forum "concursuri"

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

forum "concursuri"

Mesajde eyewitness » Mar Mar 18, 2003 4:34 pm

aliosha,vali si OM
ce-ati zice de un forum separat de jocuri si concursuri (undeva pe la sport) avand in vedere ca pe diferite threaduri ,dispersate, sunt in desfasurare cateva concursuri cu sau fara premii
-prono divizia a
-formula 1
-prono champions league
-pronosport italieni
-concurs biliard

concentrandu-le ar fi mai simplu pt toata lumea si poate si mai accesate de forumisti...ca mod as propune pe OM si/sau baicsu
ce ziceti?

multumiri pt atentie
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mar 18, 2003 5:12 pm

N-ar fi o idee rea..dar nici una buna. Concursurile stau foarte bine..acolo la locul lor..pe forumurile unde au fost facute.

Daca ar fi sa facem acest forum....ar intra in el si definitiile rebusiste , nu ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mar 19, 2003 9:43 am

vorbeam de concursuri cu tenta sportiva moshule. care au reguli sau regulamente de desfasurare . nu-mi faceam iluzii ca o sa pricepi. definitiile rebusiste, guess who de pe muzica, literatura si cinema sunt cu totu altceva...daca nu iti cer prea mult incearca sa faci un mic efort pt a intelege....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

1774

Mesajde baixinho© » Mie Mar 19, 2003 9:45 am

Initial trimis de eyewitness
forum separat de jocuri si concursuri (undeva pe la sport)
mod as propune pe OM si/sau baicsu

1. eventual, subforum la "Generalitati". parerea mea!
2. nu vreau sa moderez posibilul forum.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mar 19, 2003 9:53 am

Da , eye. Eu nu sunt de acord cu propunerea ta. Dupa cum am spus..concursurile stau bine la locul lor...asa cum ne-am obisnuit cu ele.
Ce propui tu este un pic cam comunist. M-a dus cu gandul la sovietizare...cand toate tzarisoarele alea mici si independente au fost unite si amestecate...si s-a creat o mare abrambureala.
Fiecare concurs are identitatea lui....caracteristicile lui..si sta foarte bine acolo unde sta.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mar 19, 2003 10:04 am

propunerea mea tine de organizare .faptul ca tu nu esti de acord fara un argument solid este o dovada de comunism unde deciziile erau luate de un incompetent care fara sa ceara sfatul altora taia si spanzura fiind convins ca opinia lui este cea mai buna.
oricum din punctul meu de vedere consider acest subiect inchis ...chiar m-ar fi mirat ca propunerea mea sa aiba vreun raspuns constructiv si pertinent...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mar 19, 2003 10:09 am

Omule...eu mi-am spus parerea. Trebuie sa coincida cu a ta ?
Forumul se va face...aplicand regula lui Vali. Cei care si-l doresc sa fie cu 20 mai multzi decat cei care nu si-l doresc.
M-am saturat de zecile de forumuri si subforumuri. Parerea mea proprie si personala este ca nu avem nevoie de un forum dedicat concursurilor....atata timp cat concursurile stau foarte bine la locul lor si sunt bine intretinute de mozii respectivi.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mie Mar 19, 2003 4:06 pm

Initial trimis de eyewitness
propunerea mea tine de organizare .faptul ca tu nu esti de acord fara un argument solid este o dovada de comunism unde deciziile erau luate de un incompetent care fara sa ceara sfatul altora taia si spanzura fiind convins ca opinia lui este cea mai buna.
oricum din punctul meu de vedere consider acest subiect inchis ...chiar m-ar fi mirat ca propunerea mea sa aiba vreun raspuns constructiv si pertinent...


eye, in general discutam toti 4 cand e vorba de un forum nou. Daca OM crede ca un forum de acest gen nu ar fi potrivit nu trebuie sa ii sari in cap (ca nu aduce argumente etc). Crede-ma ca nu judeca cu partea dorsala cand isi da cu parerea.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori