Moderatorii

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Moderatorii

Mesajde covergirl^^^ » Mar Mar 25, 2003 7:44 am

moderatorii astia.........:rolleyes: inchid toate subiectele care ii deranjeaza! mah!!! numa' voi contati pe aici????
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mar Mar 25, 2003 2:58 pm

nu, dar ei decid in ce directie se indreapta discutia, deoarece se presupune ca ei sunt mai experiemntati si mai maturi
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

lol

Mesajde jane doe » Mar Mar 25, 2003 3:15 pm

...asa mi se pare si mie, si cred ca fiecare avem dreptul sa deschidem un subiect, daca ne intereseaza, indiferent daca ii intereseaza sau nu pe moderatori. Mi se pare incorect sa hotarasca ei pt noi ce subiecte raman si ce subiecte sunt "inutile"..:(
Cred ca va luati prea in serios postul de moderator...
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Re: lol

Mesajde covergirl^^^ » Mar Mar 25, 2003 7:54 pm

Initial trimis de jane doe
...asa mi se pare si mie, si cred ca fiecare avem dreptul sa deschidem un subiect, daca ne intereseaza, indiferent daca ii intereseaza sau nu pe moderatori. Mi se pare incorect sa hotarasca ei pt noi ce subiecte raman si ce subiecte sunt "inutile"..:(
Cred ca va luati prea in serios postul de moderator...


Da asa este! In primul rand Hera asta nu prea stiu ce cauta pe aici....
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

LOL

Mesajde Radu123 » Mie Mar 26, 2003 12:45 am

Eu am citit regulamentul de la inceput si de acolo reiese foarte clar ca daca ai o parere si nu esti moderator poti sa o tii numai pt tine si chiar daca esti moderator e riscant sa o zici....

Mai reiese ca numai moderatorii au voie sa scrie...
Singurele mesaje care pot fi puse sunt cele administrative... sau cele aprobate legal LOL
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

Lol

Mesajde Love2Fly » Mie Mar 26, 2003 12:59 am

nu, dar ei decid in ce directie se indreapta discutia, deoarece se presupune ca ei sunt mai experiemntati si mai maturi


Doar se presupune...

In primul rand Hera asta nu prea stiu ce cauta pe aici....

Pe mine....:)

Da' ce cauta Gabytzu aici? ce el e iresponsabil pana la Dumnezeu!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: LOL

Mesajde covergirl^^^ » Mie Mar 26, 2003 7:13 am

Initial trimis de Radu123
Eu am citit regulamentul de la inceput si de acolo reiese foarte clar ca daca ai o parere si nu esti moderator poti sa o tii numai pt tine si chiar daca esti moderator e riscant sa o zici....

Mai reiese ca numai moderatorii au voie sa scrie...
Singurele mesaje care pot fi puse sunt cele administrative... sau cele aprobate legal LOL


:p I don't care anyway!
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mie Mar 26, 2003 7:35 am

Voi chiar o vreti verde-n fatza ?

Ce fac moderatorii in general presupun ca stiti.
Ce fac moderatorii pe forumul Andreea Balan ? Sau ce ar trebui sa faca ?

Forumul Andreea Balan face parte din categoria acelor forumuri unde varsta medie a celor care posteaza e de 13 ani, orizontruile lor muzicale se opresc la Andree, Andrea A, B, C, D, E, W, ASIA si Linkin Park.

Datorita acestor factori enumerati mai sus aici sunt cele mai multe sanse sa apara threaduri de genul :
"Va place cercelul din buric ?" "Care are parul mai drept ?", etc...

Intr-adevar, si astea sunt discutii... Rolul moderatorilor este ca ele sa nu cada in penibil, sa le stearga si sa va atentioneze daca este nevoie atunci cand este cazul. De pilda sa stearga posturile intelgente ca cel de mai sus lasat de covergirl
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

S-ar putea sa ai dreptate

Mesajde Radu123 » Joi Mar 27, 2003 12:52 am

Deci nu mai scriu aici pt ca sunt prea mare :)
Exact ca sa nu devina penibile discutiile sunt strict interzise, prin aceasta metoda sigur nu o sa vorbim despre CARE ANDREE SARUTA MAI BINE sau ... nu mai zic ca sa nu iau ban..

Ps
Nu incercati sa giciti ce vroiam sa zic pt ca va garantez ca nu o sa fiti nici macar pe aproape..

