce atata circ ? "ma ofer sa contorizez avertismente si anularile lor, timpul care trece de la un avertisment la altul si tot ce tine de asta"... suna ca-ntr-un film de'la cu Lascarica, "don' Aliosha, permiteti sa raportez, sunt eu, Vrabiuta, am notat tot, da, la 10 a iesit din casa, la 11 a intrat, la 12 s-a cacat, acuma a luat o masina in directia Opera". Voi chiar nu realizati cat de penibili sunteti !? Faceti o conspiratie mondiala dintr-un amarat de forum.

Vali, esti un prost.
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde dinu » Dum Mar 16, 2003 8:12 pm

... si va mai si certati ca neste underage. SOD ca "Vali, mi-ai luat prajiturica, ca noi am fost prieteni, si io te-am ajutat pe mine, si tu m-ai ajutat pe mine, ca ieu cu Sopra sunt preten mai bun, ca el cand mi-a luat prajiturica eu am iesit la o bere cu el, da' tu ma eviti, si eu nu mai vreau prieten cu tine...". Vali, strangand din (pardon, pumni), "daca nu te doare nu te scarpina, ca daca nu io chem pe tata meu moderatoru' si iti arata el".
Grow up for Christ's sake, unii dintre voi aveti douaj'sapte de ani !
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Lun Mar 17, 2003 4:25 am

Initial trimis de dinu


N-ai inteles. De ce nu poti sa dai ban pur si simplu daca ti se pune pata? Ce-i toata maimutareala asta cu avertismente, banari directe, banari reportate, azi-maine o sa vinzi bule forumistice pentru iertarea pacatelor. Reguli si regulamente de nici voi nu le stiti pe toate, parca ne jucam de-a politia. Codu' penal a'lu fanclub. Da ban si gata ! Ce atata circ ? "ma ofer sa contorizez avertismente si anularile lor, timpul care trece de la un avertisment la altul si tot ce tine de asta"... suna ca-ntr-un film de'la cu Lascarica, "don' Aliosha, permiteti sa raportez, sunt eu, Vrabiuta, am notat tot, da, la 10 a iesit din casa, la 11 a intrat, la 12 s-a cacat, acuma a luat o masina in directia Opera". Voi chiar nu realizati cat de penibili sunteti !? Faceti o conspiratie mondiala dintr-un amarat de forum.


Nu contrazic unele chestii pe care le-ai spus. Toata treaba asta cu avertismentele/banarile e un circ cateodata dar un circ necesar. Daca nu ar fi regulile astea care tie ti se par penibile forumul ar arata ca un urias Barfe Online, un loc unde mie mi-e efectiv sila sa postez.
Nu pot sa dau ban cand mi se pune pata. In general trebuie sa fi cat mai obiectiv pentru ca altfel lumea ti se urca in cap. Daca azi bate Steaua nu il banez pe SOD, dar daca nu reusesc sa o fut pe araboaica aia dupa care alerg de 2 luni de zile isi ia o luna 100 %. Nu merge asa, chit ca tie ti se pare ca facem din tantar armasar. Cu riscul de a parea fatalai trebuie procedat in felul asta.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Mar 17, 2003 10:46 am

Initial trimis de vali
eye, cum le zici tu ca un om mare. si ai si dreptate :D

te si miri cum pot gandi atat de profund numa la cei 16 anisori neimpliniti,nu?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

1760

Mesajde baixinho© » Lun Mar 17, 2003 1:56 pm

Initial trimis de Aliosha
daca nu reusesc sa o fut pe araboaica aia dupa care alerg de 2 luni de zile

poate te trezesti cu Bin Laden la usa. Hai, mai intinde tu mult coarda!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Lun Mar 17, 2003 2:35 pm

bauxinio, tre sa recunosti ca aici ai merita un avertisment pentru barae in seama aiurea pe topicuri serioase. ca nu e prima oara cand se intampla
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde dinu » Lun Mar 17, 2003 11:10 pm

Initial trimis de Aliosha
Nu merge asa, chit ca tie ti se pare ca facem din tantar armasar. Cu riscul de a parea fatalai trebuie procedat in felul asta.

Am inteles, daca trebuie procedat... :D .
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori

cron