Nu-i asa ca se discuta la greu??? C-am un mesaj la saptamana, mesaj in care un operator sau alt smecher de aici zice ca o sa-i timita mail la alt -//- . Giii :).
Chiar nu poate sa trimita mail-ul fara sa faca anunt peforum??

S-au mesaje de genul:
Stiii tu despre ce e vorba..
Am vorbit cu stii tucine despre stii tu ce..
Da-mi un mail.


.....

Tre sa mai scriu si eu ceva monosilabic sau sa ma bag in seama ca sa creasca nr de mesaje...


Chiar ca m-am enervat ....
De fapt oricum nu conteaza pt ca oricum nu vrea nimeni sa vorbeasca ...
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Radu123 » Joi Mar 27, 2003 1:38 am

Initial trimis de Aliosha
Voi chiar o vreti verde-n fatza ?[B]
Dar tu?

[B]Ce fac moderatorii in general presupun ca stiti. [B]
Da dar nu pot sa zic pe forum

[B]Ce fac moderatorii pe forumul Andreea Balan ? Sau ce ar trebui sa faca ?[B]
Opresc orice incercare de comunicare :)


[B]Forumul Andreea Balan face parte din categoria acelor forumuri unde varsta medie a celor care posteaza e de 13 ani, orizontruile lor muzicale se opresc la Andree, Andrea A, B, C, D, E, W, ASIA si Linkin Park. [B]
Pe bune?, cati ani au majoritatea? Eu zic sa facem sondaj si o sa vezi o diferenta mare. Tii neapartat sa nejignesti ??? Chiar ? Unde se opresc orizonturile muzicale ?? poate ale tale?

[B] Datorita acestor factori enumerati mai sus aici sunt cele mai multe sanse sa apara threaduri de genul :
"Va place cercelul din buric ?" "Care are parul mai drept ?", etc...
[B]
Pot sa te injur?? Sincer? Daca scriu doar pustii de 13 ani atunci cred ca subiectele alea sunt extrem de interesante si daca asta vor ei sa vorbeasca nu vad care e problema?, ar trebui sa ramana. Daca asta iiintereseaza atunci spre ce pot moderatorii sa indrepte discutiile? Daca asta vor sa vorbeasca cei care posteaza de ce trebie sa face-ti doar discutii metafilozofice (sper ca stiti ce sunt alea), sau poate ca ar trebui ca pustii ..

[B]Intr-adevar, si astea sunt discutii... Rolul moderatorilor este ca ele sa nu cada in penibil, sa le stearga si sa va atentioneze daca este nevoie atunci cand este cazul. De pilda sa stearga posturile intelgente ca cel de mai sus lasat de covergirl

Eu am crezut ca rolul lor e de bagatori in seama. Ka sa fie si ei ciumegi ca sunt mari.
Poate.... Poate si inteligentul tau post ar trebui sters ca sincer nu vad ce rost are?
Spre ce ai indreptat discutia??? ca nu vad? Spre [B]"Voi chiar o vreti verde-n fatza ?"[B]
Si oricum el incalca regulamentul :
- Daca aveti ceva de spus nu o faceti
-daca ati facut-o nu va faceti griji pt ca va fi sters...
lol , nu e nici o problema pt ca puteti corecta problema inchideti threadul si chiar ca o sa capete cu adevarat un sens si nu o sa mai fie o discutie penibila.
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

?

Mesajde covergirl^^^ » Joi Mar 27, 2003 9:05 am

nu stiu de ce ati mutat subiectul ala aici,dar daca tot e vorba de reclamatii.....eu nu vorbeam neaparat de moderatori in general ci de Gabyzzu si in special de Hera de pe forum Andreea Balan.
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

1817

Mesajde baixinho© » Joi Mar 27, 2003 9:24 am

Initial trimis de covergirl^^^
eu nu vorbeam neaparat de moderatori in general ci de Gabyzzu si in special de Hera de pe forum Andreea Balan.

serios? si postul de mai jos cine l-a scris? eu?

Initial trimis de covergirl^^^
moderatorii astia.........:rolleyes: inchid toate subiectele care ii deranjeaza! mah!!! numa' voi contati pe aici????

din ce-mi dau eu seama, aici ai generalizat, nu te-ai referit la un moderator anume! parerea mea!

Initial trimis de Radu123
C-am un mesaj la saptamana

C-am grea limba asta romana, nu?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Mar 27, 2003 9:29 am

Initial trimis de baixinho
C-am grea limba asta romana, nu?

baicsule asta nu-i nimic vezi mai sus radu123...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Radu123 » Joi Mar 27, 2003 1:44 pm

Initial trimis de eyewitness

baicsule asta nu-i nimic vezi mai sus radu123...


Hai sictir....

Dupa ce scriu 3 pagini la o tastatura de KK de la un internet cafe dau "Trimite mesajul" si imi apare ca pagina a expirat :) adica normal de ce nu si asa a disparut tot ce am scris ...

Pacat imi uitasem ciocanul acasa si nu aveam cu ce sa dau in taste ca sa fie mai usor de scris in ROMANA
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Joi Mar 27, 2003 5:15 pm

okey.. sa-mi spun si eu parerea (ca sunt moderatoare nu? ) :D
Eu k moderatoare am obligatii fata de forumul pe care il moderez... trebuie sa ma asigur ca respecta regulamentul (il puteti citi pe fiecare forum daca va intereseaza..) Subiectele de genul "care are cel mai sexy fund?" sau "azi noapte X-ulescu si-a taiat unghiile de la picioare" sunt sterse automat...Deasemenea si posturile "inteligente" de genul: "da, ai dreptate!", "I agree" , "NO WAY", "ce seeeexyyy eeeeeeee" s.a.m.d ... acum va intreb pe voi.. cum dreaq v-ati simti pe un astfel de forum???? Tu daca esti un om normal si nu frecventezi spitalu de nebunii.. nu te gandesti la ce inteligenta "ridicata" au asemenea posturi?? :con:
poate la inceput toata lumea a postat asa.. poate si eu mai aberam (at least i admit it)... dar m-am OPRIT! Cititi regulamentul cu atentie si o sa vedeti ce aveti si ce nu aveti voie sa faceti.. si o sa realizati ca asa e cel mai bine pentru acest forum!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mar 28, 2003 9:54 pm

Initial trimis de Bad Girl
okey.. sa-mi spun si eu parerea (ca sunt moderatoare nu? ) :D
Eu k moderatoare am obligatii fata de forumul pe care il moderez... trebuie sa ma asigur ca respecta regulamentul (il puteti citi pe fiecare forum daca va intereseaza..) Subiectele de genul "care are cel mai sexy fund?" sau "azi noapte X-ulescu si-a taiat unghiile de la picioare" sunt sterse automat...Deasemenea si posturile "inteligente" de genul: "da, ai dreptate!", "I agree" , "NO WAY", "ce seeeexyyy eeeeeeee" s.a.m.d ... acum va intreb pe voi.. cum dreaq v-ati simti pe un astfel de forum???? Tu daca esti un om normal si nu frecventezi spitalu de nebunii.. nu te gandesti la ce inteligenta "ridicata" au asemenea posturi?? :con:
poate la inceput toata lumea a postat asa.. poate si eu mai aberam (at least i admit it)... dar m-am OPRIT! Cititi regulamentul cu atentie si o sa vedeti ce aveti si ce nu aveti voie sa faceti.. si o sa realizati ca asa e cel mai bine pentru acest forum!!



Ok sunt de acord ca subiectele de genu' ce ai zis tu sa fie sterse...DAR de multe ori moderatorii fac pe desteptii si sterg unele subiecte care poate pe unii ii intereseza, chiar daca pe ei mai putin. Asa ca, eu zic ca ar trebui sa fie CEVA mai "ingaduitori".
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Re: 1817

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mar 28, 2003 9:58 pm

[quote]Initial trimis de baixinho
[B]
serios? si postul de mai jos cine l-a scris? eu?


din ce-mi dau eu seama, aici ai generalizat, nu te-ai referit la un moderator anume! parerea mea!



Pai nu stiu cum sa-ti spun dar eu am pus subiectul asta pe forum Andreea Balan si e foarte clar ca m-am referit la moderatorii lui. Daca il puneam aici unde l-au mutat astia, atunci sigur ca vorbeam de moderatori in general.
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Hera » Sâm Mar 29, 2003 5:46 am

covergirl, pune tu manutza pe tastatura si scrie frumos pe forumul la care faceai referire, deschide subiecte captivante,interesante si care indeamna la posturi de mai mult de 2-3 cuvinte si ai sa vezi ca moderatorul/moderatorii sus-numiti de tine nu le vor mai inchide.

Ps: "astia" ti-au mutat subiectul aici fiindca nu are nici cea mai mica legatura cu Andreea Balan , ci cu "sugestii si reclamatii".
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

HA HA HA

Mesajde covergirl^^^ » Dum Mar 30, 2003 9:39 pm

Initial trimis de Hera
covergirl, pune tu manutza pe tastatura si scrie frumos pe forumul la care faceai referire, deschide subiecte captivante,interesante si care indeamna la posturi de mai mult de 2-3 cuvinte si ai sa vezi ca moderatorul/moderatorii sus-numiti de tine nu le vor mai inchide.

Ps: "astia" ti-au mutat subiectul aici fiindca nu are nici cea mai mica legatura cu Andreea Balan , ci cu "sugestii si reclamatii".


Tu imi spui mie sa fac subiecte "captivante" cand tu nu faci altceva ca moderatoare decat sa le inchizi?
hai sictir...

Cum trece Hera pe forum, cum vezi p'acolo vreo 3 subiecte cu mentiunea "inchis". loooooollllllll
Nici chiar asa mah, nu ti-o lua in cap cu "meseria" de moderatoare!
Am zis cumva "astia"?!? Eeee....scuze, ASTA! E mai bine?
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Hera » Lun Mar 31, 2003 11:09 pm

Nu scriu, draga mea, pe forumul Andreea Balan fiindca nu sunt fan, intelegi tu? NU sunt fan, dar nici nu sunt impotriva ei. Moderez doar din punct de vedere administrativ si nu e nevoie sa fii fan ca sa realizezi ce e aberant si ce nu.
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde dadius » Joi Apr 03, 2003 9:22 am

va propun tuturor sa scrieti pe "barfe online"! Acolo e putin probabil sa va stearga cineva subiectele.Dar atentie.....Dca scrieti idiotenii (si stiu ca o sa scrieti:D ) o sa va ia baietii in balon de nu va vedeti.
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Joi Apr 03, 2003 12:26 pm

dadius, ai o bere de la mine pe chestia asta :o
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde covergirl^^^ » Vin Apr 04, 2003 8:25 am

Initial trimis de Hera
Nu scriu, draga mea, pe forumul Andreea Balan fiindca nu sunt fan, intelegi tu? NU sunt fan, dar nici nu sunt impotriva ei. Moderez doar din punct de vedere administrativ si nu e nevoie sa fii fan ca sa realizezi ce e aberant si ce nu.


si tu iti dai seama....in fine...dar am inteles ca trebuie sa scri multe mesaje si nush ce ca sa ajungi moderator pe un forum nu?
daca e asa tu cum ai ajuns, ca pana acum nici nu te-am mai vazut acolo?
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Hera » Lun Apr 07, 2003 6:51 am

Da, trebuie sa fii membru activ...mai inainte de toate, pe forumul http://www.fanclub.ro. Am ajuns moderatoare acolo fiindca am mai fost moderatoare pe alte doua forumuri, in prezent pe inca un forum si mi-a fost data aceasta responsabilitate din nevoia de a redresa forumul Andreea Balan . Ti-am mai scris si rescriu: nu e nevoie sa scriu acolo ca si user pentru a-mi da seama ce e/nu e aberant.
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde Wild Rose » Lun Apr 07, 2003 7:36 pm

hera... eu zic ca iti pierzi timpul degeaba... nu intelege si pace...

covergirl^^^ .. citeste un regulament si vei vedea DE CE sunt inchise sau sterse anumite threaduri....
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

manifest...

Mesajde Love2Fly » Lun Apr 07, 2003 11:38 pm

Ca sa o zic si eu pt ca "Voi chiar o vreti verde-n fatza ? "

Asha...asta e un forum da? Ce se intelege prin forum? Un loc unde lumea discuta orice, despre orice. Cand zici orice inseamna si buen si rele si frumoase si urate si idioate si inteligente....TOT. Spre exemplu...eu, moderator AndreEA (apropos mi-ati pus eticheta de idiot?) las discutiile sa se desfasoare pana cand toti userii care posteaza incep sa fie offtopic pt ca asta nu e scopul subiectului deschis. DAR daca cineva zice ceva urat despre AndreEA sau mai stiu eu ce vedeta? ce rost are sa sterg postul acelui user? e o parere nu? si trebuie respectata...desi vad ca pe forum in general se categoriseste lumea dupa motive simple gen: "ai uitat un "i" sau hahaha! scrii pe Andreea balan alaturi de pustii de 12-13 ani"...va intreb! cat de idiot trebuie sa fii sa zici asta? si sa tragi niste concluzii neacoperite. In fine...stiu ca sunt minoritar atat ca gandire cat si ca numar de posturi pe acest forum asha ca o sa bag capul la cutie si o sa astept eventualele injurii sau mai stiu eu ce comentarii sarcastice.

Big up!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mar Apr 08, 2003 12:03 am

Love2Fly:


Ma asteptam sa scrii mai devreme pe threadul asta, probabil ca doar acum l-ai vazut. Ca pe forumul Andee(A, B, care vrei tu) cei care scriu au varsta medie 13-14 ani nu este o inventie de a mea. Daca stam sa facem o statistica asta reiese, tu si cu Radu 123 (+ hera :) )ce mai ridicati media.

Tot ce am vrut a spun este ca la varsta asta e firesc sa stii mai putine si sa postezi intr-un anumit fel.
Un caz similar e forumul Anumal X unde fete care acum un an stateau banate acum au ajuns moderatoare. Uita-te la Jasmina care a luat ban de 2 ori si acum, cand a realizat ce aberatii scria si-a sters aproape 1000 de posturi. Iti mai pot da si alte exemple.

Ma asteptam ca postul meu de mai sus sa starneasca multe controverse. Nu am intentionat sa spun ca cei care asculta aia sau aia sunt idioti. Nu cataloghez lumea dupa muzica pe care o asculta desi uneori ea poate da unele indicii.
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

mda

Mesajde Love2Fly » Mar Apr 08, 2003 12:14 am

Nu cataloghez lumea dupa muzica pe care o asculta desi uneori ea poate da unele indicii.


Lol...si Moshu imi zicea ca ce am de ascult Andreea A sau Andreea B...insa baiu' pe care voi nu-l intelegeti e ca eu nu am vrut sa fiu moderator neaparat pe AndreEA ci pe un forum in general...iar acum daca postez pe Ab sau pe AA nu inseamna ca si ascult acest gen de muzica...poate ca doar am avut unele contacte cu ele...nu neaparat muzicale si nici sexuale:D ...si de aia zic eu ca le cunosc mai bine si de ce sa nu-mi dau si eu cu parere si sa mai "luminez" fanii indobitociti de chiar vedetele. Daca o sa vezi ce postez eu pe AA si pe AB o sa fi sokat (nu ridic in slavi si nici nu pup in cur pe nimeni)...numai ca ceea ce ma deranjeaza cel mai mult ep acest forum e ca se pun ETICHETE pe oameni fara a stii prea multe despre acei oameni. Am scris pe "politis si social" subiectul ala cu "scarba de romania"...toata lumea s-a grabit sa ma faca idiot, cretin si mai stiu eu ce cand eu defapt nu exprimam decat o parere personala. Parere ce ar trebui respectata, zic eu...ca de aia asta se numeste forum. Asta zic eu ca ar trebui schimbat la acest forum.
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: mda

Mesajde Aliosha » Mar Apr 08, 2003 12:38 am

Nu poti judeca un om dupa posturile sale (decat in mica masura), eu unul nu o fac.
Repet, nu am vrut sa jignesc pe nimeni prin primul meu post de pe acest thread, doar am evidentiat o tendinta. Poate tu esti exceptia de la regula.




Initial trimis de Love2Fly

. Am scris pe "politis si social" subiectul ala cu "scarba de romania"...toata lumea s-a grabit sa ma faca idiot, cretin si mai stiu eu ce cand eu defapt nu exprimam decat o parere personala. Parere ce ar trebui respectata, zic eu...ca de aia asta se numeste forum. Asta zic eu ca ar trebui schimbat la acest forum.


Iti readuc aminte de discutia avuta pe threadul cu Irakul, cand ti-ai intitulat un mesaj "Lol.... idioti..."... "Aliosha, SOD si toti astia anti-razboi si anti USA".

Aici nu ne mai respectam parerile ? Nu esti tu ala care se grabeste sa arunce cu jigniri ? Stii cum se zice, cand e locul unei schimbari, incepe cu tine.
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

:)

Mesajde Love2Fly » Mar Apr 08, 2003 8:23 pm

cand ti-ai intitulat un mesaj "Lol.... idioti..."... "Aliosha, SOD si toti astia anti-razboi si anti USA".


Asta dupa ce tot forumul m-a facut cretin pe celalalt subiect....cat despre titlul mesajului nu stiu in ce proportie ma refeream la voi...
!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori